Joyetech

Zasielanie noviniek

Len online – nedostupné v kamennej predajni

Joyetech Atopack Penguin SE elektronická cigareta (2000 mAh)

Nový produkt

Špeciálna edícia jedinečnej elektronickej cigarety Atopack Penguin je ľahšia a hrá všetkými farbami. Krásny dizajn nelahodí len oku, ale prináša tiež praktický prvok v podobe okienka pre náhľad na ostávajúci e-liquid v zásobníku.

Viac detailov

31,00 € s DPH

Viac informácií

Joyetech Atopack Penguin

Joyetech Atopack Penguin SE (www.e-smoke.sk)

Špeciálna edícia jedinečnej elektronickej cigarety Atopack Penguin je ľahšia a hrá všetkými farbami. Krásny dizajn nelahodí len oku, ale prináša tiež praktický prvok v podobe okienka pre náhľad na ostávajúci e-liquid v zásobníku. Nie je určená pre náplne obsahujúce nikotín.

Penguin Atopack prekvapí svojím netradičným tvarom. Skvelo sa drží, obzvlášť vďaka žhaviacemu tlačítku, ktoré sa pohodlne stláča. Nenájdete tu tradičný 510 závit, na ktorý by sa skrutkoval atomizér, miesto neho sa do tela vkladá špeciálna cartridge. Práve do nej sa plní sa e-liquid a vkladá žhaviaca hlava.

Cartridge ponúka kapacitu až 8,8 ml a plní sa po vybratí žhaviacej hlavy. Práve hlavy majú úplne novú konštrukciu, inú než bežné modely. V keramickom tele je umiestnená žhaviaca špirálka s organickou vatou, tá sa e-liquidom zásobuje cez horný prívod. V balení nájdete hlavy s odpormi 0,6Ω pre klasické poťahovanie ústa-pľúca a 0,25Ω pre priame poťahovanie do pľúc.

Integrovaná batéria ponúka kapacitu 2000mAh. I silnejším fajčiarom tak vydrží na jedno nabitie po celý deň. Jej výstupný výkon je maximálne 50W a nabijete ju pomocou micro USB portu.

Joyetech Atopack Penguin SE (www.e-smoke.sk)Joyetech Atopack Penguin SE (www.e-smoke.sk)Joyetech Atopack Penguin (www.e-smoke.sk) Joyetech Atopack Penguin (www.e-smoke.sk) Joyetech Atopack Penguin (www.e-smoke.sk)Joyetech Atopack Penguin (www.e-smoke.sk)Joyetech Atopack Penguin (www.e-smoke.sk)

Obsah balenia:

1x Joyetech Atopack Penguin SE 2000 mAh
1x Joyetech Atopack Cartridge 8,8 ml
1x žhaviaca hlava Joyetech JVIC 0,6 Ω (MTL)
1x žhaviaca hlava Joyetech JVIC 0,25 Ω (DL)
1x QC Micro USB nabíjací kábel
1x krytka na cartridge
1x návod

Záruka na výrobok 24 mesiacov

Batéria životnosť: 6 mesiacov

Batéria k elektronickej cigarete (e-inhalátoru) je tovar, ktorý podlieha bežnému opotrebeniu jej používaním. Minimálna životnosť batérií je 6 mesiacov. Záruka 24 mesiacov sa samozrejme vzťahuje na výrobné chyby. Úbytok alebo úplná strata kapacity po 6 mesiacoch je spôsobená bežným opotrebovaním batérie, takže nie je možná reklamácia.

Komu nie je E-inhalátor určený?

  • užívateľom mladším ako 18 rokov
  • nefajčiarom
  • tehotným a dojčiacim ženám
  • ľudom citlivým na nikotín a iné inhalačné zložky

Príslušenstvo