Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Fakirsmods

Zľavnené produkty

Fakirsmods Illusia-D MOD
Potiahnite obrázok, aby sa točil
  • 360
  • Fakirsmods Illusia-D MOD
  • Fakirsmods Illusia-D MOD


Položiť otázku (0)

Fakirsmods Illusia-D MOD

FAKIRS-ILLUSIA

Nový produkt

Prémiový mód tureckého výrobcu Fakirsmods ILLUSIA-D v drevenom prevedení a čipom Dicodes BF60 je ďalším počinom fenomenálnych Fakirsmods, ktorí si svojou precíznou výrobou a kvalitným prevedením pýtajú miesto medzi špičkou na trhu. Poháňaný je jednou batériou typu 21700, alebo aj s batériou 18650 pri použití náhradného závitu batérie, ktorý je súčasťou balenia.

Viac detailov

390,00 € s DPH

Viac informácií

FAKIRSMODS ILLUSIA-D MOD

Extrémne pokročilý chip v spojení s kvalitným a elegantným telom vytvára skvost s názvom Illusia-D. Teraz sa môžete tešiť na verziu chipu Dicodes BF60, ktorý sa vyznačuje ešte lepším power manažmentom a maximálnym výkonom až 60W. Precízne spracovanie a obrovské možnosti použitia ocenia predovšetkým pokročilí vaperi a nadšenci DIY.

Luxusný nasledovník
Pre mechanický mód ILLUSIA-D bola inšpiráciou dnes už legendárna mechanika s označením Illusia. Novinkou pri tomto zariadení je osadenie jedného z najkvalitnejších čipov na trhu. Konkrétne sa jedná o nemeckého predátora medzi čipmi Dicodes BF60, ktorý dokáže dodať výkon až 60W. Illusia-D vďačí čipu Dicodes BF60 za niekoľko užitočných funkcií. Jedná sa o bezkonkurenčný powermanagment, s ktorým si budete môcť užívať vaping bez najmenších problémov. Zabúdať netreba ani na teplotnú kontrolu pre všetky dostupné materiály podporujúce TC, ktorá je pri tomto čipe dotiahnutá k dokonalosti.

Dicodes Dani Box

Neopakovateľný dizajn 
Tak ako je Illusia-D vyšperkovaná z pohľadu čipu a funkcií, nezaostáva ani svojim dizajnovým spracovaním. Každá súčasť  je do detailov prepracovaná tak, aby bol každý dotyk s Ilussiou jedinečným. Hlavným materiálom samotného tela je orechové drevo, ktorého vek sa pohybuje nad 300 rokov. Zvyšné súčasti sú vyrobené z nerezovej oceli, ktorá dokonale ladí s drevenou časťou. Samozrejmosťou je závit 510, ktorý je znížený a je možné naň osadiť atomizéri s priemerom až do 25mm. Spínacie tlačidlo sa nachádza pod závitom a napriek svojim menším rozmerom sa veľmi príjemné stláča. Trojicu tlačidiel dopĺňa dvojica regulačných tlačidiel vyrobených z nerezovej oceli, ktoré sa nachádzajú pod vygravírovaným logom FAKIRSMODS. Regulačné tlačidlá sú taktiež veľmi príjemné na dotyk a pomocou nich sa Vám bude čip BF60 ovládať veľmi jednoducho.

http://e-smoke.sk/img/cms/fakirsmodsallusia_text_1_1.jpg

Variabilita používaných batérií
O prísun „štavy“ sa pri modeli Illusia D stará jedná batéria typu 21700. Jej umiestnenie do módu je možné odskrutkovaním závitu batérie, ktorý je navyše obohatený gravírovaným názvom výrobcu a konkrétneho modelu. Navyše tento gravírovaný závit pripomína legendárne spínacie tlačidlo, ktoré bolo súčasťou modelu Illusia Mech. Variabilitu tomuto zariadeniu pridáva aj náhradný závit batérie, s ktorým je možné používať v móde batériu typu 18650.

fakirsmodsallusia_text_5.jpg

Všetky informácie na jednom „nenápadnom“ mieste.
Určite sa zhodneme na fakte, že dizajn Illusia D je veľmi elegantný a pôsobí luxusne. Dizajnéri sa pri jeho vývoji zamerali hlavne na nato, aby bol čo najpodobnejší svojmu mechanickému predchodcovi Illusia. Drevenému dizajnu doladenému kovovými prvkami tak chýba už len displej. Ten sa nachádza na spodnej strane módu. Je mierne vsadený do masívnej nerezovej časti, a tak je zabránené jeho poškodeniu. Displej zobrazuje všetky potrebné informácie, ktoré vyhodnocuje čip Dicodes.

Balenie neobsahuje batériu typu 21700, musíte ju dokúpiť samostatne. Pri kúpe dbajte na to, aby mala batéria vybíjací prúd minimálne 20A.

Obsah balenia:
1x Fakirsmods Illusia-D MOD
1x Odporový drôt NiFe30
1x Kovové darčekové balenie
1x Návod
1x Kartička originality

Parametre:
Nastaviteľný výkon: 5W-60W

Nastaviteľná teplota: 100 ° C-315 ° C / 200 ° F-600 ° F
Podporované režimy: VW / TC- (Ni, Ti, SS) / TCR
Podporovaný odpor: 0,15Ω-5Ω
Batérie: 21700/20700/18650 (aspoň 20A) - nie je súčasťou balenia
Nabíjanie: externe
Závit: 510 a odpružený kontakt
Váha: 129g

Výrobca: Fakirsmods (Turecko)

Hodnotenia

Napísať hodnotienie

Fakirsmods Illusia-D MOD

Fakirsmods Illusia-D MOD

Prémiový mód tureckého výrobcu Fakirsmods ILLUSIA-D v drevenom prevedení a čipom Dicodes BF60 je ďalším počinom fenomenálnych Fakirsmods, ktorí si svojou precíznou výrobou a kvalitným prevedením pýtajú miesto medzi špičkou na trhu. Poháňaný je jednou batériou typu 21700, alebo aj s batériou 18650 pri použití náhradného závitu batérie, ktorý je súčasťou balenia.

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

9 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Prevziať