RTA

Zasielanie noviniek

Informácie

RTA 15 produktov

Zobraziť 1 - 15 z 15 položiek
 • 35,00 €

  Ani po úspešnej sérii niekoľkých RDTA IJOY nelení a prichádza s ďalším atomizérom. Tento krát sa jedná o RTA, do ktorého si môžete namotať vlastné špirálky, ale pokiaľ sa vám zrovna nechce, použiť môžete aj hotovú žhaviacu hlavu s odporom 0,3 Ω.

  35,00 €
 • 39,00 €

  Zaujímavo riešené RTA zo série EXO iste poteší mnoho fanúšikov motania vlastných špirálok. EXO RTA vám ponúka dve základne a dva rozmery. Je tak iba na vás, či vám viac vyhovuje jedna, alebo dve žhaviace špirálky a či skôr uprednostníte menšie rozmery s kapacitou 2 ml, alebo potrebujete veľkú kapacitu 6 ml.

  39,00 €
 • 33,17 €

  GeekVape Ammit bezpochyby patrí medzi najlepšie RTA pre jednu špirálku. Po verzii na dve špirálky teraz prichádza vylepšený jednošpirálkový variant, ktorý vás prekvapí hneď niekoľkými novinkami.

  33,17 €
 • 35,02 €

  Nová základňa ponúka kopec miesta pre dve veľké špirálky. Každá ma svoj vlastný spodný i bočný prívod vzduchu a vy tak môžete očakávať excelentné podanie chuti. Kontakty pre inštaláciu špirálok sú zabudované priamo v základni a sú dostatočne široké. Väčšie sú tiež prívody e-liquidu, vďaka ktorým Ammit RTA Dual zvláda bez problémov zásobovať vatu.

  35,02 €
 • 28,75 €

  Malé viacúčelové RTA sú v poslednej dobe v kurze. Augvape sa tiež pridáva a predstavuje Merlin Mini RTA. I napriek svojmu 24mm priemeru sa jedná o menší atomizér s kapacitou 2ml, ktorý s ľahkým presahom dobre sadne na 22mm módy s jednou batériou. Najväčšou výhodou Merlin Mini RTA sú však jeho vymeniteľné základne a adaptéry pre prívod vzduchu a rôzne...

  28,75 €
 • 35,02 €

  Séria Captain sa nezastaviteľne rozrastá. Po klasických nízkoodporových tankoch prichádza v podobnom dizajne tiež RTA, do ktorého si namotáte vlastné špirálky. IJOY Captain RTA ponúka priestornú pozlátenú základňu s miestom pre dve špirálky a dvoma prívodmi vzduchu, spodným a bočným.

  35,02 €
  Len online – nedostupné v kamennej predajni
 • 33,99 €
  Nové

  Precízne spracované RTA od Advken ponúka priestornú základňu, do ktorej nainštalujete clapton špirálky s priemerom až 3mm. Dva spodné prívody vzduchu pod špirálky podporuje bočný prívod medzi kontaktmi. Dostatočne veľké kanáliky pre umiestnenie vaty zaisťujú bezproblémové zásobovanie e-liquidu k špirálkam.

  33,99 €
 • 32,95 €
  Nové

  Spolupráca výrobcov s rôznymi recenzentmi priniesla už rad zaujímavých zariadení - či už atomizérov alebo módov. Ďalším takým kúskom je Berserker RTA od Vandy Vape. Tí spoločne s ruským recenzentom "Alex from VapersMD" navrhli a vyrobili krásny atomizér pre poťahovanie ústa-pľúca, do ktorého si namotáte vlastnú špirálku.

  32,95 €
 • 32,45 €
  Nové

  Vandy Vape spôsobil rozruch svojimi skvelými atomizérmi a my vám teraz prinášame jedno z ich naj RTA - Kylin. Ponúka veľmi kvalitnú konštrukciu z nerezovej ocele a skla. Na výber máte dva rozmery, a to vďaka adaptéru a predĺženému telu. Kylin tak ponúka kapacitu 2ml prípadne 6ml. V balení naviac nájdete viac náustkov a tiež adaptér pre klasické 510 drip...

  32,45 €
 • 30,95 €
  Nové

  Vandy Vape sa rozhodol, že do svojho portfólia zahrnie aj jednocievkový atomizér. Vďaka tomu Vám Vaše zariadenie vydrží dlhšie nabité, neskonzumuje Vám atomizér toľko liquidu a chuť je stále rovnako plná.

  30,95 €
  Len online – nedostupné v kamennej predajni
 • 32,45 €
  Nové

  Geek Vape a ich DIY atomizér na jednu cievku vo výbornom spracovaní to je klasika s názvom Ammit RTA. 22mm atomizér, ktorý osadíte na akýkoľvek mod. Jeho podávanie chuti Vás milo prekvapí a osádzanie ide jednoduchšie, ako by ste si predstavovali.

  32,45 €
 • 34,95 €
  Nové

  Digiflavor a ich preslávený MTL atomizér s názvom Siren GTA RTA. Atomizér v štýle Genesis s jednoduchou základňou pre jednu špirálku. Kvalitná nerezová konštrukcia a pyrexové sklo, Vám zaručí výraznú chuť a ten správny ťah pri poťahu ústa-pľúca (MTL).

  34,95 €
 • 99,95 €
  Nové

  Tanko je 24 mm RTA atomizér s úžasným chuťovým prevedením a zároveň ponúka množstvo doplnkov. Veľká základňa ponúka dostatočný priestor pre jednu špirálku a prietok vzduchu nadstaviteľný podľa vašich preferencii. 

  99,95 €
 • 28,95 €
  Nové

  Digiflavor a ich preslávený MTL atomizér s názvom Siren GTA RTA dostal svojho nástupcu s názvom Siren 2. Tento krát prichádza v dvoch verziách 24 mm - 4,5ml a 22 mm - 2 ml. Atomizér sa dočkal veľa vylepšení a z predchodcu si vzal len to najlepšie. To je nová Siren 2.

  28,95 €
 • 28,95 €
  Nové

  Digiflavor a ich preslávený MTL atomizér s názvom Siren GTA RTA dostal svojho nástupcu s názvom Siren2. Tento krát prichádza v dvoch verziách 24 mm - 4,5 ml a 22 mm - 2 ml. Atomizér sa dočkal veľa vylepšení a z predchodcu si vzal len to najlepšie. To je nová Siren 2.

  28,95 €
Zobraziť 1 - 15 z 15 položiek