Joyetech

Zasielanie noviniek

Nové Joyetech ProCore X atomizér

Joyetech ProCore X atomizér

Nový produkt

X je ďalším zástupcom ProCore série od Joyetech. S priemerom 25mm, jednoduchým plnením a širokou ponukou žhaviacich hláv je skvelou voľbou pre tých, ktorý naháňajú husté mraky, ale je vhodný aj pre ľudí, ktorí preferujú poťahovanie ústa-pľúca.

Viac detailov

21,95 € s DPH

Viac informácií

Joyetech ProCore X atomizér

X je ďalším zástupcom ProCore série od Joyetech. S priemerom 25mm, jednoduchým plnením a širokou ponukou žhaviacich hláv je skvelou voľbou pre tých, ktorý naháňajú husté mraky, ale je vhodná aj pre ľudí, ktorí preferujú poťahovanie ústa-pľúca.

 joyetech_procore_x (e-smoke.sk)

Ľahké plnenie a regulácia vzduchu
Konštrukcia umožňuje ľahké plnenie a nastavenie prívodu vzduchu. Zachoval sa dobre známy systém plnenia z predošlých modelov. Aj ProCore X má praktické horné plnenie, nemusíte nič skrutkovať, stačí iba hornú časť posunúť a vyklopiť. Dva široké spodné prívody vzduchu si ľubovoľne viete nastaviť a dosiahnete presne také voľné potiahnutie, aké potrebujete.

 joyetech_procore_x _konstrukcia(e-smoke.sk)

Široká ponuka ProC žhaviacich hláv
Veľkou výhodou atomizéra Procore X je široká ponuka ProC žhaviacich hláv. V balení nájdete hneď dve, jednu na priame ťahanie do plúc a druhú na šlukovanie (MTL). ProC1 s odporom 0,4Ω a odporúčaným výkonom 40W-80W bude skvelou voľbou pre priame poťahovanie do pľúc. Naopak druhá hlava ProC1-S s odporom 0,25Ω je ideálne pre poťahovanie ústa-pľúca s odporúčaným výkonom 25W-55W.

 joyetech_procore_x _zhaviace hlavy (e-smoke.sk)

V ponuke máte na výber aj ďalšie kompatibilné žhaviace hlavy - ProC2, ProC3 a ProC4 - ktoré sú taktiež určené na priame poťahovanie do pľúc.

Náhradné sklenené telo s objemom až 4,5ml
Skúsený vaperi už vedia, že sklíčka sa ľahko a často rozbíjajú. Našťastie v balení ProCore X sa skríva aj náhradné sklíčko. Náhradné sklenené telo spolu s komínom umožňuje zväčšenie objemu tanku na 4,5 ml, čo je viac než dosť.

 joyetech_procore_x (e-smoke.sk)

Obsah balenia:
1x Joyetech ProCore X atomizér
1x žhaviaca hlava ProC1 0,4Ω (40W-80W)
1x žhaviaca hlava ProC1-S 0,25Ω (25W-55W)

1x náhradné sklenené telo
1x predĺžený komín
1x micro USB kábel
1x náhradné súčiastky

Záruka na výrobok 24 mesiacov

Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.

Príslušenstvo