Aktuality

HCigar

HCigar VT inbox DNA75 Squonk Box Mod Set

Nový produkt

Model VT inbox Squonk Mod v sebe spája stabilitu, eleganciu a technológiu od amerického výrobcu čipov Evolv. Jedinečným dizajnom vystrojený MOD zaručí stabilný výkon v rozsahu 1-75 wattov a je vybavený s vnútornou 8 ml nádobou na e-liquid spolu s jedným slotom na batériu typu 18650.

Viac detailov

99,95 € s DPH

Viac informácií

HCigar VT inbox Squonk Box Mod sada

Produkty série VT od spoločnosti Hcigar získali veľkú pochvalu a podporu od samých začiatkov vývoja. Model VT inbox v sebe spája také kľúčové prvky, ako stabilitu, eleganciu a inteligenciu, ktoré boli stále charakteristické pre sériu VT. Jedinečným dizajnom vystrojený VT inbox Squonk Mod zaručí stabilný výkon v rozsahu 1-75 wattov. Je vybavený s vnútornou 8 ml flaškou na e-liquid, ktorá je prostredníctvom hadičky priamo napojená na nasadený atomizér, plnenie je tak veľmi jednoduché a pohodlné.

 HCigar_VT_inbox_Squonk (e-smoke.sk)
Celkový tvar MODu, vďaka box tvaru a z obidvoch strán odnímateľnému magnetickému krytu, si zachoval klasický štýlový retro dizajn. Konštrukcia je vyrobená z hliníkovej zliatiny, VT Inbox je tak ľahký a pohodlne sa drží celý deň v ruke. VT inbox je vybavený s 510 nerezovým závitom a jedným slotom na batériu. K spojazdeniu VT inbox budete potrebovať batériu typu 18650 s dostatočne vysokým vybíjacím prúdom. Batéria nie je súčasťou balenia.
 HCigar_VT_inbox_Squonk (e-smoke.sk)

Atomizér a plnenie
VT inbox Squonk sa dodáva s RDA atomizérom Maze, ktorý vyniká krásnym dizajnom a je kompatibilný s jedným alebo aj dvoma žhaviacimi špirálkami. Vršok tanku atomizéra sa dá voľne otáčať. Atomizér je prostredníctvom hadičky priamo napojený na flaštičku s e-liquidom, ktorá sa nachádza vo vnútri modu. E-liquid sa dá priamo vstreknúť do tanku atomizéra prostredníctvom stláčania fľašky. Týmto spôsobom plnenia si môžete užívať ničím nerušený príjemný pocit z vapovania. 
HCigar_VT_inbox_Squonk _plnenie(e-smoke.sk)
Čip DNA75 a Escribe
VT inbox používa technológiu od amerického výrobcu čipov Evolv, menovite ich čipset VT75 TC, ktorý zaručí stabilný výkon v rozsahu 1-75 wattov. MOD okrem režimu výkonu podporuje aj teplotné režimy pre niklové, titánové a nerezové špirálky. Tie potom umožňujú ďalšie nastavenia a aj výkonu predžhavenia. Hlavnou výhodou DNA čipu je ovládanie a možnosť veľmi detailného nastavenia pomocou softvéru Escribe. Práve v Escribe programe možno nastaviť rôzne profily pre vapovanie a veľa ďalších nastavení.

VT inbox špecifikácia:

Model: VT inbox
Rozsah výkonu (VW MODE): 1,0 – 75,0W
Rozsah výstupného napätia: 0,2 V – 6 V
Maximálny výstupný prúd (nepretržitý): 30A
Maximálny výstupný prúd (okamžitý vrchol): 32A
Odpor atomizéra (teplotný režim): 0.15 Ohm (priemer)
Odpor atomizéra (kantalový drôt): 0.25 Ohm (priemer)
Rozsah regulácie teploty: 100°C - 300°C
Vstupné napätie: 3V – 4.2V
Vstupný prúd: 0.5Amps – 25.0Amps
Vstupný prúd (pulse): 32.0Amps
Efektívnosť výkonu: 85%
Váha: 15g
Rozmer: 83mm x 54mm x 25mm
Displej: 0.91" palcový OLED displej
Batéria: 1x batéria typu 18650 – nie je súčasťou balenia

Obsah balenia:
1x HCigar VT inbox Squonk Mmod
1x Maze V1.1 BF RDA atomizér
1x USB nabíjací kábel
1x Náhradná fľaška na e-liquid
1x Návod
1x Darčekové balenie

Tento produkt nie je určený pre náplne s obsahom nikotínu.

Záruka na výrobok 24 mesiacov

Komu nie je E-inhalátor určený?

  • užívateľom mladším ako 18 rokov
  • nefajčiarom
  • tehotným a dojčiacim ženám
  • ľudom citlivým na nikotín a iné inhalačné zložky

Hodnotenia

Napísať hodnotienie

HCigar VT inbox DNA75 Squonk Box Mod Set

HCigar VT inbox DNA75 Squonk Box Mod Set

Model VT inbox Squonk Mod v sebe spája stabilitu, eleganciu a technológiu od amerického výrobcu čipov Evolv. Jedinečným dizajnom vystrojený MOD zaručí stabilný výkon v rozsahu 1-75 wattov a je vybavený s vnútornou 8 ml nádobou na e-liquid spolu s jedným slotom na batériu typu 18650.

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo