Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Grip / MOD

Zľavnené produkty

SmokerStore Taifun Box Pro
Potiahnite obrázok, aby sa točil


Položiť otázku (0)

SmokerStore Taifun® BOX PRO

SMOKERSTORE-TAIFUN-BOX-PRO

Nový produkt

Nezameniteľný pocit kvality a krásy! Nový luxusný MOD na batériu 18650 od SmokerStore sa volá Taifun® BOX PRO a prezentuje sa zaoblenejšími tvarmi a ľahšou váhou ako jeho predchodca. Telo má vyrobené na dotyk veľmi z príjemného materiálu POM a je vyzbrojený novým čipom od dicodes, ktorý bol zjednodušený a špeciálne vytvorený pre maximálnu užívateľskú prívetivosť!

Viac detailov

349,00 € s DPH

Viac informácií

SmokerStore Taifun® BOX PRO - TC MOD 80W
Taifun BOX PRO (www.e-smoke.sk)
Nemecká spoločnosť SmokerStore známa predovšetkým pre svoje prvotriedne atomizéry rady Taifun, posúva na trh svoj nový luxusne spracovaný regulovateľný MOD s označením Taifun® BOX PRO!

Umenie inžinierstva MADE IN GERMANY
Taifun® BOX PRO je špičkový MOD na jednu batériu, ktorý sa hodí najviac pre náročných užívateľov s okom pre krásu, ktorí dokážu oceniť excelentné inžinierske umenie. Celé telo MODu je z čierneho POM termoplastu a len horná a spodná časť je vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele (1.4301). Povrch tela bol prepracovaný tak, aby vytváral obzvlášť príjemný pocit na dotyk. Rohy boli zaoblené a horná a spodná časť MODu je prispôsobená novej konštrukcii. Kombinácia hmotnosti, ošetreného povrchu a prepracovaného tvaru dáva modelu Taifun® BOX PRO nezameniteľný pocit kvality a krásy.

Taifun BOX PRO (www.e-smoke.sk)

Displej s ochranným sklom
0,91“ palcový OLED displej na bočnej strane MODu je prehľadne štruktúrovaný a na prvý pohľad zobrazuje všetky dôležité parametre a nastavenia. V tele je integrované aj ochranné sklo pre displej.

Odpružený centerpin je vyrobený z medeného berýlia a pohodlne sa na ňom zmestia atomizéry do priemeru 25mm. MOD Taifun Box Pro vyzerá vynikajúco v kombinácii s atomizérom Taifun GT IV.

Taifun BOX PRO (www.e-smoke.sk)

80W výkon
Taifun® BOX PRO je napájaný z jednej lítium-iónovej batérie typu 18650 s max. výstupným výkonom 80W. Monočlánok typu 18650 sa vkladá zo spodku po odskrutkovaní viečka, ktoré je vybavené dvojicou veľkých ventilačných otvorov. Pružinový kladný pól batérie so 4 kontaktmi sa postará o optimálnu spotrebu energie. Zariadenie má interné monitorovanie odporu batérie a varuje pred preťažením batérie pri výkonoch nad 60W.

MOD nie je vybavené nabíjacím portom! Pre nabíjanie budete potrebovať externú nabíjačku. Vďaka kompatibilite, Taifun Box je možné nabíjať aj v nabíjačke Dicodes CS1 (je nutná samostatná vložka!), ktorá poskytuje maximálnu starostlivosť nielen vášmu monočlánku, ale aj elektronike modu. 

Taifun BOX PRO (www.e-smoke.sk)

Taifun® BOX PRO vie pracovať v 5 rôznych prevádzkových režimoch:
Power (VW), Power Boost, TC režim, Pulse a Bypass (vypnutá riadiaca elektronika so všetkými bezpečnostnými obvodmi). Taifun® BOX PRO sa môže pýšiť jedným z najlepších power managmentom a najpresnejším TC režimom na trhu!

Powered by Dicodes® - pre ideálne užívateľské rozhranie
O ničím nerušení zážitok z vapingu sa stará nová čipová sada od Dicodes®. Zabudnite na komplikované nastavenia, ktoré sú charakteristické pre dicodes čipy. Navigácia v ponuke MENU a jej štruktúra bola kompletne prepracovaná a zameraná na maximálnu užívateľskú prívetivosť. Podponuky sú logicky rozdelené a dajú sa otvoriť priamo s rýchlym prístupom pomocou kombinácií klávesov. Dlhé postupy nastavenia boli skrátené a nepotrebné nastavenia boli odstránené, alebo automatizované pomocou implementovaného pomocníka konfigurácie priamo pre príslušné prevádzkové režimy.

SmokerStore Taifun® Box PRO Návod

Taifun Box PRO MOD sa dodáva v krásnej darčekovej kazete.

Parametre:
Rozmery: 25mm x 40mm x 82mm
Čip: dicodes
Nastaviteľný výkon: 5-80W
Nastaviteľná teplota: 100°C-315°C / 200°F-600°F
Podporované režimy: VW/TC-(Ni, Ti, SS)/ POWER BOOST/ PULSE/ BYPASS
Podporovaný odpor: 0,17Ω-1,5Ω pre teplotné režimy
                                  0,1Ω-3,0Ω pre režim výkonu
Batérie: 1x 18650 (aspoň 30A) – nie je súčasťou balenia
Displej: OLED 0,91 palcový
Závit: odpružený 510 centerpin z medeného berýlia
Materiál: SS 304 nerezová oceľ, POM
- Okamžite pripravený na vapovanie po automatickom vypnutí
- Výstupné napätie do 11V
- výstupný prúd do 22A
- vybitie batérie pri 2,5V
- meranie vnútorného odporu batérie
- asistent menu pre užívateľsky prívetivú prevádzku
- ochrana proti prepólovaniu
- kladný pól so 4 kontaktmi pre optimálnu spotrebu energie
- Kontakt na nabíjanie batérie v spodnej časti vhodný pre nabíjačku Dicodes

Obsah balenia:
1x SmokerStore Taifun® Box PRO
1x návod
1x certifikát pravosti
1x darčeková kazeta

Záruka na výrobok 24 mesiacov

Komu nie je E-inhalátor určený?

  • užívateľom mladším ako 18 rokov
  • nefajčiarom
  • tehotným a dojčiacim ženám
  • ľuďom citlivým na nikotín a iné inhalačné zložky

Hodnotenia

Napísať hodnotienie

SmokerStore Taifun® BOX PRO

SmokerStore Taifun® BOX PRO

Nezameniteľný pocit kvality a krásy! Nový luxusný MOD na batériu 18650 od SmokerStore sa volá Taifun® BOX PRO a prezentuje sa zaoblenejšími tvarmi a ľahšou váhou ako jeho predchodca. Telo má vyrobené na dotyk veľmi z príjemného materiálu POM a je vyzbrojený novým čipom od dicodes, ktorý bol zjednodušený a špeciálne vytvorený pre maximálnu užívateľskú prívetivosť!

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Prevziať