Aktuality

 • 4.4   Skompletizovali sme švajčiarsku long-fill sériu VAPE LOUNGE, doplnili novinky COSMOPOLITAN a BRAMBLE od britských SUPERGOOD a rozšírili sériu aróm DON CRISTO.
 • 29.3  Od dnes sa konečne dá platiť kartou za vytvorené objednávky na e-shope. Akceptované sú karty Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, Apple Pay a Union Pay.
 • 26.3  Objednávky cez e-shop si môžete vyzdvihnúť aj osobne v našej predajni. Od pondelka do piatku od 9-tej do 19-tej. V sobotu a nedeľu je zatvorená.
 • 24.3  Druhá séria Shake & Vape príchutí od AEON sa volá Journey Classic a budete mať nebíčko v papuľke...
 • 19.3  Pri doručení zásielok prostredníctvom spoločností REMAX a Zásielkovňa nám boli zvýšené ceny, ktoré sme museli zohľadniť v poštovnom pri uvedených prepravcoch. Stále ale máte na výber aj iných dopravcov bez zmenenej ceny, resp. s doručením zadarmo.
 • 15.3  UPOZORNENIE - z dôvodu vyhlásenia núdzového stavu v SR je predajňa ZATVORENÁ. Možný je len osobný odber objednávok z e-shopu, resp. zaslať objednávky dopravnou spoločnosťou. E-shop funguje v normálnom režime.
 • 13.3  Predajňa a aj e-shop funguje zatiaľ bez obmedzení.
 • 10.3  Prvá várka nových Shake&Vape predstavuje Strada a čajovú edíciu KTS TEA.
 • 7.3   Krásna drevená mechanika od tureckých Fakirs Mods sa volá Illusia S-25 Mech Mod. Od tabakových bastardov predstavujeme ich Custard Bastard sériu a britská Dinner Lady pre zmenu prináša tabakovú sériu. Chorvátsky Infamous uvádza špeciálnu príchuť Gin&Tonic.
 • 28.2  Už ste si namiešali vlastný liquid v našom Catch´a Bana Vape Bare? Ešte nie, tak máme pre vás súťaž na našom Facebooku a Instagrame, kde môžete svoj mix vyhrať.
 • 26.2  Od dnes si môžete vytvoriť vlastný liquid z nášho Catch´a Bana Vape Baru aj na e-shope a nechať si ho zaslať domov. Poď mixovať!
 • 24.2  Dnes spúšťame prvú fázu projektu Catch´a Bana Vape Bar v našej predajni. Príď si namiešať svoj vlastný liquid, alebo si objednaj jeden z hotových receptov.
 • 21.2  Niečo nové sa chystá v našej predajni... už o pár dní.
 • 15.2  Ketchi Coils predstavuje špirálky AZAZEL a z UK prichádzajú pobrexitové shortfilly Cotton&Cable, Dinner Lady uvádza tabakovú líniu longfillov a Dovpo Odin 200W Box Mod za lepšiu cenu bez DNA čipu.
 • 7.2  Ako jedny z mála na svete vám ponúkame limitovanú edíciu D.R.A.M. III RTA v prevedení Matte Black. Z tej istej dielne, teda K&C Mods, prišli aj ručne robené špirálky. Kvalitu nezaprie ani Aspire Nautilus GT atomizér na továrenské hlavy - určený pre MTL.
 • 3.2  Pozrite sa na kooperáciu Aspire a High-end výrobcu Taifun a na ich spoločný projekt s názvom Aspire Nautilus GT set. Alebo snehobiely Dotmod dotAIO LE, čierny Vapor Giant Kronos 2 S DLC, či Taifun GT IV S. Vo všetkých si vychutnáte ovocné NOMZ X2 liquidy.
 • 28.1  Znížili sme ceny na šmakocinkách od Twist, FRYD, Banana Butt, Bogan Brews, Coastal Clouds, Kings Crest a BRWD. Mlsanie začína...
 • 27.1  Easy Side Box Mod od Ambition Mods opäť skladom a aj v dvoch nových prevedeniach.
 • 21.1  V ponuke sa objavili nové príchute od obľúbených Infamous, či tabakové arómy od Empire Brew Pirates a ovocné shortfilly od Harmony Loco. Vyskúšať ich môžete v novom atíku Nautilus XS, či Zenith PRO Tanku. K setom pribudli Zelos 2.0 a dva POD systémy Jester a Crown POD.
 • 18.1  Sa uskutoční v poradí už 26 zraz vo Vinopolitane a tentokrát okrem občerstvenia a tomboly budú na ochutnávku Strawberry Queen a Tobacco Bastards.
 • 17.1  Už aj druhá várka náustkov je na stránke. Medzi nimi sú aj krásne drevené kúsky. Už ste ochutnali nové príchute od Infamous?
 • 13.1  Prvá várka náustkov je online. Úplne nová séria Vapor Giant náustkov pre DL a MTL. 7 druhov a z každého 4 varianty...
 • 11.1  Nadupaná zásielka od high-end výrobcov Fakirsmods dorazila. Najnovšia drevená Illusia-C s Dicodes čipom, krásne drevené Illusia-S 18 mechanické mody na 18650, či 18350 batérie a gravírovaná Illusia ION Mech mod 18350... Iba pre tých, ktorý vedia čo chcú.
 • 3.1  Po troch kráľoch prichádza štvrtý, kráľ Milan a je to NÁŠ ČLOVEK. Tento k vám bude chodiť každý pracovný deň, lebo je to nový VAPE kuriér. Pre našich zákazníkov z hlavnej dediny (čítaj Bratislava) spúšťame nové možnosti doručenia e-shopových objednávok.

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Lost Vape

Zľavnené produkty

Akcia
Lost Vape Drone BF DNA 250C MOD


Položiť otázku (0)

Lost Vape Drone BF DNA 250C MOD

Nový produkt

Inteligentný squonk na dve batérie prichádza zo zatiaľ najmodernejším Evolv čipom DNA250C, ktorý okrem 200W a spoľahlivého výkonu ponúka tiež rad nových funkcií, ako napríklad "Replay" pre zopakovanie dokonalého potiahnutia, alebo možnosť použitia MODu na nabíjanie iných zariadení. Je vybavený farebným displejom a vylepšeným užívateľským rozhraním, ktoré si viete prispôsobiť v programe eScribe.

Viac detailov

125,95 € s DPH

Viac informácií

Lost Vape Drone BF DNA 250C MOD

Lost Vape Drone BF DNA 250C MOD (www.e-smoke.sk)

Vstúpte do sveta squonkovania v tom najväčšom štýle! Nový squonker MOD prichádza so zatiaľ najmodernejším Evolv čipom DNA250C, ktorý okrem 200W a spoľahlivého výkonu ponúka tiež rad nových funkcií, ako napríklad "Replay" pre zopakovanie dokonalého potiahnutia, alebo možnosť použitia MODu na nabíjanie iných zariadení. Luxusne stavaný atraktívny 2-slotový Squonker MOD na batérie typu 18650 je vybavený veľkým farebným TFT displejom, 8ml silikónovou fľaštičkou a vylepšeným užívateľským rozhraním.

 Lost Vape Drone BF DNA 250C MOD (www.e-smoke.sk)

Kvalitné spracovanie - zinková zliatina, PC SABIC
Od samých začiatkov sú všetky MODy od Lost Vape vynikajúco stavané, spoľahlivé, odolné a atraktívne. Výnimkou nie je ani nový LOST VAPE Drone BF DNA 250C. Zo zinkovej zliatiny precízne vyrobený rám je doplnený o polykarbonátový kryt a panel. Nádherne spracované telo je k dostaniu v štyroch variantoch. Vďaka zaobleným tvarom, i napriek väčším rozmerom, skvele padne do ruky, perfektne sa drží a ovláda. Rýchla voľba režimov i úprava ich parametrov je vďaka tretiemu regulačnému tlačítku omnoho ľahšia. Odolný 510 závit z nerezovej ocele s odpruženým kontaktom poskytuje dostatok priestoru pre naskrutkovanie väčších atomizérov.

Lost Vape Drone BF DNA 250C MOD (www.e-smoke.sk)

200W a spolahlivý výkon, nové funkcie - BOOST a REPLAY
MOD dokáže podať výkon 200W a okrem režimu výkonu podporuje aj teplotné režimy pre niklové, titánové a nerezové špirálky.Tie potom umožňujú ďalšie nastavenia výkonu predžhavenia a prípadného nastavenia teplotného koeficientu. Nový Evolv čip DNA250C ponúka okrem osvedčených tiež rad nových funkcií, ktoré posúvajú Lost Vape DRONE DNA250C na úplne novú úroveň. Funkcia Boost umožňuje rýchlejšie nažhavenie špirálok a funkcia Replay sa dá použiť pre uloženie dokonalého potiahnutia, ktoré si potom môžete kedykoľvek zopakovať! 

Lost Vape Drone BF DNA 250C MOD (www.e-smoke.sk)

Farebný TFT displej a prispôsobenie v Escribe
Lost Vape Drone BF je vybavený farebným TFT displejom v rozmeroch 80x160px. Čitateľne zobrazuje všetky dôležité informácie pre používateľa.
MOD v sebe ukrýva špičkový čip Evolv DNA250C, ktorý umožňuje širokú škálu nastavení. Môžete si absolútne všetko presne nastaviť, buď priamo v MODe alebo po pripojení zariadenia k počítaču v programe Escribe. Zmeniť užívateľské profily, zobraziť presne tie informácie, ktoré chcete na displeji vidieť, upraviť ich rozloženie a dokonca i nastaviť spôsob zamykania a odomykania samotného MODu.

Lost Vape Drone BF DNA 250C MOD (www.e-smoke.sk)

Inteligentný squonker s objemom 8ml
Po vybratí magnetického krytu z Ultemu získate prístup tiež k silikónovej fľaštičke, ktorá je pripojená na BF mechanizmus. Mäkký materiál sa pohodlne stláča a s objemom 8ml nebudete musieť často dopĺňať.

Lost Vape Drone BF DNA 250C MOD (www.e-smoke.sk)

Použite Drone ako powerbanku!
K spojazdneniu vášho Drone bude potrebovať dve batérie typu 18650, ktoré sú zapojené paralelne a ponúkajú tak vyššiu celkovú kapacitu. Vkladajú sa po odstránení zadného magnetického krytu. Pomocou zabudovaného USB portu sa dajú nabiť s rýchlosťou až 2A! Lost Vape Drone sa dá použiť aj ako powerbanka - pomocou USB On-The-Go adaptéra - na nabíjanie iných elektronických zariadení. Lost Vape Drone BF DNA 250C MODsa dodáva v luxusnom koženom balení. 

Lost Vape Drone BF DNA 250C MOD (www.e-smoke.sk)

Parametre:
Rozmery: 96mm x 50mm x 41,5mm
Nastaviteľný výkon: 1W-200W
Výstupné napätie: 0,2V-10V
Nastaviteľná teplota: 100°C-315°C / 200°F-600°F
Podporované režimy: VW/TC-(NI/TI/SS)/TCR
Podporovaný odpor: 0,08Ω-1Ω pre teplotné režimy
0,1Ω-2Ω pre VW režim
Batérie: 2x 18650 (aspoň 25A) – nie sú súčasťou balenia
Nabíjanie: micro USB port (5V/2A)
Závit: 510 a odpružený medený kontakt

Obsah balenia:
1x Lost Vape Drone DNA250C MOD
2x silikónová fľaštička v objeme 8ml
1x micro USB kábel
1x USB On-The-Go adaptér
1x návod

Záruka na výrobok je 24 mesiacov.

Hodnotenia

Napísať hodnotienie

Lost Vape Drone BF DNA 250C MOD

Lost Vape Drone BF DNA 250C MOD

Inteligentný squonk na dve batérie prichádza zo zatiaľ najmodernejším Evolv čipom DNA250C, ktorý okrem 200W a spoľahlivého výkonu ponúka tiež rad nových funkcií, ako napríklad "Replay" pre zopakovanie dokonalého potiahnutia, alebo možnosť použitia MODu na nabíjanie iných zariadení. Je vybavený farebným displejom a vylepšeným užívateľským rozhraním, ktoré si viete prispôsobiť v programe eScribe.

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

7 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Prevziať