Aktuality

 • 4.4   Skompletizovali sme švajčiarsku long-fill sériu VAPE LOUNGE, doplnili novinky COSMOPOLITAN a BRAMBLE od britských SUPERGOOD a rozšírili sériu aróm DON CRISTO.
 • 29.3  Od dnes sa konečne dá platiť kartou za vytvorené objednávky na e-shope. Akceptované sú karty Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, Apple Pay a Union Pay.
 • 26.3  Objednávky cez e-shop si môžete vyzdvihnúť aj osobne v našej predajni. Od pondelka do piatku od 9-tej do 19-tej. V sobotu a nedeľu je zatvorená.
 • 24.3  Druhá séria Shake & Vape príchutí od AEON sa volá Journey Classic a budete mať nebíčko v papuľke...
 • 19.3  Pri doručení zásielok prostredníctvom spoločností REMAX a Zásielkovňa nám boli zvýšené ceny, ktoré sme museli zohľadniť v poštovnom pri uvedených prepravcoch. Stále ale máte na výber aj iných dopravcov bez zmenenej ceny, resp. s doručením zadarmo.
 • 15.3  UPOZORNENIE - z dôvodu vyhlásenia núdzového stavu v SR je predajňa ZATVORENÁ. Možný je len osobný odber objednávok z e-shopu, resp. zaslať objednávky dopravnou spoločnosťou. E-shop funguje v normálnom režime.
 • 13.3  Predajňa a aj e-shop funguje zatiaľ bez obmedzení.
 • 10.3  Prvá várka nových Shake&Vape predstavuje Strada a čajovú edíciu KTS TEA.
 • 7.3   Krásna drevená mechanika od tureckých Fakirs Mods sa volá Illusia S-25 Mech Mod. Od tabakových bastardov predstavujeme ich Custard Bastard sériu a britská Dinner Lady pre zmenu prináša tabakovú sériu. Chorvátsky Infamous uvádza špeciálnu príchuť Gin&Tonic.
 • 28.2  Už ste si namiešali vlastný liquid v našom Catch´a Bana Vape Bare? Ešte nie, tak máme pre vás súťaž na našom Facebooku a Instagrame, kde môžete svoj mix vyhrať.
 • 26.2  Od dnes si môžete vytvoriť vlastný liquid z nášho Catch´a Bana Vape Baru aj na e-shope a nechať si ho zaslať domov. Poď mixovať!
 • 24.2  Dnes spúšťame prvú fázu projektu Catch´a Bana Vape Bar v našej predajni. Príď si namiešať svoj vlastný liquid, alebo si objednaj jeden z hotových receptov.
 • 21.2  Niečo nové sa chystá v našej predajni... už o pár dní.
 • 15.2  Ketchi Coils predstavuje špirálky AZAZEL a z UK prichádzajú pobrexitové shortfilly Cotton&Cable, Dinner Lady uvádza tabakovú líniu longfillov a Dovpo Odin 200W Box Mod za lepšiu cenu bez DNA čipu.
 • 7.2  Ako jedny z mála na svete vám ponúkame limitovanú edíciu D.R.A.M. III RTA v prevedení Matte Black. Z tej istej dielne, teda K&C Mods, prišli aj ručne robené špirálky. Kvalitu nezaprie ani Aspire Nautilus GT atomizér na továrenské hlavy - určený pre MTL.
 • 3.2  Pozrite sa na kooperáciu Aspire a High-end výrobcu Taifun a na ich spoločný projekt s názvom Aspire Nautilus GT set. Alebo snehobiely Dotmod dotAIO LE, čierny Vapor Giant Kronos 2 S DLC, či Taifun GT IV S. Vo všetkých si vychutnáte ovocné NOMZ X2 liquidy.
 • 28.1  Znížili sme ceny na šmakocinkách od Twist, FRYD, Banana Butt, Bogan Brews, Coastal Clouds, Kings Crest a BRWD. Mlsanie začína...
 • 27.1  Easy Side Box Mod od Ambition Mods opäť skladom a aj v dvoch nových prevedeniach.
 • 21.1  V ponuke sa objavili nové príchute od obľúbených Infamous, či tabakové arómy od Empire Brew Pirates a ovocné shortfilly od Harmony Loco. Vyskúšať ich môžete v novom atíku Nautilus XS, či Zenith PRO Tanku. K setom pribudli Zelos 2.0 a dva POD systémy Jester a Crown POD.
 • 18.1  Sa uskutoční v poradí už 26 zraz vo Vinopolitane a tentokrát okrem občerstvenia a tomboly budú na ochutnávku Strawberry Queen a Tobacco Bastards.
 • 17.1  Už aj druhá várka náustkov je na stránke. Medzi nimi sú aj krásne drevené kúsky. Už ste ochutnali nové príchute od Infamous?
 • 13.1  Prvá várka náustkov je online. Úplne nová séria Vapor Giant náustkov pre DL a MTL. 7 druhov a z každého 4 varianty...
 • 11.1  Nadupaná zásielka od high-end výrobcov Fakirsmods dorazila. Najnovšia drevená Illusia-C s Dicodes čipom, krásne drevené Illusia-S 18 mechanické mody na 18650, či 18350 batérie a gravírovaná Illusia ION Mech mod 18350... Iba pre tých, ktorý vedia čo chcú.
 • 3.1  Po troch kráľoch prichádza štvrtý, kráľ Milan a je to NÁŠ ČLOVEK. Tento k vám bude chodiť každý pracovný deň, lebo je to nový VAPE kuriér. Pre našich zákazníkov z hlavnej dediny (čítaj Bratislava) spúšťame nové možnosti doručenia e-shopových objednávok.

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Vandy Vape

Zľavnené produkty

Akcia
Vandy Vape AP MTL štartovacia sada


Položiť otázku (0)

Iba na objednávku do 24/48 hod.

Vandy Vape AP MTL štartovacia sada

Nový produkt

Vandy Vape AP je šikovná a kompaktná štartovacia sada pre MTL účely, s ľahkou hmotnosťou a z kvalitného TPE materiálu, ktorý sa môže pochváliť nadštandardnou odolnosťou voči nechceným pádom a vniknutiu vody či prachu do zariadenia (IP66). Batéria s kapacitou 900mAh disponuje manuálnym nastavením napätia a dodáva sa atomizérom, ktorý využíva MTL Berserker žhaviace hlavy v odpore 1,5 a 1,8ohm.

Viac detailov

30,95 € s DPH

Viac informácií

Vandy Vape AP MTL odolná štartovacia sada
Vandy Vape AP MTL štartovacia sada (www.e-smoke.sk)

Odolný voči pádom, prachu a vode
Vandy Vape AP elektronická cigareta je vyrobená kvalitného a pevného TPE materiálu a môže pochváliť normou IP66, čo zaručuje jej odolnosť voči vniknutiu prachu a vody dovnútra zariadenia. Môžete mať istotu, že nič sa nestane vašej e-cigarety ani v daždi, ani pri náhodných pádoch.

Vandy Vape AP MTL štartovacia sada (www.e-smoke.sk)

Manuálne nastavenie napätia
AP disponuje vstavanou batériou s kapacitou 900mAh, manuálnym nastavením napätia, ochranou proti skratu a prehriatiu a nízkemu odporu. Pomocou regulačných tlačidiel si viete zvoliť preferované výstupné napätie v rozpätí 3,2 – 4V. AP MOD je tiež vybavený praktickým indikátorom zostávajúcej kapacity batérie. S plne nabitou batériou pri normálnom používaní vydrží aj 2 dni. Nabíja sa pomocou micro USB portu, ktorý je schovaný za silikónovou krytkou. 

Vandy Vape AP MTL štartovacia sada (www.e-smoke.sk)

AP MTL tank s objemom 2ml
Výrobca k tejto sade pridelil atomizér AP MTL s objemom 2ml. Celý je plne rozoberateľný, čo sa postará o ľahkú údržbu a výmenu žhaviacej hlavy. Využíva systém horného plnenia – plní sa po odskrutkovaní vrchnej časti.

Vandy Vape AP MTL štartovacia sada (www.e-smoke.sk)

Je kompatibilný so žhaviacimi hlavami Berserker s odporom 1,5ohm a 1,8ohm. Berserker hlavy majú vnútri horizontálnu špirálku - dosiahnete krásne utiahnuté potiahnutie, veľmi podobné klasickým cigaretám. Skvele poslúžia aj s náplňami s obsahom nikotínovej soli.

Precízna regulácia pre dokonale utiahnuté šlukovanie
6-stupňová regulácia prívodu vzduchu pre nastavenie optimálneho potiahnutia sa nachádza v spodnej časti. Na výber máte 6 rôznych otvorov s vnútorným priemerom: 0,6 / 0,8 / 1,0 / 1,5 / 2,0 a 2,5 mm.

Vandy Vape AP MTL štartovacia sada (www.e-smoke.sk)

Parametre:
Vandy Vape AP Grip
Rozmery: 74mm x 27,8mm
Výstupný výkon: max. 20W
Výstupné napätie: 3,2V-4,2V
Podporované režimy: VV
Podporovaný odpor: 0,6Ω-3Ω
Batéria: 900mAh
Nabíjanie: micro USB port
Závit: 510 a odpružený kontakt

AP MTL tank
Rozmery: 38x22mm
Kapacita: 2ml
Materiál: nerezová oceľ, pyrex (Laboratórne sklo)
Závit: 510

Obsah balenia:
1x Vandy Vape AP batéria
1x AP MTL Sub tank
1x žhaviaca hlava 1,5Ω (7W-13W)
1x žhaviaca hlava 1,8Ω (7W-13W)
Príslušenstvo

Záruka na výrobok 24 mesiacov
Batéria životnosť: 6 mesiacov

Batéria k elektronickej cigarete (e-inhalátoru) je tovar, ktorý podlieha bežnému opotrebeniu jej používaním. Minimálna životnosť batérií je 6 mesiacov. Záruka 24 mesiacov sa samozrejme vzťahuje na výrobné chyby. Úbytok alebo úplná strata kapacity po 6 mesiacoch je spôsobená bežným opotrebovaním batérie, takže nie je možná reklamácia.

Komu nie je E-inhalátor určený?

 • užívateľom mladším ako 18 rokov

 • nefajčiarom

 • tehotným a dojčiacim ženám

 • ľudom citlivým na nikotín a iné inhalačné zložky

Hodnotenia

Napísať hodnotienie

Vandy Vape AP MTL štartovacia sada

Vandy Vape AP MTL štartovacia sada

Vandy Vape AP je šikovná a kompaktná štartovacia sada pre MTL účely, s ľahkou hmotnosťou a z kvalitného TPE materiálu, ktorý sa môže pochváliť nadštandardnou odolnosťou voči nechceným pádom a vniknutiu vody či prachu do zariadenia (IP66). Batéria s kapacitou 900mAh disponuje manuálnym nastavením napätia a dodáva sa atomizérom, ktorý využíva MTL Berserker žhaviace hlavy v odpore 1,5 a 1,8ohm.

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

3 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Prevziať