Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Gus Mod

Zľavnené produkty

Znížená cena!
Jazz & War Gus Mod
  • Jazz & War Gus Mod
  • Jazz & War Gus Mod


Položiť otázku (0)

Jazz & War Gus Mod

GUSMOD-JAZZ&WAR

Nový produkt

Prvotriedne spracovaný mechanický mód jednoduchého dizajnu s mechanickou poistkou od spoločnosti Gus Mod. Jazz&War viete využiť s batériou 18650 a atomizérmi s priemerom 22mm.  

Viac detailov

106,36 € s DPH

-20%

132,95 € s DPH

Akcia končí o

Viac informácií

Gus Mod Jazz & War

Spoločnosť Gus Mod rozhodne nie je len prémiovým výrobcom vysoko kvalitných atomizérov, prináša totiž na trh originálne spracované mechanické módy, kde hlavnou výhodou nie je len vzhľad, ale aj praktický bezpečnostný prvok, s ktorým je používanie ešte komfortnejšie.
Telo modelu Jazz&War je vyrobené z nerezovej ocele SS303 a súčasne sa skladá z troch častí - hlavného tela, centerpinu s poistkou a krytu batérie s vystúpeným spúšťacím tlačidlom. Hlavné telo na sebe nesie logo GUS, ale netreba zabúdať ani hladký kovový dizajn, vďaka ktorému mód urobí krásny dojem nielen na vás, ale aj na ľudí vo vašom okolí. O pohodlnosť pri používaní sa stará praktické tlačidlo Slim Switch V2.1, vyrobené na báze guľôčkového ložiska.
Použiť môžete batériu typu 18650 s dostatočne vysokým vybíjacím prúdom (min. 20A)
Špeciálna poistka pre ochranu
Hlavným prvkom je však bezpečnosť pri zachovaní princípu mechanického módu. Nenájdete v ňom žiadny ochranný čip, ako tomu býva u konkurencie, ale špeciálne vyrobenú poistku, nachádzajúcu sa vo vrchnej časti módu a zároveň poskytujúcu 510 závit. Tá je vyrobená na báze bežných poistiek, ako ich poznáte z domova a rovnako tak aj u tejto poistky v prípade skratu dôjde k jej "prepáleniu", zabráni tak akémukoľvek nebezpečenstvu alebo poškodeniu módu.

Mechanické MODy rozhodne nedoporučujeme začiatočníkom. Je potrebné poznať Ohmov zákon, mať prehľad o odpore použitých špirálok a vybíjacom prúde použitej batérie. Mechanické módy s hybridným kontaktom rozhodne nedoporučujeme používať s atomizérmi, ktoré nemajú dostatočne vystúpený kontakt.

Parametre:
Dĺžka: 90 mm 

Priemer: 22mm
Konštrukcia: nerezová oceľ SS303
Závit: 510 
Ochrana: Bezpečnostná poistka
Batérie: 18650 - nie je súčasťou balenia
Nabíjanie: Externé

Výrobca: Gus Mod (Grécko)

Obsah balenia:
1x GUS Jazz&War mechanický MOD 
4x Náhradná poistka

Záruka na výrobok 24 mesiacov

Hodnotenia

Napísať hodnotienie

Jazz & War Gus Mod

Jazz & War Gus Mod

Prvotriedne spracovaný mechanický mód jednoduchého dizajnu s mechanickou poistkou od spoločnosti Gus Mod. Jazz&War viete využiť s batériou 18650 a atomizérmi s priemerom 22mm.  

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

2 ďalších produktov v rovnakej kategórii: