iJoy

Zasielanie noviniek

IJOY RDTA 5S Tank

Nový produkt

IJOY nám predstavuje ďalšie RDTA, tentokrát s označením 5S. Podobná konštrukcia ako u predchádzajúcej verzie ponúka o niečo menšie rozmery a predovšetkým s priemerom 24mm tak bude atomizér lepšie sedieť na väčšine módov.

Viac detailov

33,17 € s DPH

Viac informácií

IJOY RDTA 5S tank

iJoy RDTA 5S (www.e-smoke.sk)

Jednoduchá, ale šikovne vyriešená konštrukcia ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Zistíte to najmä pri rozložení atomizéra na jednotlivé diely, to vám naviac uľahčí inštaláciu dvoch špirálok. Ľahko nastaviteľné sú tiež prívody vzduchu. Vyberať môžete medzi spodným a bočným, nie je však vôbec problém nechať otvorené oba naraz.

 

RDTA 5S ponúka horný systém plnenia pomocou otvoru v základni, stačí tak vybrať hornú časť atomizéra a fľaštičkou tank cez otvor naplniť. Objem dosahuje až 2,6ml. Náustok v goon štýle je veľmi široký a vyrobený je z ultemu.

 

Nejedná sa o hotový produkt. Niektoré súčasti môžu vyžadovať inštaláciu špirálok, prípadne ich namotanie a vloženie vaty.

Rozmery: 47 x 24 mm
Kapacita: 2,6 ml
Závit: 510 a pozlátený kontakt
Náustok: Goon

IJOY RDTA 5S tank

Konštrukcia

Jednoduchá konštrukcia z kvalitných materiálov. Jednotlivé diely držia pomocou tesniacich krúžkov, atomizér sa teda dá ľahko rozložiť. Vybrať môžete tiež tank a úplne tak odkryť základňu.

IJOY RDTA 5S tank 

Základňa

Základňa vo velocity štýle má široké kontakty, použiť teda môžete i hrubšie špirálky. Inštalácia je veľmi jednoduchá a bezproblémová. Vyvýšené spodné prívody vzduchu zabraňujú pretečeniu e-liquidu.
 IJOY RDTA 5S tank

Plnenie

Uprostred základne sa nachádza otvor pre plnenie tanku.

IJOY RDTA 5S tank

Prívody vzduchu

RDTA 5S ponúka dva prívody vzduchu. Je iba na vás, či budete používať bočný, spodný, alebo oba naraz, sú totiž ľubovoľne nastaviteľné.

IJOY RDTA 5S tank

Obsah balenia:

1x IJOY RDTA 5S
1x náhradné sklenené telo
1x skrutkovač
Príslušenstvo (O-krúžky, špirálky, japonská vata)