Aktuality

 • 4.4   Skompletizovali sme švajčiarsku long-fill sériu VAPE LOUNGE, doplnili novinky COSMOPOLITAN a BRAMBLE od britských SUPERGOOD a rozšírili sériu aróm DON CRISTO.
 • 29.3  Od dnes sa konečne dá platiť kartou za vytvorené objednávky na e-shope. Akceptované sú karty Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, Apple Pay a Union Pay.
 • 26.3  Objednávky cez e-shop si môžete vyzdvihnúť aj osobne v našej predajni. Od pondelka do piatku od 9-tej do 19-tej. V sobotu a nedeľu je zatvorená.
 • 24.3  Druhá séria Shake & Vape príchutí od AEON sa volá Journey Classic a budete mať nebíčko v papuľke...
 • 19.3  Pri doručení zásielok prostredníctvom spoločností REMAX a Zásielkovňa nám boli zvýšené ceny, ktoré sme museli zohľadniť v poštovnom pri uvedených prepravcoch. Stále ale máte na výber aj iných dopravcov bez zmenenej ceny, resp. s doručením zadarmo.
 • 15.3  UPOZORNENIE - z dôvodu vyhlásenia núdzového stavu v SR je predajňa ZATVORENÁ. Možný je len osobný odber objednávok z e-shopu, resp. zaslať objednávky dopravnou spoločnosťou. E-shop funguje v normálnom režime.
 • 13.3  Predajňa a aj e-shop funguje zatiaľ bez obmedzení.
 • 10.3  Prvá várka nových Shake&Vape predstavuje Strada a čajovú edíciu KTS TEA.
 • 7.3   Krásna drevená mechanika od tureckých Fakirs Mods sa volá Illusia S-25 Mech Mod. Od tabakových bastardov predstavujeme ich Custard Bastard sériu a britská Dinner Lady pre zmenu prináša tabakovú sériu. Chorvátsky Infamous uvádza špeciálnu príchuť Gin&Tonic.
 • 28.2  Už ste si namiešali vlastný liquid v našom Catch´a Bana Vape Bare? Ešte nie, tak máme pre vás súťaž na našom Facebooku a Instagrame, kde môžete svoj mix vyhrať.
 • 26.2  Od dnes si môžete vytvoriť vlastný liquid z nášho Catch´a Bana Vape Baru aj na e-shope a nechať si ho zaslať domov. Poď mixovať!
 • 24.2  Dnes spúšťame prvú fázu projektu Catch´a Bana Vape Bar v našej predajni. Príď si namiešať svoj vlastný liquid, alebo si objednaj jeden z hotových receptov.
 • 21.2  Niečo nové sa chystá v našej predajni... už o pár dní.
 • 15.2  Ketchi Coils predstavuje špirálky AZAZEL a z UK prichádzajú pobrexitové shortfilly Cotton&Cable, Dinner Lady uvádza tabakovú líniu longfillov a Dovpo Odin 200W Box Mod za lepšiu cenu bez DNA čipu.
 • 7.2  Ako jedny z mála na svete vám ponúkame limitovanú edíciu D.R.A.M. III RTA v prevedení Matte Black. Z tej istej dielne, teda K&C Mods, prišli aj ručne robené špirálky. Kvalitu nezaprie ani Aspire Nautilus GT atomizér na továrenské hlavy - určený pre MTL.
 • 3.2  Pozrite sa na kooperáciu Aspire a High-end výrobcu Taifun a na ich spoločný projekt s názvom Aspire Nautilus GT set. Alebo snehobiely Dotmod dotAIO LE, čierny Vapor Giant Kronos 2 S DLC, či Taifun GT IV S. Vo všetkých si vychutnáte ovocné NOMZ X2 liquidy.
 • 28.1  Znížili sme ceny na šmakocinkách od Twist, FRYD, Banana Butt, Bogan Brews, Coastal Clouds, Kings Crest a BRWD. Mlsanie začína...
 • 27.1  Easy Side Box Mod od Ambition Mods opäť skladom a aj v dvoch nových prevedeniach.
 • 21.1  V ponuke sa objavili nové príchute od obľúbených Infamous, či tabakové arómy od Empire Brew Pirates a ovocné shortfilly od Harmony Loco. Vyskúšať ich môžete v novom atíku Nautilus XS, či Zenith PRO Tanku. K setom pribudli Zelos 2.0 a dva POD systémy Jester a Crown POD.
 • 18.1  Sa uskutoční v poradí už 26 zraz vo Vinopolitane a tentokrát okrem občerstvenia a tomboly budú na ochutnávku Strawberry Queen a Tobacco Bastards.
 • 17.1  Už aj druhá várka náustkov je na stránke. Medzi nimi sú aj krásne drevené kúsky. Už ste ochutnali nové príchute od Infamous?
 • 13.1  Prvá várka náustkov je online. Úplne nová séria Vapor Giant náustkov pre DL a MTL. 7 druhov a z každého 4 varianty...
 • 11.1  Nadupaná zásielka od high-end výrobcov Fakirsmods dorazila. Najnovšia drevená Illusia-C s Dicodes čipom, krásne drevené Illusia-S 18 mechanické mody na 18650, či 18350 batérie a gravírovaná Illusia ION Mech mod 18350... Iba pre tých, ktorý vedia čo chcú.
 • 3.1  Po troch kráľoch prichádza štvrtý, kráľ Milan a je to NÁŠ ČLOVEK. Tento k vám bude chodiť každý pracovný deň, lebo je to nový VAPE kuriér. Pre našich zákazníkov z hlavnej dediny (čítaj Bratislava) spúšťame nové možnosti doručenia e-shopových objednávok.

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

K&C Mods

Zľavnené produkty

K&C Mods D.R.A.M III RTA - Black
Potiahnite obrázok, aby sa točil
 • 360
 • K&C Mods D.R.A.M III RTA - Black
 • K&C Mods D.R.A.M III RTA - Black


Položiť otázku (0)

K&C Mods D.R.A.M III RTA - Black LE

K&C-DRAM-III-RTA-BLACK

Nový produkt

Grécka dielňa K&C Mods po veľkom úspechu atomizérov série D.R.A.M prináša tretie majstrovské dielo, D.R.A.M III Zaujme predovšetkým svojím krásnym vzhľadom, airflow nastavením a dizajnom z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a skla. Tank s kapacitou 2 / 4ml sa plní jednoduchým odskrutkovaním topcapu. Základňa ponúka priestor pre jednu špirálku.

Limitovaná edícia - iba 25 kusov.

VYPREDANÉ !!!

Viac detailov

229,95 € s DPH

Viac informácií

K&C Mods D.R.A.M III RTA - 22mm, 2/4ml

V samotnom jadre atomizéru sa nachádza jednoduchá základňa, ktorá ponúka priestor pre jednu špirálku spodný prívod vzduchu a veľké kanáliky na uloženie vaty. Spodný prívod vzduchu je riešený formou jedného otvoru priamo pod špirálkou, ktorý rovnomerne privádzajú vzduch zo spodku na celé telo špirálky a zaručia špičkové prekresleniu chuti. V balení sa nachádzajú tri vložky ktorými si viete poťah upraviť presne podľa predstáv. Špirálku jednoducho nainštalujete pomocou dvoch skrutiek s plochou drážkou. V balení nájdete aj náhradné, pre prípad opotrebovania materiálu.

dram3_text11.jpg

Atomizér D.R.A.M III je pri svojom konštrukčnom riešení zaujímavý hneď z viacerých dôvodov. Ako prvú zaujímavú vlastnosť má v konštrukcií a ovládaní Juiceflow. Samotné nastavenie juiceflow nemá žiadne zarážky a upravíte ho podobne ako otváranie celého atomizéru, teda pootočením vrchného topcapu. Topcap má v sebe skryté aj dve malé dierky, ktoré slúžia k vypusteniu prebytočného vzduchu vďaka čomu vám nehrozí vytlačenie liquidu po zatvorení topcapu. Pod skleneným telom sa nachádza základňa, na ktorej spodnej časti nájdete názov a sériové číslo atomizéru. Súčasťou balenia je taktiež delrinový náustok so závitom typu 510.

dram3_text2.jpg

D.R.A.M MTL RTA poskytuje dostatočne utiahnuté reštriktívne potiahnutie, podobné ako pri fajčení cigariet. Vďaka variabilite nastavenia vzduchu ho však viete upraviť aj na voľnejší poťah. Výslednú tuhosť poťahu si môžete jednoducho nastaviť vďaka otočnému krúžku na základni. Na výber máte 4 rôzne nastavenia. Fanúšikom extra utiahnutého poťahu bude najviac vyhovovať 1 malá dierka, zatiaľ čo milovníci voľnejšieho poťahu si prídu na svoje nastavením jednej veľkej dierke. 

dram3_text3.jpg

Jednoduché horné plnenie
Pre naplnenie tanku stačí jednoducho odskrutkovať vrchnú časť atomizéru. Priamo v tanku sa nachádzajú dva veľké otvory na naplnenie tanku, do ktorého sa zmestí 2ml e-liquidu. Otvory sú dostatočne veľké, vďaka čomu sa do nich zmestia i širšie kvapkadlá. K&C Mods D.R.A.M III môžete využívať ako s klasickými e-liquidmi, tak aj s populárnymi salt-nic náplňami s hladkým prejavom a rýchlejším vstrebávaním nikotínu.

dram3_text4.jpg

Možnosť zväčšenia objemu tanku až na 4ml
K&C Mods sa nedali klasickou cestou bulbového sklíčka pre zväčšenie objemu. Namiesto toho zvolili špeciálny konektor, ktorý po spojení s komínom vytvára miesto pre použitie sklíčka s objemom až 4ml.

 dram3_text5.jpg

D.R.A.M III sa dodáva v krásnom koženom púzdre s logom výrobcu.

Parametre:
Dĺžka 2 ml tank: 34mm
Dĺžka 4 ml tank: 41mm  

Priemer: 22mm
Konštrukcia: SS304L, Sklenený tank
Závit: 510 
Objem: 2ml/4ml
Základňa: single coil
Hmotnosť: 47g

Výrobca: K&C Mods (Grécko)

Obsah balenia:
1x K&C Mods D.R.A.M III MTL RTA Black LE
1x Darčekové balenie
1x Sada náhradných tesnení
1x SS+Delrin náustok
1x Sklenený tank s objemom 4ml
2x Náhradné skrutky
1x Rožšírenie komínu na 4ml
3x Vzduchové vložky
1x Karta pravosti

Záruka na výrobok 24 mesiacov.

Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.

Hodnotenia

Napísať hodnotienie

K&C Mods D.R.A.M III RTA - Black LE

K&C Mods D.R.A.M III RTA - Black LE

Grécka dielňa K&C Mods po veľkom úspechu atomizérov série D.R.A.M prináša tretie majstrovské dielo, D.R.A.M III Zaujme predovšetkým svojím krásnym vzhľadom, airflow nastavením a dizajnom z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a skla. Tank s kapacitou 2 / 4ml sa plní jednoduchým odskrutkovaním topcapu. Základňa ponúka priestor pre jednu špirálku.

Limitovaná edícia - iba 25 kusov.

VYPREDANÉ !!!

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

6 ďalších produktov v rovnakej kategórii: