Aktuality

 • 29.3  Od dnes sa konečne dá platiť kartou za vytvorené objednávky na e-shope. Akceptované sú karty Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, Apple Pay a Union Pay.
 • 26.3  Objednávky cez e-shop si môžete vyzdvihnúť aj osobne v našej predajni. Od pondelka do piatku od 9-tej do 19-tej. V sobotu a nedeľu je zatvorená.
 • 24.3  Druhá séria Shake & Vape príchutí od AEON sa volá Journey Classic a budete mať nebíčko v papuľke...
 • 19.3  Pri doručení zásielok prostredníctvom spoločností REMAX a Zásielkovňa nám boli zvýšené ceny, ktoré sme museli zohľadniť v poštovnom pri uvedených prepravcoch. Stále ale máte na výber aj iných dopravcov bez zmenenej ceny, resp. s doručením zadarmo.
 • 15.3  UPOZORNENIE - z dôvodu vyhlásenia núdzového stavu v SR je predajňa ZATVORENÁ. Možný je len osobný odber objednávok z e-shopu, resp. zaslať objednávky dopravnou spoločnosťou. E-shop funguje v normálnom režime.
 • 13.3  Predajňa a aj e-shop funguje zatiaľ bez obmedzení.
 • 10.3  Prvá várka nových Shake&Vape predstavuje Strada a čajovú edíciu KTS TEA.
 • 7.3   Krásna drevená mechanika od tureckých Fakirs Mods sa volá Illusia S-25 Mech Mod. Od tabakových bastardov predstavujeme ich Custard Bastard sériu a britská Dinner Lady pre zmenu prináša tabakovú sériu. Chorvátsky Infamous uvádza špeciálnu príchuť Gin&Tonic.
 • 28.2  Už ste si namiešali vlastný liquid v našom Catch´a Bana Vape Bare? Ešte nie, tak máme pre vás súťaž na našom Facebooku a Instagrame, kde môžete svoj mix vyhrať.
 • 26.2  Od dnes si môžete vytvoriť vlastný liquid z nášho Catch´a Bana Vape Baru aj na e-shope a nechať si ho zaslať domov. Poď mixovať!
 • 24.2  Dnes spúšťame prvú fázu projektu Catch´a Bana Vape Bar v našej predajni. Príď si namiešať svoj vlastný liquid, alebo si objednaj jeden z hotových receptov.
 • 21.2  Niečo nové sa chystá v našej predajni... už o pár dní.
 • 15.2  Ketchi Coils predstavuje špirálky AZAZEL a z UK prichádzajú pobrexitové shortfilly Cotton&Cable, Dinner Lady uvádza tabakovú líniu longfillov a Dovpo Odin 200W Box Mod za lepšiu cenu bez DNA čipu.
 • 7.2  Ako jedny z mála na svete vám ponúkame limitovanú edíciu D.R.A.M. III RTA v prevedení Matte Black. Z tej istej dielne, teda K&C Mods, prišli aj ručne robené špirálky. Kvalitu nezaprie ani Aspire Nautilus GT atomizér na továrenské hlavy - určený pre MTL.
 • 3.2  Pozrite sa na kooperáciu Aspire a High-end výrobcu Taifun a na ich spoločný projekt s názvom Aspire Nautilus GT set. Alebo snehobiely Dotmod dotAIO LE, čierny Vapor Giant Kronos 2 S DLC, či Taifun GT IV S. Vo všetkých si vychutnáte ovocné NOMZ X2 liquidy.
 • 28.1  Znížili sme ceny na šmakocinkách od Twist, FRYD, Banana Butt, Bogan Brews, Coastal Clouds, Kings Crest a BRWD. Mlsanie začína...
 • 27.1  Easy Side Box Mod od Ambition Mods opäť skladom a aj v dvoch nových prevedeniach.
 • 21.1  V ponuke sa objavili nové príchute od obľúbených Infamous, či tabakové arómy od Empire Brew Pirates a ovocné shortfilly od Harmony Loco. Vyskúšať ich môžete v novom atíku Nautilus XS, či Zenith PRO Tanku. K setom pribudli Zelos 2.0 a dva POD systémy Jester a Crown POD.
 • 18.1  Sa uskutoční v poradí už 26 zraz vo Vinopolitane a tentokrát okrem občerstvenia a tomboly budú na ochutnávku Strawberry Queen a Tobacco Bastards.
 • 17.1  Už aj druhá várka náustkov je na stránke. Medzi nimi sú aj krásne drevené kúsky. Už ste ochutnali nové príchute od Infamous?
 • 13.1  Prvá várka náustkov je online. Úplne nová séria Vapor Giant náustkov pre DL a MTL. 7 druhov a z každého 4 varianty...
 • 11.1  Nadupaná zásielka od high-end výrobcov Fakirsmods dorazila. Najnovšia drevená Illusia-C s Dicodes čipom, krásne drevené Illusia-S 18 mechanické mody na 18650, či 18350 batérie a gravírovaná Illusia ION Mech mod 18350... Iba pre tých, ktorý vedia čo chcú.
 • 3.1  Po troch kráľoch prichádza štvrtý, kráľ Milan a je to NÁŠ ČLOVEK. Tento k vám bude chodiť každý pracovný deň, lebo je to nový VAPE kuriér. Pre našich zákazníkov z hlavnej dediny (čítaj Bratislava) spúšťame nové možnosti doručenia e-shopových objednávok.
 • 31.12  Veľmi pekne Vám ďakujeme za prejavenú priazeň a dôveru, za možnosť mať hobby a záľubu ako pracovnú náplň a tešíme sa ďalšie stretnutia s vami aj v novom roku a prajeme vám veľa zdravia, šťastia a pohody.
 • 21.12  Tesne pred sviatkami sme naskladnili špičkové trubky D.R.A.M. ZEUS, špičkový VEGA RDA od Sirius Mods či krásnu dotMod dotAIO SE 35W sadu s nádherným gravírovaním. V ničom nezaostáva ani kanadský KALI V2 RDA/RSA, či väčší braček KRONOS 2 M RTA od Vapor Giant, ktorý sadne aj na Vaporesso SWAG 2 Mod.
 • 18.12  Tu si môžete pozrieť rozhovor s pani prof. MUDr. Evou Králíkovou CSc. z Centra liečby závislosti na tabaku III. internej kliniky 1.LF UK a VFN o afére z USA, IQOSe a elektronických cigaretách.
 • 12.12  SvoeMesto prináša špeciálnu edíciu Kayfun Lite Nite DLC v 22mm a 24mm verzii. Česká Impéria konečne vyrobila hustejšie Emporio High VG náplne, TI Juice predstavuje sériu Alpha Origins a maslové nebíčko v papuľke vám zaručí Supergood Butter Shake&Vape.
 • 10.12  Prišla nádielka zo SmokerStore v podobe Taifun GT4 ver. 2019, špeciálna GT4 Titan Edition a trubka s ochranou Skarabäus Pro Max DLC. Nezaostáva ani SMOK zo svojim MAG P3 setom a Vapefly prináša Brunhilde Top Coiler MTL RTA. Americký Daddys Vapor predstavuje ovocné SHAN ELIQUID a litovský Big Mouth zase Jungle Hit sériu Shake&Vape náplní.
 • 3.12   Po dlhšej dobe je tu ďalšia várka noviniek. Mega výkonný Dovpo ODIN DNA 250C na dve 21700 batérie, či nezvyčajný Easy Side Box od Ambition Mods. Ponuku PODov rozšírili svietiaci Acrohm FUSH Nano a malinký Uwell KOKO. Premiéru má aj vytunovaný atík Dead Rabbit RDA V2 Perfectus, v ktorom si vychutnáte jahodovú sériu Strawberry Queen, alebo špeciálnu edíciu od Infamous aj zo Santa´s Cookie príchuťou.

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

SXmini

Zľavnené produkty

Akcia
SXmini Mi Class Pod Mod


Položiť otázku (1)

SXmini Mi Class Pod Mod

Nový produkt

Rok 2018 bol jednoznačne rokom POD systémov. Výrobcovia sa predbiehali, kto vytvorí krajšie, menšie a lepšie POD zariadenie. V tomto trende pokračuje i SXmini, ktorý posúva na trh svoj prvý POD MOD – 400mAh a inteligentný čip YiHi SX290. Elegantný, praktický a jednoduchý na používanie! Jedná sa zároveň o jeden z mála POD systémov, ktorý sa môže pýšiť displejom!

Viac detailov

33,95 € s DPH

Viac informácií

SXmini Mi Class Pod Mod
SXmini Mi Class Pod Mod (www.e-smoke.sk)
Maličké a módne zariadenie, jednoduché na používanie pozostávajúce len z dvoch častí. Do batérie stačí vsunúť POD – nádržka pre e-liquid, ktorá v sebe integruje žhaviacu hlavu - a zariadenie je pripravené na použitie! SXmini Mi Class POD MOD je vybavený len jediným tlačidlom, ktoré slúži na zamknutie/odomknutie (3xklik) a nastavenie jasu obrazovky (5xklik).
Maličký OLED displej ukazuje ostávajúcu kapacitu batérie, napätie batérie a počet poťahov.
SXmini Mi Class Pod Mod (www.e-smoke.sk)
Prvotriedna konštrukcia sa vyznačuje nádherným luxusným dizajnom, na ktorý sme si už mohli zvyknúť pri predchádzajúcich high-end modeloch SXmini. Telo zo zinkovej zliatiny a hliníka v sebe ukrýva integrovanú batériu 400mAh, ktorý sa nabíja cez USB port nachádzajúci sa na spodku zariadenia. Počas nabíjania sa rozsvieti červená LEDka umiestnená priamo pod USB portom. Vypne sa automaticky po skončení dobíjania (čas nabíjania 1,5 hodiny).
SXmini Mi Class POD MOD je riadený inteligentným čipom YiHi SX290, ktorý bol špeciálne vyvinutý pre pod systémy. Zabezpečuje výstupný výkon v rozsahu 7,5W-12W a potrebné ochranné funkcie.
SXmini Mi Class Pod Mod (www.e-smoke.sk)
Hlavnou výhodou POD zariadení je ľahká obsluha a maličké rozmery. Nie je nutné nič rozoberať, alebo skrutkovať, stačí len vymieňať PODy. POD, v sebe má zabudovanú keramickú žeraviacu hlavu s odporom 1Ω, ktorá vám sprostredkuje výborné podanie chuti a je určená pre poťahovanie ústa-pľúca (MTL). POP ľahko doplníte e-liquidom cez horný otvor po odskrutkovaní resinového náustku. Zmestí sa doňho 1,5 ml e-liquidu. V prípade opotrebovania ho nemusíte nijako rozoberať, stačí len vymeniť celý pod. POD sa dodáva s praktickým krytom na náustok!
SXmini Mi Class Pod Mod (www.e-smoke.sk)
Poznámka: Výrobca odporúča používať e-liquid s pomerom VG/PG 50/50.

Parametre:
Rozmery (mm): 20,6 x 85,5 x 20,2
Materiál: hliník, zinková zliatina
hmotnosť: 48g
Integrovaná batéria: 400mAh
čip: YiHi SX290
displej: OLED
Rozsah výkonu: 7,5 ~ 12W
Kapacita kazety: 1,5 ml
Odpor: 1,0 ohm
Typ špirálky: keramika

Obsah balenia:
1x SXmini Mi Class POD MOD batéria
1x Mi Class POD
1x kábel USB
1x Návod na obsluhu

Záruka na výrobok 24 mesiacov
Batéria životnosť: 6 mesiacov

Batéria k elektronickej cigarete (e-inhalátoru) je tovar, ktorý podlieha bežnému opotrebeniu jej používaním. Minimálna životnosť batérií je 6 mesiacov. Záruka 24 mesiacov sa samozrejme vzťahuje na výrobné chyby. Úbytok alebo úplná strata kapacity po 6 mesiacoch je spôsobená bežným opotrebovaním batérie, takže nie je možná reklamácia.

Komu nie je E-inhalátor určený?

 • užívateľom mladším ako 18 rokov

 • nefajčiarom

 • tehotným a dojčiacim ženám

 • osobám citlivým na nikotín a iné inhalačné zložky

Hodnotenia

Hodnotenie 
2019-09-07

Čekal sem víc

Od firmy SXmini jsem si dost sliboval a na pod sem se velmi těšil až mi dorazí, bohužel cca do týdne nebo dvou letěl pod do šuplíku kde mi leží dodnes. Je hromada levnějších podů které jsou daleko výkonnější než tento rádoby designový pod. Působí křehkým a nekvalitním dojmem alespoň tedy pro mě

 • Pre 1 z 1 je táto recenzia užitočná.
Hodnotenie 
2019-02-24

Slaba vydrz

Vyrobca udava vydrz baterie na 300 potahov ale v praxi vydrzi len na max. 210 potahov

 • Pre 3 z 3 je táto recenzia užitočná.

Napísať hodnotenie

Napísať hodnotienie

SXmini Mi Class Pod Mod

SXmini Mi Class Pod Mod

Rok 2018 bol jednoznačne rokom POD systémov. Výrobcovia sa predbiehali, kto vytvorí krajšie, menšie a lepšie POD zariadenie. V tomto trende pokračuje i SXmini, ktorý posúva na trh svoj prvý POD MOD – 400mAh a inteligentný čip YiHi SX290. Elegantný, praktický a jednoduchý na používanie! Jedná sa zároveň o jeden z mála POD systémov, ktorý sa môže pýšiť displejom!

Otázka (1)

Od Ľuboš Čaky | 2019-02-24 12:13:45

Vyrobca udava objem 1,8ml. Kde je pravda ?

e-smoke vape shop

Zdravím Ľuboš,

vychádzame z údaju, ktorý výrobca uviedol na obale produktu.

S pozdravom
Gabo z e-smoke

Page: 1

Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

7 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Prevziať