Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Gus Mod

Zľavnené produkty

Znížená cena!
Lord Telescopic Gus Mod AFC


Položiť otázku (0)

Lord Telescopic Gus Mod AFC

GUSMOD-LORD-TELESCOPIC-AFC

Nový produkt

Prvotriedne spracovaný mechanický mód unikátneho dizajnu s mechanickou poistkou od spoločnosti Gus Mod. Lord Telescopic AFC viete využiť s batériami 18650, 18500 či 18350 a atomizérmi s priemerom 22mm. Výhodou tohto modelu je taktiež regulovateľný AFC systém chladenia batérie.

Viac detailov

106,00 € s DPH

-20%

132,50 € s DPH

Akcia končí o

Viac informácií

Gus Mod Lord Telescopic AFC

Spoločnosť Gus Mod rozhodne nie je len prémiovým výrobcom vysoko kvalitných atomizérov, prináša totiž na trh originálne spracované mechanické módy, kde hlavnou výhodou nie je len vzhľad, ale aj praktický bezpečnostný prvok, s ktorým je používanie ešte komfortnejšie.
Mód je vyrobený z leštenej nerezovej ocele SS303 v kombinácii s mosadznými prvkami a súčasne sa skladá zo štyroch častí - hlavného tela, teleskopického tela, centerpinu s poistkou a krytu batérie s vystúpeným spúšťacím tlačidlom. Teleskopické telo na sebe nesie logo GUS, okrem toho ale aj štýlovú mriežku, vďaka ktorej mód urobí krásny dojem nielen na vás, ale aj na ľudí vo vašom okolí. Použiť môžete batérie troch typov: 18650 (bez použitia tzv. "Kicku"), 18500 (s použitím "kicku") alebo 18350 (s použitím "kicku"). Kick je skrutkovacia časť, vďaka ktorej skrátite slot jeho jednoduchým vyskrutkovaním na potrebnú dĺžku. O pohodlnosť pri používaní sa potom stará praktické tlačidlo Slim Switch V2.1, vyrobené na báze guľôčkového ložiska.
Gus Mod Lord Telescopic
Hlavným prvkom je však bezpečnosť pri zachovaní princípu mechanického módu. Nenájdete v ňom žiadny ochranný čip, ako tomu býva u konkurencie, ale špeciálne vyrobenú poistku, nachádzajúcu sa vo vrchnej časti módu a zároveň poskytujúcu 510 závit. Tá je vyrobená na báze bežných poistiek, ako ich poznáte z domova a rovnako tak aj u tejto poistky v prípade skratu dôjde k jej "prepáleniu", zabráni tak akémukoľvek nebezpečenstvu alebo poškodeniu módu. V základnom balení nájdete 4 náhradné poistky.
gus telescop modň

Regulovatelné ventilačné otvory
Spoločnosť Guz Mod myslela pri tomto modeli aj na vetranie batérie a tak je Lord Telescopic AFC vybavený regulovateľným 
Air Flow Control systémom, s ktorým sa jednoducho manipuluje.

gus telescopic mechanicka trubka

Mechanické MODy rozhodne nedoporučujeme začiatočníkom. Je potrebné poznať Ohmov zákon, mať prehľad o odpore použitých špirálok a vybíjacom prúde použitej batérie. Mechanické módy s hybridným kontaktom rozhodne nedoporučujeme používať s atomizérmi, ktoré nemajú dostatočne vystúpený kontakt.

Parametre:
Dĺžka: 86 mm s batériou 18650/ 71 mm s batériou 18500/ 66 mm s batériou 18350

Priemer: 22mm
Konštrukcia: Leštená nerezová oceľ SS303
Závit: 510 
Ochrana: Bezpečnostná poistka
Batérie: 18650/18500/18350 (nie je súčasťou balenia)
Nabíjanie: Externé

Výrobca: Gus Mod (Grécko)

Obsah balenia:
1x Mechanický mód Lord Telescopic AFC
1x dištančný krúžok pre batériu 18650
4x Náhradná poistka

Záruka na výrobok 24 mesiacov

Hodnotenia

Napísať hodnotienie

Lord Telescopic Gus Mod AFC

Lord Telescopic Gus Mod AFC

Prvotriedne spracovaný mechanický mód unikátneho dizajnu s mechanickou poistkou od spoločnosti Gus Mod. Lord Telescopic AFC viete využiť s batériami 18650, 18500 či 18350 a atomizérmi s priemerom 22mm. Výhodou tohto modelu je taktiež regulovateľný AFC systém chladenia batérie.

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

2 ďalších produktov v rovnakej kategórii: