Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Grip / MOD

Zasielanie noviniek

Zľavnené produkty

Nové Akcia
Smok Rigel 230W sada


Položiť otázku (0)

Smok Rigel 230W sada

Nový produkt

Smok Rigel prichádza na trh ako štýlova sada určená hlavne pre milovníkov DL poťahu. Sada sa skladá z dvojbaterkového gripu s maximálnym výkonom 230W s TFT displejom a USB-C nabíjacím konektorom, ktorý je kombinovaný s TFV9 tankom s objemom 6,5ml, do ktorého sa osádza 0,15ohm meshová žhaviaca hlava. Ak teda hľadáte výkonné zariadenie na poriadne mraky, Smok Rigel je tou správnou voľbou!

Viac detailov

39,95 € s DPH

Viac informácií

Smok Rigel 230W sada

rigat_1.jpg

Vyberte si hviezdu z hviezdnej oblohy snov, aby ste rozsvietili nekonečné možnosti vo svete vapingu. Privítajte SMOK RIGEL, moderný mód s maximálnym výkonom 230 wattov napájaný dvoma batériami 18650. Dodávaný je s výkonným tankom TFV9, ktorý má priemer 28mm a pojme až 6,5 ml e-liquidu.

Balenie obsahuje meshové žhaviace hlavy V9 Meshed s odporom 0,15ohm, ktoré sú navrhnuté pre čo najdokonalejšie podanie chuti a obrovské mraky !

rigat_2.jpg

Dizajn
Dizajnéri spoločnosti Smok dopriali novinke Rigel poriadne dizajnové osvieženie.
Týka sa hlavne povrchovej úpravy tohto modelu.
Vonkajší plášť je „vybavený“ pružným pogumovaním a na bočnej strane nájdeme dva pruhy z karbónového vlákna. Celkovo je povrchová úprava milým prekvapením v rámci dizajnu a rovnako aj odolnosti voči pádu.
Všetky potrebné informácie a nastavenia nájdete na 0,96 TFT farebnom displeji.
Chýbať nesmie dvojica regulačných tlačidiel a jedno žhaviace tlačidlo nad displejom. Vylepšením je aj nabíjací USB-C konektor, ktorý sa nachádza pod displejom.

rigat_3.jpg

Ultra rýchle žhavenie
Rigel je plne kompetentný zvládnuť potrebu vysokého výkonu pomocou svojich vynikajúcich riešení, ktoré vytvárajú dokonalú kombináciu výkonu a ľahkého použitia tohto zariadenia. S jeho zvýšenou rýchlosťou žhavenia od 0,001s môžete bleskovo získať prvý poťah intenzívnej chute a masívnej pary 

rigat_4.jpg

Dokonalé farebné zladenie
So Smok Rigel si môžete prispôsobiť farebnú kombináciu rozhrania podľa svojich želaní. Na výber sa ponúka 6 rôznych farebných prevedení užívateľského rozhrania. Pre zmenu farby stačí jednoducho stlačiť žhaviace tlačidlo a regulačné tlačidlo „+“ súčastne.

rigat_6.jpg

Všetko pod kontrolou s TFT displejom
Smok RIGEL je vybavený čelným 0,96-palcovým farebným TFT displejom, ktorý ponúka základné údaje o zariadení. Zväčšené rozloženie s vysoko čitateľným textom je skvelým pomocníkom pre ovládanie tejto štýlovej el.cigarety.

rigat_5.jpg

Bleskové nabíjanie dvojice batérií
Keďže sa maximálny výkon elektronickej cigarety SMOK RIGEL zastavil na hranici 230W, je nutné ho napájať dvojicou batérií. Konkrétne je napájaný dvojicou batérií typu 18650, ktoré je možné nabíjať cez vstavaný rýchly USB-C port, alebo je možné využiť externú nabíjačku.

TFV9 tank
Výkonný grip doplňa objemný tank. Tak by sme v skratke mohli pomenovať súhru dvoch hlavných časti tejto sady.
Smok TFV9 tank má 6,5 ml objem s pozláteným závitom 510. Jeho 28 mm priemer do veľkej miery napomáha priestrannému tanku, ktorý nie je nutné často dopĺňať.
Na jeho spodnej strane nájdete airflow krúžok, s ktorým je možné prispôsobiť tuhosť poťahu podľa Vašich predstáv.

rigat_8.jpg

Žhaviaca hlava V9 Meshed
Žhaviaca hlava s mesh sieťkou s označením V9 je vyrobená z Kanthalu, ktorá má veľkú kontaktnú plochu pre produkciu obrovských mrakov a vynikajúcej chute s kratšou dobou žhavenia.

rigat_9.jpg

Vrchné plnenie
Tank TFV9 je vybavený vrchným plnením s dômyselnou detskou poistkou pre zachovanie bezpečnosti pri jeho plnení. Uzamykací mechanizmus horného uzáveru využíva metódu zdvíhania a otvárania, aby sa dieťa nemohlo dostať k e-liquidu.

Parametre 
Rozmery: 144mm x 41mm x 25mm
Váha: 168,5g
Nastaviteľný výkon: 1W - 230W
Podporované režimy: VW
Podporovaný odpor: 0,10Ω-2,5Ω 
Batérie: 2x18650 – nie sú súčasťou balenia
Nabíjanie: USB-C port 
Závit: 510 s pozláteným centerpinom

Obsah balnia:
1x SMOK Rigel 230W grip

1x TFV9 Tank
2x 0.15ohm TFV9 Meshed Coil
1x Náhradné sklíčko
1x USB-C kábel
1x Náhradné tesnenia a o-krúžky

Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.

Záruka na výrobok 24 mesiacov

Hodnotenia

Napísať hodnotienie

Smok Rigel 230W sada

Smok Rigel 230W sada

Smok Rigel prichádza na trh ako štýlova sada určená hlavne pre milovníkov DL poťahu. Sada sa skladá z dvojbaterkového gripu s maximálnym výkonom 230W s TFT displejom a USB-C nabíjacím konektorom, ktorý je kombinovaný s TFV9 tankom s objemom 6,5ml, do ktorého sa osádza 0,15ohm meshová žhaviaca hlava. Ak teda hľadáte výkonné zariadenie na poriadne mraky, Smok Rigel je tou správnou voľbou!

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: