Aktuality

RTA

RTA 47 produktov

Filter

Použité filtre:
  Výrobca
  farba
  Priemer Atomizéra
  Kapacita Atomizéra
  Typ Atomizéra
  DL / MTL
  Náustok
  Počet špiráliek
  na stranu
  Zobraziť 1 - 20 z 47 položiek
  • 28,95 €

   Zaujímavo riešené RTA zo série EXO iste poteší mnoho fanúšikov motania vlastných špirálok. EXO RTA vám ponúka dve základne a dva rozmery. Je tak iba na vás, či vám viac vyhovuje jedna, alebo dve žhaviace špirálky a či skôr uprednostníte menšie rozmery s kapacitou 2 ml, alebo potrebujete veľkú kapacitu 6 ml.

   28,95 €
   Len online – nedostupné v kamennej predajni
  • 33,17 €

   GeekVape Ammit bezpochyby patrí medzi najlepšie RTA pre jednu špirálku. Po verzii na dve špirálky teraz prichádza vylepšený jednošpirálkový variant, ktorý vás prekvapí hneď niekoľkými novinkami.

   33,17 €
  • 35,02 €

   Nová základňa ponúka kopec miesta pre dve veľké špirálky. Každá ma svoj vlastný spodný i bočný prívod vzduchu a vy tak môžete očakávať excelentné podanie chuti. Kontakty pre inštaláciu špirálok sú zabudované priamo v základni a sú dostatočne široké. Väčšie sú tiež prívody e-liquidu, vďaka ktorým Ammit RTA Dual zvláda bez problémov zásobovať vatu.

   35,02 €
  • 28,75 €

   Malé viacúčelové RTA sú v poslednej dobe v kurze. Augvape sa tiež pridáva a predstavuje Merlin Mini RTA. I napriek svojmu 24mm priemeru sa jedná o menší atomizér s kapacitou 2ml, ktorý s ľahkým presahom dobre sadne na 22mm módy s jednou batériou. Najväčšou výhodou Merlin Mini RTA sú však jeho vymeniteľné základne a adaptéry pre prívod vzduchu a rôzne...

   28,75 €
   Len online – nedostupné v kamennej predajni
  • 35,02 €

   Séria Captain sa nezastaviteľne rozrastá. Po klasických nízkoodporových tankoch prichádza v podobnom dizajne tiež RTA, do ktorého si namotáte vlastné špirálky. IJOY Captain RTA ponúka priestornú pozlátenú základňu s miestom pre dve špirálky a dvoma prívodmi vzduchu, spodným a bočným.

   35,02 €
   Len online – nedostupné v kamennej predajni
  • 33,99 €

   Precízne spracované RTA od Advken ponúka priestornú základňu, do ktorej nainštalujete clapton špirálky s priemerom až 3mm. Dva spodné prívody vzduchu pod špirálky podporuje bočný prívod medzi kontaktmi. Dostatočne veľké kanáliky pre umiestnenie vaty zaisťujú bezproblémové zásobovanie e-liquidu k špirálkam.

   33,99 €
   Len online – nedostupné v kamennej predajni
  • 32,95 €

   Spolupráca výrobcov s rôznymi recenzentmi priniesla už rad zaujímavých zariadení - či už atomizérov alebo módov. Ďalším takým kúskom je Berserker RTA od Vandy Vape. Tí spoločne s ruským recenzentom "Alex from VapersMD" navrhli a vyrobili krásny atomizér pre poťahovanie ústa-pľúca, do ktorého si namotáte vlastnú špirálku.

   32,95 €
  • 32,45 €

   Vandy Vape spôsobil rozruch svojimi skvelými atomizérmi a my vám teraz prinášame jedno z ich naj RTA - Kylin. Ponúka veľmi kvalitnú konštrukciu z nerezovej ocele a skla. Na výber máte dva rozmery, a to vďaka adaptéru a predĺženému telu. Kylin tak ponúka kapacitu 2ml prípadne 6ml. V balení naviac nájdete viac náustkov a tiež adaptér pre klasické 510 drip...

   32,45 €
   Len online – nedostupné v kamennej predajni
  • 30,95 €

   Vandy Vape sa rozhodol, že do svojho portfólia zahrnie aj jednocievkový atomizér. Vďaka tomu Vám Vaše zariadenie vydrží dlhšie nabité, neskonzumuje Vám atomizér toľko liquidu a chuť je stále rovnako plná.

   30,95 €
   Len online – nedostupné v kamennej predajni
  • 32,45 €

   Geek Vape a ich DIY atomizér na jednu cievku vo výbornom spracovaní to je klasika s názvom Ammit RTA. 22mm atomizér, ktorý osadíte na akýkoľvek mod. Jeho podávanie chuti Vás milo prekvapí a osádzanie ide jednoduchšie, ako by ste si predstavovali.

   32,45 €
  • 34,95 €

   Digiflavor a ich preslávený MTL atomizér s názvom Siren GTA RTA. Atomizér v štýle Genesis s jednoduchou základňou pre jednu špirálku. Kvalitná nerezová konštrukcia a pyrexové sklo, Vám zaručí výraznú chuť a ten správny ťah pri poťahu ústa-pľúca (MTL).

   34,95 €
   Len online – nedostupné v kamennej predajni
  • 99,95 €

   Tanko je 24 mm RTA atomizér s úžasným chuťovým prevedením a zároveň ponúka množstvo doplnkov. Veľká základňa ponúka dostatočný priestor pre jednu špirálku a prietok vzduchu nadstaviteľný podľa vašich preferencii. 

   99,95 €
  • 28,95 €

   Digiflavor a ich preslávený MTL atomizér s názvom Siren GTA RTA dostal svojho nástupcu s názvom Siren 2. Tento krát prichádza v dvoch verziách 24 mm - 4,5ml a 22 mm - 2 ml. Atomizér sa dočkal veľa vylepšení a z predchodcu si vzal len to najlepšie. To je nová Siren 2.

   28,95 €
  • 28,95 €

   Digiflavor a ich preslávený MTL atomizér s názvom Siren GTA RTA dostal svojho nástupcu s názvom Siren2. Tento krát prichádza v dvoch verziách 24 mm - 4,5 ml a 22 mm - 2 ml. Atomizér sa dočkal veľa vylepšení a z predchodcu si vzal len to najlepšie. To je nová Siren 2.

   28,95 €
  • 29,95 €

   Atomizér od firmy KAEES s Genesis systémom základne a prívodu e-liquidu Vám zaručí nie len presnú a prekreslenú chuť, ale aj veľmi dobrý spôsob zásobovania vaty e-liquidom. Sice označenie nesie ako štandardné RTA, ale vďaka umiestneniu základne sa radí rovnako aj ku štýlu atomizérov GTA.

   29,95 €
  • 26,95 €

   Revolučný atomizér od firmy Innokin, ktorý vznikal v spolupráci s dvoma guru cez MTL atomizéry a nebol nimi nikto iný ako Phil Busardo a Dimitris Agrafiotis. Vďaka tomu budete mať tak tuhý poťah ako aj najlepšiu a najprekreslenejšiu chuť. Ak ste milovníkmi MTL,tak tento kúsok rozhodne budete musieť vyskúšať.

   26,95 €
  • 28,95 €

   GeekVape bol vždy revolučný a nie je tomu inak ani pri tomto atomizéry. A to nie len tým, že v dnešnej dobe vytvoril ďalší atomizér na jednu špirálku, ale aj tým, že prívod vzduchu je z vrchnej časti. Nesmie chýbať ani horné plnenie, ktoré je stále viac obľúbené u vaperov. A aj vďaka tomu je rozmerovo radený medzi malé atomizéry, takže ho osadíte takmer...

   28,95 €
  • 39,95 €

   Digiflavor a ich preslávený atomizér Pharaoh RTA vyrobený v spolupráci s youtuberom RIP Trippers. Atomizér s priemerom 25 mm, ktorý vám poskytne 4,6 ml tank, s ktorým sa už nemusíte báť stáleho dolievania e-liquidu. A ak sa Vám to bude zdať málo, tak v balení sa nachádza predĺženie na 8,1 ml.

   39,95 €
  • 28,75 €

   Úspešný atomizér od firmy Vandy Vape Berserker prichádza s menšou verziou. 22mm tank s rovnako kvalitne spracovanou základňou s poťahovaním ústa-pľúca (MTL) na vlastné špirálky.

   28,75 €
  • 28,95 €

   Atomizér Tesla UFO RTA zaujme dizajnovou kovovo-sklenenou konštrukciou s maskou pirátskej lebky. K nesporným výhodám patrí regulácia prietoku náplne a možnosť chladenia vťahovaného vzduchu reguláciou na vrchnom prstenci.

   28,95 €
   Len online – nedostupné v kamennej predajni
  Zobraziť 1 - 20 z 47 položiek