Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Nikotínové bázy

Zľavnené produkty

10 ml SALT Nic shot 18mg


Položiť otázku (0)

10 ml SALT Nic shot 18mg Booster

Nový produkt

Nikotínová báza (Booster) pre vlastnú výrobu e-liquidov, s obsahom nikotínovej soli - 18mg/ml. Slúži na miešanie s beznikotínovou bázou k dosiahnutiu požadovanej koncentrácie nikotínu.

Viac detailov

2,95 € s DPH

Viac informácií

Nic shot, nikotínová báza (Booster) pre vlastnú výrobu e-liquidov, s 18mg/ml obsahom nikotínovej soli od spoločnosti Juice Sauz, s pomerom 50VG / 50PG. SALT Nic Shot obsahujú nikotín v prirodzenej forme, nikotínovú soľ, ktorá sa voľne vyskytuje v tabakových listoch. Prirodzená forma nikotínu je pre telo lepšie vstrebateľná a neskresľuje chuť e-liquidu! Umožňuje hladký poťah bez dráždivých pocitov a tak aj vnímanie intenzity nikotínu je odlišné, než pri bežnom nikotíne! 

Toto nie je hotový e-liquid, ale iba báza. Na vytvorenie e-liquidu budete ešte potrebovať niektorú z čistých príchutí, ktorá sa s touto bázou zmieša. Kvôli vysokému obsahu nikotínu ideálne narieďte s bázou bez nikotínu pre dosiahnutie požadovanej koncentrácie. 

nic shot - booster pomocka na miesanie (www.e-smoke.sk)

Zloženie:
- propán-1,2-diol

- glycerol
- nikotínová soľ - 18 mg/ml
-120 mcg nikotínu na jedno potiahnutie

Pomer VG/PG: 50 VG/ 50 PG

Obsah balenia:
1x 10 ml SALT Nic Shot

Výrobca: Juice Sauze LTD., UK

Juice Sauz Salt e-liquidy sú kompletne vyrobené vo Veľkej Británii a spĺňajú všetky prísne podmienky uvádzania na trh. Technológia spracovania a suroviny najvyššej kvality garantujú vysoký štandard a najvyššiu kvalitu. Výrobca má dlhoročné skúsenosti s výrobou e-liquidov, a vďaka tomu ich liquid Salt patrí medzi tie najlepšie liquidy s nikotínovou soľou na súčasnom trhu.

Spotrebujte maximálne do 12 mesiacov od otvorenia.
E-liquid skladujte pri teplote + 10 až + 20 stupňov Celzia. 
Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. 
Skladujte na suchom mieste.

Čo je nikotínová soľ a jej výhody
Nikotínová soľ je prirodzená zlúčenina nikotínu, ktorá sa volne nachádza v prírode v tabakových listoch. Od bežnej formy nikotínu sa odlišuje tým, že má nižšiu PH, vďaka ktorej dochádza k rýchlejšiemu a kvalitnejšiemu vstrebávaniu bez dráždivého pocitu v krku oproti klasickým e-liquidom. Veľkou výhodou je tiež rýchlejší proces odparovania (nikotínová soľ sa odparuje pri nižších teplotách) a vďaka lepšiemu vstrebávaniu je aj spotreba týchto e-liquidov s nikotínovou soľou nižšia, než u klasických nikotínových liquidov. Tiež sa tým predlžuje životnosť žhaviacich hláv a znižuje spotreba batérie.

Pre koho sú určené náplne s nikotínovou soľou?
E-liquidy s nikotínovou soľou sú veľmi vhodné pre fajčiarov, ktorí prechádzajú z klasických cigariet na elektronické cigarety, kedy je nutné, aby nový e-fajčiar dostal do tela dostatočné množstvo nikotínu, bez akéhokoľvek dráždivého pocitu (škrabanie, kašľanie).

Hodnotenia

Napísať hodnotienie

10 ml SALT Nic shot 18mg Booster

10 ml SALT Nic shot 18mg Booster

Nikotínová báza (Booster) pre vlastnú výrobu e-liquidov, s obsahom nikotínovej soli - 18mg/ml. Slúži na miešanie s beznikotínovou bázou k dosiahnutiu požadovanej koncentrácie nikotínu.

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

25 ďalších produktov v rovnakej kategórii: