Aktuality

G-Priv

SMOK G-PRIV 2 set

Nový produkt

Nová vylepšená verzia G-PRIV 2 od SMOK sa môže pochváliť s ešte kompaktnejšími rozmermi, špičkovým 2-palcovým dotykovým displejom a výkonom až 230W. Dodáva sa s novým atomizérom X-Baby, ktorý disponuje už s vylepšením horným prívodom vzduchu, a je garanciou na obrovské mraky a perfektnú chuť e-liquidu. 

Viac detailov

83,95 € s DPH

Viac informácií

Vylepšená verzia G-PRIV 2 sa môže pochváliť s ešte kompaktnejšími rozmermy, špičkovým 2-palcovým dotykovým displejom a výkonom až 230W. Dodáva sa s novým atomizérom X-Baby, ktorý disponuje už s vylepšením horným prívodom vzduchu, vďaka čomu už nebude pretekať e-liquid zo základne.

Menší, ľahší a výkonnejší - taký je nástupca G-Priv 2. Vďaka menším rozmerom sa lepšie drží v ruke a jednoduchšie tak zvládnete ovládanie nového 2-palcového IPS dotykového displeja. Zariadenie ovláda všetky potrebné režimy, ktoré sa zídu pri každodennom vapovaní. Power režim pri maximálnom výkone dokáže žhaviť špirálky s výkonom až 230W. Teplotné režimy sa dajú nastaviť pre niklové, titánové a nerezové špirálky. Tie potom umožňujú ďalšie nastavenia v podobe výkonu predžhavenia a prípadného nastavenia teplotného koeficientu. S porovnaním so staršou verziou, nový SMOK G-PRIV 2 dovolí nezávislo uzamknúť nie len displej, ale aj celé zariadenie.

 g-priv_2_sada_farby (www.e-smoke.sk)

Ako všetky SMOK produkty, aj G-PRIV 2 umožňuje počítanie a resetovanie počtu potiahnutí, prípadne tiež nastavenie limitu potiahnutí. Rovnako tak si možno upraviť, ako dlho zostane svietiť displej a samozrejme nechýba ani možnosť nastavenia času a dátumu. SMOK G-PRIV 2 ponúka tiež upgrade firmware, takže ak sa objavia nové funkcie, je možné svoj MOD aktualizovať pomocou micro USB portu.

 g-priv_2_sada_farby (www.e-smoke.sk)

Dotykový IPS displej a intuitívne ovládanie
SMOK G-PRIV 2 sa vďaka svojej 2 palcovej obrazovke veľmi ľahko ovláda a všetko potrebné si bez problémov dokážete rýchlo nastaviť. Už žiadne zložité prepínanie pomocou regulačných tlačítok, skratiek a iného krkolomného ovládania, stačí iba prstom ťuknúť na správne miesto na obrazovke, a je to. Jasný a ľahko čitateľný displej ponúka široké možnosti nastavení.

Nový X-Baby tank a žhaviace hlavy
Súčasťou balenia je nový TFV8 X-Baby atomizér. Vyznačuje sa s jednoduchou konštrukciou a skvelým horným prívodom vzduchu, vďaka ktorému už nebude pretekať e-liquid zo základne. Horné plnenie tanku je veľmi jednoduché a praktické. Nemusíte nič skrutkovať, stačí otočiť hornou časťou s náustkom.

 g-priv_2_sada_x-baby (www.e-smoke.sk)

V balení nájdete dve nové X-Baby žhaviace hlavy určené pre priame poťahovanie do pľúc. Zatiaľ čo hlava Q2 s odporom 0,4 Ω má dve špirálky a doporučený výkon 40W-80W, hlava T6 už ponúka šesť špirálok, odpor 0,2Ω a doporučený výkon 40W-130W. Obe vám dodajú mraky pary a vynikajúcu chuť e-liquidu.

Obsah balenia:

 g-priv_2_sada_x-baby (www.e-smoke.sk)

Parametre:

G-Priv 2 MOD
Rozmery: 85mm x 52mm x 27,3mm
Nastaviteľný výkon: 1W-230W
Výstupné napätie: 0,5V-9V
Nastaviteľná teplota: 100°C-315°C / 200°F-600°F
Podporované režimy: VW / TC-(Ni, Ti, SS) / TCR
Podporovaný odpor: 0,05Ω - 2Ω pre teplotné režimy
0,1Ω - 2,5Ω pre režim výkonu
Batérie: 2x 18650 (aspoň 25A) – nie sú súčasťou balenia
Závit: 510 a odpružený kontakt

Pre správne a bezpečné používanie doporučujeme zvoliť dve rovnaké a rovnako staré batérie.

TFV8 X-Baby Tank
Rozmery: 59mm x 24,5mm
Kapacita: 4ml
Závit: 510
Náustok: 810, Delrin

Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.

Komu nie je E-inhalátor určený?

  • užívateľom mladším ako 18 rokov

  • nefajčiarom

  • tehotným a dojčiacim ženám

  • ľuďom citlivým na nikotín a iné inhalačné zložky

Hodnotenia

Napísať hodnotienie

SMOK G-PRIV 2 set

SMOK G-PRIV 2 set

Nová vylepšená verzia G-PRIV 2 od SMOK sa môže pochváliť s ešte kompaktnejšími rozmermi, špičkovým 2-palcovým dotykovým displejom a výkonom až 230W. Dodáva sa s novým atomizérom X-Baby, ktorý disponuje už s vylepšením horným prívodom vzduchu, a je garanciou na obrovské mraky a perfektnú chuť e-liquidu. 

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo