Aktuality

 • 4.4   Skompletizovali sme švajčiarsku long-fill sériu VAPE LOUNGE, doplnili novinky COSMOPOLITAN a BRAMBLE od britských SUPERGOOD a rozšírili sériu aróm DON CRISTO.
 • 29.3  Od dnes sa konečne dá platiť kartou za vytvorené objednávky na e-shope. Akceptované sú karty Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, Apple Pay a Union Pay.
 • 26.3  Objednávky cez e-shop si môžete vyzdvihnúť aj osobne v našej predajni. Od pondelka do piatku od 9-tej do 19-tej. V sobotu a nedeľu je zatvorená.
 • 24.3  Druhá séria Shake & Vape príchutí od AEON sa volá Journey Classic a budete mať nebíčko v papuľke...
 • 19.3  Pri doručení zásielok prostredníctvom spoločností REMAX a Zásielkovňa nám boli zvýšené ceny, ktoré sme museli zohľadniť v poštovnom pri uvedených prepravcoch. Stále ale máte na výber aj iných dopravcov bez zmenenej ceny, resp. s doručením zadarmo.
 • 15.3  UPOZORNENIE - z dôvodu vyhlásenia núdzového stavu v SR je predajňa ZATVORENÁ. Možný je len osobný odber objednávok z e-shopu, resp. zaslať objednávky dopravnou spoločnosťou. E-shop funguje v normálnom režime.
 • 13.3  Predajňa a aj e-shop funguje zatiaľ bez obmedzení.
 • 10.3  Prvá várka nových Shake&Vape predstavuje Strada a čajovú edíciu KTS TEA.
 • 7.3   Krásna drevená mechanika od tureckých Fakirs Mods sa volá Illusia S-25 Mech Mod. Od tabakových bastardov predstavujeme ich Custard Bastard sériu a britská Dinner Lady pre zmenu prináša tabakovú sériu. Chorvátsky Infamous uvádza špeciálnu príchuť Gin&Tonic.
 • 28.2  Už ste si namiešali vlastný liquid v našom Catch´a Bana Vape Bare? Ešte nie, tak máme pre vás súťaž na našom Facebooku a Instagrame, kde môžete svoj mix vyhrať.
 • 26.2  Od dnes si môžete vytvoriť vlastný liquid z nášho Catch´a Bana Vape Baru aj na e-shope a nechať si ho zaslať domov. Poď mixovať!
 • 24.2  Dnes spúšťame prvú fázu projektu Catch´a Bana Vape Bar v našej predajni. Príď si namiešať svoj vlastný liquid, alebo si objednaj jeden z hotových receptov.
 • 21.2  Niečo nové sa chystá v našej predajni... už o pár dní.
 • 15.2  Ketchi Coils predstavuje špirálky AZAZEL a z UK prichádzajú pobrexitové shortfilly Cotton&Cable, Dinner Lady uvádza tabakovú líniu longfillov a Dovpo Odin 200W Box Mod za lepšiu cenu bez DNA čipu.
 • 7.2  Ako jedny z mála na svete vám ponúkame limitovanú edíciu D.R.A.M. III RTA v prevedení Matte Black. Z tej istej dielne, teda K&C Mods, prišli aj ručne robené špirálky. Kvalitu nezaprie ani Aspire Nautilus GT atomizér na továrenské hlavy - určený pre MTL.
 • 3.2  Pozrite sa na kooperáciu Aspire a High-end výrobcu Taifun a na ich spoločný projekt s názvom Aspire Nautilus GT set. Alebo snehobiely Dotmod dotAIO LE, čierny Vapor Giant Kronos 2 S DLC, či Taifun GT IV S. Vo všetkých si vychutnáte ovocné NOMZ X2 liquidy.
 • 28.1  Znížili sme ceny na šmakocinkách od Twist, FRYD, Banana Butt, Bogan Brews, Coastal Clouds, Kings Crest a BRWD. Mlsanie začína...
 • 27.1  Easy Side Box Mod od Ambition Mods opäť skladom a aj v dvoch nových prevedeniach.
 • 21.1  V ponuke sa objavili nové príchute od obľúbených Infamous, či tabakové arómy od Empire Brew Pirates a ovocné shortfilly od Harmony Loco. Vyskúšať ich môžete v novom atíku Nautilus XS, či Zenith PRO Tanku. K setom pribudli Zelos 2.0 a dva POD systémy Jester a Crown POD.
 • 18.1  Sa uskutoční v poradí už 26 zraz vo Vinopolitane a tentokrát okrem občerstvenia a tomboly budú na ochutnávku Strawberry Queen a Tobacco Bastards.
 • 17.1  Už aj druhá várka náustkov je na stránke. Medzi nimi sú aj krásne drevené kúsky. Už ste ochutnali nové príchute od Infamous?
 • 13.1  Prvá várka náustkov je online. Úplne nová séria Vapor Giant náustkov pre DL a MTL. 7 druhov a z každého 4 varianty...
 • 11.1  Nadupaná zásielka od high-end výrobcov Fakirsmods dorazila. Najnovšia drevená Illusia-C s Dicodes čipom, krásne drevené Illusia-S 18 mechanické mody na 18650, či 18350 batérie a gravírovaná Illusia ION Mech mod 18350... Iba pre tých, ktorý vedia čo chcú.
 • 3.1  Po troch kráľoch prichádza štvrtý, kráľ Milan a je to NÁŠ ČLOVEK. Tento k vám bude chodiť každý pracovný deň, lebo je to nový VAPE kuriér. Pre našich zákazníkov z hlavnej dediny (čítaj Bratislava) spúšťame nové možnosti doručenia e-shopových objednávok.

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Fakirsmods

Zľavnené produkty

Fakirsmods ION Mech Mod 18350
Potiahnite obrázok, aby sa točil
 • 360
 • Fakirsmods ION Mech Mod 18350
 • Fakirsmods ION Mech Mod 18350


Položiť otázku (0)

Fakirsmods ION Mech Mod 18350

FAKIRSMODS-IONMECHMOD-18350

Nový produkt

Prvotriedne spracovaný mechanický mód krásneho dizajnu s mechanickou poistkou od spoločnosti Fakirsmods. Ion Mech Mod viete využiť s batériou 18350 a esteticky najlepšie ladí s atomizérmi s priemerom 22mm, 23mm a 24mm.  

Viac detailov

75,00 € s DPH

Viac informácií

Fakirsmods ION Mech Mod 18650

Spoločnosť FakirsMods rozhodne nie je len prémiovým výrobcom vysoko kvalitných atomizérov, prináša totiž na trh originálne spracované mechanické módy, kde hlavnou výhodou nie je len vzhľad, ale aj praktický bezpečnostný prvok, s ktorým je používanie ešte komfortnejšie.
Fakirsmods ION MECH MOD 18350 (www.e-smoke.sk)
Telo modelu ION Mech je vyrobené z nerezovej ocele SS316, kladné a záporné póly zase z mosadze. Súčasne sa skladá z troch častí - hlavného tela, centerpinu s poistkou a krytu batérie s vystúpeným spúšťacím tlačidlom. Hlavné telo na sebe nesie logo Fakirsmods, ale netreba zabúdať ani hladký kovový dizajn s krásnym gravírovaním, vďaka ktorému mód urobí výborný dojem nielen na vás, ale aj na ľudí vo vašom okolí. O pohodlnosť pri používaní sa stará praktické pružinové tlačidlo, ktoré viete kedykoľvek zablokovať otočením proti smeru hodinových ručičiek, čím zamedzíte nechcenému žhaveniu.
http://e-smoke.sk/img/cms/fakirs_18350trubka_1.jpg
Použiť môžete batériu typu 18350 s dostatočne vysokým vybíjacím prúdom 
http://e-smoke.sk/img/cms/fakirs_18350trubka_1.jpg
Špeciálna poistka pre ochranu
Hlavným prvkom je však bezpečnosť pri zachovaní princípu mechanického módu. Nenájdete v ňom žiadny ochranný čip, ale špeciálne vyrobenú 12A poistku, nachádzajúcu sa vo vrchnej časti módu a zároveň poskytujúcu 510 závit. Tá je vyrobená na báze bežných poistiek, ako ich poznáte z domova a rovnako tak aj u tejto poistky v prípade skratu dôjde k jej "prepáleniu" a zabráni tak akémukoľvek nebezpečenstvu, alebo poškodeniu módu. 
Naopak horná časť nesúca závit je umiestnená na prevlečnej matici. Tento systém umožňuje dokonalé doladenie vzhľadom k dĺžke batérie.
Fakirsmods ION Mech MOD (www.e-smoke.sk)

Mechanické MODy rozhodne nedoporučujeme začiatočníkom. Je potrebné poznať Ohmov zákon, mať prehľad o odpore použitých špirálok a vybíjacom prúde použitej batérie. Mechanické módy s hybridným kontaktom rozhodne nedoporučujeme používať s atomizérmi, ktoré nemajú dostatočne vystúpený kontakt.

Ion Mech Mod je dodávaný v krásnej drevenej krabičke.

Parametre:
Dĺžka: 60 mm 

Priemer: 22mm
Konštrukcia: nerezová oceľ SS316, póly z mosadze
Závit: 510 
Ochrana: Bezpečnostná poistka
Batéria: typ 18350 - nie je súčasťou balenia
Nabíjanie: Externé

Výrobca: Fakirsmods (Turecko)

Obsah balenia:
1x Fakirsmods ION Mech Mod 18350 mechanický MOD 
3x Náhradná poistka

Záruka na výrobok 24 mesiacov

Hodnotenia

Napísať hodnotienie

Fakirsmods ION Mech Mod 18350

Fakirsmods ION Mech Mod 18350

Prvotriedne spracovaný mechanický mód krásneho dizajnu s mechanickou poistkou od spoločnosti Fakirsmods. Ion Mech Mod viete využiť s batériou 18350 a esteticky najlepšie ladí s atomizérmi s priemerom 22mm, 23mm a 24mm.  

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

4 ďalších produktov v rovnakej kategórii: