Aktuality

 • 29.3  Od dnes sa konečne dá platiť kartou za vytvorené objednávky na e-shope. Akceptované sú karty Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, Apple Pay a Union Pay.
 • 26.3  Objednávky cez e-shop si môžete vyzdvihnúť aj osobne v našej predajni. Od pondelka do piatku od 9-tej do 19-tej. V sobotu a nedeľu je zatvorená.
 • 24.3  Druhá séria Shake & Vape príchutí od AEON sa volá Journey Classic a budete mať nebíčko v papuľke...
 • 19.3  Pri doručení zásielok prostredníctvom spoločností REMAX a Zásielkovňa nám boli zvýšené ceny, ktoré sme museli zohľadniť v poštovnom pri uvedených prepravcoch. Stále ale máte na výber aj iných dopravcov bez zmenenej ceny, resp. s doručením zadarmo.
 • 15.3  UPOZORNENIE - z dôvodu vyhlásenia núdzového stavu v SR je predajňa ZATVORENÁ. Možný je len osobný odber objednávok z e-shopu, resp. zaslať objednávky dopravnou spoločnosťou. E-shop funguje v normálnom režime.
 • 13.3  Predajňa a aj e-shop funguje zatiaľ bez obmedzení.
 • 10.3  Prvá várka nových Shake&Vape predstavuje Strada a čajovú edíciu KTS TEA.
 • 7.3   Krásna drevená mechanika od tureckých Fakirs Mods sa volá Illusia S-25 Mech Mod. Od tabakových bastardov predstavujeme ich Custard Bastard sériu a britská Dinner Lady pre zmenu prináša tabakovú sériu. Chorvátsky Infamous uvádza špeciálnu príchuť Gin&Tonic.
 • 28.2  Už ste si namiešali vlastný liquid v našom Catch´a Bana Vape Bare? Ešte nie, tak máme pre vás súťaž na našom Facebooku a Instagrame, kde môžete svoj mix vyhrať.
 • 26.2  Od dnes si môžete vytvoriť vlastný liquid z nášho Catch´a Bana Vape Baru aj na e-shope a nechať si ho zaslať domov. Poď mixovať!
 • 24.2  Dnes spúšťame prvú fázu projektu Catch´a Bana Vape Bar v našej predajni. Príď si namiešať svoj vlastný liquid, alebo si objednaj jeden z hotových receptov.
 • 21.2  Niečo nové sa chystá v našej predajni... už o pár dní.
 • 15.2  Ketchi Coils predstavuje špirálky AZAZEL a z UK prichádzajú pobrexitové shortfilly Cotton&Cable, Dinner Lady uvádza tabakovú líniu longfillov a Dovpo Odin 200W Box Mod za lepšiu cenu bez DNA čipu.
 • 7.2  Ako jedny z mála na svete vám ponúkame limitovanú edíciu D.R.A.M. III RTA v prevedení Matte Black. Z tej istej dielne, teda K&C Mods, prišli aj ručne robené špirálky. Kvalitu nezaprie ani Aspire Nautilus GT atomizér na továrenské hlavy - určený pre MTL.
 • 3.2  Pozrite sa na kooperáciu Aspire a High-end výrobcu Taifun a na ich spoločný projekt s názvom Aspire Nautilus GT set. Alebo snehobiely Dotmod dotAIO LE, čierny Vapor Giant Kronos 2 S DLC, či Taifun GT IV S. Vo všetkých si vychutnáte ovocné NOMZ X2 liquidy.
 • 28.1  Znížili sme ceny na šmakocinkách od Twist, FRYD, Banana Butt, Bogan Brews, Coastal Clouds, Kings Crest a BRWD. Mlsanie začína...
 • 27.1  Easy Side Box Mod od Ambition Mods opäť skladom a aj v dvoch nových prevedeniach.
 • 21.1  V ponuke sa objavili nové príchute od obľúbených Infamous, či tabakové arómy od Empire Brew Pirates a ovocné shortfilly od Harmony Loco. Vyskúšať ich môžete v novom atíku Nautilus XS, či Zenith PRO Tanku. K setom pribudli Zelos 2.0 a dva POD systémy Jester a Crown POD.
 • 18.1  Sa uskutoční v poradí už 26 zraz vo Vinopolitane a tentokrát okrem občerstvenia a tomboly budú na ochutnávku Strawberry Queen a Tobacco Bastards.
 • 17.1  Už aj druhá várka náustkov je na stránke. Medzi nimi sú aj krásne drevené kúsky. Už ste ochutnali nové príchute od Infamous?
 • 13.1  Prvá várka náustkov je online. Úplne nová séria Vapor Giant náustkov pre DL a MTL. 7 druhov a z každého 4 varianty...
 • 11.1  Nadupaná zásielka od high-end výrobcov Fakirsmods dorazila. Najnovšia drevená Illusia-C s Dicodes čipom, krásne drevené Illusia-S 18 mechanické mody na 18650, či 18350 batérie a gravírovaná Illusia ION Mech mod 18350... Iba pre tých, ktorý vedia čo chcú.
 • 3.1  Po troch kráľoch prichádza štvrtý, kráľ Milan a je to NÁŠ ČLOVEK. Tento k vám bude chodiť každý pracovný deň, lebo je to nový VAPE kuriér. Pre našich zákazníkov z hlavnej dediny (čítaj Bratislava) spúšťame nové možnosti doručenia e-shopových objednávok.
 • 31.12  Veľmi pekne Vám ďakujeme za prejavenú priazeň a dôveru, za možnosť mať hobby a záľubu ako pracovnú náplň a tešíme sa ďalšie stretnutia s vami aj v novom roku a prajeme vám veľa zdravia, šťastia a pohody.
 • 21.12  Tesne pred sviatkami sme naskladnili špičkové trubky D.R.A.M. ZEUS, špičkový VEGA RDA od Sirius Mods či krásnu dotMod dotAIO SE 35W sadu s nádherným gravírovaním. V ničom nezaostáva ani kanadský KALI V2 RDA/RSA, či väčší braček KRONOS 2 M RTA od Vapor Giant, ktorý sadne aj na Vaporesso SWAG 2 Mod.
 • 18.12  Tu si môžete pozrieť rozhovor s pani prof. MUDr. Evou Králíkovou CSc. z Centra liečby závislosti na tabaku III. internej kliniky 1.LF UK a VFN o afére z USA, IQOSe a elektronických cigaretách.
 • 12.12  SvoeMesto prináša špeciálnu edíciu Kayfun Lite Nite DLC v 22mm a 24mm verzii. Česká Impéria konečne vyrobila hustejšie Emporio High VG náplne, TI Juice predstavuje sériu Alpha Origins a maslové nebíčko v papuľke vám zaručí Supergood Butter Shake&Vape.
 • 10.12  Prišla nádielka zo SmokerStore v podobe Taifun GT4 ver. 2019, špeciálna GT4 Titan Edition a trubka s ochranou Skarabäus Pro Max DLC. Nezaostáva ani SMOK zo svojim MAG P3 setom a Vapefly prináša Brunhilde Top Coiler MTL RTA. Americký Daddys Vapor predstavuje ovocné SHAN ELIQUID a litovský Big Mouth zase Jungle Hit sériu Shake&Vape náplní.
 • 3.12   Po dlhšej dobe je tu ďalšia várka noviniek. Mega výkonný Dovpo ODIN DNA 250C na dve 21700 batérie, či nezvyčajný Easy Side Box od Ambition Mods. Ponuku PODov rozšírili svietiaci Acrohm FUSH Nano a malinký Uwell KOKO. Premiéru má aj vytunovaný atík Dead Rabbit RDA V2 Perfectus, v ktorom si vychutnáte jahodovú sériu Strawberry Queen, alebo špeciálnu edíciu od Infamous aj zo Santa´s Cookie príchuťou.

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Vaporizer

Zľavnené produkty

Flowermate Aura vaporizér


Položiť otázku (1)

Flowermate Aura vaporizér

VAPORIZER-FLOWERMATE-AURA

Nový produkt

Štýlový prenosný vaporizér na sušené bylinky! Flowermate Aura je vaporizér s diskrétnym dizajnom a umožňuje efektívnu vaporizáciu všetkých druhov byliniek, voskov a olejov. Batéria s kapacitou 2600mAh je vybavená keramickou komôrkou, do ktorej sa zmestí 0,4g sušenej bylinky. Nedochádza k spaľovaniu, zahrievaním sa uvoľnia aktívne látky a chute z bylín a esenciálnych olejov.

Viac detailov

61,95 € s DPH

Viac informácií

Flowermate Aura vaporizér na sušené bylinky
vaporizer flowermate aura (www.e-smoke.sk)
Flowermate Aura je vyrobený z vysokokvalitných materiálov, odolných voči vysokým teplotám. Je príjemný na dotyk a nevyzerá lacno. Štýlový a prenosný pen-style vaporizér s diskrétnym dizajnom a s váhou len 104 gramov umožňuje efektívnu vaporizáciu všetkých druhov byliniek, voskov a olejov. 
Zariadenie sa skladá len z dvoch častí – samotný vaporizér + plastový náustok so sitkom. Ľahko odnímateľný, ergonomický tvarovaný náustok drží na mieste jeden silikónový tesniaci krúžok. Náustok využíva sitko z nerezu, ktoré podľa potreby môžete odskrutkovať a vyčistiť alebo zameniť za nové.
vaporizer flowermate aura (www.e-smoke.sk)
Keramická komora na sušené bylinky
Pod náustkom, v tele vaporizéra sa nachádza keramická komora, do ktorej sa zmestí cca 0,4g sušenej bylinky - objem 1,7ml. Keramická komora Aury je rovnomerne zahrievaná siedmymi tryskami s vylepšeným prúdením vzduchu pre čo najlepšie podanie chuti.
Jednoduché ovládanie - nastavuje sa len teplota
Pre zapnutie stačí stlačiť spínací gombík 5x rýchlo po sebe. Plus a minus tlačidlá umožňujú nastavenie teploty v celom rozsahu medzi 40°C až 230°C v krokoch po jednom stupni! Aura sa zahreje za 25 sekúnd. Po dosiahnutí nastavenej teploty sa na displeji zobrazí symbol pary a zariadenie je pripravené na použitie – môžete začať inhalovať. Flowermate Aura sa po 5 minútach ohrievania automaticky vypne, aby sa šetrila batéria.
vaporizer flowermate aura (www.e-smoke.sk)
Digitálny OLED displej zobrazuje zostávajúcu kapacitu batérie, nastavenú teplotu (v stupňoch Celzia alebo Fahrenheit) a symbol pary, ktorý indikuje kedy je zariadenie pripravené na používanie.
Vaporizér Flowermate Aura disponuje batériou s kapacitou 2600mAh, ktorý sa nabíja cez USB port, nachádzajúci sa na spodku zariadenia. Vaporizér sa dá používať aj počas nabíjania. Úplne nabitá batéria umožňuje užívať si až dve celé hodiny vaporizácie, čo na jedno nabitie znamená mnoho uskutočnených 5-minútových sekvencií.
vaporizer flowermate aura (www.e-smoke.sk)
Všetko v jednom - vaporizuje byliny, vosk aj oleje
Aura umožňuje vaporizovať sušené byliny, koncentráty aj oleje. K vaporizéru Flowermate Aura pridali aj nerezové vložky, ktoré môžete vsunúť do keramickej komory. Jedna z nich slúži na vaporizáciu koncentrátov (voskov a olejčekov) a druhá sa dá použiť na uskladnenie resp. prenášanie sušenej bylinky.
POZNÁMKA: Flowermate Aura nie je možné používať s e-liquidmi!
Balenie obsahuje náhradné sitká, nerezové vložky, náradie na plnenie komôrky, nabíjací micro USB kábel, puzdro a so sadou je dodávaná aj čistiaca kefka, ktorou viete dokonale vyčistiť keramickú komoru.
vaporizer flowermate aura (www.e-smoke.sk)
Čo je vaporizácia - aromaterapia
Pri vaporizácii dochádza k ohrievaniu sušenej bylinky, pri ktorom sa uvoľňujú aktívne a zdraviu prospešné látky, takzvané terpény. Vzniknutý výpar sa následne inhaluje do pľúc. Vaporizácia nemá nič spoločné s fajčením. Pri vaporizácii nedochádza k horeniu a spaľovaniu byliniek, čiže neprodukuje sa ani decht a ani iné karcinogénne látky! Pri pomalom ohrievaní sa postupne uvoľňujú len tie zdraviu prospešné látky. Rôzne bylinky majú rôzne vlastnosti a účinky v závislosti od teploty na ktorej sa zahrievajú. Dajú sa použiť rôzne sušené bylinky, fantázii sa medze nekladú.

Tipy:
1. pomalá a ustálená inhalácia dosahuje najlepšie výsledky

2. nesmiete komoru preplniť alebo príliš natlačiť, tým sa obmedzuje prúdenie vzduchu a sťažuje sa vaporizácia.
3. pre silnejšie/intenzívnejšie výpary, skúste zvýšiť teplotu.

Parametre:
rozmer: 147mm x 28mm x 28mm
displej: OLED
kapacita batérie: 2600mAh - vstavaná LG/SAMSUNG Li-ion batéria
rozsah teploty: 40 - 230 °C / 104 - 446 F
výstupné napätie: 3,7V

Balenie obsahuje:
1x AURA vaporizér
1x AURA náustok
1x nádobka na vosk/olej
1x nádobka na sušené bylinky
5x sitko z nerezovej ocele
1x náradie na plnenie komorky
1x čistiaca kefka
1x prenosné puzdro
1x nabíjací kábel micro USB
1x manuál

Hodnotenia

Napísať hodnotienie

Flowermate Aura vaporizér

Flowermate Aura vaporizér

Štýlový prenosný vaporizér na sušené bylinky! Flowermate Aura je vaporizér s diskrétnym dizajnom a umožňuje efektívnu vaporizáciu všetkých druhov byliniek, voskov a olejov. Batéria s kapacitou 2600mAh je vybavená keramickou komôrkou, do ktorej sa zmestí 0,4g sušenej bylinky. Nedochádza k spaľovaniu, zahrievaním sa uvoľnia aktívne látky a chute z bylín a esenciálnych olejov.

Otázka (1)

Od Laco Weber | 2019-12-19 06:35:37

Dobrý deň, prosím Vás dá sa cez to vaporizovať aj tabak, niečo na spôsob Iqos? Ďakujem Laco.

e-smoke vape shop

Zdravím Laco,

upravený tabak možno áno, IQOS určite nie.

Igor z e-smoke

Page: 1

Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

4 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Prevziať