Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Joyetech

Zľavnené produkty

Joyetech Exceed Edge 650 mAh


Položiť otázku (0)

Joyetech Exceed Edge 650 mAh

Nový produkt

Novinka od firmy Joyetech, e-cigareta Exceed Edge ponúka konštrukciu klasického POD systému, ale s výhodou výmeny žhaviacej hlavy. Integrovaná 650mAh batéria a žhaviace hlavy s odporom 1,2Ω z nej robia ideálne riešenie pre poťahovanie štýlom ústa – pľúca (MTL).

Viac detailov

17,95 € s DPH

Viac informácií

Joyetech Exceed Edge 650 mAh starter kit

JoyetechExceed Edge (e-smoke.sk) 

Jednoduchá údržba a konštrukcia
Jednoduchá údržba je zaručená vďaka jednoduchej konštrukcii. Celá e-cigareta sa totiž skladá z tela batérie a vrchnej časti - cartridge. Táto plastová kapsľa v sebe integruje základňu so žhaviacim telieskom, tank a náustok. Kompaktné kovové telo je prekvapujúco ľahké a pohodlne sa drží, a veľké do tela zabudované tlačítko sa ľahko stláča. Edge je samozrejme vybavení aj LED indikátorom stavu nabitia, ktorý svieti resp. bliká.
Model Joyetech Exceed Edge pracuje na princípe priameho výstupného napätia a tak žeravenia závisí od nabitia batérie. V princípe to znamená, že čím viac je nabitá batéria, tým silnejšie bude žhaviť špirálku. Zariadenia má integrovanú batériu s kapacitou 650 mAh, ktorá sa dá nabiť pomocou v spodnej časti umiestneného USB portu. Samozrejmosťou je, že počas nabíjania je možné Exceed Edge i naďalej používať. Kapacita batérie je postačujúca pre slabších a stredne silných fajčiarov.
exceed Edge (www.e-smoke.sk)

Cartridge s meniteľnou hlavou EX 1,2Ω
Cartridge v sebe integruje základňu so žhaviacim telieskom, tank a náustok. Cartridge je kompatibilná so žhaviacou hlavou EX s odporom 1,2 ohm. Táto hlava, dobre známa z predchádzajúcich modelov, je určená pre poťahovanie ústa – pľúca (MTL). Vyznačuje sa príjemnou tvorbou pary a dôrazným podaním chuti. Na rozdiel od ostatných POD systémov, v prípade Exceed Edge sa nemusí vymeniť celý POD - kapsľa. Základňu s hlavou možno z cartridge vyskrutkovať a v prípade potreby hlavu vymeniť za novú! 
POD kapsľa EXCEED Edge je vyrobená hlavne z PETG, ktoré je odolné voči teplu, recyklovateľné a nie je zdraviu škodlivé.

Bočné plnenie, vertikálny prívod vzduchu
Cartridge disponuje systémom bočného dopĺňanie e-liquidu a vertikálnym systémom cirkulácie vzduchu. Skrytý prívod vzduchu nie je možné nastavovať, ale je príjemne utiahnutý a tak sa ideálne hodí na šlukovanie. Pre naplnenie stačí cartridge vysunúť a otvoriť silikónovú krytku. Objem cartridge je 2 ml a skvele si rozumie aj so silnejšími nikotínovými náplňami.

Joyetech Exceed Edge starter kit (www.e-smoke.sk)

Model Joyetech Exceed Edge je ideálnym riešením pre nováčikov a začiatočníkov, ktorí hľadajú vhodnú e-cigaretu pre klasické šlukovanie s čo možno najjednoduchšou obsluhou a bezchybným výkonom. Vďaka malým rozmerom sa Exceed Edge vie uplatniť aj ako záložná e-cigareta, ktorá sa diskrétne zmestí aj do tých najmenších vačkov a tak ju nie je problém mať neustále pri sebe.

Parametre:
Rozmery: 110mm x 26,5mm
Výstupný výkon: 1W-25W
Režim: priame výstupné napätie
Batéria: 650mAh (13450)
Nabíjanie: micro USB port (5V/0,6A)
Objem: 2ml
Žhaviaca hlava: EX 1,2Ω

Obsah balenia:
1x Exceed Edge
2x žhaviaca hlava EX 1,2Ω MTL
1x QC USB kábel
1x návod

Záruka na výrobok 24 mesiacov

Batéria životnosť: 6 mesiacov

Batéria k elektronickej cigarete (e-inhalátoru) je tovar, ktorý podlieha bežnému opotrebeniu jej používaním. Minimálna životnosť batérií je 6 mesiacov. Záruka 24 mesiacov sa samozrejme vzťahuje na výrobné chyby. Úbytok alebo úplná strata kapacity po 6 mesiacoch je spôsobená bežným opotrebovaním batérie, takže nie je možná reklamácia.

Komu nie je E-inhalátor určený?

  • užívateľom mladším ako 18 rokov
  • nefajčiarom
  • tehotným a dojčiacim ženám
  • ľudom citlivým na nikotín a iné inhalačné zložky

Hodnotenia

Napísať hodnotienie

Joyetech Exceed Edge 650 mAh

Joyetech Exceed Edge 650 mAh

Novinka od firmy Joyetech, e-cigareta Exceed Edge ponúka konštrukciu klasického POD systému, ale s výhodou výmeny žhaviacej hlavy. Integrovaná 650mAh batéria a žhaviace hlavy s odporom 1,2Ω z nej robia ideálne riešenie pre poťahovanie štýlom ústa – pľúca (MTL).

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

19 ďalších produktov v rovnakej kategórii: