Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

SMOK

Zasielanie noviniek

Zľavnené produkty

Akcia
Smok Nord 1100 mAh sada


Položiť otázku (0)

Iba na objednávku do 24/48 hod.

Smok Nord 1100 mAh sada

Nový produkt

1100mAh výdrž, 3ml objem, jednoduchosť a elegancia. Nový SMOK Nord využíva PODový systém, je však možné v pode vymieňať žhaviace hlavy! S pribalenými žhavičmi si užijete obidva spôsoby poťahovania, či už preferujete väčšiu produkciu pary (DL), alebo pohodlné šlukovanie (MTL).

Viac detailov

20,95 € s DPH

Viac informácií

Smok Nord 1100 mAh sada

 smok nord pod sada (www.e-smoke.sk)
smok nord elektronicka cigareta (www.e-smoke.sk)

SMOK Nord je jednoduchá elektronická cigareta kompaktných rozmerov, ktorá využíva podový systém s vymeniteľnou žhaviacou hlavou. Je určená nielen na pohodové šlukovanie ako pri klasickej cigarete, ale ponúka aj možnosť veľkých mrakov pary pre fanúšikov DL – Direct to Lung vaping. 
smok nord pod sada (www.e-smoke.sk)
1100mAh – dlhá výdrž
E-cigareta pozostáva z batérie a PODu – vysunuteľný cartridge, ktorý drží namieste dvojica magnetov. Tvar aj lesklý dizajn hadej kože zdedil po SMOK Novo. Batéria teraz ponúka až 1100mAh kapacitu a je schopná dodať výkon v rozsahu 10W-15W. V kombinácii so žhavičom s odporom 1,4ohm si užijete vaping bez nutnosti častého nabíjania. Tlačítko slúži nielen na žhavenie špirálky a na vypnutie a zapnutie zariadenia, jeho súčasťou je tiež LED indikátor informujúci o zostávajúcej kapacite batérie. SMOK Nord je možné nabiť cez micro USB port.
smok nord pod sada (www.e-smoke.sk)
POD s vymeniteľnou žhaviacou hlavou
Najväčšou výhodou Nord e-cigarety je možnosť výmeny žhaviacej hlavy, takže nemusíte zakaždým vyhadzovať celý pod! V prípade výmeny stačí jednoducho starú hlavu z podu vytiahnuť a zasunúť novú.
Chcete šlukovať, alebo radšej preferujete veľké, husté mraky?
Balenie obsahuje dve odlišné žhaviace hlavy Nord. Pre klasické poťahovanie spôsobom ústa-pľúca (ako cigarety) máte k dispozícii hlavu Nord Regular s odporom 1,4Ω a pre priame poťahovanie do pľúc (veľké mraky) je tu Nord Mesh hlava s odporom 0,6Ω.
smok nord pod sada (www.e-smoke.sk)
SMOK Nord ponúka veľký objem. Po otvorení silikónovej krytky sa do nádržky zmestí až 3ml e-tekutiny. Zostávajúci e-liquid viete jednoducho kontrolovať cez okienko podu. Náustok je ergonomicky navrhnutý tak, aby perfektne a pohodlne sadol do úst.

smok nord pod sada (www.e-smoke.sk)

Vďaka malým rozmerom je možné SMOK Nord schovať úplne hocikam a mať ho neustále pri sebe. SMOK Nord ocenia predovšetkým stredne silní fajčiari a začiatočníci, ale vynikajúco poslúži aj keď potrebujete niečo záložné do vrecka. 

Parametre:
Rozmery: 94mm x 30mm x 18,8mm
Výstupný výkon: 10W-15W
Výstupné napätie: 3,3V-4,2V
Objem: 3ml
Batéria: 1100mAh
Nabíjanie: micro USB port (5V/370mA)

Hmotnosť: 80g

Obsah balenia:
1x Nord batéria
1x Nord POD
1x žhaviaca hlava Nord Mesh DL 0,6Ω
1x žhaviaca hlava Nord Regular MTL 1,4Ω
1x micro USB kábel

Záruka na výrobok 24 mesiacov
Batéria životnosť: 6 mesiacov

Batéria k elektronickej cigarete (e-inhalátoru) je tovar, ktorý podlieha bežnému opotrebeniu jej používaním. Minimálna životnosť batérií je 6 mesiacov. Záruka 24 mesiacov sa samozrejme vzťahuje na výrobné chyby. Úbytok alebo úplná strata kapacity po 6 mesiacoch je spôsobená bežným opotrebovaním batérie, takže nie je možná reklamácia.

Komu nie je E-inhalátor určený?

  • užívateľom mladším ako 18 rokov

  • nefajčiarom

  • tehotným a dojčiacim ženám

  • ľudom citlivým na nikotín a iné inhalačné zložky

Hodnotenia

Hodnotenie 
2019-11-07

Výborná chuť

Čiastočne súhlasím s predošlými komentármi, ale aj napriek tomu som si ich kúpil niekoľko kusov po sebe. Je pravda že liquid od spodu žhaviacej hlavy trochu slzí (nie vyteká), ale tak či tak si vždy po vytiahnutí clearomizéra a plnení vždy utriem aj hlavu. určite to nie je nič hrozné a liquid neslzí stále, často som aj po niekoľkých naplneniach nemal žiadne pretekanie. Aj napriek tejto drobnej chybičke mám tento POD najradšej zo všetkých čo esšte vlastním a čo som kedy vapoval. Chuť MTL aj HL hláv je určite to najlepšie čo tu môžete do 30€ kúpiť. Je veľmi autentická a presná. MTL hlavy vydržia aj niekoľko týždňov a stále dobre chutia bez spálenín, kdež to pri iných výrobkoch máte vernú chuť len niekľko dní, často krát len niekoľko prvých hodín potom ostanú mdlé. fajčím prevažne bázu 60/40 VG/PG a jednoznačne výborná chuť salt nikotínových E-Liquidov (50/50). Fajčil som Salty m mnohých PODoch, ale v NORDe je to jednoznačne TOPka. určite lepšie spracované ako iné PODy, hlavne tesniace gumičky nepraskaú, sú kvalitné a držia dobre aj niekoľko mesiacov. batéria aj 6.mesiacoch každodenného používania a nabíjania stále v dobrej kondícií. Kovové šasi, farba na okrajoch sa ani po mesiacoch používania nezodrala. Za tie peniaze dostanete chuťovo perfektný POD s kvalitným spracovaním.

  • Pre 2 z 2 je táto recenzia užitočná.
Hodnotenie 
2019-04-29

Kubo

Súhlasím s pánom predomnou celkom fajn chuť, kým nezačne tiecť samozrejme rovno na batériu, ktorú to skratuje a poriadne zohrieva konštrukčne vymislené a vyrobené v duchu čínskych tradícií

  • Pre 1 z 1 je táto recenzia užitočná.
Hodnotenie 
2019-03-14

Liquid vyteka

Skusal som 50/50 aj 70/30 s hlavami regular aj mesh.
Regular coil s 50/50 liquidom zo spodu preteka a prska horuce kvapky cez naustok. S liquidom 70/30 az natoklo neprska, ale stale preteka.
Nepouzitelne.

  • Pre 3 z 5 je táto recenzia užitočná.

Napísať hodnotenie

Napísať hodnotienie

Smok Nord 1100 mAh sada

Smok Nord 1100 mAh sada

1100mAh výdrž, 3ml objem, jednoduchosť a elegancia. Nový SMOK Nord využíva PODový systém, je však možné v pode vymieňať žhaviace hlavy! S pribalenými žhavičmi si užijete obidva spôsoby poťahovania, či už preferujete väčšiu produkciu pary (DL), alebo pohodlné šlukovanie (MTL).

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

9 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Prevziať