Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Elektronické cigarety

Zľavnené produkty

Voopoo VMATE POD


Položiť otázku (0)

Voopoo VMATE POD

Nový produkt

VooPoo Vmate POD predstavuje šikovnú alternatívu do Vášho vrecka/tašky. Štýlový POD využíva dvojicu cartridge s odporom 0,7ohm, respektíve 1,2ohm. Vmate neobsahuje žhaviace tlačidlo, poťah z neho je plne automatický. Spoľahnúť sa môžete aj na vstavanú 900mAh batériu, ktorá poskytuje skoro celodennú výdrž na jedno nabitie.

Viac detailov

19,95 € s DPH

Viac informácií

VOOPOO VMATE POD

voopoo_vmate_pod (www.e-smoke.sk)

Elegantné prevedenie 
Nový Vmate Pod je potešenie pre oči a prsty zároveň. Predstavuje sa v kompaktnom a ergonomicky perfektne tvarovanom prevedení. Telo prístroja je vyrobené PCTG s rozmermi 28,5mm x 14,9mm x 95,5mm a perfektným povrchovým spracovaním. Vďaka tomu skvele padne do každej ruky v kombinácii s príjemným pocitom na dotyk.

Na výber je navyše celá rada farieb:
Voopoo Vmate www.e-smoke.sk
Ideálne tvarovaný náustok
Rozsiahle testovanie privedlo inžinierov spoločnosti VooPoo k výsledku dokonale tvarovaného náustku. Ten je zúžený smerom nahor a tak poskytuje dokonalý pôžitok pri vapovaní. 
http://e-smoke.sk/img/cms/vmate_1.jpg
Kvalitné a odolné cartridge
Vmate POD využíva dvojicu náhradných cartridge (nádržiek), ktoré disponujú šikovnými vlastnosťami. Tou prvou je magnetické prichytenie nádržky k batérií, ktoré zabezpečuje stabilné uchytenie. Na druhú stranu nádržka obsahuje vnútorný výrez, pri ktorom bude každá manipulácia s nádržkou hračkou.
Vmate využíva cartridge so zabudovanou žhaviacou hlavou v odpore 0,8Ω/1,2Ω. Veľkým plusom je priehľadná nádržka, ktorá vám umožňuje sledovať zostávajúcu hladinu e-liquidu. Na jedno naplnenie sa do cartridge zmestí 2m e-liquidu.
http://e-smoke.sk/img/cms/vmate_1.jpg
ODOLNÝ voči pretekaniu
Špeciálne vytvorená konštrukcia plastovej nádržky zabraňuje pretekaniu e-liquidu. Ak sa náplň dostane do takzvanej medzivrstvy, sací tok ju privedie naspäť k žhaviacej hlave a tým pádom sa zabraňuje úniku náplne!
Menej je niekedy viac!
Vstavaná 900 mAh batéria
sa postará o celodenný chod, zatiaľ čo nabíjací port USB-C umožňuje super rýchle nabíjanie.

Parametre:
Rozmery: 28,5mm x 14,9mm x 95,5mm
Max. výstupný výkon: 17W
Batéria: 900mAh (vstavaná)
Nabíjanie: USB-C port
Materiál: PCTG
Objem tanku: 2 ml

Obsah balenia:
1x Voopoo Vmate Pod 
1x VooPoo Vmate náhradný cartridge 0,7 Ohm / 2ml
1x USB-C kábel
1x návod

Záruka na výrobok 24 mesiacov
Batéria životnosť: 6 mesiacov

Batéria k elektronickej cigarete (e-inhalátoru) je tovar, ktorý podlieha bežnému opotrebeniu jej používaním. Minimálna životnosť batérií je 6 mesiacov. Záruka 24 mesiacov sa samozrejme vzťahuje na výrobné chyby. Úbytok alebo úplná strata kapacity po 6 mesiacoch je spôsobená bežným opotrebovaním batérie, takže nie je možná reklamácia.

Komu nie je E-inhalátor určený?

  • užívateľom mladším ako 18 rokov

  • nefajčiarom

  • tehotným a dojčiacim ženám

  • ľuďom citlivým na nikotín a iné inhalačné zložky

Hodnotenia

Hodnotenie 
2021-07-24

VooPoo VMATE POD

Výborný Pod na MTL nepreteká žerie málo luquidu vydrží celý deň. Od rána do večera v pohode aj pri intenzívnom používaní.

  • Pre 1 z 1 je táto recenzia užitočná.
Hodnotenie 
2021-06-04

Dodatok

Ešte by som doplnil jediné negatívum, na ktoré som zabudol, a to je to, že nemôžete počas nabíjania ťahať.

  • Pre 2 z 2 je táto recenzia užitočná.
Hodnotenie 
2021-06-01

5/5

Ako som už písal do recenzie, kde sa tento pod ponúkal Voopoo Drag S v darčekovom balení, toto je úplne najlepší POD, aký som kedy mal a stále si za tým stojím, a že som ich už mal...
Používam ho denno-denne, zatiaľ ide stále ako má, vynechá len veľmi, veľmi málokedy, keď máte trochu liquidu na kontaktoch, stačí utrieť, aj prstom a zase žhaví do sekundy ako má.
Neuveriteľná výdrž batérie, ktorú vďaka usb-c nabijete naozaj za chvíľku, na pod perfektná chuť, krásny dizajn, dobre sa drží, dobre sa z neho ťahá, ale absolútne najväčšie pozitívum je, že liquid naozaj nepreteká. Píše sa to pri každom pode, ale verte mi, že tu je to pravda. Samozrejme liať do toho výlučne 50/50 VG/PG, nič iné ani neskúšajte, na to tento stroj nie je stavaný. Životnosť jednotlivých cartridgov je rôzna, udávaných 5 naplnení vydrží zaručene vždy, ale stalo sa mi už, že to prežilo bez problémov celú 120 ml flašku, záleží tam od veľa faktorov. Ja osobne používam výlučne 1,2 ohmove hlavy, vtedy je ten poťah pre mňa, ako bývalého fajčiara, taký akurát, na 0,7 je to dosť voľné, ale zas je tá chuť ešte lepšia.
Snáď som na niečo nezabudol, čiže aby som to zhrnul, pravdepodobne najlepší POD na trhu, ak hľadáte niečo s automatickým poťahom, už dalej ani nič nehľadajte a objednajte su Vmate, poďakujete mi neskôr :)

  • Pre 6 z 6 je táto recenzia užitočná.

Napísať hodnotenie

Napísať hodnotienie

Voopoo VMATE POD

Voopoo VMATE POD

VooPoo Vmate POD predstavuje šikovnú alternatívu do Vášho vrecka/tašky. Štýlový POD využíva dvojicu cartridge s odporom 0,7ohm, respektíve 1,2ohm. Vmate neobsahuje žhaviace tlačidlo, poťah z neho je plne automatický. Spoľahnúť sa môžete aj na vstavanú 900mAh batériu, ktorá poskytuje skoro celodennú výdrž na jedno nabitie.

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Prevziať