Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Elektronické cigarety

Zľavnené produkty

Nové
VOOPOO DRAG 3 177W sada


Položiť otázku (1)

VOOPOO DRAG 3 177W sada

Nový produkt

Svetlo sveta uzrela dlho očakávaná VooPoo Drag 3 sada s množstvom vylepšení z predošlej verzie a v spojení s VooPoo Drag S/X. Výrazne ľahší mód s konštrukciou zo zinkovej zliatiny s koženou časťou pôsobí naozaj luxusne a poskytuje maximálny výkon až 177W s možnosťou troch režimov (Smart,RBA,Super) + TCR režim . Novinkou je aj celá rada žhaviacích hláv série TPP.

Viac detailov

54,95 € s DPH

Viac informácií

VOOPOO DRAG 3 177W sada

Považujeme za potrebné vás informovať. že spoločnosť Vapefly považuje "novú TPP technológiu" od spoločnosti VooPoo, ktorú použilo vo svojej novej rade Drag 3, za kópiu ich patentom chránenej technológie Vapefly DUPLEX. Spoločnosť Vapefly podnikne všetky právne kroky k tomu, aby bolo ich právo chránené, nakoľko do vývoja investovali nemalé ľudské a finančné zdroje. Viac info: https://www.facebook.com/VapeflyOfficial

Vapefly Statement

VooPoo Drag 3 177W sada www.e-smoke.sk

Spojenie toho najlepšieho do jedného zariadenia
Je to už nejaký čas, odkedy spoločnosť VooPoo predstavila mód DRAG 2, ktorý sa stal jedným z najobľúbenejších dvoj baterkových módov na trhu. Srdcia viacerých z nás si získal vďaka pevnej konštrukcií doplnenej o spoľahlivú čipovú sadu a nevšedný dizajn. Novinka Drag 3 stavia na pevných základoch svojho predchodcu a prepožičiava si niektoré z vlastností kompaktného VooPoo Drag X/S, ktorý sa stal jedným z najlepších POD zariadení roku 2020.
Spojenie overených postupov a inovatívnej technológie a dizajnu prináša jednu z najočakávanejších noviniek tohto roku VooPoo Drag 3 177W Kit.

VooPoo Drag 3 177W sada www.e-smoke.sk

Dizajn
Už na prvý pohľad/dotyk je všetkým jasné, že Drag 3 prešiel výraznou dizajnovou zmenou, ktorá podľa nášho úsudku zariadeniu výrazne pomohla. Najvýraznejším vylepšením je umiestnenie kože na väčšiu plochu modu, čo zariadeniu výrazne pridáva na dizajne ale aj odolnosti voči pádom. Výrazného vylepšenia sa dočkala aj konštrukcia, ktorá pozostáva zo zinkovej zliatiny. Práve vďaka tomuto materiálu je mód výrazne ľahší a materiál konštrukcie zamedzuje postupnému poškodeniu povrchovej úpravy ku ktorému dochádzalo pri zariadení VooPoo Drag 2.  

Novinka si zachovala rozmiestnenie tlačidiel po vzore svojho predchodcu, na vrchnej strane môžeme nájsť 510 závit s odpruženým centerpinom. Ak Vás láka osadenie vášho obľúbeného atomizéra na grip VooPoo Drag 3, môžete počítať so všetkými atíkmi do priemeru 25mm ktoré na grip dokonale „sadnú“. 

VooPoo Drag 3 177W sada www.e-smoke.sk


Maximálna kompatibilita

Je dobrým zvykom spoločnosti VooPoo navzájom prepájať svoje zariadenia a tak dopriať užívateľom čo najväčší komfort. Drag 3 je toho živým príkladom.
Zariadenie môžete využívať trojakým spôsobom. Tým prvým je osadenie nového TPP tanku, ktorý so sebou prináša novú sériu žhaviacich hláv a je súčasťou balenia. Práve TPP tank využíva zaužívaný magnetický systém tanku, takže ak ste hrdým vlastníkom VooPoo Drag S/X, respektíve ktoréhokoľvek PNP tanku, môžete ho vďaka magnetu osadiť na „základňu“ TPP tanku. Poslednou možnosťou využitia TPP tanku je klasické osadenie na iný grip vďaka 510 závitu, ktorý využíva drvivá väčšina gripov na trhu.

http://e-smoke.sk/img/cms/drag_3_2.jpg

TPP žhaviace hlavy
Žhaviace hlavy série TPP využívajú novú patentovanú technológiu, ktorá nielen zvyšuje odparovací priestor vo vnútri cievok, ale tiež zvyšuje rýchlosť ohrevu. Výkon a rýchlosť spájajú sily, aby ste zažili plnú chuť, ako nikdy predtým. Súčasťou balenia je dvojica žhaviacich hláv.
Tou prvou je TPP-DM1 žhaviaca hlava s odporom 0,15Ω, ktorú využijete najlepšie pri výkone 60-80W a dopĺňa ju TPP-DM2 žhaviaca hlava s odporom 0,2 Ω, s ideálnym nastaviteľným výkonom v rozmedzí 40-60W.

VooPoo Drag 3 177W sada www.e-smoke.sk 

Spoľahlivá čipová sada a trojica režimov

O bezproblémový chod zariadenia sa postará vylepšená čipová sada s označením GENE FAN 2.0. Tá poskytuje bleskový nábeh žhavenia, viacero ochranných funkcií a trojicu režimov, z ktorých si vyberie naozaj každý. VooPoo Drag 3 využíva SMART režim, ktorý je určený predovšetkým pre začiatočníkov a rovnako tak všetkých užívateľov, ktorý si chcú užiť pohodový vaping bez nutnosti pokročilejších nastavení. Pri použití SMART režimu zariadenie automaticky detekuje vloženú žhaviacu hlavu a obmedzí rozsah nastaveného výkonu tak, aby zaručil čo najdlhšiu výdrž žhaviacej hlavy. Druhou možnosťou je RBA režim, ktorý je v podstate klasický WV režim s možnosťou nastavenia výkonu v rozmedzí 5-80W. Trojicu poskytovaných režimov uzatvára SUPER režím, ktorý sa aktivuje v moment, keď presiahnete nastavený výkon nad hodnotu 80W. SUPER režim poskytuje instatné žhavenie a nastavenie výkonu v rozmedzí 7-177W.

Zásadným vylepšením je aj možnosť používania TCR režimu , ktorý je dostupný po stiahnutí aktualizácie softwaru dostupnom TU.

VooPoo Drag 3 177W sada www.e-smoke.sk

Famózny výkon si zaslúži bleskové nabíjanie.
Maximálny výkon až 177W potrebuje poriadnu „štavu“. Tá je dodávaná prostredníctvom dvojice
batérií 18650, ktoré sa jednoducho inštalujú pomocou posuvných dvierok na spodnej strane zariadenia. Batérie je možné nabíjať v externej nabíjačke, alebo pomocou vstavaného rýchleho USB-C nabíjacieho konektora s nabíjacím prúdom 2A , ktorý zabezpečuje až o 50% rýchlejšie nabíjanie.

VooPoo Drag 3 177W sada www.e-smoke.sk

TPP tank
Už vyššie spomínaný TPP tank v sebe kombinuje jednoduché plnenie a dostatočný objem 5,5ml. Plnenie je hračkou, nakoľko nový tank využíva rovnaké plnenie ako PNP tank, čo znamená, že tank stačí vytiahnuť zo „základne“ a cez spodnú záslepku naplniť. Jednoduchá je rovnako aj výmena žhaviacich hláv, ktoré netreba skrutkovať, do tanku sa len zasúvajú.   

VooPoo Drag 3 177W sada www.e-smoke.sk

Voopoo DRAG 3
Rozmery: 138mm x 52mm x 25mm
Nastaviteľný výkon: 5W-177W
Nastaviteľná teplota: 100°C-315°C / 200°F-600°F
Podporovaný odpor: 0,1Ω-3Ω
Batérie: 2x 18650 (aspoň 25A) – nie sú súčasťou balenia
Nabíjanie: USB-C port/externá nabíjačka
Závit: 510 a odpružený kontakt
Materiál: zinková zliatina, koža

TPP atomizér:
Objem: 5,5ml
Závit: 510

Obsah balenia:
1x Voopoo DRAG MOD 3 177W
1x VooPoo TPP tank 5,5ml
1x žhaviaca hlava TPP-DM1 0,15Ω (60W-80W)
1x žhaviaca hlava TPP-DM2 0,2Ω (40W-60W)
1x nabíjací USB-C kábel
1x užívateľský návod

Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.

Komu nie je E-inhalátor určený?

  • užívateľom mladším ako 18 rokov

  • nefajčiarom

  • tehotným a dojčiacim ženám

  • ľuďom citlivým na nikotín a iné inhalačné zložky

Hodnotenia

Napísať hodnotienie

VOOPOO DRAG 3 177W sada

VOOPOO DRAG 3 177W sada

Svetlo sveta uzrela dlho očakávaná VooPoo Drag 3 sada s množstvom vylepšení z predošlej verzie a v spojení s VooPoo Drag S/X. Výrazne ľahší mód s konštrukciou zo zinkovej zliatiny s koženou časťou pôsobí naozaj luxusne a poskytuje maximálny výkon až 177W s možnosťou troch režimov (Smart,RBA,Super) + TCR režim . Novinkou je aj celá rada žhaviacích hláv série TPP.

Otázka (1)

Od Marek | 2021-02-22 15:14:36

Je možné zakúpiť mod bez atomizeru

e-smoke vape shop

Zatiaľ nie, ale budú čochvíľa v ponuke aj samostatné mody.

Page: 1

Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Prevziať