Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Nikotínové bázy

Zľavnené produkty

5x10ml Dripper BOOSTER Emporio SALT - 20mg


Položiť otázku (0)

5x10ml SALT Dripper BOOSTER Emporio - 20mg

Nový produkt

Nikotínová báza (Booster) pre vlastnú výrobu e-liquidov, s obsahom nikotínovej soli - 20 mg/ml. Slúži na miešanie s beznikotínovou bázou k dosiahnutiu požadovanej koncentrácie nikotínu. Balenie obsahuje 5 fľaštičiek v objeme 10 ml.

Viac detailov

9,20 € s DPH

Viac informácií

Nic shot, nikotínová báza (Booster) pre vlastnú výrobu e-liquidov, s 20mg/ml obsahom nikotínovej soli od spoločnosti Imperia Bio's, s pomerom 70VG / 30PG. SALT Nic Shot obsahujú nikotín v prirodzenej forme, nikotínovú soľ, ktorá sa voľne vyskytuje v tabakových listoch. Prirodzená forma nikotínu je pre telo lepšie vstrebateľná a neskresľuje chuť e-liquidu! Umožňuje hladký poťah bez dráždivých pocitov a tak aj vnímanie intenzity nikotínu je odlišné, než pri bežnom nikotíne! 

Toto nie je hotový e-liquid, ale iba báza. Na vytvorenie e-liquidu budete ešte potrebovať niektorú z čistých príchutí, ktorá sa s touto bázou zmieša. Kvôli vysokému obsahu nikotínu ideálne narieďte s bázou bez nikotínu pre dosiahnutie požadovanej koncentrácie. 

Zloženie:
- propán-1,2-diol

- glycerol
- nikotínová soľ - 20 mg/ml
101,5 mcg nikotínu na jedno potiahnutie

Pomer VG/PG: 70 VG/ 30 PG

Obsah balenia:
5x 10 ml Dripper Emporio SALT Nic Shot

Výrobca: Imperia Bio's., Česká Republika
Báza je bez chuti a zápachu a bola vyrobená v Českej Republike. Pri výrobe boli použité ingrediencie tej najvyššej kvality.

Spotrebujte maximálne do 12 mesiacov od otvorenia.
E-liquid skladujte pri teplote + 10 až + 20 stupňov Celzia. 
Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. 
Skladujte na suchom mieste.

Čo je nikotínová soľ a jej výhody
Nikotínová soľ je prirodzená zlúčenina nikotínu, ktorá sa volne nachádza v prírode v tabakových listoch. Od bežnej formy nikotínu sa odlišuje tým, že má nižšiu PH, vďaka ktorej dochádza k rýchlejšiemu a kvalitnejšiemu vstrebávaniu bez dráždivého pocitu v krku oproti klasickým e-liquidom. Veľkou výhodou je tiež rýchlejší proces odparovania (nikotínová soľ sa odparuje pri nižších teplotách) a vďaka lepšiemu vstrebávaniu je aj spotreba týchto e-liquidov s nikotínovou soľou nižšia, než u klasických nikotínových liquidov. Tiež sa tým predlžuje životnosť žhaviacich hláv a znižuje spotreba batérie.

Pre koho sú určené náplne s nikotínovou soľou?
E-liquidy s nikotínovou soľou sú veľmi vhodné pre fajčiarov, ktorí prechádzajú z klasických cigariet na elektronické cigarety, kedy je nutné, aby nový e-fajčiar dostal do tela dostatočné množstvo nikotínu, bez akéhokoľvek dráždivého pocitu (škrabanie, kašľanie).

Hodnotenia

Hodnotenie 
2021-08-20

70/30

Skvelý booster. Doteraz som miešal pôvodný 50/50 20mg/ml s 100% VG bázou a musel voliť kompromis medzi obsahom nikotínu a konzistenciou.
Teraz jednoducho pridám 70/30 bázu podľa toho, aký silný liquid chcem.
(Navyše fľaštičky sa ľahko otvárajú a dajú sa použiť znova a znova, takže nemusím zbytočne nosiť objemnejšie. A dajú sa použiť aj s iným obsahom, ktorý chcete ľahko dávkovať, či už v domácnosti alebo dielni.)

  • Pre 1 z 1 je táto recenzia užitočná.

Napísať hodnotenie

Napísať hodnotienie

5x10ml SALT Dripper BOOSTER Emporio - 20mg

5x10ml SALT Dripper BOOSTER Emporio - 20mg

Nikotínová báza (Booster) pre vlastnú výrobu e-liquidov, s obsahom nikotínovej soli - 20 mg/ml. Slúži na miešanie s beznikotínovou bázou k dosiahnutiu požadovanej koncentrácie nikotínu. Balenie obsahuje 5 fľaštičiek v objeme 10 ml.

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

25 ďalších produktov v rovnakej kategórii: