Aktuality

RTA

RTA 48 produktov

Filter

Použité filtre:
  Výrobca
  farba
  Priemer Atomizéra
  Kapacita Atomizéra
  Typ Atomizéra
  DL / MTL
  Náustok
  Počet špiráliek
  na stranu
  Zobraziť 1 - 20 z 48 položiek
  • 29,95 €
   Nové

   Nový Ammit MTL RTA na jednu špirálku od Geekvape prichádza s 24mm priemerom a 4ml objemom. Precízne nastaviteľný horný prívod vzduchu s trojrozmerným prúdením vzduchu umožňuje 9 rôznych nastavení a garantuje príjemne utiahnutý poťah a celodenný pôžitok z vapovania bez pretekania!

   29,95 €
  • 74,95 €
   Nové

   Špičkový DotRTA od spoločnosti Dotmod je prvotriedný motací atomizér s priemerom 24mm a možnosťou použitia so single/dual špirálkami. Objem tanku je 9 ml a prináša netradičnú 17mm veľkú postless základňu so štyrmi kontaktmi, uprostred ktorej sa ligoce elegantne zasadený zirkón drahokam.

   74,95 €
  • 87,95 €
   Nové

   V Maďarsku navrhnutý a vyrobený Dvarw DL Nano RTA od firmy KHW MODS láka užívateľov predovšetkým so svojou jednoduchou konštrukciou a klasickým kompaktným old school dizajnom z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a polykarbonátu. Tank s kapacitou 6 ml sa plní po odstrutkovaní základne, ktorá ponúka priestor pre jednu špirálku a je dodávaný s vymeniteľnou...

   87,95 €
  • 35,95 €
   Nové

   Špičkový VXV Soulmate RBA sa prezentuje s atraktívnym dizajnom, 24mm priemerom a 4ml kapacitou tanku s praktickým horným plnením. Jednoduchá základňa umožňuje osadenie jednej špirálky a v kombinácii s malou dvoj-dielnou komorou a malými otvormi pre prietok vzduchu je Soulmate RBA špeciálne predurčený pre klasické poťahovanie ústa-pľúca (MTL).

   35,95 €
  • 43,95 €
   Nové

   Mrakostroj obrích rozmerov s priehľadnou komorou! Nový počin od výrobcu Steam Crave, Glaz RTA s priemerom 31mm, vie osloviť predovšetkým so svojou sklenenou komorou, cez ktorú vidíte na základňu a svoje špirálky. Obrovský priemer ponúka poriadne priestornú základňu pre dve špirálky, 7ml objem, široké spodné prívody vzduchu a posuvný horný systém plnenia.

   43,95 €
  • 39,95 €
   Nové

   Trojnásobná chuť s extrémnou produkciou mrakov! Nový Triple 2 RTA od Vandy Vape, so špeciálne prispôsobenou veľkou základňou, s priemerom 28mm umožňuje osadenie troch špirálok naraz. Sada prichádza s farebným resinovým tankom v objeme 8ml a jedinečným systémom prietoku vzduchu, ktorý cez 33 malých otvorov ofukuje nainštalované špirálky.

   39,95 €
  • 3,95 €
   Nové

   Náhradné sklenené telo určené pre atomizér CTHULHU Hastur MTL RTA.

   3,95 €
  • 80,95 €
   Nové

   V Maďarsku navrhnutý a vyrobený Dvarw MTL RTA od firmy KHW MODS láka predovšetkým svojou jednoduchou konštrukciou a klasickým kompaktným old school dizajnom z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a polykarbonátu. Tank s kapacitou 5 ml sa plní po odstrutkovaní základne, ktorá ponúka priestor pre jednu špirálku a je dodávaný s vymeniteľnou redukčnou AFC...

   80,95 €
  • 87,95 €
   Nové

   V Maďarsku navrhnutý a vyrobený Dvarw DL RTA od firmy KHW MODS láka užívateľov predovšetkým so svojou jednoduchou konštrukciou a klasickým kompaktným old school dizajnom z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a polykarbonátu. Tank s kapacitou 3,5 ml sa plní po odstrutkovaní základne, ktorá ponúka priestor pre jednu špirálku a je dodávaný s vymeniteľnou...

   87,95 €
  • 80,95 €
   Nové

   V Maďarsku navrhnutý a vyrobený Dvarw MTL RTA od firmy KHW MODS láka predovšetkým svojou jednoduchou konštrukciou a klasickým kompaktným old school dizajnom z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a polykarbonátu. Tank s kapacitou 3,5 ml sa plní po odstrutkovaní základne, ktorá ponúka priestor pre jednu špirálku a je dodávaný s vymeniteľnou redukčnou AFC...

   80,95 €
  • 37,95 €
   Nové

   Zeus DUAL RTA od Geek Vape je pokračovaním populárneho Zeus RTA. Upgradovaná verzia ponúka veľkú postless základňu so štyrmi kontaktmi pre jednu alebo dve špirálky, 25mm priemer spolu s 5,5ml objemom tanku, pričom sa zachoval dobre známy dizajn s vrchnou reguláciou prietoku vzduchu, ktorý zabraňuje pretekaniu!

   37,95 €
  • 28,95 €

   Super dvoj špirálkové RTAčko bez pretekania! Engine 2 RTA, vylepšená verzia od renomovanej firmy OBS, pokračuje v šľapajách predošlej verzii. S priemerom 26mm (25mm pri základni) ponúka skvelý objem 5ml. Vďaka svojej konštrukcii s horným prívodom vzduchu a jednoduchým praktickým plnením, OBS Engine 2 RTA nepreteká, ani sa nerosí!

   28,95 €
  • 31,95 €

   Po úspechu Manta RTA, spoločnosť Advken predstavuje menšiu verziu pre jednu špirálku. Manta MTL RTA s priemerom 24mm je prispôsobená k potrebám MTL vapingu. Motací atomizér s kvalitnou konštrukciou a 3ml objemom zabezpečuje príjemné množstvo pary a dostatočne utiahnuté a tuhé poťahovanie štýlom ústa-pľúca.

   31,95 €
  • 94,95 €

   Luxusný atomizér JuggerKnot RTA na dve špirálky od QP Design prichádza s hornou reguláciou prívodu vzduchu a praktickým horným plnením, ktoré zabraňujú pretekaniu e-liquidu. Ďalším veľkým plusom je náhradné ultemové telo, ktoré Vám dovoľuje zväčšiť kapacitu tanku zo základných 4ml na úctyhodných 6ml!

   94,95 €
   Len online – nedostupné v kamennej predajni
  • 35,95 €

   Zeus DUAL RTA od Geek Vape je pokračovaním populárneho Zeus RTA. Upgradovaná verzia ponúka veľkú postless základňu so štyrmi kontaktmi pre jednu alebo dve špirálky, 25mm priemer spolu s 4ml objemom tanku, pričom sa zachoval dobre známy dizajn s vrchnou reguláciou prietoku vzduchu, ktorý zabraňuje pretekaniu!

   35,95 €
  • 3,95 €

   Náhradné sklenené telo určené pre atomizér asMODus Voluna RTA.

   3,95 €
  • 49,95 €

   Inovatívny atomizer z dielne Joyetech mení hru vapingu! Nový model Riftcore Duo RTA využíva jedinečnú technológiu RFC žhavenia. Už nepotrebujete žiadnu špirálku, namiesto nich sú v základni upevnené dve perforované dostičky, ktoré rovnomerne zahrievajú vatu usadenú medzi nimi a ktoré majú extrémne dlhú životnosť!

   49,95 €
  • 36,86 €

   Uwell predstavuje svoj inovatívny „dva v jednom“ atomizér s označením Fancier. S priemerom 24mm a schopnosťou byť RTA aj RDA ponúka chytré a elegantné spracovanie s obrovskou produkciou pary a slušným podaním chuti.

   36,86 €
  • 34,95 €

   Rose MTL RTA atomizér od firmy Fumytech je určený pre jednu špirálku a ponúka 24mm priemer v kombinácii s 3,5 ml nádržou. Atomizér bol špeciálne navrhnutý pre použitie na MTL, a osloví najme s dostatočne utiahnutým poťahom a intenzívnou prekreslenou chuťou!

   34,95 €
  • 29,45 €

   Hastur MTL RTA je 3,5ml motací atomizér na jednu špirálku od výrobcu Cthulhu. Precízna kontrola prúdenia vzduchu s menitelnými vložkami, a zmenšená komora spolu s vyvýšenou špirálkou pre lepšie podanie chuti robia z Hastur MTL RTA ideálnu voľbu pre poťahovanie ústa-pľúca (MTL).

   29,45 €
  Zobraziť 1 - 20 z 48 položiek