Aktuality

SvoёMesto

Gorgon RDCA

SM-GORGON-RDCA

Nový produkt

Gorgon RDCA je pravdepodobne najprepracovanejší kapák súčastnosti. Obsahuje úplne všetko, čo si môžete od vyšperkovaného atomizéru očakávať. Skratka RDCA (Rebuildible Dripping Customisable Atomizer) sa dá jednoducho preložiť ako kapací atomizér s možnosťou prispôsobenia.

Viac detailov

131,99 € s DPH

Viac informácií

SvoëMesto Gorgon RDCA

  

SvoёMesto RDCA Gorgon RDCA (www.e-smoke.sk)

Už na prvý pohľad je viditeľná robustná konštrukcia GORGON-a RDCA. S priemerom 26mm ptatrí medzi väčšie atomizéry a určite bude skvelo vyzerať na výkonných modoch, pre ktoré je rozhodne určený. Kovové telo je vyrobené z nerezovej ocele a na sebe má dva priezory, vďaka ktorým uvidíte priamo na špirálky. 
Tie sa osádzajú do Velocity základne v štýle dual coil. Samotná základňa je dimenzovaná aj na tie najväčšie špirály. Uchytávajú sa inovatývnym štýlom, kde na jednom poste sa nachádza len jedna skrutka na každej strane.

Hľadáte kapací atomizér so spodným Airflow alebo naopak s horným? V prípade SvoeMesto Gorgon RDCA máte obe muchy jednou ranou. Atomizér obsahuje celkom 12 samostatných airflow, ktoré privádzajú vzduch ku špirálkam. Šesť z nich je umiestnených pod a šesť nad špirálkou. Každý prívod vzduchu (trubička) umožňuje samostatné otvorenie, či zatvorenie prívodu vzduchu. Celkom tak máte neuveriteľné množstvo prispôsobenia vzduchu a chuti v podaní tohto atomizéra. Spodné ofuky sa dajú dokonca vymeniť za záslepky.

Nechýba ani ochrana proti prskaniu e-liquidu cez náustok. Ten je kónického tvaru s jedinečnou izoláciou tepla. Závit typu 510 s možnosťou regulácie centerpinu umožňuje používať Gorgon RDCA aj na mechanických MODoch.

Pokiaľ hľadáte extrémne výkonný a mohutný atomizér pre DL vaping cloudchasing, je Gorgon RDCA skvelou volbou. Perfektne ladí s výkonnými MODami ako je napríklad  G Class a jemu podobné. Pri správnom builde a osádzaní vatou, pojme atomizér cca 1,5ml - 2ml e-liquidu.

SvoёMesto RDCA Gorgon RDCA (www.e-smoke.sk)

SvoёMesto RDCA Gorgon RDCA (www.e-smoke.sk)

Parametre:
Priemer: 26 mm

Kapacita nádrže: 1,5 až 2 ml podľa umiestnenia vaty

Viac informácii ohľadne osadenia špirálky nájdete tu:

http://svoemesto.de/kayfun-5-rebuilding/

   

Obsah balenia:

  • 1x Gorgon RDCA
  • 1x sada tesnení a náradia
Parametre:
  • Priemer: 26mm
  • Základňa: Velocity (Dual Coil)
  • Materiál: nerezová ocel 316l
  • Závit: 510
  • Farba: Strieborná (Silver)

Príslušenstvo

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: