Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Vaporizer

Zľavnené produkty

dotMOD dotLeaf
Potiahnite obrázok, aby sa točil


Položiť otázku (0)

dotMOD dotLeaf

VAPORIZER-DOTMOD-DOTLEAF

Nový produkt

Osvedčená technológia so štýlovým dizajnom! DotMOD hrdo predstavuje svoje prvé zariadenie určené na vaporizáciu sušených bylín! DotLeaf sa môže pýšiť vymeniteľnou batériou a reguláciou teploty ohrievania. Vďaka pribaleným adaptérom sa dá vaporizér dotLeaf využívať aj v kombinácii s vašou vodnou fajkou!

Viac detailov

159,95 € s DPH

Viac informácií

dotMOD dotLeaf vaporizér na sušené bylinky
dotmod_dotleaf_esmoke (www.e-smoke.sk)

dotLeaf od firmy dotMOD na prvý pohľad síce vyzerá ako dotAIO, ale nejedná sa o žiadnu elektronickú cigaretu. Ide o high-end vaporizér, ktorý je určený výhradne na efektívnu vaporizáciu (ohrievanie) všetkých druhov byliniek a liečivých rastlín, pri ktorom sa uvoľňujú aktívne látky a chute zo sušených bylín.

UPOZORNENIE: dotLeaf vaporizér nie je možné používať s e-liquidmi!
dotLeaf vaporizér nie je kompatibilný s dotAIO tankom pre e-liquid!

dotmod_dotleaf_esmoke (www.e-smoke.sk)

Kvalitné hliníkové telo a ULTEMová nádržka s keramickou komorou
Podobne, ako aj pri ostatných zariadeniach dotMod, aj dotLeaf je vyrobený z vysoko kvalitného leteckého hliníka s luxusným high-end spracovaním a odolným farebným postrekom. Na obidvoch stranách nájdeme odnímateľné magnetické dvierka, pod ktorými sa na jednej strane nachádza slot pre vymeniteľnú batériu 18650 a z druhej strany sa vkladá ultemova nádržka vo vnútri s keramickou komorou pre sušené bylinky všeljakého typu. Zariadenie využíva vymeniteľný POM náustok typu 510.

dotmod_dotleaf_esmoke (www.e-smoke.sk)

Vďaka ľahko odnímatelnej ultemovej nádržky dotLeaf je čistenie a doplňovanie komory neuveriteľne ľahké. Komôrka je vyrobená z vysoko kvalitnej keramiky, v ktorej nedochádza k spaľovaniu, len rovnomernému zahrievaniu, vďaka čomu si užijete perfektnú vaporizáciu s dokonalou chuťou. Veľkou výhodou je vymeniteľné sitko, ktoré sa dá ľahko vybrať a prepláchnuť pod tečúcou vodou.

Regulácia teploty a špeciálny BOOST režim
Zariadenie zvládne nahriať obsah keramické komory až na 245 °C s možnosťou regulácie teploty. 
Špeciálny dotChip 2.0 umožňuje výber zo štyroch rôznych teplôt a to 185 °C, 200°C, 215°C a 230°C. Nastaviť si preferovanú teplotu viete pomocou maličkého tlačidla, ktoré je schované pod magnetickými dvierkami vedľa batérie. Vaporizér tiež ovláda takzvaný BOOST REŽIM, ktorým na krátky okamih viete posilniť výkon formou zvýšenia teploty o 15 ° C!

dotmod_dotleaf_esmoke (www.e-smoke.sk)

Dlhá výdrž s USB-C nabíjaním
Zariadenie dotLeaf funguje len na batériu typu 18650, ktorá nie je súčasťou balenia. Odporúčame si zakúpiť monočlánok o kapacite 3000mAh, aby ste mali postarané o čo najdlhšiu výdrž (napr. LG, Sony VTC6). Môžete sa tešiť na rýchle nabíjanie pomocou vstavaného USB-C konektora.

Ochranné funkcie pre bezpečné vaporizovanie
Samozrejme nechýbajú ani rôzne ochranné funkcie, medzi nimi ani ochrana proti prehriatiu. Pri prekročení maximálnej teploty elektroniky (75 °C), automaticky dôjde k vypnutiu vaporizéra. Novo vyvinutý chip zaručuje dlhšiu výdrž na jedno nabitie.

dotmod_dotleaf_esmoke (www.e-smoke.sk)

Funguje aj v kombinácii s vašou obľúbenou vodnou fajkou
Vďaka príslušenstvu v podobe 14mm a 18mm adaptérov môžete vaporizér dotLeaf využívať aj v kombinácii s vašou vodnou fajkou! Navyše, adaptér môžete použiť aj ako náhradný náustok, ak túžite po voľnejšom poťahu.

dotmod_dotleaf_esmoke (www.e-smoke.sk)
Čo je vaporizácia - aromaterapia
Pri vaporizácii dochádza k ohrievaniu sušenej bylinky, pri ktorom sa uvoľňujú aktívne a zdraviu prospešné látky, takzvané terpény. Vzniknutý výpar sa následne inhaluje do pľúc. Vaporizácia nemá nič spoločné s fajčením. Pri vaporizácii nedochádza k horeniu a spaľovaniu byliniek, čiže neprodukuje sa ani decht a ani iné karcinogénne látky! Pri pomalom ohrievaní sa postupne uvoľňujú len tie zdraviu prospešné látky. Rôzne bylinky majú rôzne vlastnosti a účinky v závislosti od teploty na ktorej sa zahrievajú. Dajú sa použiť rôzne sušené bylinky, fantázii sa medze nekladú.

Tipy:
1. pomalá a ustálená inhalácia dosahuje najlepšie výsledky

2. nesmiete komoru preplniť alebo príliš natlačiť, tým sa obmedzuje prúdenie vzduchu a sťažuje sa vaporizácia.
3. pre silnejšie/intenzívnejšie výpary, skúste zvýšiť teplotu.

Parametre:
rozmer: 86mm x 46mm x 23mm
vymeniteľná batéria typu 18650 (nie je súčasťou balenia)

nastaviteľná teplota: 4 stupne zahrievania
nabíjanie: micro USB
-C

použité materiály: Anodizovaný hliník, ultem, 24K zlato
nabíjanie: USB C port
náustok: 510

Obsah balenia:
1x Dotmod dotLeaf vaporizér
1x ultem nádržka pre bylinky
1x POM náustok 510
1x 14mm adaptér
1x 18mm adaptér
1x multitool
1x čistiaca kefka
1x pevné plastové prenosné puzdro
1x nabíjací kábel USB-C
1x manuál

Záruka na výrobok 24 mesiacov.

Hodnotenia

Napísať hodnotienie

dotMOD dotLeaf

dotMOD dotLeaf

Osvedčená technológia so štýlovým dizajnom! DotMOD hrdo predstavuje svoje prvé zariadenie určené na vaporizáciu sušených bylín! DotLeaf sa môže pýšiť vymeniteľnou batériou a reguláciou teploty ohrievania. Vďaka pribaleným adaptérom sa dá vaporizér dotLeaf využívať aj v kombinácii s vašou vodnou fajkou!

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

5 ďalších produktov v rovnakej kategórii: