Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Jam Vape Co Salts

Zasielanie noviniek

Zľavnené produkty

10ml Strawberry Jam Jam Vape Co Salt e-liquid


Položiť otázku (0)

10ml Strawberry Jam Jam Vape Co Salt e-liquid

Nový produkt

Skvelá príchuť domáceho džemu z čerstvých jahôd.

Homemade jam from fresh strawberries.

Hausgemachte Marmelade aus frischen Erdbeeren.

S obsahom nikotínovej soli!

Pomer VG/PG: 50/50

Viac detailov

4,19 € s DPH

Viac informácií

Nová séria Jam Vape Co od britskej spočnosti Juice Sauz Salt, prináša kolekciu piatich vydarených džemových e-liquidov, ktoré obsahujú nikotínú soľ.  Nikotínová soľ sa voľne vyskytuje v tabakových listoch. Prirodzená forma nikotínu je pre telo lepšie vstrebateľná a neskresľuje chuť e-liquidu! Jam Vape Co e-liquidy sú k dostaniu vo variantách 10mg / 20mg  s pomerom 50VG / 50PG.

Aj keď sa jedná o e-liquid s obsahom nikotínu 10mg / 20mg, i tak uspokojí celú škálu užívateľov, ktorí u bežných liquidov používajú rôzne intenzity nikotínu, a to práve vďaka nikotínové soli, ktorá umožňuje hladký poťah bez dráždivých pocitov a tak vnímanie intenzity nikotínu je odlišné, než u bežných liquidov!

Nová rada e-liquidov  Juice Sauz Salt je najviac vhodná pre zariadenia s vyšším odporom (1ohm a viac), POD systémy a pre poťahovanie štýlom ústa-pľúca, ako u klasickej cigarety (MTL). Náplne majú pomer hustoty 50 VG / 50 PG, vďaka čomu ponúkajú dostatočne veľkú produkciu pary, ale zároveň prijateľnú hustotu pre klasické žhaviaca hlavy s menšími otvormi. 

Zloženie:
- propán-1,2-diol

- glycerol
- nikotín-2-hydroxybenzoát
- nikotínová soľ - 10mg/ml alebo 20mg/ml
- 67mcg / 133mcg nikotínu na jedno potiahnutie

Pomer VG/PG: 50 VG/ 50 PG

Obsah balenia:
1x 10 ml e-liquidu

Výrobca: Juice Sauze LTD., UK

Juice Sauz Salt e-liquidy sú kompletne vyrobené vo Veľkej Británii a spĺňajú všetky prísne podmienky uvádzania na trh. Technológia spracovania a suroviny najvyššej kvality garantujú vysoký štandard a najvyššiu kvalitu. Výrobca má dlhoročné skúsenosti s výrobou e-liquidov, a vďaka tomu ich liquid Salt patrí medzi tie najlepšie liquidy s nikotínovou soľou na súčasnom trhu.

Spotrebujte maximálne do 12 mesiacov od otvorenia.
E-liquid skladujte pri teplote + 10 až + 20 stupňov Celzia. 
Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. 
Skladujte na suchom mieste.

Čo je nikotínová soľ a jej výhody
Nikotínová soľ je prirodzená zlúčenina nikotínu, ktorá sa volne nachádza v prírode v tabakových listoch. Od bežnej formy nikotínu sa odlišuje tým, že má nižšiu PH, vďaka ktorej dochádza k rýchlejšiemu a kvalitnejšiemu vstrebávaniu bez dráždivého pocitu v krku oproti klasickým e-liquidom. Veľkou výhodou je tiež rýchlejší proces odparovania (nikotínová soľ sa odparuje pri nižších teplotách) a vďaka lepšiemu vstrebávaniu je aj spotreba týchto e-liquidov s nikotínovou soľou nižšia, než u klasických nikotínových liquidov. Tiež sa tým predlžuje životnosť žhaviacich hláv a znižuje spotreba batérie.

Pre koho sú určené náplne s nikotínovou soľou?
E-liquidy s nikotínovou soľou sú veľmi vhodné pre fajčiarov, ktorí prechádzajú z klasických cigariet na elektronické cigarety, kedy je nutné, aby nový e-fajčiar dostal do tela dostatočné množstvo nikotínu, bez akéhokoľvek dráždivého pocitu (škrabanie, kašľanie).

Hodnotenia

Napísať hodnotienie

10ml Strawberry Jam Jam Vape Co Salt e-liquid

10ml Strawberry Jam Jam Vape Co Salt e-liquid

Skvelá príchuť domáceho džemu z čerstvých jahôd.

Homemade jam from fresh strawberries.

Hausgemachte Marmelade aus frischen Erdbeeren.

S obsahom nikotínovej soli!

Pomer VG/PG: 50/50

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

4 ďalších produktov v rovnakej kategórii: