Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

SMOK

Zľavnené produkty

SMOK G-Priv 3 sada


Položiť otázku (1)

SMOK G-Priv 3 + TFV Lite tank

Nový produkt

G-Priv 3 je posledným prírastkom série G-Priv od spoločnosti SMOK kombinujúci výkonný mód s výkonom až 230 wattov spolu s novým TFV16 Lite tankom. Tešiť sa môžete na 2,4 palcový displej s užívateľský jednoduchým rozhraním a viacerými režimami výkonu. Novinkou je taktiež Comical Mesh žhaviaca hlava, či 32 bitový procesor. G-Priv je ideálnym spoločníkom pre všetkých nadšencov DL vapingu.

Viac detailov

74,95 € s DPH

Viac informácií

SMOK G-Priv 3 s TFV16 Lite tankom

SMOK Morph 219 MOD + TF Tank (www.e-smoke.sk)

Dizajn
Novinka z dielne spoločnosti SMOK disponuje viacerými dizajnovými „vychytávkami“, ktoré spolu tvoria neobyčajné prevedenie. Dominantným prvkom G-Priv 3 je displej zaberajúci takmer celú bočnú stranu zariadenia. Jeho priestrannosť napomáha jednoduchému nastaveniu zariadenia a celkovému komfortu pri dotyku. Opozitnú stranu módu zdobia akrylové magnetické dvierka, pod ktorými sa nachádza priestor na osadenie dvoch batérií. Celá sada pôsobí veľmi elegantne na základe vyladenej farebnej kombinácii módu, atomizéra a náustku.

SMOK Morph 219 MOD + TF Tank (www.e-smoke.sk)

Užívateľské rozhranie
Vylepšeniu sa dostalo aj pri tzv. UI (užívateľské rozhranie). Jednotlivé režimy, ako TC mód, režim výkonu a aj PUFF režim sa jednoducho nastavujú, čo je veľkým plusom pre užívateľa, ktorý ma kompletnú konfiguráciu a potrebné informácie v  prehľadnom menu. Svoje zariadenie si môžete zabezpečiť pomocou nastavenia hesla, ktoré ho ochráni pred nežiaducim používaním napr. detí.

http://e-smoke.sk/img/cms/g_priv_8.png

IQ-G chipset
Srdce módu tvorí nový čipset s 32-bitovým procesorom, ktorý sa postará o celkový chod zariadenia a jeho bezpečného používania. Výkonný čipset ponúka výkon až 230 wattov a rýchlosť žhavenia od 0,001 sekundy.

SMOK Morph 219 MOD + TF Tank (www.e-smoke.sk)

Jednoduché zamykanie
Či už vyžadujete, aby bol displej pri používaní uzamknutý, alebo potrebujete zariadenie uzamknúť a vyhnúť sa neželanému žhaveniu, SMOK G-Priv 3 Kit ponúka obe možnosti uzamykania. Uzamknutie/odomykanie displeja je možné dosiahnuť cez sekundárne tlačidlo na bočnej strane zariadenia jednoduchým podržaním spomínaného tlačidla. Na displeji sa tak zobrazí symbol uzamknutého zámku. Uzamknutie celého módu dosiahnete trojitým stlačením žhaviaceho tlačidla.

SMOK Morph 219 MOD + TF Tank (www.e-smoke.sk)

Magnetický panel
Pre dokonalé uchytenie dvierok k módu boli pri modeli G-Priv 3 použité magnetické dvierka s malou zarážkou na spodnej strane, ktoré umožňujú následnú jednoduchú inštaláciu batérií.

http://e-smoke.sk/img/cms/g_priv_7.png

Super rýchle nabíjanie
Nabíjanie zariadenia je umožnené pomocou externej nabíjačky alebo cez port USB-C. Zariadenie navyše podporuje super rýchle 2A nabíjanie. Chýbať nemôže ani Balancer. Ten zabezpečuje nabíjanie každej batérie osobitne, ak sa ich aktuálna kapacita odlišuje.

http://e-smoke.sk/img/cms/g_priv_6.jpg

Tank TFV16 Lite
Inovácie sa nevyhli ani atomizéru, ktorý je súčasťou sady. Jedná sa o nový TFV16 Lite tank s kapacitou 5 ml. Hlavnou výhodou je jeho objem, s ktorým nie je potrebné plniť tank v krátkych intervaloch. Vylepšený bol aj prívod vzduchu, k dosiahnutiu ešte výraznejších chutí. Na vrchu tanku sa nachádza 810 resin náustok, ktorý je zladený s módom tak, aby nenarušil dizajn zariadenia.

http://e-smoke.sk/img/cms/g_priv_7.png

Špičkový systém doplňovania
TFV16 Lite je vybavený systémom vrchnej záslepky pre jednoduché a bezpečné doplňovanie e-liquidu. Štrbina odolná voči netesnosti môže významne vyriešiť problém s pretekaním.

http://e-smoke.sk/img/cms/g_priv_7.png

Parametre:

Rozmery: 54mm x 85mm x 28mm
Nastaviteľný výkon: 1W-230W (VW) / 10W-230W (TC)
Nastaviteľná teplota: 100°C-315°C / 200°F-600°F
Podporované režimy: VW/TC-(NI/TI/SS)
Podporovaný odpor: 0,05Ω-2Ω pre teplotné režimy
0,1Ω-2,5Ω pre režim výkonu
Batérie: 2x 18650 (aspoň 25A) – nie sú súčasťou balenia
Nabíjanie:  USB-C port/externe
Závit: 510 a odpružený kontakt
Objem: 5ml
Závit: 510
Náustok: 810 resin náustok

Obsah balenia:
1x SMOK G-Priv 3 MOD
1x TFV16 Lite Tank (5ml)
1x žhaviaca hlava TFV Lite Conical Mesh 0,2ohm
1x žhaviaca hlava TFV Lite Dual Mesh 0,15ohm 
1x náhradné sklo
1x micro USB kábel
1x návod
1x náhradné súčiastky

Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.

Záruka na výrobok 24 mesiacov

Komu nie je E-inhalátor určený?

 • užívateľom mladším ako 18 rokov

 • nefajčiarom

 • tehotným a dojčiacim ženám

 • ľudom citlivým na nikotín a iné inhalačné zložky

Hodnotenia

Hodnotenie 
2021-03-10

DamieJayChill

Mod je perfektny ale ta hlava... Proste otras stale preteka aj ked som vyskusal 100vg utesnena je dobre ale prepusta liquid a to rychlostou blesku hned ako naplnim atomizer liquidom tak cely vytecie do hodiny... Hrôza....

  Hodnotenie 
  2020-12-12

  Absolútne dokonalý

  mod, s niektorými absolútne nepochopiteľnými zvláštnosťami. Zvláštnosť č. 1 - v nastaveniach sa dozviete, že firmware je upgradovateľný. Ak sa ale o to pokúsite cez webové stránky Smoktechu, NIKDE pre daný produkt nenájdete stránku podpory, kde by sa dal stiahnuť potrebný software a firmware. Stránky Smoktechu okrem bombastickej prezentácie produktu a pár debilných Q&A neobsahujú NIČ. Ako teda upgradnúť firmware? MPZ... Zvláštnosť č. 2 - mizér dodaný v balení je absolútne iný ako ten, ktorý budete vidieť na videách na youtube. Vyzerá síce na pohľad rovnako, ale otvára sa úplne ináč. Teda nie tlačítko na boku krytu, ale naddvihnúť vrchý kryt, pootočiť, a cez plastové tesnenie (WTF???) sa dostať k otvoru pre plnenie. To je ako škrabať si ľavé ucho pravou nohou namiesto ľavej ruky... Ale funkciu toho tesnenia oceňujem a chápem, aj keď sa trochu ťažšie dáva potom naspäť, lebo sa tam za ten svet nechce zmestiť. Takže, ak to mám zhrnúť, super produkt s nepochopiteľnými komplikáciami. Ale aj tak mu dám 5 *.

  • Pre 0 z 1 je táto recenzia užitočná.

  Napísať hodnotenie

  Napísať hodnotienie

  SMOK G-Priv 3 + TFV Lite tank

  SMOK G-Priv 3 + TFV Lite tank

  G-Priv 3 je posledným prírastkom série G-Priv od spoločnosti SMOK kombinujúci výkonný mód s výkonom až 230 wattov spolu s novým TFV16 Lite tankom. Tešiť sa môžete na 2,4 palcový displej s užívateľský jednoduchým rozhraním a viacerými režimami výkonu. Novinkou je taktiež Comical Mesh žhaviaca hlava, či 32 bitový procesor. G-Priv je ideálnym spoločníkom pre všetkých nadšencov DL vapingu.

  Otázka (1)

  Od Matej | 2020-11-27 00:58:55

  Prosím vás, toto je novší model ako MORPH 219?

  https://e-smoke.sk/smok/5554-smok-morph-219-mod.html#/321-farba-black_red

  Ktorý model je pre značku smok momentálne vlajková loď?
  Ďakujem

  e-smoke vape shop

  Zdravím Matej,

  áno je, ale o moc novší nie. Smok dáva do obehu "novinky" každý týždeň a momentálne posledný mod je Morph 2.

  Igor z e-Smoke

  Page: 1

  Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
  Položiť otázku
  Skryť formulár
  Captcha

  Príslušenstvo

  6 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

  Prevziať