Aktuality

 • 4.4   Skompletizovali sme švajčiarsku long-fill sériu VAPE LOUNGE, doplnili novinky COSMOPOLITAN a BRAMBLE od britských SUPERGOOD a rozšírili sériu aróm DON CRISTO.
 • 29.3  Od dnes sa konečne dá platiť kartou za vytvorené objednávky na e-shope. Akceptované sú karty Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, Apple Pay a Union Pay.
 • 26.3  Objednávky cez e-shop si môžete vyzdvihnúť aj osobne v našej predajni. Od pondelka do piatku od 9-tej do 19-tej. V sobotu a nedeľu je zatvorená.
 • 24.3  Druhá séria Shake & Vape príchutí od AEON sa volá Journey Classic a budete mať nebíčko v papuľke...
 • 19.3  Pri doručení zásielok prostredníctvom spoločností REMAX a Zásielkovňa nám boli zvýšené ceny, ktoré sme museli zohľadniť v poštovnom pri uvedených prepravcoch. Stále ale máte na výber aj iných dopravcov bez zmenenej ceny, resp. s doručením zadarmo.
 • 15.3  UPOZORNENIE - z dôvodu vyhlásenia núdzového stavu v SR je predajňa ZATVORENÁ. Možný je len osobný odber objednávok z e-shopu, resp. zaslať objednávky dopravnou spoločnosťou. E-shop funguje v normálnom režime.
 • 13.3  Predajňa a aj e-shop funguje zatiaľ bez obmedzení.
 • 10.3  Prvá várka nových Shake&Vape predstavuje Strada a čajovú edíciu KTS TEA.
 • 7.3   Krásna drevená mechanika od tureckých Fakirs Mods sa volá Illusia S-25 Mech Mod. Od tabakových bastardov predstavujeme ich Custard Bastard sériu a britská Dinner Lady pre zmenu prináša tabakovú sériu. Chorvátsky Infamous uvádza špeciálnu príchuť Gin&Tonic.
 • 28.2  Už ste si namiešali vlastný liquid v našom Catch´a Bana Vape Bare? Ešte nie, tak máme pre vás súťaž na našom Facebooku a Instagrame, kde môžete svoj mix vyhrať.
 • 26.2  Od dnes si môžete vytvoriť vlastný liquid z nášho Catch´a Bana Vape Baru aj na e-shope a nechať si ho zaslať domov. Poď mixovať!
 • 24.2  Dnes spúšťame prvú fázu projektu Catch´a Bana Vape Bar v našej predajni. Príď si namiešať svoj vlastný liquid, alebo si objednaj jeden z hotových receptov.
 • 21.2  Niečo nové sa chystá v našej predajni... už o pár dní.
 • 15.2  Ketchi Coils predstavuje špirálky AZAZEL a z UK prichádzajú pobrexitové shortfilly Cotton&Cable, Dinner Lady uvádza tabakovú líniu longfillov a Dovpo Odin 200W Box Mod za lepšiu cenu bez DNA čipu.
 • 7.2  Ako jedny z mála na svete vám ponúkame limitovanú edíciu D.R.A.M. III RTA v prevedení Matte Black. Z tej istej dielne, teda K&C Mods, prišli aj ručne robené špirálky. Kvalitu nezaprie ani Aspire Nautilus GT atomizér na továrenské hlavy - určený pre MTL.
 • 3.2  Pozrite sa na kooperáciu Aspire a High-end výrobcu Taifun a na ich spoločný projekt s názvom Aspire Nautilus GT set. Alebo snehobiely Dotmod dotAIO LE, čierny Vapor Giant Kronos 2 S DLC, či Taifun GT IV S. Vo všetkých si vychutnáte ovocné NOMZ X2 liquidy.
 • 28.1  Znížili sme ceny na šmakocinkách od Twist, FRYD, Banana Butt, Bogan Brews, Coastal Clouds, Kings Crest a BRWD. Mlsanie začína...
 • 27.1  Easy Side Box Mod od Ambition Mods opäť skladom a aj v dvoch nových prevedeniach.
 • 21.1  V ponuke sa objavili nové príchute od obľúbených Infamous, či tabakové arómy od Empire Brew Pirates a ovocné shortfilly od Harmony Loco. Vyskúšať ich môžete v novom atíku Nautilus XS, či Zenith PRO Tanku. K setom pribudli Zelos 2.0 a dva POD systémy Jester a Crown POD.
 • 18.1  Sa uskutoční v poradí už 26 zraz vo Vinopolitane a tentokrát okrem občerstvenia a tomboly budú na ochutnávku Strawberry Queen a Tobacco Bastards.
 • 17.1  Už aj druhá várka náustkov je na stránke. Medzi nimi sú aj krásne drevené kúsky. Už ste ochutnali nové príchute od Infamous?
 • 13.1  Prvá várka náustkov je online. Úplne nová séria Vapor Giant náustkov pre DL a MTL. 7 druhov a z každého 4 varianty...
 • 11.1  Nadupaná zásielka od high-end výrobcov Fakirsmods dorazila. Najnovšia drevená Illusia-C s Dicodes čipom, krásne drevené Illusia-S 18 mechanické mody na 18650, či 18350 batérie a gravírovaná Illusia ION Mech mod 18350... Iba pre tých, ktorý vedia čo chcú.
 • 3.1  Po troch kráľoch prichádza štvrtý, kráľ Milan a je to NÁŠ ČLOVEK. Tento k vám bude chodiť každý pracovný deň, lebo je to nový VAPE kuriér. Pre našich zákazníkov z hlavnej dediny (čítaj Bratislava) spúšťame nové možnosti doručenia e-shopových objednávok.

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

iJust

Zľavnené produkty

Akcia
Eleaf iJust 3 s ELLO Duro Špeciálna Edícia WR


Položiť otázku (0)

Eleaf iJust 21700 sada s ELLO Duro

Nový produkt

iJust 21700 s vytuningovaným atomizérom ELLO Duro je aktualizovanou verziou série Eleaf iJust. Elegantná nerezová trubka s maximálnym výkonom 80 wattov prichádza s výkonnejšou meniteľnou batériou 21700, s ktorou vás čakajú nielen väčšie mraky, ale tiež dlhšia výdrž! Batéria Avatar je súčasťou balenia.

Viac detailov

38,95 € s DPH

Viac informácií

Eleaf iJust 21700 sada s ELLO Duro - meniteľná batéria 21700/18650, objem 5,5ml

Eleaf iJust 21700 sada s ELLO Duro atomizérom (www.e-smoke.sk)

Prvýkrát sa v modelovom rade iJust objavuje možnosť meniť batériu
Elegantne spracovaná nerezová trubka ukrýva v sebe batériu Avatar 21700 (4000mAh, 30A). S pribaleným adaptérom si však poradí i klasickými batériami typu 18650. Na nabíjanie slúži USB port, alebo stačí odskrutkovať spodné viečko a batériu jednoducho vymeniť za plne nabitú a nabiť ju v externej nabíjačke.
Eleaf iJust 21700 sada s ELLO Duro atomizérom (www.e-smoke.sk)
S výkonnejšou batériou 21700 vás čakajú nielen väčšie mraky, ale tiež dlhšia výdrž! Zostávajúca kapacita je indikovaná LED svetielkom okolo tlačidla.
Eleaf iJust 21700 sada s ELLO Duro atomizérom (www.e-smoke.sk)
Na ovládanie stačí jediné tlačítko – nič nie je potrebné nastavovať, funguje na princípe priameho výstupného napätia (Bypass), čiže podaný výkon závisí od nabitia batérie. iJust 21700 poskytuje maximálny výkon 80 wattov.
Eleaf iJust 21700 sada s ELLO Duro atomizérom (www.e-smoke.sk)
Praktické plnenie s detskou poistkou
Na závit s odpruženým centerpinom 510 sa pohodlne zmestia atomizéry s priemerom do 25mm. Súčasťou súpravy je vylepšená verzia atomizéra ELLO DURO, ktorý je vybavený detskou poistkou. Stačí otočiť hornú časť o 180° a
 potom odsunúť a ELLO Duro tank pohodlne naplniť. Objem je až 5,5ml. ELLO Duro je dodávaný akrylovým telom v objeme 5,5 ml a klasickým rovným pyrex sklíčkom (4 ml). Náustok typu 810 je taktiež z priehľadného akrylového skla.
Eleaf iJust 21700 sada s ELLO Duro atomizérom (www.e-smoke.sk)
V krabičke nájdete najnovšie žhaviče HW-M2 a HW-N2, ktoré sa dočkali vylepšenia, nielen v podobe prívodu vzduchu, ale tiež nového typu poréznej vaty, ktorá lepšie a rýchlejšie vstrebáva e-liquid. Obe hlavy ponúkajú odpor 0,2Ω, mesh je vyrobený z kanthalu a určené sú pre priame poťahovanie do pľúc.
Eleaf iJust 21700 sada s ELLO Duro atomizérom (www.e-smoke.sk)
Spodná regulácia prívodu vzduchu
U
prostred hlavy sa nachádza dierkovaná trubička cez ktorý sa rovnomerne privádza vzduch a zaistí perfektné premiešanie s vytvorenou parou. Pomocou troch veľkých otvorov si ľubovoľne viete prispôsobiť voľnosť a vzdušnosť poťahov.
Eleaf iJust 21700 sada s ELLO Duro atomizérom (www.e-smoke.sk)
Samočistiaca technológia, ktorá zabráni pretekaniu
Nové žhaviace hlavy W-M2 a HW-N2 sa môžu pochváliť aj inovatívnou technológiou LPSC (Leakage-Proof & Self-Cleaning). Táto špeciálna samočistiaca technológia znovu absorbuje na spodku hlavy skondenzovaný e-liquid a zabraňuje tak jeho pretekaniu.
Eleaf iJust 21700 sada s ELLO Duro atomizérom (www.e-smoke.sk)

Parametre:
iJust 21700 grip
Rozmery: 97mm x 25mm

Výstupný výkon: max. 80W
Podporovaný odpor: 0,1Ω-3Ω
Batéria: 18650 / 21700 (aspoň 25A)
Nabíjanie: micro USB port
Závit: 510 a odpružený kontakt

ELLO DURO
Rozmery: 54mm x 25-28mm
Objem: 5,5ml / 4ml
Závit: 510
Náustok: akrylový 810 (s O-krúžkami)

Obsah balenia:
1x iJust 21700 batéria
1x ELLO Duro Atomizér
1x AVATAR 4000mAh 30A monočlánok
1x žhaviaca hlava HW-M2 0,2Ω
1x žhaviaca hlava HW-N2 0,2Ω
1x náhradné pyrex sklíčko 4ml
1x adaptér pre 18650 batériu
1x micro  QC USB kábel
Náhradné súčiastky

Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.

Záruka na výrobok 24 mesiacov

Batéria životnosť: 6 mesiacov

Batéria k elektronickej cigarete (e-inhalátoru) je tovar, ktorý podlieha bežnému opotrebeniu jej používaním. Minimálna životnosť batérií je 6 mesiacov. Záruka 24 mesiacov sa samozrejme vzťahuje na výrobné chyby. Úbytok alebo úplná strata kapacity po 6 mesiacoch je spôsobená bežným opotrebovaním batérie, takže nie je možná reklamácia.

Komu nie je E-inhalátor určený?

 • užívateľom mladším ako 18 rokov
 • nefajčiarom
 • tehotným a dojčiacim ženám
 • ľudom citlivým na nikotín a iné inhalačné zložky

Hodnotenia

Hodnotenie 
2019-09-30

Skvelá

Pekný vzhlad výborná výdrž batérie ale nejde používať pri nízkom vstupni nabitia s pôvodnou hlavicou pretože požaduje vyšší výkon ako má cigareta keď je nízka hladina batérie iná žhaviaca hlava by to mala vyriešiť (s vyšším odporom). Náustok široký pohodlný (za chvílu si zvyknete) Veľký výber žhaviacich hláv : https://e-smoke.sk/280-ello-miniduro-popvato
Batéria je v balení narozdiel od ostatných stránok kde je cena skoro rovnáká a není k nim batéria čo ušetrí pár eur keď je v balení. Ak je čiernej farby není dobre vidno hladina liquidu ale za o je sklo naozaj pekné a v balení je tiež rovné číre sklo ako pri ostatných e-cigaretách.
A dá sa k nej dokúpiť číre vypuklé sklo s kapacitou 6.5 ml : https://e-smoke.sk/ello/4190-eleaf-ello-duro-pyrex-telo-bulb-65-ml.html
Plniaci otvor je trochu menší dobrý na fľašky s užším kvapátkom ako majú klasické 10 ml fľašky ale aj väčšie. Atomizér je trošku nakrivo viditeľné len ak sa človek lepšie pozre.
Nedoporučujem liquid 50/50 Ten pravdepodobne bude pretekať (na tejto som to neskúšal ale zo skúsenosti s ostatnými e-cigaretami mi to je jasné) ideálne je si buď kúpiť hustejší liquid alebo si miešať vlastný na youtube je veľa návodov. Hodnotenie skvelá.

  Napísať hodnotenie

  Napísať hodnotienie

  Eleaf iJust 21700 sada s ELLO Duro

  Eleaf iJust 21700 sada s ELLO Duro

  iJust 21700 s vytuningovaným atomizérom ELLO Duro je aktualizovanou verziou série Eleaf iJust. Elegantná nerezová trubka s maximálnym výkonom 80 wattov prichádza s výkonnejšou meniteľnou batériou 21700, s ktorou vás čakajú nielen väčšie mraky, ale tiež dlhšia výdrž! Batéria Avatar je súčasťou balenia.

  Otázka (0)

  Žiadna otázka


  Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
  Položiť otázku
  Skryť formulár
  Captcha

  Príslušenstvo

  12 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

  Prevziať