Aktuality

RDA

RDA 40 produktov

Filter

Použité filtre:
  Výrobca
  farba
  Priemer Atomizéra
  Kapacita Atomizéra
  Typ Atomizéra
  Typ
  DL / MTL
  Náustok
  Počet špiráliek
  na stranu
  Zobraziť 1 - 20 z 40 položiek
  • 17,95 €
   Nové

   Sklenený Top Cap určení pre RDA atomizér Dotmod dotRDA 24mm.

   17,95 €
  • 17,95 €
   Nové

   Sklenený Top Cap určení pre RDA atomizér VGOD Elite RDA.

   17,95 €
  • 17,95 €
   Nové

   Sklenený Top Cap určení pre RDA atomizér Hellvape Dead Rabbit SQ RDA 22mm.

   17,95 €
  • 17,95 €
   Nové

   Sklenený Top Cap určení pre RDA atomizér Hellvape Dead Rabbit RDA 24mm.

   17,95 €
  • 27,50 €
   Nové

   Hellvape predstavuje Drop Dead RDA, 24mm kvapkací atomizér, ktorý v sebe spája dedičstvo mŕtveho králika a osvedčené prvky Drop Dead RDA atomizéra. Výsledkom je nový, epický RDA pre single/dual osadenie s extrémne hladkým a chutným podaním chuti.

   27,50 €
  • 29,95 €
   Nové

   Predstavujeme vám Warrior RDA, spoločný projekt JMT Elite a Wotofo! Tento bojovník je vystrojený s multi-hole prívodom vzduchu a veľkou základňou v priemere 25 mm, ktorý so svojim svorkovým systémom kontaktov, v kombinácii s priestrannou a hlbokou vaničkou je vhodný pre všetky typy a veľkosti špirálok.

   29,95 €
  • 63,95 €
   Nové

   Extravagantný dotRDA je revolučný RDA atomizér s jedným odpruženým stĺpikom, so svorkovým systémom, pre jednoduché uchytenie špirálky. Luxusná krabička od firmy dotMod v sebe ukrýva RDAčko s pozlátenou základňou v priemere 24mm, ktorá vďaka svojej hĺbke má nadštandardnú výdrž na jedno zakvapnutie!

   63,95 €
  • 32,95 €
   Nové

   Glaz RDSA je novým prírastkom rodinky Glaze od renomovanej spoločnosti Steam Crave. Jedinečný kvapkací atomizér so skleneným telom dovoľuje vidieť na základňu, špirálku a vatu. Priestranná postless základňa s priemerom 30mm umožňuje osadenie až troch špirálok a s pribalenými súčiastkami je možné prebudovať základňu na sériové osadenie špirálok.

   32,95 €
  • 34,95 €
   Nové

   Vandy Vape Capstone 24mm BF RDA je najnovšie umelecké dielo vyrobené v spojení s Vape Happy. Capstone vás očarí so svojim unikátnym a štýlovým vonkajškom, ako aj vnútrom. 24mm špeciálna základňa v tvare pyramídy umožňuje jednoduché uchytenie jednej alebo dvoch špirálok a dodáva bezprecedentný zážitok pre fanúšikov squonkovania.

   34,95 €
  • 22,95 €
   Nové

   Spoločnosť Vapefly predstavuje Galaxies MTL RDA s inteligentnou, 6 úrovňovou a presnou reguláciou vzduchu pre milovníkov šlukovania. Unikátna konštrukcia dovoľuje reguláciu prietoku vzduchu aj pomocou skrutiek vo vnútri základni! Čaká Vás 22mm priemer, čiastočne pozlátená základňa pre jednu špirálku a bohatá výbava v balení.

   22,95 €
  • 41,95 €
   Nové

   Staňte sa kráľom pirátov s týmto novým RDAčkom od spoločnosti Riscle! Luxusným dizajnom vyšperkovaný Pirate King RDA na dve špirálky prináša jedinečnú reguláciu prívodu vzduchu a kontrolu juice flow. Jednoduchá konštrukcia s priemerom 24mm je doplnená o exkluzívny náustok.

   41,95 €
  • 43,95 €
   Nové

   Staňte sa kráľom pirátov s týmto novým RDAčkom od spoločnosti Riscle! Luxusným a bohatým dizajnom vyšperkovaný Pirate King RDA na dve špirálky prináša jedinečnú reguláciu prívodu vzduchu a kontrolu juice flow. Jednoduchá konštrukcia s priemerom 24mm je doplnená o exkluzívny čierny drevený náustok.

   43,95 €
  • 44,95 €
   Nové

   Staňte sa kráľom pirátov s týmto novým RDAčkom od spoločnosti Riscle. Luxusným a bohatým dizajnom vyšperkovaný Pirate King RDA na dve špirálky prináša jedinečnú reguláciu prívodu vzduchu a kontrolu juice flow. Jednoduchá konštrukcia s priemerom 24mm je doplnená o exkluzívny čierny drevený náustok.

   44,95 €
  • 18,50 €

   V jednoduchosti je sila! Vylepšené RDAčko na priame kvapkanie od ELEAF, Coral 2 RDA, sa môže pochváliť jednoduchou nerezovou konštrukciou so základňou pre jednu špirálku, bočným prívodom vzduchu a akrylovým 810 Goon náustkom.

   18,50 €
   Len online – nedostupné v kamennej predajni
  • 29,95 €

   Talianske remeselné dielo, Boomstick Reaper MTL 18mm RDA je miniatúrny kvapkací RDA atomizér s priemerom 18mm na dve špirálky. Kvalitná konštrukcia s dvojitou komorou sa vyznačuje dokonalým odvádzaním teploty, čím zabraňuje prehrievaniu atomizéra. RDAčko priam stvorené pre ochutnávanie nových e-liquidov štýlom ústa-pľúca (MTL)!

   29,95 €
  • 28,95 €

   Kompaktný a jedinečný Ammit MTL RDA od Geekvape pre poťahovanie štýlom ústa-pľúca! So svojim inovatívnym trojrozmerným systémom prúdenia vzduchu, ktorý poskytuje 12 možností nastavenia, je tento kvapkací atomizér na jednu špirálku ideálnou voľbou pre milovníkov šlukovania a tuhšieho poťahovania do pľúc!

   28,95 €
  • 21,95 €
   1 Recencie

   Wotofo Recurve RDA je výsledkom spolupráce medzi spoločnosťou Wotofo a známym recenzentom z YouTube Mikeom Vapes. Netradične tvarovaný kvapkací atomizér s priemerom 24mm je vybavený s inovatívnou zakrivenou základňou v tvare písmena U, ktorá v kombinácii s bočným a spodným prúdením vzduchu sprostredkuje veľké množstvo pary s bohatým podaním chuti.

   21,95 €
  • 36,86 €

   Uwell predstavuje svoj inovatívny „dva v jednom“ atomizér s označením Fancier. S priemerom 24mm a schopnosťou byť RTA aj RDA ponúka chytré a elegantné spracovanie s obrovskou produkciou pary a slušným podaním chuti.

   36,86 €
  • 32,95 €

   Prvá spolupráca komunity Vape Nation a Cthulhu mod prináša jedinečný Iris Mesh BF RDA, novo navrhnutý prvý kvapkací atomizér, ktorý podporuje využitie jedného alebo dvoch plátkov meshu. Samozrejmosťou je aj kompatibilita s Squnok MODmi. Očarí vás obrovskými mrakmi pary a optimálnou chuťou!

   32,95 €
  • 27,95 €

   Po úspešnom RTA atomizéry Berserker prichádza na scénu s vydareným RDA kvapkacím atomizérom pre poťahovanie ústa – pľúca (MTL). S priemerom 18,1 mm a so svojou revolučnou airflow reguláciou, ktorá sa dá úplne do detailov prispôsobiť, je Berserker RDAčko priam stvorené pre všetkých, ktorí milujú ochutnávanie nových e-liquidov, ale vadí im prudká a veľká...

   27,95 €
  Zobraziť 1 - 20 z 40 položiek