Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Joyetech

Zľavnené produkty

Akcia
Joyetech eGo AIO 1500 mAh White-Black


Položiť otázku (14)

Joyetech eGo AIO 1500mAh

Nový produkt

Nová generácia elektronických cigariet všetko v jednom od Joyetech v eGo štýle využíva unikátny Cubis pohárový dizajn, ktorý zabraňuje akémukoľvek pretekaniu smerom k batérii. Nemusíte sa starať o to, aký clearomizér na batériu naskrutkovať, eGo AIO má všetko pohromade.

Viac detailov

14,50 € s DPH

Viac informácií


Joyetech eGo AIO
eGo AIO je jednoduchá elektronická cigareta, ktorá nevyžaduje žiadne zložité nastavovanie, ani prípravu, je tak ideálna pre úplných začiatočníkov. Jednoducho ju po odskrutkovaní vrchnej časti naplníte a môžete bez starostí vapovať.

Tiež prívod vzduchu sa dá prispôsobiť vašim potrebám a ešte viac tak vylepšiť silu potiahnutia a tvorbu pary. Kapacita batérie je 1500 mAh, čo i stredne silným fajčiarom postačí na celý deň. V prípade potreby však eGo AIO nabijete jednoducho pomocou micro USB portu. Široký výber máte i v prípade žhaviacich hláv, tie sú rovnaké ako pre Joyetech Cubis tank. V ponuke sú odpory 0,5Ω, 1,0Ω a 1,5Ω, pričom v sade sú už priložené dve 0,6Ω hlavy s nerezovou žhaviacou špirálkou, ktoré sa i napriek nízkemu odporu dajú klasicky fajčiť a poťahovať spôsobom ústa – pľúca. 

Zaujímavým spestrením celej e-cigarety je tiež mnohofarebné podsvietenie e-liquidu LED diódou. Dlhým podržaním tlačítka vo vypnutom stave môžete prepínať medzi jednotlivými farbami. 

Všetko v jednom

Pre dosiahnutie maximálnej jednoduchosti, tvorí batéria a clearomizér jeden celok. Odskrutkovať sa dá iba vrchná časť clearomizéra, kade eGo AIO tiež naplníte.

 

 

Detská poistka

Joyetech eGo AIO je prvou elektronickou cigaretou vybavenou detskou poistkou. Pre odskrutkovanie vrchnej časti clearomizéra je tak potrebné ju najskôr zatlačiť smerom dole a až potom odskrutkovať.

 

Náustok

Vďaka špeciálne zatočenému náustku získavate väčšiu ochranu proti prípadnému vyprsknutiu e-liquidu do úst.

Podsvietený clearomizér

Vo vypnutom stave si môžete podržaním tlačítka navoliť farbu podsvietenia svojho clearomizéra. Vyberať môžete so siedmich farieb. Podsvietenie je možné tiež vypnúť.

Plnenie

Clearomizér má detskú poistku, takže pre odskrutkovanie je potrebné ju najprv zatlačiť smerom dole a až potom odskrutkovať. Pri jednofarebnej verzii eGo AIO plňte po rysku MAX, pri dvojfarebných verziách sa riaďte farebne vyznačenou hranicou. Pár kvapiek e-liquidu nakvapkajte tiež na žhaviacu hlavu, aby sa vata poriadne nasiakla.

Prívod vzduchu
Unikátne spracovaný horný prívod vzduchu zamedzuje pretekaniu cez vzduchové prieduchy smerom k batérii. Nastaviť si môžete presne takú silu potiahnutia, aká vám najviac vyhovuje.

Obsah balenia a parametre

1x Joyetech eGo AIO Batéria
2x BF SS316 0,6Ω žhaviaca hlava
1x špirálovitý náustok
1x priehľadný náustok
1x micro USB kábel

Rozmery: 118mm x 19mm
Kapacita clearomizéra: 2ml
Kapacita batérie: 1500mAh
Odpor žhaviacej hlavy: 0,6Ω (15W-28W)
LED podsvietenie clearomizéra
 

Záruka na výrobok 24 mesiacov

Batéria životnosť: 6 mesiacov

Batéria k elektronickej cigarete (e-inhalátoru) je tovar, ktorý podlieha bežnému opotrebeniu jej používaním. Minimálna životnosť batérií je 6 mesiacov. Záruka 24 mesiacov sa samozrejme vzťahuje na výrobné chyby. Úbytok alebo úplná strata kapacity po 6 mesiacoch je spôsobená bežným opotrebovaním batérie, takže nie je možná reklamácia.

Komu nie je E-inhalátor určený?

  • užívateľom mladším ako 18 rokov
  • nefajčiarom
  • tehotným a dojčiacim ženám
  • ľudom citlivým na nikotín a iné inhalačné zložky

Hodnotenia

Hodnotenie 
2020-01-23

Moja oblubená

Mám asi 5 startovacích e cigariet na mtl-ko a musim povedat ze k tejto sa vzdy rád vrátim najradšej a to je z nich najlacnejšia. Super dymivosť žiadna chuťová bomba ale uspokojí dostatočne. Nepreteká má lahke plnenie a možete si ho nastavit aj na take slabšie dlko. Pre ludi co prechadzaju z klasiky podla mňa ideálne . 10mg nic salt v egoške na mňa viac funguje ako klasicke liquidy . 20mg už neodporučam

  • Pre 4 z 4 je táto recenzia užitočná.

Napísať hodnotenie

Napísať hodnotienie

Joyetech eGo AIO 1500mAh

Joyetech eGo AIO 1500mAh

Nová generácia elektronických cigariet všetko v jednom od Joyetech v eGo štýle využíva unikátny Cubis pohárový dizajn, ktorý zabraňuje akémukoľvek pretekaniu smerom k batérii. Nemusíte sa starať o to, aký clearomizér na batériu naskrutkovať, eGo AIO má všetko pohromade.

Otázka (14)

Od Jozef | 2021-09-23 12:19:05

Zdravím .Chcem sa spýtať či je vhodny tento Liquid Dreamix American dream :Ďakujem

e-smoke vape shop

Zdravím,
áno, môžete ho použiť v danej cigaretke.

Od Robert Černý | 2021-03-27 22:13:21

Užívateľom mladším ako 18 rokov? Čiže ju môžem užívať ako neplnoletý ale objednávku môže prevziať len rodič? Neviem či to chápem správne, vedeli by ste mi to prosím vysvetliť?

e-smoke vape shop

Zdravím,
zle to chápete. Nemôžete ju ani užívať a ani objednávať...
Igor z e-Smoke

Od Roman K | 2020-08-17 20:18:17

Dobrý deň kde sa viem dočítať ohľadne nastavenia priepustnosti vzduchu

e-smoke vape shop

Zdravím Roman,

o tom nie je moc čo písať. Otáčaním vrchného top capu / krúžku hneď pod náustkom si viete jemne regulovať prietok vzduchu.

Igor z e-Smoke

Od Paťo | 2018-12-05 12:15:11

Zdravím, prosím vás máte tieto kúsky momentálne dostupné v Bratislave v predajni?

e-smoke vape shop

Zdravím,

jasné, máme.

Od Tomas | 2018-10-14 15:17:24

a ked si to obiednam pre brata ktorý má 11 rokou da sa to aby tu e-cigaretu prvzal on.

e-smoke vape shop

Nie, pri doručení overujeme vek. Rodičom a úradu sociálnej práce a rodiny by sa to určite nepáčilo.

Page: 123

Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

10 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Prevziať