Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

K&C Mods

Zasielanie noviniek

Zľavnené produkty

K&C Mods D.R.A.M III RTA - 22mm, 2/4ml
Potiahnite obrázok, aby sa točil


Položiť otázku (0)

K&C Mods D.R.A.M III RTA - SS

K&C-DRAM-III-RTA

Nový produkt

Grécka dielňa K&C Mods po veľkom úspechu atomizérov série D.R.A.M prináša tretie majstrovské dielo, D.R.A.M III Zaujme predovšetkým svojím krásnym vzhľadom, airflow nastavením a dizajnom z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a skla. Tank s kapacitou 2 / 4ml sa plní jednoduchým odskrutkovaním topcapu. Základňa ponúka priestor pre jednu špirálku.

Viac detailov

179,95 € s DPH

Viac informácií

K&C Mods D.R.A.M III RTA - 22mm, 2/4ml

V samotnom jadre atomizéru sa nachádza jednoduchá základňa, ktorá ponúka priestor pre jednu špirálku, spodný prívod vzduchu a veľké kanáliky na uloženie vaty. Spodný prívod vzduchu je riešený formou jedného otvoru priamo pod špirálkou, ktorý rovnomerne privádzadza vzduch zo spodku na celé telo špirálky a zaručí špičkové prekreslenie chuti. V balení sa nachádzajú tri vložky, ktorými si viete poťah upraviť presne podľa predstáv. Špirálku jednoducho nainštalujete pomocou dvoch skrutiek s plochou drážkou. V balení nájdete aj náhradné, pre prípad opotrebovania materiálu.

Atomizér D.R.A.M III je pri svojom konštrukčnom riešení zaujímavý hneď z viacerých dôvodov. Ako prvú zaujímavú vlastnosť má v konštrukcií a ovládaní Juiceflow. Samotné nastavenie juiceflow nemá žiadne zarážky a upravíte ho podobne ako otváranie celého atomizéru, teda pootočením vrchného topcapu. Topcap má v sebe skryté aj dve malé dierky, ktoré slúžia k vypusteniu prebytočného vzduchu vďaka čomu vám nehrozí vytlačenie liquidu po zatvorení topcapu. Pod skleneným telom sa nachádza základňa, na ktorej nájdete názov a sériové číslo atomizéru. Súčasťou balenia je taktiež delrinový náustok so závitom typu 510.

D.R.A.M 3 MTL RTA poskytuje dostatočne utiahnuté reštriktívne potiahnutie, podobné ako pri fajčení cigariet. Vďaka variabilite nastavenia vzduchu ho však viete upraviť aj na voľnejší poťah. Výslednú tuhosť poťahu si môžete jednoducho nastaviť vďaka otočnému krúžku na základni. Na výber máte 4 rôzne nastavenia. Fanúšikom extra utiahnutého poťahu bude najviac vyhovovať 1 malá dierka, zatiaľ čo milovníci voľnejšieho poťahu si prídu na svoje nastavením na najväčšej dierke. 

Jednoduché horné plnenie
Pre naplnenie tanku stačí jednoducho odskrutkovať vrchnú časť atomizéru. Priamo v tanku sa nachádzajú dva veľké otvory na plnenie tanku, do ktorého sa zmestí 2ml e-liquidu. Otvory sú dostatočne veľké, vďaka čomu sa do nich zmestia i širšie kvapkadlá. K&C Mods D.R.A.M III môžete využívať ako s klasickými e-liquidmi, tak aj s populárnymi salt-nic náplňami s hladkým prejavom a rýchlejším vstrebávaním nikotínu.

Možnosť zväčšenia objemu tanku až na 4ml
K&C Mods sa nedali klasickou cestou bulbového sklíčka pre zväčšenie objemu. Namiesto toho zvolili špeciálny konektor, ktorý po spojení s komínom vytvára miesto pre použitie sklíčka s objemom až 4ml.

 

D.R.A.M III sa dodáva v krásnom koženom púzdre s logom výrobcu.

Parametre:
Dĺžka 2 ml tank: 34mm
Dĺžka 4 ml tank: 41mm  

Priemer: 22mm
Konštrukcia: SS304L, Sklenený tank
Závit: 510 
Objem: 2ml/4ml
Základňa: single coil
Hmotnosť: 47g

Výrobca: K&C Mods (Grécko)

Obsah balenia:
1x K&C Mods D.R.A.M III MTL RTA
1x Darčekové balenie
1x Sada náhradných tesnení
1x SS+Delrin náustok
1x Sklenený tank s objemom 4ml
2x Náhradné skrutky
1x Rožšírenie komínu na 4ml
3x Vzduchové vložky
1x Karta originality
 

Záruka na výrobok 24 mesiacov.

Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.

Hodnotenia

Hodnotenie 
2019-11-19

DRAM III

topový kousek. Precizní zpracování. Vynikající prokreslené podání chuti a fantastická možnost regulace vzduchu od totálního MTL až po decentní DLko. Podání chuti je doplněno velmi příjemným potahem. Tento atík se právem řadí mezi nejlepší atomizéry na trhu. Stojí za to vyzkoušet!!!.

  • Pre 5 z 5 je táto recenzia užitočná.

Napísať hodnotenie

Napísať hodnotienie

K&C Mods D.R.A.M III RTA - SS

K&C Mods D.R.A.M III RTA - SS

Grécka dielňa K&C Mods po veľkom úspechu atomizérov série D.R.A.M prináša tretie majstrovské dielo, D.R.A.M III Zaujme predovšetkým svojím krásnym vzhľadom, airflow nastavením a dizajnom z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a skla. Tank s kapacitou 2 / 4ml sa plní jednoduchým odskrutkovaním topcapu. Základňa ponúka priestor pre jednu špirálku.

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

10 ďalších produktov v rovnakej kategórii: