Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Elektronické cigarety

Zasielanie noviniek

Zľavnené produkty

Nové
AAA Vape Savor POD 700mAh sada


Položiť otázku (0)

AAA Vape Savor POD 700mAh sada

Nový produkt

Savor Pod od spoločnosti AAA Vape prichádza na trh po úspechu tejto spoločnosti na trhu s kompaktnými el.cigaretami. Savor Pod sada v sebe kombinuje kompaktnú veľkosť s príjemným poťahom a batériou s dostatočnou kapacitou. Celý POD systém sa skladá len z dvoch častí, batérie a nádržky s objemom 1,75ml. Na výber sa ponúka dvojica náhradných podov, a to s odporom 1ohm alebo 1,4ohm.

Viac detailov

18,95 € s DPH

Viac informácií

AAA Vape Savor POD 700mAh sada

AAA VAPE SAVOR POD www.e-smoke.sk

 


Dizajn

Dizajnová novinka od spoločnosti AAA Vape s označením Savor prichádza na trh ako jedno z najkompaktnejších Pod zariadení. Samotné rozmery 93,4 x 21,2 x 11,5mm svedčia o tom že SAVOR pod ľahko schováte do vrecka či kabelky. Zariadenie neobsahuje žiadne tlačidlo, čo umocňuje jednoliaty dizajn a znamená to taktiež fakt, že poťah je automatický . Za povšimnutie stoja farebné varianty tejto novinky. Farebné kombinácie spolu s textúrou Crack pripomínajúcou kamenný múr vytvárajú nezameniteľný dizajn.  Navyše balenie el.cigarety SAVOR obsahuje šnúrku na krk, s ktorou sa tento POD systém dokáže premeniť na štýlový módny doplnok!

http://e-smoke.sk/img/cms/I.O_4.jpg

Batéria
Príjemným prekvapením je kapacita batérie. Nakoľko sa jedná o zariadenie malých rozmerov je „malým zázrakom“ umiestnenie 700mAh vstavanej batérie. Tá poskytuje takmer celodenný vaping. O aktuálnom stave nabitia Vás bude informovať LED dióda a to v obvyklých farbách: zelená dióda – 100-75%, modrá dioda 74-35%, červená dióda - menej ako 34%.
Dobíjanie batérie je umožnené cez Micro-USB port v PC alebo prostredníctvom sieťového adaptéra.   

AAA VAPE SAvor www.e-smoke.sk

Náhradné cartridge
Druhú časť tohto zariadenia tvorí náustok, spojený s vymeniteľnou cartridge s kapacitou 1,75ml. Každý cartridge obsahuje tiež integrovanú dvojšpirálkovú žhaviacu hlavu, z toho dôvodu sú dostupné v dvoch rôznych prevedeniach s odporom 1Ω a 1,4Ω. Vďaka tomu si na svoje prídete nielen v prípade, že preferujete skôr tuhší MTL poťah , ale aj utiahnutý DL poťah. Oba typy žhaviacich hláv v cartridge obsahujú organickú vatu, ktorá udržuje konštantne kvalitu chuti po celú dobu.

AAAVAPE Savor POD www.e-smoke.sk

Jednoduché plnenie
Ako býva zvykom, pri POD systémoch je plnenie riešené malým otvorom na bočnej strane nádržky. Samotný plniaci otvor je tesnený malou zátkou, ktorú stačí z POD-u povytiahnuť a po plnení znova nasadiť späť.

Vďaka menším rozmerom je možné Savor schovať hocikam a mať ho neustále pri sebe. Práve preto ho ocenia predovšetkým slabší fajčiari a začiatočníci, ale vynikajúco poslúži aj keď potrebujete niečo záložné do vrecka. 

Parametre:
Rozmery:  93,5mm x 21,2mm x 11,5mm

Max. výstupný výkon: 15W
Podporovaný odpor: 1,4Ω/1,0Ω
Batéria: 700mAh
Nabíjanie: micro USB port (5V/0,88A)
Objem: 1,75ml

Obsah balenia:
1x AAA Vape Savor batéria 700 mAh
1x Savor Pod 1,4Ω 
1x Savor Pod 1,0Ω 
1x šnúrka na krk
1x micro USB kábel
1x návod
1x karta originality

Záruka na výrobok 24 mesiacov
Batéria životnosť: 6 mesiacov

Batéria k elektronickej cigarete (e-inhalátoru) je tovar, ktorý podlieha bežnému opotrebeniu jej používaním. Minimálna životnosť batérií je 6 mesiacov. Záruka 24 mesiacov sa samozrejme vzťahuje na výrobné chyby. Úbytok alebo úplná strata kapacity po 6 mesiacoch je spôsobená bežným opotrebovaním batérie, takže nie je možná reklamácia.

Komu nie je E-inhalátor určený?

  • užívateľom mladším ako 18 rokov

  • nefajčiarom

  • tehotným a dojčiacim ženám

  • ľuďom citlivým na nikotín a iné inhalačné zložky

Hodnotenia

Hodnotenie 
2020-08-26

Janci

Prechod na e-cigu bol pre mňa v minulosti ale aj teraz jasnou voľbou, keď som chcel prestať fajčiť. Preto som si myslel, že určite to bude vhodná alternatíva aj pre manželku. Ponukol som jej EGO AIO, BD Vape Precisio, Recurve, Hellvape Destiny... nič nepomohlo. Dnes mi prišiel AAA Vape Savor POD, nahodil som 1,4 hlavu, nalial Emporio Blue Baron SALT 12mg a podal manželke. A hľa! Žiadný kašľeľ, žiadné nepríjemne škrabanie v krku(veci, na ktoré sa najčastejšie sťažovala), super chuť a hlavne nikotinové uspokojenie. Uvidíme ako dĺho eufória z Emporia a Savor-a vydrži u manželky, ale ja možem s istotou potvrdiť, že pre ludi, ktorím klasický vape nevyhovuje a musia si dopomáhať klas. cigaretami, je SALT nikotín v spojení s kvalitným POD-om napr. ako je AAA Vape Savor tou správnou cestou a voľbou.

  • Pre 1 z 1 je táto recenzia užitočná.

Napísať hodnotenie

Napísať hodnotienie

AAA Vape Savor POD 700mAh sada

AAA Vape Savor POD 700mAh sada

Savor Pod od spoločnosti AAA Vape prichádza na trh po úspechu tejto spoločnosti na trhu s kompaktnými el.cigaretami. Savor Pod sada v sebe kombinuje kompaktnú veľkosť s príjemným poťahom a batériou s dostatočnou kapacitou. Celý POD systém sa skladá len z dvoch častí, batérie a nádržky s objemom 1,75ml. Na výber sa ponúka dvojica náhradných podov, a to s odporom 1ohm alebo 1,4ohm.

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Prevziať