Aktuality

RTA

RTA 44 produktov

Filter

Použité filtre:
  Výrobca
  farba
  Priemer Atomizéra
  Kapacita Atomizéra
  Typ Atomizéra
  DL / MTL
  Náustok
  Počet špiráliek
  na stranu
  Zobraziť 1 - 20 z 44 položiek
  • 38,19 €
   Nové

   Nové vydanie Mage RTA 2019 je ďalším krokom vo vývoji kvalitného RTA od spoločnosti Coilart. Nový model je vybavený väčším priemerom, 25 mm, má objemovú kapacitu 4,5ml a je celý pokrytý živicou. Zahnutá základňa pre single/dual osadenie využíva bohaté zásobovanie vzduchom cez 20 malých otvorov, ktoré dokonale zásobujú špirálky z každého uhla.

   38,19 €
   Len online – nedostupné v kamennej predajni
  • 3,50 €
   Nové

   Náhradné sklenené telo v prevedení BULB určené pre atomizér Geekvape Zeus Dual RTA.

   3,50 €
  • 38,13 €
   Nové

   Vandy Vape Kylin II s priemerom 24mm je vynikajúce RTA pre nadšencov veľkých mrakov s možnosťou single/dual osadenia. Kvalitná konštrukcia s objemom 5ml využíva veľký prívod vzduchu v tvare u-rampy a jednoduchý systém plnenia. Čaká na vás iba vynikajúca chuť a prekvapivo veľké mraky pary. V balení naviac nájdete aj viac náustkov, adaptér pre 510 driptipy...

   38,13 €
  • 29,50 €
   1 Recencie

   Legendárne Berserker RTA na jednu špirálku sa dočkala svojej vylepšenej verzii, samozrejme aj tentokrát v spolupráci s ruským recenzentom "Alex from VapersMD". Berserker V1.5 MTL RTA prichádza s dvoma rôznymi telami – sklenené a kovové - dvojakým objemom, 2,5ml/3ml, dvojicou náustkov a dvoma špirálkami. Čaká Vás bohatá chuť s dokonale utiahnutým potiahnutím.

   29,50 €
  • 69,95 €

   qp Design si pre nás prichystal zmenšenú verziu JuggerKnot RTA. Mini verzia s priemerom 24mm na jednu špirálku prichádza takisto s hornou reguláciou prívodu vzduchu a praktickým horným plnením, ktoré zabraňujú pretekaniu e-liquidu. Pribalené náhradné sklíčko Vám dovoľuje zväčšiť kapacitu tanku zo základných 2ml na 4,5ml!

   69,95 €
  • 33,17 €
   2 Recencie

   Po úspechu Dead Rabbit RDA sme nemuseli dlho čakať a je na svete prvý RTA atomizér z dielne HELLVAPE. Dead Rabbit RTA pokračuje v šlapajách mŕtvych králikov. Kvalitne spracované telo s 25mm základňou pre single/dual špirálky má horný prívod vzduchu bez pretekania a objem nádržka sa dá zväčšiť z pôvodných 2ml na 4,5ml.

   33,17 €
  • 24,95 €
   Akcia

   Nový Ammit MTL RTA na jednu špirálku od Geekvape prichádza s 24mm priemerom a 4ml objemom. Precízne nastaviteľný horný prívod vzduchu s trojrozmerným prúdením vzduchu umožňuje 9 rôznych nastavení a garantuje príjemne utiahnutý poťah a celodenný pôžitok z vapovania bez pretekania!

   24,95 €
  • 74,95 €

   Špičkový DotRTA od spoločnosti Dotmod je prvotriedný motací atomizér s priemerom 24mm a možnosťou použitia so single/dual špirálkami. Objem tanku je 9 ml a prináša netradičnú 17mm veľkú postless základňu so štyrmi kontaktmi, uprostred ktorej sa ligoce elegantne zasadený zirkón drahokam.

   74,95 €
  • 35,95 €

   Špičkový VXV Soulmate RBA sa prezentuje s atraktívnym dizajnom, 24mm priemerom a 4ml kapacitou tanku s praktickým horným plnením. Jednoduchá základňa umožňuje osadenie jednej špirálky a v kombinácii s malou dvoj-dielnou komorou a malými otvormi pre prietok vzduchu je Soulmate RBA špeciálne predurčený pre klasické poťahovanie ústa-pľúca (MTL).

   35,95 €
  • 43,95 €

   Mrakostroj obrích rozmerov s priehľadnou komorou! Nový počin od výrobcu Steam Crave, Glaz RTA s priemerom 31mm, vie osloviť predovšetkým so svojou sklenenou komorou, cez ktorú vidíte na základňu a svoje špirálky. Obrovský priemer ponúka poriadne priestornú základňu pre dve špirálky, 7ml objem, široké spodné prívody vzduchu a posuvný horný systém plnenia.

   43,95 €
  • 39,95 €

   Trojnásobná chuť s extrémnou produkciou mrakov! Nový Triple 2 RTA od Vandy Vape, so špeciálne prispôsobenou veľkou základňou, s priemerom 28mm umožňuje osadenie troch špirálok naraz. Sada prichádza s farebným resinovým tankom v objeme 8ml a jedinečným systémom prietoku vzduchu, ktorý cez 33 malých otvorov ofukuje nainštalované špirálky.

   39,95 €
  • 3,95 €

   Náhradné sklenené telo určené pre atomizér CTHULHU Hastur MTL RTA.

   3,95 €
  • 37,95 €

   Zeus DUAL RTA od Geek Vape je pokračovaním populárneho Zeus RTA. Upgradovaná verzia ponúka veľkú postless základňu so štyrmi kontaktmi pre jednu alebo dve špirálky, 25mm priemer spolu s 5,5ml objemom tanku, pričom sa zachoval dobre známy dizajn s vrchnou reguláciou prietoku vzduchu, ktorý zabraňuje pretekaniu!

   37,95 €
  • 28,95 €

   Super dvoj špirálkové RTAčko bez pretekania! Engine 2 RTA, vylepšená verzia od renomovanej firmy OBS, pokračuje v šľapajách predošlej verzii. S priemerom 26mm (25mm pri základni) ponúka skvelý objem 5ml. Vďaka svojej konštrukcii s horným prívodom vzduchu a jednoduchým praktickým plnením, OBS Engine 2 RTA nepreteká, ani sa nerosí!

   28,95 €
  • 31,95 €
   1 Recencie

   Po úspechu Manta RTA, spoločnosť Advken predstavuje menšiu verziu pre jednu špirálku. Manta MTL RTA s priemerom 24mm je prispôsobená k potrebám MTL vapingu. Motací atomizér s kvalitnou konštrukciou a 3ml objemom zabezpečuje príjemné množstvo pary a dostatočne utiahnuté a tuhé poťahovanie štýlom ústa-pľúca.

   31,95 €
  • 94,95 €

   Luxusný atomizér JuggerKnot RTA na dve špirálky od QP Design prichádza s hornou reguláciou prívodu vzduchu a praktickým horným plnením, ktoré zabraňujú pretekaniu e-liquidu. Ďalším veľkým plusom je náhradné ultemové telo, ktoré Vám dovoľuje zväčšiť kapacitu tanku zo základných 4ml na úctyhodných 6ml!

   94,95 €
   Len online – nedostupné v kamennej predajni
  • 35,95 €

   Zeus DUAL RTA od Geek Vape je pokračovaním populárneho Zeus RTA. Upgradovaná verzia ponúka veľkú postless základňu so štyrmi kontaktmi pre jednu alebo dve špirálky, 25mm priemer spolu s 4ml objemom tanku, pričom sa zachoval dobre známy dizajn s vrchnou reguláciou prietoku vzduchu, ktorý zabraňuje pretekaniu!

   35,95 €
  • 3,95 €

   Náhradné sklenené telo určené pre atomizér asMODus Voluna RTA.

   3,95 €
  • 49,95 €

   Inovatívny atomizer z dielne Joyetech mení hru vapingu! Nový model Riftcore Duo RTA využíva jedinečnú technológiu RFC žhavenia. Už nepotrebujete žiadnu špirálku, namiesto nich sú v základni upevnené dve perforované dostičky, ktoré rovnomerne zahrievajú vatu usadenú medzi nimi a ktoré majú extrémne dlhú životnosť!

   49,95 €
  • 36,86 €
   1 Recencie

   Uwell predstavuje svoj inovatívny „dva v jednom“ atomizér s označením Fancier. S priemerom 24mm a schopnosťou byť RTA aj RDA ponúka chytré a elegantné spracovanie s obrovskou produkciou pary a slušným podaním chuti.

   36,86 €
  Zobraziť 1 - 20 z 44 položiek