Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Grip / MOD

Zľavnené produkty

VOOPOO DRAG 3 177W MOD


Položiť otázku (1)

VOOPOO DRAG 3 Mod 177W

Nový produkt

Dlho očakávaný DRAG sa vracia, veľkolepo v svojej tretej verzii! Výrazne ľahší MOD s konštrukciou zo zinkovej zliatiny s koženou časťou pôsobí naozaj luxusne a poskytuje maximálny výkon až 177W, s možnosťou troch režimov (Smart,RBA,Super) + TC režim. Drak na dvoj baterkový pohon 18650 je vybavený štandardným 510 závitom, farebným displejom a príjemným užívateľským rozhraním.

Viac detailov

40,95 € s DPH

Viac informácií

VOOPOO DRAG 3 Mod 177W

voopoo drag 3 mod (www.e-smoke.sk)

Spojenie toho najlepšieho do jedného zariadenia
Novinka Drag 3 stavia na pevných základoch svojho predchodcu (DRAG 2) a prepožičiava si niektoré z vlastností kompaktného VooPoo Drag X/S, ktorý sa stal jedným z najlepších POD zariadení roku 2020.
Spojenie overených postupov a inovatívnej technológie a dizajnu prináša jednu z najočakávanejších noviniek tohto roku VooPoo Drag 3 Mod.

voopoo drag 3 mod (www.e-smoke.sk)

Kvalitná zinková zliatina s koženým panelom
Drag 3 prešiel výraznou dizajnovou zmenou, ktorá podľa nášho úsudku zariadeniu výrazne pomohla. Najvýraznejším vylepšením je umiestnenie kože na väčšiu plochu modu, čo zariadeniu výrazne pridáva na dizajne, ale aj odolnosti voči pádom. Výrazného vylepšenia sa dočkala aj konštrukcia, ktorá pozostáva zo zinkovej zliatiny. Práve vďaka tomuto materiálu je mód výrazne ľahší a materiál konštrukcie zamedzuje postupnému poškodeniu povrchovej úpravy, ku ktorému dochádzalo pri zariadení VooPoo Drag 2.  

Novinka si zachovala rozmiestnenie tlačidiel po vzore svojho predchodcu, na vrchnej strane môžeme nájsť 510 závit s odpruženým centerpinom. Ak Vás láka osadenie vášho obľúbeného atomizéra na grip VooPoo Drag 3, môžete počítať so všetkými atíkmi do priemeru 25mm ktoré na grip dokonale „sadnú“. 

VooPoo Drag 3 mod (www.e-smoke.sk)

Spoľahlivá čipová sada a trojica režimov - SMART / RBA / SUPER
O bezproblémový chod zariadenia sa postará vylepšená čipová sada s označením GENE FAN 2.0. Tá poskytuje bleskový nábeh žhavenia (0,001s) viacero ochranných funkcií a trojicu režimov, z ktorých si vyberie naozaj každý. VooPoo Drag 3 využíva SMART režim, ktorý je určený predovšetkým pre začiatočníkov a rovnako tak pre všetkých užívateľov, ktorý si chcú užiť pohodový vaping bez nutnosti pokročilejších nastavení. Pri použití SMART režimu zariadenie automaticky detekuje vloženú žhaviacu hlavu a obmedzí rozsah nastaveného výkonu tak, aby zaručil čo najdlhšiu výdrž žhaviacej hlavy. Druhou možnosťou je RBA režim, ktorý je v podstate klasický WV režim s možnosťou nastavenia výkonu v rozmedzí 5-80W. Trojicu poskytovaných režimov uzatvára SUPER režím, ktorý sa aktivuje v moment, keď presiahnete nastavený výkon nad hodnotu 80W. SUPER režim poskytuje instatné žhavenie a nastavenie výkonu v rozmedzí 7-177W.

Presný režim regulácie teploty
Zásadným vylepšením je aj možnosť používania TC režimu , ktorý je dostupný po stiahnutí aktualizácie softwaru dostupnom TU.

voopoo drag 3 mod (www.e-smoke.sk)

0,96 palcová farebná TFT obrazovka s dvoma témami
Všetko si pohodlne nastavíte a upravíte pomocou prehľadného farebného displeja. Jasný TFT displej je možné ďalej individualizovať. Stačí naraz stlačiť a pridržať regulačné tlačidlá + a -, a vybrať si z dvoch rôznych užívateľských prostredí. Jedna zobrazuje údaje vertikálne, druhá horizontálne.

Famózny výkon si zaslúži bleskové nabíjanie
Maximálny výkon až 177W potrebuje poriadnu „štavu“. Tá je dodávaná prostredníctvom dvojice batérií 18650, ktoré sa jednoducho inštalujú pomocou posuvných dvierok na spodnej strane zariadenia. Batérie je možné nabíjať v externej nabíjačke, alebo pomocou vstavaného rýchleho USB-C nabíjacieho konektora s nabíjacím prúdom 2A , ktorý zabezpečuje až o 50% rýchlejšie nabíjanie.

VooPoo Drag 3 177W sada www.e-smoke.sk

Bezpečnosť na prvom mieste
Nechýbajú ani spoľahlivé a v dnešnej dobe už povinné ochranné funkcie pre bezpečný vaping. S DRAG 3 máte postarané o ochranu pred skratom, nízkym napätím, nadprúdom, prebitím, podbitím, prehriatím a obrátenou polaritou batérie! Pri kontinuálnom žhavení po dobu 10 sekúnd vás stopne čip, aby nedošlo ku spáleniu vatičky.

Technické parametre:
Rozmery: 86mm x 52mm x 25mm
Nastaviteľný výkon: 5W-177W
Nastaviteľná teplota: 100°C-315°C / 200°F-600°F
Podporovaný odpor: 0,1Ω-3Ω
Podporované režimy: Smart/RBA/Super/ TC (po stiahnutí aktualizácie softwaru)
Batérie: 2x 18650 (aspoň 25A) – nie sú súčasťou balenia
Nabíjanie: USB-C port/externá nabíjačka
Závit: 510 a odpružený kontakt
Materiál: zinková zliatina, koža

Obsah balenia:
1x Voopoo DRAG 3 MOD
1x nabíjací USB-C kábel
1x návod

Hodnotenia

Napísať hodnotienie

VOOPOO DRAG 3 Mod 177W

VOOPOO DRAG 3 Mod 177W

Dlho očakávaný DRAG sa vracia, veľkolepo v svojej tretej verzii! Výrazne ľahší MOD s konštrukciou zo zinkovej zliatiny s koženou časťou pôsobí naozaj luxusne a poskytuje maximálny výkon až 177W, s možnosťou troch režimov (Smart,RBA,Super) + TC režim. Drak na dvoj baterkový pohon 18650 je vybavený štandardným 510 závitom, farebným displejom a príjemným užívateľským rozhraním.

Otázka (1)

Od yle | 2021-03-04 15:41:22

Bola by možnosť kúpy vo farebnom prevední Marsala (červená) v blízkej dobe?

e-smoke vape shop

Určite bude, len neviem ešte upresniť blízkosť tej doby :-) No určite budú v ponuke všetky prevedenia.

Page: 1

Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Prevziať