Uwell

Zasielanie noviniek

UWELL Nunchaku VW/TC vape pen

Nový produkt

Konečne je to tu! UWELL prináša svoj prvý MOD s názvom Nunchaku a hneď ponúka omnoho viac, ako iné dostupné "trubkové" e-cigarety na trhu. Disponuje vymeniteľnou batériou, malým displejom a okrem režimu výkonu (80W) vie aj teplotný režim a Bypass. Pre milovníkov veľkých a hustých mrakov!

Viac detailov

72,95 € s DPH

Viac informácií

UWELL Nunchaku VW/TC vape pen

 Uwell nunchaku_farby

Konečne je to tu! UWELL prináša svoj prvý MOD s názvom Nunchaku a hneď ponúka omnoho viac, ako iné dostupné "trubkové" e-cigarety na trhu. Disponuje vymeniteľnou batériou, malým displejom a okrem režimu výkonu (80W) vie aj teplotný režim a Bypass. Pre milovníkov veľkých a hustých mrakov!

Jednoduchému a elegantnému valcovému dizajnu v "pen" štýle dominuje šesťhranné tlačidlo pre spínanie a prepínanie režimov, ktoré sú k dispozícii na prehľadnej 0,96 " palcovej OLED obrazovke, rovnako ako aj výstupné napätie, indikátor životnosti batérie a pod. Displej je umiestnený v spodnej časti Nunchaku a nad ním sa nachádzajú regulačné tlačítka, s ktorými je nastavenie potrebných parametrov veľmi ľahké a intuitívne.

 Uwell_Nunchaku_displej (e-smoke.sk)

Menitelná batéria a režimy VW/TC/Bypass
Sada Nunchaku je napájaná jednou batériou typu 18650 (nie je súčasťou balenia) a dosahuje maximálny výkon až 80W. Dostupné sú tiež teplotné režimy pre niklové a nerezové žhaviace hlavy a nechýba ani režim priameho výstupného napätia Bypass.
Batéria je vložená v spodnej časti, ktorú stačí odskrutkovať a v prípade potreby vymeniť za novú. Vďaka ventilačným otvorom na uzávere batérie poskytuje Nunchaku ochranu proti prehriatiu. Nabíjanie je možné priamo v tele elektronickej cigarety prostredníctvom USB portu, alebo v externej nabíjačke.
UWELL Nunchaku atomizér
Súčasťou sady je úplne nový 25mm nízkodoporový atomizér UWELL Nunchaku s technológiou PRO-FOCS, ktorá dokonale upravuje chuťový profil. Tank má objem 5ml a disponuje praktickým systémom horného plnenia, stačí len odskrutkovať vrchnú časť s náustkom.

Samozrejmosťou je aj nastaviteľný spodný prívod vzduchu a naozaj ľahká výmena žhaviacej hlavy. Nemusíte nič skrutkovať, žhaviacu hlavu stačí len z tanku vytiahnuť! Súčasťou sady je aj náhradné sklenené telo a silikónový kryt na náustok.

 Nunchaku_tank (e-smoke.sk)

Jedinečné žhaviace hlavy – jednoduchá výmena
Súčasťou balenia sú dve žhaviace hlavy, jedna s odporom 0,25Ω a odporučeným výkonom 40W-50W, druhá s odporom 0,4Ω a odporučeným výkonom 45W-55W. Obe sú určené pre priame poťahovanie do pľúc. Jedinečné žhaviace hlavy s Plug-Pull mechanizmom pre jednoduchú výmenu a pre optimálnu rovnováhu v produkcii pary a chuti.

Parametre:
UWELL Nunchaku MOD
Rozmery: 94,5mm x 27,4mm

Nastaviteľný výkon: 5W-80W
Nastaviteľná teplota: 100°C-315°C / 200°F-600°F
Podporovaný odpor: 0,1Ω-1Ω pre teplotné režimy
0,1Ω-3Ω pre VW režim
0,1Ω-0,5Ω pre Bypass režim
Batéria: 18650 (aspoň 25A) – nie je súčasťou balenia
Nabíjanie: micro USB port
Závit: 510 a odpružený kontakt
Váha: 124g

UWELL Nunchaku atomizér
Rozmery: 49,6mm x 25,2mm

Objem: 5ml
Váha: 46,5g

Závit: 510
Náustok: 510

Obsah balenia:
1x Nunchaku MOD

1x Nunchaku atomizér
1x žhaviaca hlava Nunchaku 0,25Ω (40W-50W)
1x žhaviaca hlava Nunchaku 0,4Ω (45W-55W)
1x náhradné sklenené telo
1x micro USB kábel
1x balenie O-krúžkov
1x krytka náustku
1x návod

Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.

Komu nie je E-inhalátor určený?

  • užívateľom mladším ako 18 rokov

  • nefajčiarom

  • tehotným a dojčiacim ženám

  • ľuďom citlivým na nikotín a iné inhalačné zložky

Príslušenstvo