RDA

Zasielanie noviniek

RDA 23 produktov

Filter

Výrobca
farba
Priemer Atomizéra
Typ Atomizéra
Typ
DL / MTL
Náustok
na stranu
Zobraziť 1 - 20 z 23 položiek
 • 30,95 €

  Už nepotrebujete niekoľko RDA, aby ste mohli používať jednu, dve, alebo viac špirálok, teraz vám stačí jediné Transformer RDA od Vaporesso. Inovatívne navrhnuté RDA umožňuje prestavať základňu tak, že je možné RDA využiť s jednou až štyrmi špirálkami. K dispozícii máte jednoduchú základňu zapustenú do RDA s dvomi alebo štyrmi kontaktmi. S nimi využijete...

  30,95 €
  Len online – nedostupné v kamennej predajni
 • 44,24 €

  Tento kvapkací atomizér s označením Yeti bol navrhnutý pre Envii v kalifornskom Los Angeles. Z kvalitnej nerezovej ocele vyrobené RDA s krásnym designom sa vyznačuje predovšetkým svojou jednoduchosťou. Nečakajú vás žiadne záludnosti, stačí nainštalovať špirálky do priestornej základne so širokými kontaktmi, vložiť vatu a môžete v kľude vapovať.

  44,24 €
  Len online – nedostupné v kamennej predajni
 • 27,64 €

  Veľmi populárne malé RDA Cheetah od OBS prichádza v druhej verzii. Tá sa nesie v podobnom duchu ako Crius RDTA a očakávať tak môžete inovatívnu základňu, bohaté bočné prívody vzduchu a náustok z Ultemu v Goon štýle. Vďaka svojmu priemeru 22mm sa Cheetah 2 Mini bez problémov vojde i na menšie módy.

  27,64 €
  Len online – nedostupné v kamennej predajni
 • 95,90 €

  V Taliansku navrhnutý a vyrobený vysokokvalitný kvapkací atomizér od spoločnosti NoName ponúka predovšetkým dokonalé podanie chuti. RDA pre jednu špirálku z nerezovej ocele s náustkom z Ultemu má netradičný priemer 20mm. Menšie vnútorné rozmery komory podporujú intenzívny pôžitok z chuti.

  95,90 €
  Len online – nedostupné v kamennej predajni
 • 35,99 €

  Recenzent pod prezývkou Heathen ho navrhol, Hellvape vyrobil a svetlo sveta uzrel kvapkací atomizér Dead Rabbit. Na prvý pohľad vás neupútajú len kvalitné materiály a konštrukcia, ale tiež farebný 810 Resin náustok. Po vybratí tela zo základne na vás čaká jedinečne riešená základňa.

  35,99 €
 • 26,95 €

  Radi by ste kvapkací atomizér zameraný na podanie tej najlepšej chuti? A čo tak atomizér od spoločnosti, ktorá sa na chuť špecializuje a od jedného z popredných recenzentov Daniela a.k.a. DJLsb Vapes? Tak skúste Aura RDA. Do detailu premyslený atomizér vás prekvapí radom vlastností a možností.

  26,95 €
 • 24,95 €

  V mnohých farebných variantoch prichádza malé RDA s priemerom 24mm. Nerezová a hliníková konštrukcia s hornou časťou a náustkom z Ultemu ponúka bohatý prívod vzduchu, ktorý sa dá nastaviť presne podľa vašich požiadaviek.

  24,95 €
  Len online – nedostupné v kamennej predajni
 • 21,95 €

  Vandy Vape a ich spolupráca s poprednými youtubermi nie je novinkou a tak tentokrát vyvynula RDA v spolupráci s Tony B. Project. Zatiaľ čo kvapkacích atomizérov pre dve špirálky je celý rad, tých pre jednu príliš mnoho nie je, a tak je každý taký atomizér netrpezlivo očakávaný. Pulse 22 BF RDA je skutočným unikátom, ktorý sa od konkurencie odlišuje a...

  21,95 €
 • 39,95 €

  VGOD a ich druhá generácia slávneho RDA. Oproti PRO DRIP RDA prešiel mnohými zmenami. Zlepšenie osádzania špirál, bez potreby skrutkovača alebo imbusového klúču. Tak isto vylepšili aj prísun vzduchu. A čo je najlepšie, tak vylepšili aj priestor na umiestnenie vaty, takže spodná časť dokáže byť zaliata s 2ml liquidu.

  39,95 €
 • 99,45 €

  Armageddon MFG a ich slávne RDA v novej druhej generácii. S lepšou kotolňou, lepším top-capom vďaka ktorému funguje ako na single, tak aj dual coil. Ideálne nastavenie vzduchu, či už na tuhší alebo voľnejší DL poťah. A to všetko s nádherne vygravírovaným designom.

  99,45 €
 • 34,95 €

  Pripravte sa na niečo čo ste ešte nemali. Innokin a ich nový atomizér v štýle RDA prichádza s jedinečným designom, ktorý Vás očarí. V balení nájdete dva tipy dual-coil základne. Jedna základňa je v štýle Velocity a druha v štýle Goon. Zaujímavé je aj spracovanie vrchnej časti atomizéra, kde vidíte ako stúpa vyprodukovaná para smerom nahor ako vír. 

  34,95 €
 • 21,95 €

  Skywalker nie je len postavou zo scifi Star Wars, ale aj špičkový atomizér v štýle RDA od známej značky UD, ktorá nám prináša dráty na motanie vlastných špirál.Obľuba v RDA je stále vyššia a to hlavne vďaka produkcii pary a prekreslenej chuti.

  21,95 €
 • 25,45 €

  Geek vape spolu so squonk boxom priviedol na trh aj atomizér s Názvom Radar. Jedná sa o atomizér v štýle RDA, ktorý viete využiť či už ako bežný kavapkací atomizér alebo atomizér s funkciu BF/Squonk. RDA s dostatočne hlbokým bazénom pre e-liquid a s priemerom 24mm Vám zaručí možnosť osadenia aj veľkých špirál.

  25,45 €
  Len online – nedostupné v kamennej predajni
 • 99,95 €
  Nové

  Stelesnená chuť. Reinkarnáciou svojho predchodcu nízkoprofilového RDA dizajnu prináša Radius V2 ako chuť, tak i estetický tvar. Dokonalý a plne funkčný dizajn prúdenia vzduchu zo základňou na jednu špirálku, squonkovým centerpinom je pripravený podať vám tú najlepšiu chuť. Zvýšte svoje nároky na podanie chuti.

  99,95 €
 • 81,14 €

  Od talianskych expertov na RDA prichádza atomizér, ktorý je často prirovnávaný k legendárnemu Goon RDA. H24 ponúka prvotriednu konštrukciu z nerezovej ocele s náustkom z Ultemu. Prekvapí vás svojím skvelým a bohatým prívodom vzduchu, ktorý však zároveň necháva priestor pre vyniknutie dokonalej chuti e-liquidu.

  81,14 €
  Len online – nedostupné v kamennej predajni
 • 34,45 €

  Vandy Vape prichádza s druhou generáciou klasickej verzie Pulse 22. Prichádza Pulse 24, v ktorej si osadíte aj dve špirálky a v ktorej budete mať aj viac miesta na Váš e-liquid. Tento krát opäť spolupracoval Vandy Vape pri vzniku atomizéra s Tony B Project.

  34,45 €
 • 29,95 €

  VGOD PRO DRIP RDA, kapací atomizér vyrobený z nerezu v super dizajne, ktorý si zamilujete nie len na mechanickej trubke.24 mm základňa, ktorá Vám ponúkne dostatok miesta aj na veľké tipy špirál s dostatočným priestorom pre vatu.

  29,95 €
 • 89,45 €

  Armageddon MFG a ich slávne RDA v novej druhej generácii. S lepšou kotolňou, lepším top-capom vďaka ktorému funguje ako na single, tak aj dual coil. Ideálne nastavenie vzduchu, či už na tuhší alebo voľnejší DL poťah. A to všetko s nádherne vygravírovaným designom.

  89,45 €
  Len online – nedostupné v kamennej predajni
 • 39,95 €

  Pharaoh RDA pre vás pripravil DigiFlavor spolu s legendárnym youtuberom RiP Trippers a kombinuje v sebe 2ml tank pre Váš liquid, veľkú základňu, obrovský prívod pre vzduch. Atomizér o priemere 25mm je skonštruovaný tak, aby ste bez problémov osadili do základne aj 35mm špirálky. Prítok vzduchu si viete nastaviť v troch polohách a to od 2,5mm do 5mm.

  39,95 €
 • 30,95 €
  Nové

  Recenzent pod prezývkou Heathen ho navrhol, Hellvape vyrobil a svetlo sveta uzrel kvapkací atomizér Dead Rabbit. Tentokrát prichádza v Squonk verzii s priemerom 22mm a je určený na jednu špirálku.

  30,95 €
Zobraziť 1 - 20 z 23 položiek