Aktuality

Lost Vape

Len online – nedostupné v kamennej predajni

Lost Vape Paranormal DNA 75C

Nový produkt

Od samých začiatkov sú MODy od Lost Vape výnikajúco stavané, odolné a atraktívne. Výnimkou nie je ani prvotriedny LOST VAPE Paranormal DNA 75C, ktorý je vybavený veľkým farebným displejom a kvalitným Evolv DNA 75C čipom. 

Viac detailov

124,95 € s DPH

Viac informácií

Lost Vape Paranormal DNA 75C

Čo oddeľuje Lost Vape od väčšiny ostatných výrobcov nie je výkon, existuje veľa box modov s vyšším výkonom, ale je to skôr kombinácia umenia a funkcionality. Od samých začiatkov sú všetky MODy od Lost Vape vynikajúco stavané, spoľahlivé, odolné a atraktívne. Výnimkou nie je ani prvotriedny Paranormal DNA 75C. Zariadenie je vybavené veľkým farebným displejom a kvalitným Evolv DNA 75C čipom.

MOD dokáže podať výkon 75W a okrem režimu výkonu podporuje aj teplotné režimy pre niklové, titánové a nerezové špirálky.Tie potom umožňujú ďalšie nastavenia výkonu predžhavenia a prípadného nastavenia teplotného koeficientu.

K používaniu Paranormal bude potrebovať dve batérie typu 18650, ktoré sú zapojené paralelne a ponúkajú tak vyššiu celkovú kapacitu. Vkladajú sa z dola, za spodný výklopný kryt. 

 Lost Vape_paranormal (e-smoke.sk)

Kvalitné spracovanie a kryt z pravej kože
Tento luxusne spracovaný MOD hneď zapôsobí so svojím unikátnym telom, ktoré je vyrobené len z kvalitných materiálov. Konštrukcia je zo zliatiny zinku. Spodné výklopné dvierka na batérie, ako aj vymeniteľné panely z karbonových vlákien sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré dodávajú Paranormalu veľmi elegantný vzhľad. Telo je z bočnej strany potiahnuté pravou kožou, skvele padne do ruky a perfektne sa drží a ovláda. Paranormal sa dodáva v luxusnom balení s ručne šitým koženým vrchom. V balení nájdete aj dva náhradné prekrásne spracované drevené panely, ktoré môžete použiť namiesto karbónových panelov.

 Lost vape_paranormal (www.e.smoke.sk)

Farebný TFT displej a prispôsobenie v Escribe

DNA75C ponúka 80x160px farebný TFT displej so širokou škálou nastavení. Čitatelne zobrazuje súbor dôležitých informácií pre používateľa. Pomocou programu Escribe si však môžete svoj Paranormal úplne prispôsobiť. Zmeniť užívateľské profily, zobraziť presne tie informácie, ktoré chcete na displeji vidieť, upraviť ich rozloženie a dokonca i nastaviť spôsob zamykania a odomykania samotného MODu.

 Lost vape_paranormal_displej

Parametre:
Rozmery: 91,5mm x 55mm x 27,5mm
Nastaviteľný výkon: 1W - 75W
Výstupné napätie: 0,6V - 9V
Nastaviteľná teplota: 100°C-315°C / 200°F-600°F 
Podporované režimy: VW / TC-(Ni, Ti, SS) 
Podporovaný odpor: od 0,15Ω pre teplotné režimy
                                 od 0,25Ω pre režim výkonu
Batérie: 2x 18650 (aspoň 20A) – nie sú súčasťou balenia
Nabíjanie: micro USB port (5V/1A)
Závit: 510 a odpružený kontakt

Obsah balenia:
1x Paranormal DNA75C Mod
1x micro USB kábel
2x náhradný bočný panel
1x návod

Záruka na výrobok je 24 mesiacov.

Komu nie je E-inhalátor určený?

  • užívateľom mladším ako 18 rokov

  • nefajčiarom

  • tehotným a dojčiacim ženám

  • ľudom citlivým na nikotín a iné inhalačné zložky

Príslušenstvo

3 ďalších produktov v rovnakej kategórii: