Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

K&C Mods

Zľavnené produkty

Akcia
K&C Mods D.R.A.M III RTA - Gunmetal
Potiahnite obrázok, aby sa točil
  • 360
  • K&C Mods D.R.A.M III RTA - Gunmetal
  • K&C Mods D.R.A.M III RTA - Gunmetal


Položiť otázku (0)

K&C Mods D.R.A.M III RTA - Gunmetal

K&C-DRAM-III-RTA-GUNM

Nový produkt

Grécka dielňa K&C Mods po veľkom úspechu atomizérov série D.R.A.M prináša tretie majstrovské dielo, D.R.A.M III Gunmental.

Viac detailov

109,73 € s DPH

-30%

156,75 € s DPH

Akcia končí o

Viac informácií

K&C Mods D.R.A.M III RTA - 22mm, 2/4ml

V samotnom jadre atomizéru sa nachádza jednoduchá základňa, ktorá ponúka priestor pre jednu špirálku, spodný prívod vzduchu a veľké kanáliky na uloženie vaty. Spodný prívod vzduchu je riešený formou jedného otvoru priamo pod špirálkou, ktorý rovnomerne privádza vzduch zo spodku na celé telo špirálky a zaručí špičkové prekreslenie chuti. V balení sa nachádzajú tri vložky, ktorými si viete poťah upraviť presne podľa predstáv. Špirálku jednoducho nainštalujete pomocou dvoch skrutiek s plochou drážkou. V balení nájdete aj náhradné, pre prípad opotrebovania materiálu.

dram3_text11.jpg

Atomizér D.R.A.M III je pri svojom konštrukčnom riešení zaujímavý hneď z viacerých dôvodov. Ako prvú zaujímavú vlastnosť má v konštrukcii a ovládaní Juiceflow. Samotné nastavenie juiceflow nemá žiadne zarážky a upravíte ho podobne ako otváranie celého atomizéru, teda pootočením vrchného topcapu. Topcap má v sebe skryté aj dve malé dierky, ktoré slúžia k vypusteniu prebytočného vzduchu, vďaka čomu vám nehrozí vytlačenie liquidu po zatvorení topcapu. Pod skleneným telom sa nachádza základňa, na ktorej nájdete názov a sériové číslo atomizéru. Súčasťou balenia je taktiež delrinový náustok so závitom typu 510.

dram3_text2.jpg

D.R.A.M MTL RTA poskytuje dostatočne utiahnuté reštriktívne potiahnutie, podobné ako pri fajčení cigariet. Vďaka variabilite nastavenia vzduchu ho však viete upraviť aj na voľnejší poťah. Výslednú tuhosť poťahu si môžete jednoducho nastaviť vďaka otočnému krúžku na základni. Na výber máte 4 rôzne nastavenia. Fanúšikom extra utiahnutého poťahu bude najviac vyhovovať 1 malá dierka, zatiaľ čo milovníci voľnejšieho poťahu si prídu na svoje nastavením na najväčšej dierke. 

dram3_text3.jpg

Jednoduché horné plnenie
Pre naplnenie tanku stačí jednoducho odskrutkovať vrchnú časť atomizéru. Priamo v tanku sa nachádzajú dva veľké otvory na plnenie tanku, do ktorého sa zmestí 2ml e-liquidu. Otvory sú dostatočne veľké, vďaka čomu sa do nich zmestia i širšie kvapkadlá. K&C Mods D.R.A.M III môžete využívať ako s klasickými e-liquidmi, tak aj s populárnymi salt-nic náplňami s hladkým prejavom a rýchlejším vstrebávaním nikotínu.

dram3_text4.jpg

Možnosť zväčšenia objemu tanku až na 4ml
K&C Mods sa nedali klasickou cestou bulbového sklíčka pre zväčšenie objemu. Namiesto toho zvolili špeciálny konektor, ktorý po spojení s komínom vytvára miesto pre použitie sklíčka s objemom až 4ml.

 dram3_text5.jpg

D.R.A.M III sa dodáva v krásnom koženom púzdre s logom výrobcu.

Parametre:
Dĺžka 2 ml tank: 34mm
Dĺžka 4 ml tank: 41mm  

Priemer: 22mm
Konštrukcia: SS304L, Sklenený tank
Závit: 510 
Objem: 2ml/4ml
Základňa: single coil
Hmotnosť: 47g

Výrobca: K&C Mods (Grécko)

Obsah balenia:
1x K&C Mods D.R.A.M III MTL RTA Gunmetal
1x Darčekové balenie
1x Sada náhradných tesnení
1x SS+Delrin náustok
1x Sklenený tank s objemom 4ml
2x Náhradné skrutky
1x Rožšírenie komínu na 4ml
3x Vzduchové vložky
1x Certifikát originality
 

Záruka na výrobok 24 mesiacov.

Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.

Hodnotenia

Napísať hodnotienie

K&C Mods D.R.A.M III RTA - Gunmetal

K&C Mods D.R.A.M III RTA - Gunmetal

Grécka dielňa K&C Mods po veľkom úspechu atomizérov série D.R.A.M prináša tretie majstrovské dielo, D.R.A.M III Gunmental.

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: