Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Elektronické cigarety

Zľavnené produkty

Uwell Crown 5 BOX Mod 200W Sada
Potiahnite obrázok, aby sa točil
 • 360
 • Uwell Crown 5 BOX Mod 200W Sada


Položiť otázku (3)

Uwell Crown 5 BOX Mod 200W Sada

Nový produkt

Masívne mraky si zaslúžia svoju masívnu sadu. Predstavujeme Vám Uwell Crown 5 sadu, ktorá je zložená z kvalitného módu dosahujúceho výkon 200W s rýchlým USB-C konektorom a novým grafickým prostredím a vylepšeným čipom. Doplňa ju nízkoodporový atomizér Crown 5 na žhaviace hlavy, s ktorým si užíjete husté mraky pary. Samotný atomizér disponuje objemom 5ml spolu so samočistiacim systémom.

Viac detailov

64,95 € s DPH

Viac informácií

Uwell Crown 5 sada 

Uwell Crown 5 sada www.e-smoke.sk

Uwell Crown 5 Box Mod 200W

Základným "kameňom" tejto sady určenej na poťahovanie priamo do pľúc (DL) je masívny, ale o to viac výkonný Crown 5 Box Mod 200W. Už z názvu je jasné, že novinka od Uwellu dokáže vyvinúť výkon až 200W.  
Samotná konštrukcia sa skladá zo zinkovej zliatiny s dvierkami z PC ,ktoré vhodne dopĺňajú konštrukciu a zariadeniu pridávajú na vzhľade. 

Na zariadení nájdeme trojicu tlačidiel - dvojicu regulačných a jedno žhaviace tlačidlo.

Prednú stranu zariadenia dopĺňa farebný displej a rýchly USB-C nabíjací konektor.

Uwell Crown 5 sada www.e-smoke.skUwell Crown 5 sada www.e-smoke.sk

Farebný displej
Uwell Crown 5 Box Mód sa dočkal ako prvý spomedzi série Crown farebného displeja. 
Konkrétne sa jedná o 0,96 TFT displej, ktorý okrem farebnej témy dostal aj kompletné nové užívateľské prostredie, ktoré ešte viac uľahčí manipuláciu so zariadením.

Uwell Crown 5 sada www.e-smoke.sk

Dve batérie typu 18650
Maximálny možný výkon 200W potrebuje poriadnu "štavu". Postará sa o ňu dvojica batérií typu 18650, ktoré nie sú súčasťou balenia a je potrebné si ich dokúpiť samostatne.
Batérie sa vkladajú cez magnetické dvierka na zadnej strane zariadenia.

Výrazným vylepšením prešlo aj nabíjanie módu, ktoré po novom dostalo rýchly USB-C port, pomocou ktorého sa môže Crown 5 mód nabíjať pripojením k sieťovej nabíjačke, alebo v aute, či pripojením k PC. 

Uwell Crown 5 sada www.e-smoke.sk

Vhodný pre začiatočníkov aj expertov

Uwell Crown 5 sada využíva dvojitú možnosť samotného nastavenia. Pre menej skúsených používateľov si Uwell pripravil klasický režim výkonu, pri ktorom stačí nastaviť požadovaný výkon podľa odporúčaného výkonu vloženej žhaviacej hlavy.
Pre náročnejších užívateľov je prichystaný TC režim a rovnako tak aj TCR režím.
 
Navyše vylepšenia sa dočkala aj samotná čipová sada, ktorá poskytuje bezpečné a stabilné nastavenie a ultra rýchlym žhavením už od 0,008 sekundy.

Uwell Crown 5 sada www.e-smoke.skUwell Crown 5 sada www.e-smoke.sk

Uwell Crown 5 atomizér
Štýlový nízkoodporový tank pre priame poťahovanie do pľúc (DL) je piatou generáciou CROWN atomizérov. Prichádza s označením Uwell Crown V a jeho telo je z kvalitnej nerezovej ocele a pyrex skla. Jednoduchá konštrukcia umožňuje ľahkú a rýchlu výmenu skla i žhaviacej hlavy.
Uwell Crown V využíva bajonetový systém horného plnenia. Stačí otočiť vrchnú časť tanku s náustkom o 90° doľava a e-liquid bez problémov do tanku naplníte. S vypuklým bulb sklíčkom sa do tanku zmestí až 5ml e-liquidu.
Atomizér využíva náustok s osadením 510.
Uwell Crown 5 5ml www.e-smoke.sk
Súčasťou balenia sú okrem príslušenstva tiež dve nové žhaviace hlavy. Tie majú nízke odpory a špirálky vyrobené z prvotriednej nerezovej ocele. Novinkou je dual mesh žhaviaca hlava s odporom 0,3ohm a 0,23 ohm single mesh žhaviaca hlava.

Žhaviace hlavy vám poskytnú obrovské množstvo pary i perfektnú chuť
a výrobca upozorňuje aj na dlhšiu životnosť u týchto žhavičov. Veľmi jednoducho sa vymieňajú, netreba ich skrutkovať, len sa zasunú – drží ich na mieste silikónový krúžok, ktorý zabraňuje aj pretečeniu e-liquidu.
Uwell Crown 5 www.e-smoke.sk
Premyslená konštrukcia žhaviacej hlavy zabezpečuje spätný prívod skondenzovaného e-liquidu vo vnútri základne späť ku žhaviacej hlave a tak zabraňuje vytekaniu cez airflow otvor. Dolný systém regulácie vzduchu s troma prívodmi vzduchu dovoľuje jednoduchú reguláciu vzdušnosti.
http://e-smoke.sk/img/cms/crown5_2.png

Plnenie novinky Crown 5 je jednoduchou záležitosťou vďaka už vyššie spomenutému bajonet systému. Vrchnú časť atomizéra tak stačí pootočiť o 90 stupňov, aby ste mali prístup k plniacemu otvoru. Samotný plniaci otvor je vybavený záslepkou, ktorá zabezpečuje hladký priebeh plnenia bez nechceného pretekania.

http://e-smoke.sk/img/cms/crown5_2.png

Parametre Uwell Crown 5 atomizér
Priemer: 26 mm 
Výška: 50,5 mm
Objem: 5ml
Závit: 510
Materiál: nerez, pyrex
Náustok: 510 

Parametre Uwell Crown Box mód 200W
Rozmery: 86,2mm x 53mm x26mm
Nastaviteľný výkon: 5W-200W
Batérie: 2x 18650 (nie sú súčasťou balenia)
Nastaviteľný odpor: 0,1ohm-3ohm (Režím výkonu)
                                 0,1ohm-1ohm (TC režím)
Nastaviteľná teplota: 100°C-315°C

Obsah balenia
1x Uwell Crown 5 Mód
1x Uwell Crown 5 atomizér
1x žhaviaca hlava UN-2 0,3Ω (50W-55W)
1x žhaviaca hlava UN-2 0,23Ω (65W-70W)
1x náhradné sklenené telo - 5ml
1x silikónová krytka na náustok
1x sada náhradných dielov

Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu. 

Komu nie je E-inhalátor určený?

 • užívateľom mladším ako 18 rokov

 • nefajčiarom

 • tehotným a dojčiacim ženám

 • ľuďom citlivým na nikotín a iné inhalačné zložky

Hodnotenia

Hodnotenie 
2021-08-03

Top

Ako neveril som,že bude až tak dobry no opak je pravdou.Jeden z naj atomizerov ktore som kedy mal a to pocitam aj motacie atiky!!
0,3 hlava je brutal-tolko chuti a pekne aj prekreslenej ze som fakt padol na rit :D Mód vyzera reale ovela lepšie ako ako na obrazku!
Určite odporucam.

  Napísať hodnotenie

  Napísať hodnotienie

  Uwell Crown 5 BOX Mod 200W Sada

  Uwell Crown 5 BOX Mod 200W Sada

  Masívne mraky si zaslúžia svoju masívnu sadu. Predstavujeme Vám Uwell Crown 5 sadu, ktorá je zložená z kvalitného módu dosahujúceho výkon 200W s rýchlým USB-C konektorom a novým grafickým prostredím a vylepšeným čipom. Doplňa ju nízkoodporový atomizér Crown 5 na žhaviace hlavy, s ktorým si užíjete husté mraky pary. Samotný atomizér disponuje objemom 5ml spolu so samočistiacim systémom.

  Otázka (3)

  Od Filip | 2021-08-13 11:15:41

  Dobrý deň, chystám sa kúpiť tento Kit, otázka je či sa oplatí investovať aj do nabíjačky batérií a ak áno prečo? A oplatí sa kúpiť 4 batérie a striedať ich, prípadne ako dlho trvá nabíjanie cez nabíjačku?

  e-smoke vape shop

  Zdravím,
  oplatí sa, lebo nabíjačka je určená na nabíjanie batérii a má lepšie odvetrávanie. Či kúpiť 4 batérie je na vás, nevieme ako často a s akým výkonom sa ho chystáte používať. Väčšina nabíjačiek vám už nabíja 1A za hodinu, takže 3000 mAh batériu vám nabije do 3 hodín.

  Od Marek | 2021-07-19 23:45:22

  Zdravím bude UWELL CROWN 5 BOX MOD 200W aj v červenej farbe?

  e-smoke vape shop

  áno, tento týždeň

  Od Patrik | 2021-06-12 09:43:19

  Prosím vás je UWELL CROWN 5 BOX MOD 200W SADA určená na nikotínové náplne ? Ak ano je možné objednať aj s nahradnými dielmi a bateriou avy bola plne funkčna hned po doručení?

  e-smoke vape shop

  Zdravím,
  v spodnej časti stránky produktu nájdete PRÍSLUŠENSTVO a tak máte všetko, čo budete potrebovať. Nejaké batérie, žhaviace hlavy, nabíjačky... na začiatok potrebujete iba batérie, ostatné máte v balení. Externú nabíjačku však odporúčame.

  Page: 1

  Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
  Položiť otázku
  Skryť formulár
  Captcha

  Príslušenstvo

  30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

  Prevziať