Aktuality

 • 29.3  Od dnes sa konečne dá platiť kartou za vytvorené objednávky na e-shope. Akceptované sú karty Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, Apple Pay a Union Pay.
 • 26.3  Objednávky cez e-shop si môžete vyzdvihnúť aj osobne v našej predajni. Od pondelka do piatku od 9-tej do 19-tej. V sobotu a nedeľu je zatvorená.
 • 24.3  Druhá séria Shake & Vape príchutí od AEON sa volá Journey Classic a budete mať nebíčko v papuľke...
 • 19.3  Pri doručení zásielok prostredníctvom spoločností REMAX a Zásielkovňa nám boli zvýšené ceny, ktoré sme museli zohľadniť v poštovnom pri uvedených prepravcoch. Stále ale máte na výber aj iných dopravcov bez zmenenej ceny, resp. s doručením zadarmo.
 • 15.3  UPOZORNENIE - z dôvodu vyhlásenia núdzového stavu v SR je predajňa ZATVORENÁ. Možný je len osobný odber objednávok z e-shopu, resp. zaslať objednávky dopravnou spoločnosťou. E-shop funguje v normálnom režime.
 • 13.3  Predajňa a aj e-shop funguje zatiaľ bez obmedzení.
 • 10.3  Prvá várka nových Shake&Vape predstavuje Strada a čajovú edíciu KTS TEA.
 • 7.3   Krásna drevená mechanika od tureckých Fakirs Mods sa volá Illusia S-25 Mech Mod. Od tabakových bastardov predstavujeme ich Custard Bastard sériu a britská Dinner Lady pre zmenu prináša tabakovú sériu. Chorvátsky Infamous uvádza špeciálnu príchuť Gin&Tonic.
 • 28.2  Už ste si namiešali vlastný liquid v našom Catch´a Bana Vape Bare? Ešte nie, tak máme pre vás súťaž na našom Facebooku a Instagrame, kde môžete svoj mix vyhrať.
 • 26.2  Od dnes si môžete vytvoriť vlastný liquid z nášho Catch´a Bana Vape Baru aj na e-shope a nechať si ho zaslať domov. Poď mixovať!
 • 24.2  Dnes spúšťame prvú fázu projektu Catch´a Bana Vape Bar v našej predajni. Príď si namiešať svoj vlastný liquid, alebo si objednaj jeden z hotových receptov.
 • 21.2  Niečo nové sa chystá v našej predajni... už o pár dní.
 • 15.2  Ketchi Coils predstavuje špirálky AZAZEL a z UK prichádzajú pobrexitové shortfilly Cotton&Cable, Dinner Lady uvádza tabakovú líniu longfillov a Dovpo Odin 200W Box Mod za lepšiu cenu bez DNA čipu.
 • 7.2  Ako jedny z mála na svete vám ponúkame limitovanú edíciu D.R.A.M. III RTA v prevedení Matte Black. Z tej istej dielne, teda K&C Mods, prišli aj ručne robené špirálky. Kvalitu nezaprie ani Aspire Nautilus GT atomizér na továrenské hlavy - určený pre MTL.
 • 3.2  Pozrite sa na kooperáciu Aspire a High-end výrobcu Taifun a na ich spoločný projekt s názvom Aspire Nautilus GT set. Alebo snehobiely Dotmod dotAIO LE, čierny Vapor Giant Kronos 2 S DLC, či Taifun GT IV S. Vo všetkých si vychutnáte ovocné NOMZ X2 liquidy.
 • 28.1  Znížili sme ceny na šmakocinkách od Twist, FRYD, Banana Butt, Bogan Brews, Coastal Clouds, Kings Crest a BRWD. Mlsanie začína...
 • 27.1  Easy Side Box Mod od Ambition Mods opäť skladom a aj v dvoch nových prevedeniach.
 • 21.1  V ponuke sa objavili nové príchute od obľúbených Infamous, či tabakové arómy od Empire Brew Pirates a ovocné shortfilly od Harmony Loco. Vyskúšať ich môžete v novom atíku Nautilus XS, či Zenith PRO Tanku. K setom pribudli Zelos 2.0 a dva POD systémy Jester a Crown POD.
 • 18.1  Sa uskutoční v poradí už 26 zraz vo Vinopolitane a tentokrát okrem občerstvenia a tomboly budú na ochutnávku Strawberry Queen a Tobacco Bastards.
 • 17.1  Už aj druhá várka náustkov je na stránke. Medzi nimi sú aj krásne drevené kúsky. Už ste ochutnali nové príchute od Infamous?
 • 13.1  Prvá várka náustkov je online. Úplne nová séria Vapor Giant náustkov pre DL a MTL. 7 druhov a z každého 4 varianty...
 • 11.1  Nadupaná zásielka od high-end výrobcov Fakirsmods dorazila. Najnovšia drevená Illusia-C s Dicodes čipom, krásne drevené Illusia-S 18 mechanické mody na 18650, či 18350 batérie a gravírovaná Illusia ION Mech mod 18350... Iba pre tých, ktorý vedia čo chcú.
 • 3.1  Po troch kráľoch prichádza štvrtý, kráľ Milan a je to NÁŠ ČLOVEK. Tento k vám bude chodiť každý pracovný deň, lebo je to nový VAPE kuriér. Pre našich zákazníkov z hlavnej dediny (čítaj Bratislava) spúšťame nové možnosti doručenia e-shopových objednávok.
 • 31.12  Veľmi pekne Vám ďakujeme za prejavenú priazeň a dôveru, za možnosť mať hobby a záľubu ako pracovnú náplň a tešíme sa ďalšie stretnutia s vami aj v novom roku a prajeme vám veľa zdravia, šťastia a pohody.
 • 21.12  Tesne pred sviatkami sme naskladnili špičkové trubky D.R.A.M. ZEUS, špičkový VEGA RDA od Sirius Mods či krásnu dotMod dotAIO SE 35W sadu s nádherným gravírovaním. V ničom nezaostáva ani kanadský KALI V2 RDA/RSA, či väčší braček KRONOS 2 M RTA od Vapor Giant, ktorý sadne aj na Vaporesso SWAG 2 Mod.
 • 18.12  Tu si môžete pozrieť rozhovor s pani prof. MUDr. Evou Králíkovou CSc. z Centra liečby závislosti na tabaku III. internej kliniky 1.LF UK a VFN o afére z USA, IQOSe a elektronických cigaretách.
 • 12.12  SvoeMesto prináša špeciálnu edíciu Kayfun Lite Nite DLC v 22mm a 24mm verzii. Česká Impéria konečne vyrobila hustejšie Emporio High VG náplne, TI Juice predstavuje sériu Alpha Origins a maslové nebíčko v papuľke vám zaručí Supergood Butter Shake&Vape.
 • 10.12  Prišla nádielka zo SmokerStore v podobe Taifun GT4 ver. 2019, špeciálna GT4 Titan Edition a trubka s ochranou Skarabäus Pro Max DLC. Nezaostáva ani SMOK zo svojim MAG P3 setom a Vapefly prináša Brunhilde Top Coiler MTL RTA. Americký Daddys Vapor predstavuje ovocné SHAN ELIQUID a litovský Big Mouth zase Jungle Hit sériu Shake&Vape náplní.
 • 3.12   Po dlhšej dobe je tu ďalšia várka noviniek. Mega výkonný Dovpo ODIN DNA 250C na dve 21700 batérie, či nezvyčajný Easy Side Box od Ambition Mods. Ponuku PODov rozšírili svietiaci Acrohm FUSH Nano a malinký Uwell KOKO. Premiéru má aj vytunovaný atík Dead Rabbit RDA V2 Perfectus, v ktorom si vychutnáte jahodovú sériu Strawberry Queen, alebo špeciálnu edíciu od Infamous aj zo Santa´s Cookie príchuťou.

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

POD systém

Zľavnené produkty

Akcia
Lost Vape Orion DNA Go POD MOD


Položiť otázku (0)

Lost Vape Orion DNA Go POD MOD

Nový produkt

Vyspelý Orion DNA GO od Lost Vape posúva hranice pod systémov. Funkciami plne nabití prvý pod MOD, ktorý je vybavení čipom DNA od Evolve, umožňuje detailné prispôsobenie užívateľského rozhrania v programe escribe. Možnosť DL a MTL, regulácia prívodu vzduchu, nastavenie výkonu a funkcia Replay sú iba niektoré z vychytávok, ktoré robia z Orion Go výnimočné zariadenie.

Viac detailov

53,95 € s DPH

Viac informácií

Lost Vape Orion DNA Go POD MOD
Lost Vape Orion DNA Go POD MOD
Orion DNA GO od Lost Vape je prvý inteligentný POD MOD vybavení čipom DNA od Evolve, ktorý umožňuje detailne prispôsobenie užívateľského rozhrania v programe escribe. Prémiová nerezová konštrukcia v štýle zaobleného obdĺžnika s luxusnými meniteľnými panelmi obsahuje 950mAh batériu, ktorá sa dá rýchlo, iba za 45min nabiť pomocou usb portu, ktorý je decentne ukrytý na spodku zariadenia. Pomocou nej viete aj upgradovat firmware, alebo prispôsobiť si užívateľské rozhrania v programe escribe.
Lost Vape Orion DNA Go POD MOD (www.e-smoke.sk))
Na rozdiel od bežných pod systémov, Orion umožňuje prispôsobenie výkonu jednoducho pomocou spodného tlačidla na bočnej strane. Na výber máte nízky(biely), stredný(modrý) a vysoký(červený) výkonový režim. Aktuálne zvolený režim a taktiež zostávajúcu kapacitu batérie indikuje LED dióda nad tlačidlom. Pre potiahnutie potom stačí stlačiť veľké zapínacie tlačidlo žhavenia, umiestnené uprostred bočnej strany. Nad ňou sa nachádza tlačidlo na uzamknutie cartridge
Lost Vape Orion DNA Go POD MOD (www.e-smoke.sk))
Vďaka novej funkcii Replay vyvinuté špeciálne pre Orion viete zachytiť ten najperfektnejšií poťah, a potom každý jeden si viete zopakovať s tým istým výkonovým nastavením. Stlačením zapínacieho tlačidla na 3s viete aktivovať režim REPLAY, čím zapínate opakovania posledného poťahu. Špičkový DNA čip zaručuje okrem bezchybného powermangementu a ochrany pred dry-hitmi, i najlepšiu možnú chuť každým jedným poťahom a dlhšiu životnosť cartridge. Výrobca uvádza 400 poťahov na jeden cartridge!
Jednou z ďalších vychytávok je funkcia BOOST, ktorá zabezpečuje predžeravenie špirálky pre ešte optimálnejší výkon a okamžitú tvorbu pary.
Lost Vape Orion DNA Go POD MOD (www.e-smoke.sk))
DL alebo radšej MTL, absolútne nie je problém. Balenie prichádza s troma cartridgami, s odporom 0,25ohm (Vapor POD) alebo 0,5ohm (Flavor POD). Kým vapor pod s nižším odporom sa hodí na DL a produkuje viac pary, druhý POD s 0,5ohm špirálkou podáva intenzívnejšie chute a je určená pre poťahovanie v štýle ústa-pľúca (MTL). DNA čip automaticky detekuje odpor špirálky a prispôsobí výkon žhavenia.
Lost Vape Orion DNA Go POD MOD (www.e-smoke.sk))
Každý cartridge má integrovanú žhaviacu hlavu so špirálkou z nerezového drôtu a je osadená prvotriednou japonskou organickou vatou. Tá s pomocou Replay technológie vydrží podávať tú najlepšiu chuť až 14 dní a to, ako v režime MTL, tak i DL. Objem nádržky je 2ml a pre naplnenie nie je potrebné vysunúť cartridge z batérie. Stačí odskrutkovať vrchné viečko. Každý cartridge má integrovaní náustok s možnosťou regulácie prívodu vzduchu, vďaka čomu sa dá precízne prispôsobiť vzdušnosť poťahu.
Lost Vape Orion DNA Go POD MOD (www.e-smoke.sk))

Parametre:
Rozmery: 93mm x 37mm x 13,5mm
Váha: 87g

Maximálny výstupný výkon: 40W
Kapacita PODu: 2ml
Kapacita batérie: 950mAh

Obsah balenia:
1x Zariadenie Lost Vape Orion DNA GO
3x náhradné cartridge

1x Kábel USB
1x Šnúrka na krk 
1x Návod na použitie

Záruka na výrobok 24 mesiacov
Batéria životnosť: 6 mesiacov

Batéria k elektronickej cigarete (e-inhalátoru) je tovar, ktorý podlieha bežnému opotrebeniu jej používaním. Minimálna životnosť batérií je 6 mesiacov. Záruka 24 mesiacov sa samozrejme vzťahuje na výrobné chyby. Úbytok alebo úplná strata kapacity po 6 mesiacoch je spôsobená bežným opotrebovaním batérie, takže nie je možná reklamácia.

Hodnotenia

Napísať hodnotienie

Lost Vape Orion DNA Go POD MOD

Lost Vape Orion DNA Go POD MOD

Vyspelý Orion DNA GO od Lost Vape posúva hranice pod systémov. Funkciami plne nabití prvý pod MOD, ktorý je vybavení čipom DNA od Evolve, umožňuje detailné prispôsobenie užívateľského rozhrania v programe escribe. Možnosť DL a MTL, regulácia prívodu vzduchu, nastavenie výkonu a funkcia Replay sú iba niektoré z vychytávok, ktoré robia z Orion Go výnimočné zariadenie.

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Prevziať