Aktuality

 • 29.3  Od dnes sa konečne dá platiť kartou za vytvorené objednávky na e-shope. Akceptované sú karty Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, Apple Pay a Union Pay.
 • 26.3  Objednávky cez e-shop si môžete vyzdvihnúť aj osobne v našej predajni. Od pondelka do piatku od 9-tej do 19-tej. V sobotu a nedeľu je zatvorená.
 • 24.3  Druhá séria Shake & Vape príchutí od AEON sa volá Journey Classic a budete mať nebíčko v papuľke...
 • 19.3  Pri doručení zásielok prostredníctvom spoločností REMAX a Zásielkovňa nám boli zvýšené ceny, ktoré sme museli zohľadniť v poštovnom pri uvedených prepravcoch. Stále ale máte na výber aj iných dopravcov bez zmenenej ceny, resp. s doručením zadarmo.
 • 15.3  UPOZORNENIE - z dôvodu vyhlásenia núdzového stavu v SR je predajňa ZATVORENÁ. Možný je len osobný odber objednávok z e-shopu, resp. zaslať objednávky dopravnou spoločnosťou. E-shop funguje v normálnom režime.
 • 13.3  Predajňa a aj e-shop funguje zatiaľ bez obmedzení.
 • 10.3  Prvá várka nových Shake&Vape predstavuje Strada a čajovú edíciu KTS TEA.
 • 7.3   Krásna drevená mechanika od tureckých Fakirs Mods sa volá Illusia S-25 Mech Mod. Od tabakových bastardov predstavujeme ich Custard Bastard sériu a britská Dinner Lady pre zmenu prináša tabakovú sériu. Chorvátsky Infamous uvádza špeciálnu príchuť Gin&Tonic.
 • 28.2  Už ste si namiešali vlastný liquid v našom Catch´a Bana Vape Bare? Ešte nie, tak máme pre vás súťaž na našom Facebooku a Instagrame, kde môžete svoj mix vyhrať.
 • 26.2  Od dnes si môžete vytvoriť vlastný liquid z nášho Catch´a Bana Vape Baru aj na e-shope a nechať si ho zaslať domov. Poď mixovať!
 • 24.2  Dnes spúšťame prvú fázu projektu Catch´a Bana Vape Bar v našej predajni. Príď si namiešať svoj vlastný liquid, alebo si objednaj jeden z hotových receptov.
 • 21.2  Niečo nové sa chystá v našej predajni... už o pár dní.
 • 15.2  Ketchi Coils predstavuje špirálky AZAZEL a z UK prichádzajú pobrexitové shortfilly Cotton&Cable, Dinner Lady uvádza tabakovú líniu longfillov a Dovpo Odin 200W Box Mod za lepšiu cenu bez DNA čipu.
 • 7.2  Ako jedny z mála na svete vám ponúkame limitovanú edíciu D.R.A.M. III RTA v prevedení Matte Black. Z tej istej dielne, teda K&C Mods, prišli aj ručne robené špirálky. Kvalitu nezaprie ani Aspire Nautilus GT atomizér na továrenské hlavy - určený pre MTL.
 • 3.2  Pozrite sa na kooperáciu Aspire a High-end výrobcu Taifun a na ich spoločný projekt s názvom Aspire Nautilus GT set. Alebo snehobiely Dotmod dotAIO LE, čierny Vapor Giant Kronos 2 S DLC, či Taifun GT IV S. Vo všetkých si vychutnáte ovocné NOMZ X2 liquidy.
 • 28.1  Znížili sme ceny na šmakocinkách od Twist, FRYD, Banana Butt, Bogan Brews, Coastal Clouds, Kings Crest a BRWD. Mlsanie začína...
 • 27.1  Easy Side Box Mod od Ambition Mods opäť skladom a aj v dvoch nových prevedeniach.
 • 21.1  V ponuke sa objavili nové príchute od obľúbených Infamous, či tabakové arómy od Empire Brew Pirates a ovocné shortfilly od Harmony Loco. Vyskúšať ich môžete v novom atíku Nautilus XS, či Zenith PRO Tanku. K setom pribudli Zelos 2.0 a dva POD systémy Jester a Crown POD.
 • 18.1  Sa uskutoční v poradí už 26 zraz vo Vinopolitane a tentokrát okrem občerstvenia a tomboly budú na ochutnávku Strawberry Queen a Tobacco Bastards.
 • 17.1  Už aj druhá várka náustkov je na stránke. Medzi nimi sú aj krásne drevené kúsky. Už ste ochutnali nové príchute od Infamous?
 • 13.1  Prvá várka náustkov je online. Úplne nová séria Vapor Giant náustkov pre DL a MTL. 7 druhov a z každého 4 varianty...
 • 11.1  Nadupaná zásielka od high-end výrobcov Fakirsmods dorazila. Najnovšia drevená Illusia-C s Dicodes čipom, krásne drevené Illusia-S 18 mechanické mody na 18650, či 18350 batérie a gravírovaná Illusia ION Mech mod 18350... Iba pre tých, ktorý vedia čo chcú.
 • 3.1  Po troch kráľoch prichádza štvrtý, kráľ Milan a je to NÁŠ ČLOVEK. Tento k vám bude chodiť každý pracovný deň, lebo je to nový VAPE kuriér. Pre našich zákazníkov z hlavnej dediny (čítaj Bratislava) spúšťame nové možnosti doručenia e-shopových objednávok.
 • 31.12  Veľmi pekne Vám ďakujeme za prejavenú priazeň a dôveru, za možnosť mať hobby a záľubu ako pracovnú náplň a tešíme sa ďalšie stretnutia s vami aj v novom roku a prajeme vám veľa zdravia, šťastia a pohody.
 • 21.12  Tesne pred sviatkami sme naskladnili špičkové trubky D.R.A.M. ZEUS, špičkový VEGA RDA od Sirius Mods či krásnu dotMod dotAIO SE 35W sadu s nádherným gravírovaním. V ničom nezaostáva ani kanadský KALI V2 RDA/RSA, či väčší braček KRONOS 2 M RTA od Vapor Giant, ktorý sadne aj na Vaporesso SWAG 2 Mod.
 • 18.12  Tu si môžete pozrieť rozhovor s pani prof. MUDr. Evou Králíkovou CSc. z Centra liečby závislosti na tabaku III. internej kliniky 1.LF UK a VFN o afére z USA, IQOSe a elektronických cigaretách.
 • 12.12  SvoeMesto prináša špeciálnu edíciu Kayfun Lite Nite DLC v 22mm a 24mm verzii. Česká Impéria konečne vyrobila hustejšie Emporio High VG náplne, TI Juice predstavuje sériu Alpha Origins a maslové nebíčko v papuľke vám zaručí Supergood Butter Shake&Vape.
 • 10.12  Prišla nádielka zo SmokerStore v podobe Taifun GT4 ver. 2019, špeciálna GT4 Titan Edition a trubka s ochranou Skarabäus Pro Max DLC. Nezaostáva ani SMOK zo svojim MAG P3 setom a Vapefly prináša Brunhilde Top Coiler MTL RTA. Americký Daddys Vapor predstavuje ovocné SHAN ELIQUID a litovský Big Mouth zase Jungle Hit sériu Shake&Vape náplní.
 • 3.12   Po dlhšej dobe je tu ďalšia várka noviniek. Mega výkonný Dovpo ODIN DNA 250C na dve 21700 batérie, či nezvyčajný Easy Side Box od Ambition Mods. Ponuku PODov rozšírili svietiaci Acrohm FUSH Nano a malinký Uwell KOKO. Premiéru má aj vytunovaný atík Dead Rabbit RDA V2 Perfectus, v ktorom si vychutnáte jahodovú sériu Strawberry Queen, alebo špeciálnu edíciu od Infamous aj zo Santa´s Cookie príchuťou.

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

FreeMax

Zľavnené produkty

Freemax Mesh Pro


Položiť otázku (0)

Freemax Mesh Pro atomizér

Nový produkt

Freemax Mesh Pro ponúka veľký objem a špeciálne žhaviace hlavy určené na mega masívne a husté mraky pary. Zabudnite na klasické špirálky, FreeMax Mesh Pro využíva inovatívne pletivo – mesh, vďaka čomu majú väčšiu plochu odparovania, zaisťujú výraznejšiu produkciu pary a intenzívnejšie podanie chuti, ako je to u bežných špirálok.

Viac detailov

26,95 € s DPH

Viac informácií

Freemax Mesh Pro na továrenské hlavy - 25mm, objem 5ml/6ml

Freemax Mesh Pro na továrenské hlavy (www.e-smoke.sk) 
Bola to práve firma FreeMax, ktorá ako prvá koncom roku 2017 uviedla na trh prvý atomizér na Mesh Coil. Teraz pre nás pripravili novinku Freemax Mesh Pro atomizér, ktorý využíva takisto mesh továrenské hlavy, ale s novými žhavičmi Double & Triple Mesh Coil je schopný podporovať aj vyššie výkony v rozmedzí 80-110 wattov a tým pádom sa môžete tešiť na oveľa masívnejšie mraky s bohatou a prekreslenou chuťou.

Freemax Mesh Pro na továrenské hlavy (www.e-smoke.sk)
Výrobcovia mysleli na jednoduchú konštrukciu
Nejedná sa o žiadného drobčeka. Pripravte sa na väčšie rozmery a váhu - 60g. Celý atomizér je plne rozoberateľný. Ľahko sa dá rozmontovať na jednotlivé diely – náustok, telo s pyrex sklíčkom a základňa - takže výmena žhaviacej hlavy, tak isto ako skleneného tela je veľmi jednoduchá. Celá konštrukcia, vrátane náustku 810 je vyrobená z kvalitného nerezu SS316. S priemerom 25mm perfektne bude ladiť s drvivou väčšinou MODov a vďaka prispôsobiteľnému centerpinu bude s nimi i kompatibilný.
Freemax Mesh Pro na továrenské hlavy (www.e-smoke.sk)
Spodná regulácia prívodu vzduchu
Pomocou dvoch veľkých otvorov si ľubovoľne viete prispôsobiť voľnosť a vzdušnosť poťahov.
Veľký objem a jednoduché plnenie
FreeMax Mesh Pro je vybavený vypuklým pyrex sklíčkom a jeho objemová kapacita tak
dosahuje až 5ml. Nestačí? V balení nájdete aj náhradné (guľaté) sklenené telo, ktoré má ešte väčší objem – 6ml.
Freemax Mesh Pro na továrenské hlavy (www.e-smoke.sk)
FreeMax Mesh Pro sa môže pochváliť novo navrhnutým systémom vrchného plnenia. Po odsunutí vrchnej časti sa ukáže plniaci otvor (10mm x 3,2mm). Maličký patentovaný ventilačný otvor na opačnej strane účinne urýchli proces plnenia, ako aj zabráni úniku e-liquidu pri plnení.
freemax mesh pro - www.e-smoke.sk
M, ako MESH, čiže Masívne Mega Mraky
Mesh žhaviace hlavy majú väčšiu plochu odparovania, zaisťujú rovnomerné žhavenie po celej dĺžke vaty, ale tiež rýchlejšie žhavenie, výraznejšiu produkciu pary a intenzívnejšie podanie chuti, než je to u bežných špirálok.

360 ° zásobovanie e-liquidom
Vylepšené otvory pre e-liquid na žhaviacej hlave sú navrhnuté tak, aby urýchlili nasiaknutie a tým aj proces odparovania. 360 ° zásobovanie e-liquidom z každej strany priamo ku kontaktnej ploche mesh plátku sa postará o dokonale nasiaknutú vatu a tak sa v značnej miere zníži šanca na prípadné potiahnutie na sucho (dry hit).

Freemax Mesh Pro aplikuje patentovanú špeciálnu bavlnu - 90% ľanové bavlnené vlákno a 10% bavlnené vlákno – vďaka čomu je priemerná životnosť žhaviacej hlavy asi 2-3 týždne. S novými žhavičmi Double & Triple Mesh Coil si môžete užiť úlet aj s vyšším výkonom v rozmedzí 80-110 wattov a tým pádom sa môžete tešiť na oveľa masívnejšie mraky s výraznou prekreslenou chuťou.

 Freemax Mesh Pro na továrenské hlavy (www.e-smoke.sk)

Parametre:
Rozmery: 25mm x 59,8mm
Objem: 5ml / 6ml
Závit: 510
Náustok: 810 (s O-krúžkami)
Horné plnenie

Obsah balenia:
1x Freemax Mesh Pro atomizér
1x Single Mesh 0,15Ω Kanthal (40W-70W)
1x Double Mesh 0,2Ω Kanthal (60W-90W)
1x náhradné guľaté sklenené telo - 6ml
1x sada náhradných tesnení

Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.

Hodnotenia

Napísať hodnotienie

Freemax Mesh Pro atomizér

Freemax Mesh Pro atomizér

Freemax Mesh Pro ponúka veľký objem a špeciálne žhaviace hlavy určené na mega masívne a husté mraky pary. Zabudnite na klasické špirálky, FreeMax Mesh Pro využíva inovatívne pletivo – mesh, vďaka čomu majú väčšiu plochu odparovania, zaisťujú výraznejšiu produkciu pary a intenzívnejšie podanie chuti, ako je to u bežných špirálok.

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

2 ďalších produktov v rovnakej kategórii: