Aktuality

Uwell

Uwell Valyrian atomizér

Nový produkt

Ďalší nízko odporový tank z dielne Uwell nesie názov Valyrian. Legendy hovoria, že Valyrian je z najlepšej ocele. Pri výrobe si prešla ohňom a vodou. Nikdy sa nebála výziev a stále skúma neznáme, rovnako ako aj firma Uwell s ich filozofiou: čestne, pracovito a kreatívne. 
A ako sa vraví v seriály Game of Thrones: v každom srdci muža je skrytý Valyrian.

Viac detailov

36,45 € s DPH

Viac informácií

Uwell Valyrian

Uwell Valyrian Atomizer (www.e-smoke.sk)

Ďalší atomizér z dielne Uwell prináša atomizér, ktorý je v niečom iný ako všetky ostatné. Nie len že sa nazýva Valyrian, čo upúta každého milovníka Game of Thrones, ale ponúka aj sériu vylepšení a špecialitiek, ktoré inde neuvidíte. Týkajú sa hlavne riešenia prietoku vzduchu cez žhaviacu hlavu, vďaka trom druhom centerpinov v balení. Jeden je štandardný, ktorý je s tanierikom vo vnútornej strane atomizéra. Zvyšné dva sú ale iné. Z taniera vo vnútornej časti atomizéra z nich vedie časť, ktorá vkĺzne presne do stredu žhaviacej hlavy a pre vapera má priniesť nový zážitok z vapovania vo forme zjemnenia pary. Vytvorí v špirálke vírovitý efekt obtekania vzduchu špirálkou. 
Vďaka priemeru 25 mm je ideálnym spoločníkom väčších a výkonnejších MODov. Žhaviace hlavy s nízkym odporom Vám zaručia veľké množstvo chutnej pary.
Vysoko kvalitná konštrukcia z nerezovej ocele a skla s obsahom kremíka nezaručuje len úžasnú chuť a poriadnu hustotu pary, ale aj veľmi jednoduchú údržbu.
To sú hlavné znaky tohto atomizéra. 
Pre naplnenie stačí iba odskrutkovať hornú časť a cez bočné otvory naplniť tank e-liquidom. V balení nájdete dve hlavy na priame ťahanie do pľúc.

V balení máte dva tipy farebných tesnení a dve farebné varianty náustka pre zladenie. 

Parametre
Priemer: 25 mm
Výška: 62,3 mm
Objem: 5 ml
Závit: 510 s pozláteným kontaktom

Uwell Valyrian Atomizer (www.e-smoke.sk)Uwell Valyrian Atomizer (www.e-smoke.sk)Uwell Valyrian Atomizer (www.e-smoke.sk)Uwell Valyrian Atomizer (www.e-smoke.sk)

Obsah balenia
1x Uwell Valyrian
1x žhaviaca hlava SUS316 0,15Ω (95W-120W)
1x náhradné sklenené telo
1x náhradný náustok
1x kryt náustka
3x centerpin
1x sada náhradných súčiastok

Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu. 

Príslušenstvo

5 ďalších produktov v rovnakej kategórii: