Aktuality

 • 4.8   Naskladnili sme univerzálne šnúrky pre vaše cigaretky s priemerom 12mm a väčšie s priemerom 20mm, tak už nebude problém si cigaretku, alebo podík zavesiť na krk a mať ho vždy po ruke. Prišli aj puzdra pre vaše batérie typu 18650, alebo 21700 vo viacerých farebných prevedeniach.
 • 2.8   Lost Vape priniesol dvojbaterkový mod Thelema Quest 200W Mod s vlastným čipsetom v akciovej cene.
 • 1.8   Britský Dinner Lady uvádza novú sériu 60ml longfillov MOMENTS plnú ovocných príchutí.
 • 29.7  Ďalšia krása z dielne Vapefly a German 103 sa volá Lindwurm RTA, teda dračí atomizér s priemerom 25mm a objemom 5ml určený na DL-ko.
 • 28.7  Z Čiech prichádza nová rada 15-tich e-liquidov WAY TO VAPE, ktorá ponúka 15 príchutí od tabakových po ovocné.
 • 27.7  Pre kajšmetke tu máme limitovanú edíciu mechanickej trubky UKIYO Platinum LE Mod na 18650 batériu od NeurotechMODS. Pre vaperov obľubujúcich tabakové príchute dávame do pozornosti 60ml Longfill sériu od známych 3 Baccos.
 • 26.7  Dlho očakávaný Cthulhu RBA AIO Box predstavujeme ako najkompaktnejšieho zástupcu Boro zariadení. Pre klasikov sa našiel ešte jeden kus Vicious Ant APEX RDA. No a najlenivejším oznamujeme, že sme naskladnili jednorázovky Switch.
 • 25.7  Podarilo sa naskladniť nejaké tie JustCBD náplne s obsahom CBD.
 • 22.7  Ďalší MTL atík v ponuke je ALBERICH MTL RTA 22mm od Vapefly. 60ml Purple Burst SnV od Riot Squad, Reva a Baya od Full Moon sú chladivky na toto leto. A rodinku tabakových aróm od Tobacco Bastards rozširuje príchuť Cookie a Nuts.
 • 21.7  Chorvátsky Infamous je u nás veľmi známy a vytvára novú 120ml tabakovú Gold MZ sériu, z ktorej poznáte Original Gold MZ. Teraz k nej pribudli ďalšie 4 príchute Chocolate Gold MZ, Custard Gold MZ, Coffee MZ a Cherry Gold MZ.
 • 20.7  SvoeMesto predstavuje špičkový MTL RTA atík - KAYFUN X s priemerom 24mm a objemom 4ml.
 • 18.7  Rodinka Kung Fruits aróm sa rozrástla o ďalšiu príchuť ISHIGO, sladké jahody s ľadom, teda ideálne na tieto letné dni. Vyskúšať ju môžete aj v tretej generácii Dead Rabbit V3 RTA od Hellvape.
 • 30.6  ELFBAR 600 jednorazová elektronická cigareta je ideálna pre ľudí, ktorý chcú vyskúšať prechod z klasických cigariet na elektronické. Vaporesso GEN 200 je vylepšený modík na dve batérie s pogumovaným povrchom pre ideálny úchop. 
 • 24.6  !!! POZOR !!! Piatok 24.6 a v sobotu 25.6 bude kamenná predajňa v Petržalke ZATVORENÁ z dôvodu návštevy veľtrhu The Hall of Vape.
 • 20.6  Kráľovský tabak je opäť u nás na sklade. Ochutnajte 60ML DESCHAWÜ FÖRDE LIQUID.
 • 11.6  Riot Squad SALT pripomína sériou hotových 10ml náplní s obsahom hybridného nikotínu v celkovo desiatich príchutiach so silou nikotínu 10mg /20mg ! Jeho zloženie pozostáva z klasického free-base nikotínu v kombinácií s nikotínovou soľou. Veľmi dobre ich poznáte zo série 60ml longfillov.
 • 10.6  Po dlhšej dobe sme naskladnili Just Juice Salt e-liquidy, ktoré poznáte z obľúbenej série 60ml shortfillov, či 60ml longfillov.
 • 9.6  Britský výrobca Wild Roots prináša na náš trh shortfill príchute, ktoré búrajú zaužívané kombinácie. Spolu až deväť rôznych mixov prináša so sebou vyladené ovocné príchute, v ktorých sa kombinuje "typické vaperské ovocie" s menej tradičnými ovocnými zložkami, ako je napríklad rebarbora, goji, uhorka, alebo jackfruit.
 • 8.6   Pre náročnejších máme netradičné combo. Steam Crave Hadron DNA100C Mod s Aromamizerom Supreme V3 RDTA na 21700 batériu. Zároveň sme nahodili aj príslušenstvo k Steampipes Cabeo RTA.
 • 1.6   Nová smernica TPD 2023. Vyjadrite svoje skúsenosti pri prechode na elektronické cigarety v dotazníku Európskej komisie!
 • 1.6   Značka Mount Vape prichádza so svojou sériou, ktorá je venovaná hlavne milovníkom tabakových mixov, no nezabudla ani na fanúšikov ovocných, či sladkých príchutí. To všetko ako 30ml longfill, alebo klasický 60ml longfill.
 • 27.5  Pred víkendom potešíme priaznivcov MTL - šlukovania. S bohatou výbavou prichádza BP Mods X Dovpo Pioneer v1.5 RTA a konečne aj nový MTL kapák od Auguse a to ERA MTL RDA na jednu špirálku a 7-mimi vzduchovými vložkami.
 • 25.5  Steampipes Cabeo MTL a aj DL opäť skladom a prišli aj nejaké tie diely, len treba počkať, kým ich nahodíme na stránku.
 • 24.5  Tabaková séria 60ml longfillov Don Cristo sa rozrastá o dve nové príchute. Black je silný, tmavý tabak BEZ ďalších prímesí a Maple kombinácia kanadského javorového sirupu s oceňovaným tabakom Don Cristo. Pribudol aj dizajnový stojan na atík v tvare bradatého Vikinga a kapsička na elektronickú cigaretu.
 • 24.5  Tentokrát sme doplnili sklad o všetky príchute z longfill série POD SALT a teda aj zvýhodnený 5x60ml Bundle je opäť v ponuke.
 • 19.5  Po dlhšej dobe sme naskladnili obľúbené 120ml Zeus JuiceBeyond by IVG shortfilly, ktoré poznáte aj v podobe SALT e-liquidov.
 • 17.5  Až z ďalekého Japonska sa k nám dostali prémiové longfill Shake&Vape príchute značky MK Lab! Mini séria ponúka dokonalý citrónový čaj, vyladený mix kávy orieškov a čokolády a trojicu uzatvára lahodná karamelová sušienka
 • 13.5  Najnovšia séria 120ml ovocných shortfill príchutí Okay Orange z Veľkej Británie ponúka šesticu ovocných mixov, medzi ktorými nájdeme mix banánov, jahôd a žuvačky, či netradičnú kombináciu malín a ananásu. Menej tradičnou kombináciou je aj spojenie čerešní a sladkého drievka. Na svoje si prídu aj milovníci modrej maliny, bobuľového ovocia, a na prázdno neodídu ani fanúšikovia už "tradičnej" kombinácie broskyne a marhule. 
  Okay Orange je sviežou novinkou v našej ponuke, ktorá Vám bude robiť spoločnosť počas horúcich letných dní :)
 • 12.5  BP Mods predstavuje svoju prvotinu na žhaviace hlavy Pioneer S Short atomizér, ktorý okrem vlastných žhaviacich hláv je kompatibilný aj s celou sériou PNP žhaviacich hláv. Pre náročnejších a fajnovejších predstavuje BP Mods atomizér SURE RTA, ktorý je vhodný na MTL / RDL a balenie obsahuje až 12 vzduchových vložiek pre ideálny poťah.
 • 6.5   Museli sme vytvoriť NOVÝ Facebook Fan Page, nakoľko sa Fuckbook rozhodol, že našu pôvodnú stránku bez upozornenia a zdôvodnenia vymaže. Takže o všetkých novinkách a súťažiach budeme postupne informovať na novej stránke a do budúcna presunieme súťaže priamo na našu stránku, aby sme viac neboli závislí od jebnutých adminov na Fucebooku a Instagrame.
 • 6.5   Pribudli dve nové príchute do série 60ml IVG longfillov a to Paradise Lagoon a Tropical Ice Blast. Sirius Mods predstavuje svoj prví mod Quaser 75 s DNA75C čipom a kompaktné AIO zariadenie od Veepon je TITA AIO 60W, v ktorom viete používať viacero druhov žhaviacich hláv.
 • 28.4  Dnes predstavujeme tretiu generáciu legendárneho atíku Berserker V3 MTL RTA od Vandy Vape.
 • 27.4  Konečne sme sa dostali k nahodeniu aspoň nejakej novinky a nie je to nič iné, ako očakávaný Taifun GT 5 aj s príslušenstvom.
 • 8.4  Veríme že kráčame správnou  cestou pri vylepšovaní našich služieb, nakoľko ste nám v tejto ankete prejavili dôveru už po tretí krát za sebou a tak Shop Roku 2019, Shop Roku 2020 a Shop Roku 2021 patrí nášmu e-shopu, za čo Vám úprimne ďakujeme !
 • 7.4  TAPER a SCAR sú dva nové fajkové náustky od francúzskych CreaVap a MILF Shake od Infamous rožširuje ich radu 120ml Longfillov.

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

RTA

Zľavnené produkty

Vaperz Clloud VALKYRIE RTA 30mm


Položiť otázku (0)

Vaperz Cloud VALKYRIE RTA 30mm

Nový produkt

Valkyrie RTA atomizér je novinkou výrobcu Vaperz Cloud, ktorá ponúka prémiový zážitok z DL vapingu. Robustný atomizér s priemerom 28mm / 30mm disponuje priestrannou základňou pre umiestnenie dvojice špirálok. O autentickú chuť sa postará vrchný honeycomb airlow so 66 vzduchovými otvormi a špeciálne navrhnutý komín z ultemu. K dispozícií je aj dvojica skiel s objemom 4ml / 7ml.  

Viac detailov

64,95 € s DPH

Viac informácií

Vaperz Cloud Valkyrie RTA 30mm

Vaperz Cloud Valkyrie RTA 30mm www.e-smoke.sk
Jednoduchá konštrukcia z kvalitných materiálov má priemer 30mm a ľahko sa dá rozložiť na jednotlivé diely.

Samotný atomizér pozostáva z bezpostovej základne, na ktorú prilieha ultemový komín zabezpečujúci prívod vzduchu cez vrchný airflow priamo k špirálkam. Na vrchnej časti nájdeme spomínaný honeycomb airflow systém spolu s topcapom, ktorý sa jednoducho odníma.

"Čerešničkou na torte" je široký náustok typu 810. 
 
Vaperz Cloud Valkyrie RTA 30mm www.e-smoke.sk
 
Môžete sa pripraviť na fenomenálne podanie chuti a bohatú produkciu pary

Vaperz Cloud Valkyrie disponuje bezpostovou základňou s možnosťou umiestnenia dvojice špirálok.
Jednoduchosť osadenia podčiarkujú aj pomerne veľké skrutky, s ktorými bude inštalácia špirálok hračkou aj pre menej skúsených užívateľov.

Zaujímavou vlastnosťou je aj poriadne hlboká vanička, ktorá bude konzistentne zásobovať vatu e-liquidom, nebojte sa preto použiť aj väčší kúsok vaty.
Balenie obsahuje taktiež veľmi netradičnú, no o to potrebnejšiu súčasť - náhradnú 28mm spodnú časť základne, vďaka ktorej môžete upraviť priemer atomizéra z pôvodných 30mm na 28mm.
 
Vaperz Cloud Valkyrie RTA 30mm www.e-smoke.sk

Dvojitý vrchný airflow

Ak patríte medzí užívateľov ktorí hľadajú atomizér bez pretekania, tak
VALKYRIE RTA je pre Vás správnou voľbou !

A to vďaka vrchnému airflow systému obsahujúcemu dva samostatné výrezy.
O dokonalé prúdenie vzduchu sa postará spolu až 66 vzduchových otvorov v štýle honeycomb.

Samotná regulácia vzduchu je umožnená otočením airflow prstenca, čím si dokonale prispôsobíte podanie chuti podľa vlastných preferencií.

Vaperz Cloud Valkyrie RTA 30mm www.e-smoke.sk
 
ULTEM vložka

Jednou z hlavných devíz zariadenia Valkyrie RTA je vnútorná vložka z ultemu,
ktorá zmenšuje komoru a privádza prúdenie vzduchu zhora na stranu cievok!

Jej umiestnenie je priamo nad základňou a užívateľ sa nemusí obávať ani náročnej manipulácií pri osádzaní, nakoľko je vložka prichytená k základni skrz dvojicu zarážok, ktoré sa jednoducho uvoľnia.


Vaperz Cloud Valkyrie RTA 30mm www.e-smoke.sk

Bajonetový systém pre rýchly prístup k dvom plniacim otvorom

Valkyrie RTA ponúka jednoduchý systém horného plnenia so základným objemom tanku 4ml, no súčasťou balenia je aj väčšie 7ml bubble sklo.
Jedným pohybom stačí otočiť vrchnú časť atomizéra o 90° doprava pre naplnenie tanku.

  

Parametre:
Objem: 4ml - rovné sklo
              7ml - bubble sklo
Špirálky: dve
Závit: 510
Náustok: 810

Balenie obsahuje:
1x Vaperz Cloud Valkyrie 30mm RTA
1x Bubble sklenené telo 7ml
1x Náhradná základňa 28mm
1x Balíček náhradných dielov
1x Užívateľský manuál

Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.

Hodnotenia

Napísať hodnotienie

Vaperz Cloud VALKYRIE RTA 30mm

Vaperz Cloud VALKYRIE RTA 30mm

Valkyrie RTA atomizér je novinkou výrobcu Vaperz Cloud, ktorá ponúka prémiový zážitok z DL vapingu. Robustný atomizér s priemerom 28mm / 30mm disponuje priestrannou základňou pre umiestnenie dvojice špirálok. O autentickú chuť sa postará vrchný honeycomb airlow so 66 vzduchovými otvormi a špeciálne navrhnutý komín z ultemu. K dispozícií je aj dvojica skiel s objemom 4ml / 7ml.  

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: