Aktuality

 • 4.4   Skompletizovali sme švajčiarsku long-fill sériu VAPE LOUNGE, doplnili novinky COSMOPOLITAN a BRAMBLE od britských SUPERGOOD a rozšírili sériu aróm DON CRISTO.
 • 29.3  Od dnes sa konečne dá platiť kartou za vytvorené objednávky na e-shope. Akceptované sú karty Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, Apple Pay a Union Pay.
 • 26.3  Objednávky cez e-shop si môžete vyzdvihnúť aj osobne v našej predajni. Od pondelka do piatku od 9-tej do 19-tej. V sobotu a nedeľu je zatvorená.
 • 24.3  Druhá séria Shake & Vape príchutí od AEON sa volá Journey Classic a budete mať nebíčko v papuľke...
 • 19.3  Pri doručení zásielok prostredníctvom spoločností REMAX a Zásielkovňa nám boli zvýšené ceny, ktoré sme museli zohľadniť v poštovnom pri uvedených prepravcoch. Stále ale máte na výber aj iných dopravcov bez zmenenej ceny, resp. s doručením zadarmo.
 • 15.3  UPOZORNENIE - z dôvodu vyhlásenia núdzového stavu v SR je predajňa ZATVORENÁ. Možný je len osobný odber objednávok z e-shopu, resp. zaslať objednávky dopravnou spoločnosťou. E-shop funguje v normálnom režime.
 • 13.3  Predajňa a aj e-shop funguje zatiaľ bez obmedzení.
 • 10.3  Prvá várka nových Shake&Vape predstavuje Strada a čajovú edíciu KTS TEA.
 • 7.3   Krásna drevená mechanika od tureckých Fakirs Mods sa volá Illusia S-25 Mech Mod. Od tabakových bastardov predstavujeme ich Custard Bastard sériu a britská Dinner Lady pre zmenu prináša tabakovú sériu. Chorvátsky Infamous uvádza špeciálnu príchuť Gin&Tonic.
 • 28.2  Už ste si namiešali vlastný liquid v našom Catch´a Bana Vape Bare? Ešte nie, tak máme pre vás súťaž na našom Facebooku a Instagrame, kde môžete svoj mix vyhrať.
 • 26.2  Od dnes si môžete vytvoriť vlastný liquid z nášho Catch´a Bana Vape Baru aj na e-shope a nechať si ho zaslať domov. Poď mixovať!
 • 24.2  Dnes spúšťame prvú fázu projektu Catch´a Bana Vape Bar v našej predajni. Príď si namiešať svoj vlastný liquid, alebo si objednaj jeden z hotových receptov.
 • 21.2  Niečo nové sa chystá v našej predajni... už o pár dní.
 • 15.2  Ketchi Coils predstavuje špirálky AZAZEL a z UK prichádzajú pobrexitové shortfilly Cotton&Cable, Dinner Lady uvádza tabakovú líniu longfillov a Dovpo Odin 200W Box Mod za lepšiu cenu bez DNA čipu.
 • 7.2  Ako jedny z mála na svete vám ponúkame limitovanú edíciu D.R.A.M. III RTA v prevedení Matte Black. Z tej istej dielne, teda K&C Mods, prišli aj ručne robené špirálky. Kvalitu nezaprie ani Aspire Nautilus GT atomizér na továrenské hlavy - určený pre MTL.
 • 3.2  Pozrite sa na kooperáciu Aspire a High-end výrobcu Taifun a na ich spoločný projekt s názvom Aspire Nautilus GT set. Alebo snehobiely Dotmod dotAIO LE, čierny Vapor Giant Kronos 2 S DLC, či Taifun GT IV S. Vo všetkých si vychutnáte ovocné NOMZ X2 liquidy.
 • 28.1  Znížili sme ceny na šmakocinkách od Twist, FRYD, Banana Butt, Bogan Brews, Coastal Clouds, Kings Crest a BRWD. Mlsanie začína...
 • 27.1  Easy Side Box Mod od Ambition Mods opäť skladom a aj v dvoch nových prevedeniach.
 • 21.1  V ponuke sa objavili nové príchute od obľúbených Infamous, či tabakové arómy od Empire Brew Pirates a ovocné shortfilly od Harmony Loco. Vyskúšať ich môžete v novom atíku Nautilus XS, či Zenith PRO Tanku. K setom pribudli Zelos 2.0 a dva POD systémy Jester a Crown POD.
 • 18.1  Sa uskutoční v poradí už 26 zraz vo Vinopolitane a tentokrát okrem občerstvenia a tomboly budú na ochutnávku Strawberry Queen a Tobacco Bastards.
 • 17.1  Už aj druhá várka náustkov je na stránke. Medzi nimi sú aj krásne drevené kúsky. Už ste ochutnali nové príchute od Infamous?
 • 13.1  Prvá várka náustkov je online. Úplne nová séria Vapor Giant náustkov pre DL a MTL. 7 druhov a z každého 4 varianty...
 • 11.1  Nadupaná zásielka od high-end výrobcov Fakirsmods dorazila. Najnovšia drevená Illusia-C s Dicodes čipom, krásne drevené Illusia-S 18 mechanické mody na 18650, či 18350 batérie a gravírovaná Illusia ION Mech mod 18350... Iba pre tých, ktorý vedia čo chcú.
 • 3.1  Po troch kráľoch prichádza štvrtý, kráľ Milan a je to NÁŠ ČLOVEK. Tento k vám bude chodiť každý pracovný deň, lebo je to nový VAPE kuriér. Pre našich zákazníkov z hlavnej dediny (čítaj Bratislava) spúšťame nové možnosti doručenia e-shopových objednávok.

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Vandy Vape

Zľavnené produkty

Vandy Vape BSKR MTL štartovacia sada


Položiť otázku (1)

Iba na objednávku do 24/48 hod.

Vandy Vape BSKR MTL štartovacia sada

Nový produkt

V štýlovom prevedení nastupuje prvá štartovacia sada od firmy Vandy Vape. Dlho očakávaný model s označením BSKR MTL má predovšetkým osloviť začiatočníkov, ktorí chcú prejsť na vaping, ale aj pokročilých užívateľov, ktorí hľadajú niečo kompaktné a štýlové do vrecka. 1100 mAh batéria s dvoma dostupnými režimami žhavenia v kombinácii s 2 ml tankom ponúka dokonale utiahnutý poťah štýlom ústa-pľúca.

Viac detailov

35,95 € s DPH

Viac informácií

Vandy Vape BSKR MTL štartovacia sada
Vandy Vape BSKR MTL štartovacia sada (www.e-smoke.sk)
V štýlovom atraktívnom prevedení nastupuje prvá štartovacia sada od spoločnosti Vandy Vape. Dlho očakávaný model s označením BSKR MTL má predovšetkým osloviť začiatočníkov, ktorí chcú prejsť na vaping, ale aj pokročilých užívateľov, ktorí hľadajú niečo kompaktné a štýlové do vrecka. 1100 mAh batéria s dvoma dostupnými režimami žhavenia v kombinácii s 2 ml tankom ponúka dokonale utiahnutý poťah štýlom ústa-pľúca. Najlepšieho pôžitku dosiahnete s e-liquidom o pomere 50/50 PG / VG a obsahom nikotínovej soli.
Bypass režim, ale aj stále žhavenie s režimom konštantného výstupného napätia
Kvalitná celo kovová konštrukcia s atraktívny dizajnom pozostáva z Berserker batérie a atomizéra. Jednoduchá konštrukcia umožňuje e-cigaretu ľahko rozobrať, vymeniť sklenené telo, žhaviacu hlavu a celý tank v prípade potreby vyčistiť. Na žhavenie a ovládanie vám stačí jediné tlačítko. Pomocou neho e-cigaretu zapnete, vypnete a dokonca si zmeníte režim žhavenia. Pre viac pary a silnejšie žhavenie je tu takzvaný Bypass režim (priame výstupné napätie), naopak vyváženú tvorbu pary a stále žhavenie dosiahnete režimom konštantného výstupného napätia.
Vandy Vape BSKR MTL štartovacia sada (www.e-smoke.sk)

Presne nastaviteľný prívod vzduchu poskytuje krásne utiahnuté potiahnutie podobné fajčeniu klasických cigariet. Na výber máte 5 rôznych nastavení, 5 rôzne širokých otvorov pre prívod vzduchu vo veľkosti 0,8mm / 1,0mm / 1,2mm / 1,4mm / 1,6mm.

1100 mAh batéria s LED svetielkom
BSKR MTL e-cigaretu drží pri živote integrovaná batéria, ktorá sa nabíja pomocou micro USB konektora. 1100 mAh kapacita batérie v spojení s vysoko odporovými hlavami, ktoré sú súčasťou balenia, zaručuje dostatočne dlhú výdrž pre celodenné vapovanie. Slabá batéria a vybraní režim (bypass alebo konštantný) 
je znázornený farebným podsvietením tlačítka.
Vandy Vape BSKR MTL štartovacia sada (www.e-smoke.sk)
BSKR  MTL tank využíva hlavy s horizontálne usadenou špirálkou
Súčasťou sady je tiež BSKR MTL tank z nerezovej ocele a skla, ktorý je vybavený s jednoduchým horným systémom plnenia. Po odskrutkovaní vrchnej časti, sa pozdĺž sklíčka napĺňa. Vzhľadom na vyššie odpory a nízky výkon nie je spotreba e-liquidu taká vysoká a i s objemom 2ml nebudete musieť tank často plniť. S pribaleným bulb sklíčkom je možné navýšiť objem nádržky na 3,5 ml!
Balenie obsahuje hneď dve žhaviace hlavy. Na rozdiel od bežných žhaviacich hláv, Berserker hlavy majú vnútri horizontálnu špirálku s odporom 1,5Ω a 1,8Ω dosiahnete krásne utiahnuté potiahnutie, veľmi podobné klasickým cigaretám.
Vandy Vape BSKR MTL štartovacia sada

Parametre:
BSKR batéria

Rozmery: 75,5mm x 19mm

Výstupný výkon: max. 15W
Výstupné napätie: 3,2V-4,2V
Podporované režimy: priame výstupné a konštantné napätie
Podporovaný odpor: 1Ω-3Ω
Batéria: 1100mAh
Nabíjanie: micro USB port (5V/0,8A)
Závit: 510

BSKR MTL tank
Rozmery: 47,65mm x 19,5mm
Objem: 2ml / 3,5ml
Závit: 510
Náustok: 510

Obsah balenia:
1x BSKR batéria
1x BSKR MTL tank
1x delrin náustok
1x žhaviaca hlava 1,5Ω MTL / 7-15W
1x žhaviaca hlava 1,8Ω MTL / 7 -13W
1x náhradné bulb sklenené telo 3,5 ml
1x QC USB kábel
Príslušenstvo – náhradné tesniace krúžky

Záruka na výrobok 24 mesiacov
Batéria životnosť: 6 mesiacov

Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.

Batéria k elektronickej cigarete (e-inhalátoru) je tovar, ktorý podlieha bežnému opotrebeniu jej používaním. Minimálna životnosť batérií je 6 mesiacov. Záruka 24 mesiacov sa samozrejme vzťahuje na výrobné chyby. Úbytok alebo úplná strata kapacity po 6 mesiacoch je spôsobená bežným opotrebovaním batérie, takže nie je možná reklamácia.

Komu nie je E-inhalátor určený?

 • užívateľom mladším ako 18 rokov

 • nefajčiarom

 • tehotným a dojčiacim ženám

 • ľudom citlivým na nikotín a iné inhalačné zložky

Hodnotenia

Napísať hodnotienie

Vandy Vape BSKR MTL štartovacia sada

Vandy Vape BSKR MTL štartovacia sada

V štýlovom prevedení nastupuje prvá štartovacia sada od firmy Vandy Vape. Dlho očakávaný model s označením BSKR MTL má predovšetkým osloviť začiatočníkov, ktorí chcú prejsť na vaping, ale aj pokročilých užívateľov, ktorí hľadajú niečo kompaktné a štýlové do vrecka. 1100 mAh batéria s dvoma dostupnými režimami žhavenia v kombinácii s 2 ml tankom ponúka dokonale utiahnutý poťah štýlom ústa-pľúca.

Otázka (1)

Od Marek Beneš | 2019-08-30 13:31:19

Dobry den,
prosim Vas aku bateriu by ste odporucali ku tejto sade? Pomaly mi baterk doziva a nepotrebujem kupovat cely novy set.
Dakujem Vam
Marek

e-smoke vape shop

Zdravím Marek,

atík má 19mm priemer, takže ak chceme z toho mať opäť trubku, tak napríklad Joyetech Exceed D19 batériu, lebo priamo BSKR batérie nemáme v ponuke :-(

Igor z e-smoke

Page: 1

Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

3 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Prevziať