Aktuality

SMOK

Smok Fit 250 mAh Set

Nový produkt

Ľahký a prenosný SMOK Fit je najnovším členom rodinky SMOK POD systémov. Malý a ultra tenký dizajn, integrovaná 250 mAh automatická batéria a POD s objemom 2 ml z neho robia ideálneho spoločníka. Vždy pripravený vo vrecku a nebude vás nijako obťažovať. 

Viac detailov

18,41 € s DPH

Viac informácií

SMOK FIT

Smok Fit_pod system (www.e-smoke.sk)

Malá e-cigareta s POD systémom a miniatúrnym ultra tenkým telom je ideálnym zariadením na cesty a pre slabších fajčiarov. Disponuje integrovanou 250 mAh automatickou batériou, ktorá je schopná dodať výkon v rozsahu 10W-16W. V balení sú tiež dva špeciálne pody s objemom 2 ml, ktoré sa ľahko plnia a vymieňajú. Vďaka skutočne malým rozmerom sa Smok Fit môže schovať takmer kamkoľvek a vy ju tak môžete mať neustále pri sebe. Bude vždy pripravený vo vrecku priniesť to vytúžené potešenie.

Smok Fit sada (www.e-smoke.sk)

Elegantný dizajn a kvalitná konštrukcia
Smok Fit sa skladá z batérie, ktorá je vyrobená z hliníkovej zliatiny a podu. POD – plastový cartridge – v sebe integruje náustok, špirálku  a nádrž pre vašu náplň. Nemá žiadne tlačítko, ide o automatickú e-cigaretu, aktivuje sa automaticky potiahnutím. Integrovaná batéria s kapacitou 250mAh je schopná dodať výkon v rozsahu 10W-16W. Zariadenie sa kedykoľvek môže rýchlo nabiť cez micro USB port. Vďaka skutočne malým rozmerom je možné ju schovať a mať neustále pri sebe. Vynikajúca voľbapre slabších fajčiarov, alebo keď potrebujete niečo záložné do vrecka.
Smok Fit kit (www.e-smoke.sk)

Jednoduché plnenie a výmena POD
Plastový cartridge s integrovanými špirálkami (POD) sa ľahko plní a vymieňa. Oproti Infinixu, pri tomto modely cartridge nemusíte vysunúť, aby ste ho naplnili. Stačí iba otvoriť silikónovú krytku na bočnej strane a POD jednoducho naplniť svojím e-liquidom na 90% objemu. Výhodou SMOK Fit je, že môžete mať pri sebe aj niekoľko PODov rôznymi náplňami a jednoducho ich podľa chuti prehadzovať.
smok_fit kit (e-smoke.sk)
Smok fit_plnenie (e-smoke.sk)

Parametre:
Rozmery: 107,5mm x 18,4mm x 8mm
Hmotnosť: 20g

Výstupný výkon: 10W-16W
Výstupné napätie: 3,3V-4,2V
Objem: 2ml
Batéria: 250mAh
Nabíjanie: micro USB port

Obsah balenia:
1x SMOK FIT batéria

2x POD 2ml
1x micro USB kábel
1x plniaca fľaštička s ihlou
1x návod

Záruka na výrobok 24 mesiacov
Batéria životnosť: 6 mesiacov

Batéria k elektronickej cigarete (e-inhalátoru) je tovar, ktorý podlieha bežnému opotrebeniu jej používaním. Minimálna životnosť batérií je 6 mesiacov. Záruka 24 mesiacov sa samozrejme vzťahuje na výrobné chyby. Úbytok alebo úplná strata kapacity po 6 mesiacoch je spôsobená bežným opotrebovaním batérie, takže nie je možná reklamácia.

Komu nie je E-inhalátor určený?

  • užívateľom mladším ako 18 rokov

  • nefajčiarom

  • tehotným a dojčiacim ženám

  • ľudom citlivým na nikotín a iné inhalačné zložky

Hodnotenia

Napísať hodnotienie

Smok Fit 250 mAh Set

Smok Fit 250 mAh Set

Ľahký a prenosný SMOK Fit je najnovším členom rodinky SMOK POD systémov. Malý a ultra tenký dizajn, integrovaná 250 mAh automatická batéria a POD s objemom 2 ml z neho robia ideálneho spoločníka. Vždy pripravený vo vrecku a nebude vás nijako obťažovať. 

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

12 ďalších produktov v rovnakej kategórii: