Aktuality

 • 4.4   Skompletizovali sme švajčiarsku long-fill sériu VAPE LOUNGE, doplnili novinky COSMOPOLITAN a BRAMBLE od britských SUPERGOOD a rozšírili sériu aróm DON CRISTO.
 • 29.3  Od dnes sa konečne dá platiť kartou za vytvorené objednávky na e-shope. Akceptované sú karty Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, Apple Pay a Union Pay.
 • 26.3  Objednávky cez e-shop si môžete vyzdvihnúť aj osobne v našej predajni. Od pondelka do piatku od 9-tej do 19-tej. V sobotu a nedeľu je zatvorená.
 • 24.3  Druhá séria Shake & Vape príchutí od AEON sa volá Journey Classic a budete mať nebíčko v papuľke...
 • 19.3  Pri doručení zásielok prostredníctvom spoločností REMAX a Zásielkovňa nám boli zvýšené ceny, ktoré sme museli zohľadniť v poštovnom pri uvedených prepravcoch. Stále ale máte na výber aj iných dopravcov bez zmenenej ceny, resp. s doručením zadarmo.
 • 15.3  UPOZORNENIE - z dôvodu vyhlásenia núdzového stavu v SR je predajňa ZATVORENÁ. Možný je len osobný odber objednávok z e-shopu, resp. zaslať objednávky dopravnou spoločnosťou. E-shop funguje v normálnom režime.
 • 13.3  Predajňa a aj e-shop funguje zatiaľ bez obmedzení.
 • 10.3  Prvá várka nových Shake&Vape predstavuje Strada a čajovú edíciu KTS TEA.
 • 7.3   Krásna drevená mechanika od tureckých Fakirs Mods sa volá Illusia S-25 Mech Mod. Od tabakových bastardov predstavujeme ich Custard Bastard sériu a britská Dinner Lady pre zmenu prináša tabakovú sériu. Chorvátsky Infamous uvádza špeciálnu príchuť Gin&Tonic.
 • 28.2  Už ste si namiešali vlastný liquid v našom Catch´a Bana Vape Bare? Ešte nie, tak máme pre vás súťaž na našom Facebooku a Instagrame, kde môžete svoj mix vyhrať.
 • 26.2  Od dnes si môžete vytvoriť vlastný liquid z nášho Catch´a Bana Vape Baru aj na e-shope a nechať si ho zaslať domov. Poď mixovať!
 • 24.2  Dnes spúšťame prvú fázu projektu Catch´a Bana Vape Bar v našej predajni. Príď si namiešať svoj vlastný liquid, alebo si objednaj jeden z hotových receptov.
 • 21.2  Niečo nové sa chystá v našej predajni... už o pár dní.
 • 15.2  Ketchi Coils predstavuje špirálky AZAZEL a z UK prichádzajú pobrexitové shortfilly Cotton&Cable, Dinner Lady uvádza tabakovú líniu longfillov a Dovpo Odin 200W Box Mod za lepšiu cenu bez DNA čipu.
 • 7.2  Ako jedny z mála na svete vám ponúkame limitovanú edíciu D.R.A.M. III RTA v prevedení Matte Black. Z tej istej dielne, teda K&C Mods, prišli aj ručne robené špirálky. Kvalitu nezaprie ani Aspire Nautilus GT atomizér na továrenské hlavy - určený pre MTL.
 • 3.2  Pozrite sa na kooperáciu Aspire a High-end výrobcu Taifun a na ich spoločný projekt s názvom Aspire Nautilus GT set. Alebo snehobiely Dotmod dotAIO LE, čierny Vapor Giant Kronos 2 S DLC, či Taifun GT IV S. Vo všetkých si vychutnáte ovocné NOMZ X2 liquidy.
 • 28.1  Znížili sme ceny na šmakocinkách od Twist, FRYD, Banana Butt, Bogan Brews, Coastal Clouds, Kings Crest a BRWD. Mlsanie začína...
 • 27.1  Easy Side Box Mod od Ambition Mods opäť skladom a aj v dvoch nových prevedeniach.
 • 21.1  V ponuke sa objavili nové príchute od obľúbených Infamous, či tabakové arómy od Empire Brew Pirates a ovocné shortfilly od Harmony Loco. Vyskúšať ich môžete v novom atíku Nautilus XS, či Zenith PRO Tanku. K setom pribudli Zelos 2.0 a dva POD systémy Jester a Crown POD.
 • 18.1  Sa uskutoční v poradí už 26 zraz vo Vinopolitane a tentokrát okrem občerstvenia a tomboly budú na ochutnávku Strawberry Queen a Tobacco Bastards.
 • 17.1  Už aj druhá várka náustkov je na stránke. Medzi nimi sú aj krásne drevené kúsky. Už ste ochutnali nové príchute od Infamous?
 • 13.1  Prvá várka náustkov je online. Úplne nová séria Vapor Giant náustkov pre DL a MTL. 7 druhov a z každého 4 varianty...
 • 11.1  Nadupaná zásielka od high-end výrobcov Fakirsmods dorazila. Najnovšia drevená Illusia-C s Dicodes čipom, krásne drevené Illusia-S 18 mechanické mody na 18650, či 18350 batérie a gravírovaná Illusia ION Mech mod 18350... Iba pre tých, ktorý vedia čo chcú.
 • 3.1  Po troch kráľoch prichádza štvrtý, kráľ Milan a je to NÁŠ ČLOVEK. Tento k vám bude chodiť každý pracovný deň, lebo je to nový VAPE kuriér. Pre našich zákazníkov z hlavnej dediny (čítaj Bratislava) spúšťame nové možnosti doručenia e-shopových objednávok.

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

SMOK

Zľavnené produkty

SMOK X-Priv sada
 • SMOK X-Priv sada
 • SMOK X-Priv sada


Položiť otázku (3)

Iba na objednávku do 24/48 hod.

SMOK X-Priv sada

Nový produkt

Krása a výkon prichádza v podobe SMOK X-Priv! Výkonný MOD na dve batérie s veľkým farebným displejom v kombinácii s Prince atomizérom zaručuje veľké mraky plnej chuti. Spoľahlivé funkcie a režimy prinášajú prvotriedny vapovací pôžitok.

Viac detailov

66,95 € s DPH

Viac informácií

SMOK X-Priv s Prince atomizérom

 SMOK X-Priv at e-smoke vape shop

Výkon, spoľahlivé funkcie a režimy
X-Priv nie je iba krásny, ale tiež výkonný. V rámci režimu výkonu vie podať až 225W. S vhodnými žhaviacimi hlavami máte k dispozícii teplotné režimy pre niklové, titánové a nerezové špirálky. Po zadaní teplotného koeficientu odporu v rámci režimu TCR viete využiť aj ďalšie vhodné materiály. Pre individuálne nastavenie a uloženie viacerých parametrov slúži pamäťový režim (Memory).
Obrovský žiarivý displej
Na prednej strane MODu dominuje 2-palcový farebný OLED displej, ktorý prináša krásne čitateľne vyobrazené informácie o zvolenom režime a nastavených parametroch v ostrom rozlíšení s bohatými a žiarivými farbami. V rámci nastavení je možné zmeniť tiež farebnú schému displeja.

 SMOK_x-priv_farby (www.e-smoke.sk)

Kvalitná konštrukcia a moderný dizajn
Hlavné tlačidlo ja zabudované do bočnej strany MODu, tak ako pri väčšine MODov od spoločnosti SMOK. Šikovné regulačné tlačítka sú nanápadne umiestnené v pravej spodnej časti, kde neprekážajú a stále sa veľmi pohodlne stláčajú. Ľahko tak nastavíte dostupné režimy, príslušné parametre a tiež farebnú schému užívateľského rozhrania.
Napojením micro USB si viete stiahnúť najnovší upgrade firmwaru, ale tiež je cez neho možné nabíjať batérie priamo v zariadení. X-Priv je poháňaný s dvoma batériami typu 18650, ktoré sa skrývajú pod zadným magnetickým krytom, ktorý drží pevne. Batérie nie sú súčasťou balenia!

Pre správne a bezpečné používanie odporúčame zvoliť dve rovnaké a rovnako staré batérie.

TFV12 Prince atomizér s 8ml objemom
Plnenie tanku je veľmi praktické a jednoduché. Po stlačení tlačítka na tanku stačí otvoriť hornú časť a doplniť svoj e-liquid. Vďaka obrovskému sklenenému telu máte k dispozícii neskutočný objem až 8ml. V balení je aj náhradné sklenené telo.

 prince

Žhaviace Hlavy
V balení nájdete dve žhaviace hlavy. Q4 so štyrmi špirálkami ponúka celkový odpor 0,4Ω a odporučený výkon 40W-100W. Hlavu T10 s desiatimi špirálkami a odporom 0,12Ω využijete s výkonom 60W-120W. Obe žhaviace hlavy sú určené pre priame poťahovanie do pľúc (DL). K dostaniu sú aj ďalšie SMOK hlavy, vrátane špeciálnej RBA hlavy. Žhaviace hlavy pre TFV12 Prince ponúkajú mnoho špirálok, nízke odpory a vysoké výkony. Užijete si teda prvotriedne vapovanie priamo do pľúc

Parametre:
SMOK X-Priv MOD
Rozmery: 88mm x 46,5mm x 30,4mm
Nastaviteľný výkon: 1W-225W
Výstupné napätie: 0,5V-9V
Nastaviteľná teplota: 100°C-315°C / 200°F-600°F
Podporované režimy: VW/TC-(NI/TI/SS)/TCR
Podporovaný odpor: 0,05Ω-2Ω pre teplotné režimy
0,1Ω-2,5Ω pre VW režim
Batérie: 2x 18650 (aspoň 25A) – nie sú súčasťou balenia
Nabíjanie: micro USB port
Závit: 510 a odpružený kontakt

TFV12 Prince
Rozmery: 63mm x 25,5mm-28mm
Objem: 8ml
Závit: 510
Náustok: COBRA 810 (s O-krúžkami)

Obsah balenia:
1x SMOK X-Priv Mod

1x SMOK TFV12 Prince atomizér
1x žhaviaca hlava V12 Prince-Q4 0,4Ω (40W-100W)
1x žhaviaca hlava V12 Prince-T10 0,12Ω (60W-120W)
1x náhradné sklenené telo TFV12 Prince

1x micro USB kábel
1x manuál

Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.

Záruka na výrobok 24 mesiacov

Komu nie je E-inhalátor určený?

 • užívateľom mladším ako 18 rokov

 • nefajčiarom

 • tehotným a dojčiacim ženám

 • ľudom citlivým na nikotín a iné inhalačné zložky.

Hodnotenia

Hodnotenie 
2020-03-31

kvalitný mod

doporučujem používať hlavy Q4,lebo T10 odoberajú rýchlo napätie z batérii a aj sa ťažšie poťahuje,nastáva po pár ťahoch ochrana proti prehriatiu a tým pádom si neužijete dlhšie poťahy
na Q4 postačuje nastavenie 70W dostatočne

  Napísať hodnotenie

  Napísať hodnotienie

  SMOK X-Priv sada

  SMOK X-Priv sada

  Krása a výkon prichádza v podobe SMOK X-Priv! Výkonný MOD na dve batérie s veľkým farebným displejom v kombinácii s Prince atomizérom zaručuje veľké mraky plnej chuti. Spoľahlivé funkcie a režimy prinášajú prvotriedny vapovací pôžitok.

  Otázka (3)

  Od Patrik | 2019-03-12 15:30:48

  Zdravim.. je mozne tento model pouzivat aj ako MTL ? No samozfejme ze ked tam nahodin MTL atomizer... ked mam chut na DL nasrubujem atomizer na DL a ked chut len na usta pluca . Nasrubujem MTL.... a pri vymene atomizerov alebo hlav sa menia parametre w atd automaticky ?

  e-smoke vape shop

  Zdravím Paťo,

  áno, keď budete meniť atíky MTL/DL, tak to viete takto používať bez problémov. Ale výkon sa vám nezmení automaticky, ten si musíte nastaviť. Automaticky to je možné len v prípade nastavenia pamäte na jednotlivé atíky, ktoré chcete na tom mode používať a aj potom bude nutný manuálna zmena režimu v pamäti, napr. zmena z M1 na M2. Ale ako som uviedol, najprv si M1/M2... musíte nastaviť podľa typu žhavicej hlavy v atíku.

  S pozdravom
  Igor z e-smoke

  Od Viktor | 2018-11-26 15:27:20

  Dobrý deň. Chcem sa opýtať ci sa na ten. Model dá kúpiť atomizer na MTL.

  e-smoke vape shop

  Zdravím Viktor,
  nie, X-Priv s TFV12 Prince je čisté DL-ko. Jedine, že by ste si tam dal nejaký MTL-kový atík.

  Od Jozef | 2018-09-12 17:53:13

  Dobry den.. mam jednu z viaceryh otazok .. som uplny zaciatocnik a chcem si vychutnat pozitok s fajcenia e cigarety ale nemam ani len zakladne informacie a tychto produktoch..som vasnivy fajciar a prave preto chcem vyskusat aj tuto variantu..
  Smoktech X-Priv Baby 80W TC, 2300mAh zaujal ma tento produkt ale nemam ani potuchy o co ide.. to je vlastne uz prichystane na fajcenie staci uz len napln ci je to len nieco ako bateria alebo nejaky nadstavec alebo podklad k e cigarete,, dakujem za odpoved ..

  e-smoke vape shop

  Zdravím Jozef,
  keď budete mať čas, tak nám zavolajte na 0902 410 474, alebo 02 / 4363 7622, lebo toto bude na dlhšie. Treba si ujasniť veľa vecí, kým vám odporučíme nejaký model.

  Page: 1

  Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
  Položiť otázku
  Skryť formulár
  Captcha

  Príslušenstvo

  5 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

  Prevziať