Aktuality

RDA

RDA 37 produktov

Filter

Použité filtre:
  Výrobca
  farba
  Priemer Atomizéra
  Kapacita Atomizéra
  Typ Atomizéra
  Typ
  DL / MTL
  Náustok
  Počet špiráliek
  na stranu
  Zobraziť 1 - 20 z 37 položiek
  • 59,95 €
   Nové

   Elegantný a luxusne spracovaný low profile dotRDA Single Coil atomizér s priemerom 22mm na jednu špirálku prichádza s pozlátenou základňou a dvoma topcapmi. Na výber máte ľahký hliníkový, alebo matný polykarbónový a určite poteší i špeciálny nástroj pre ohýbanie a presné zastrihávanie končekov špirálky.

   59,95 €
  • 49,95 €
   Nové

   Legendárny Goon RDA atomizér sa vracia vo veľkom štýle! 528 Customs Vapes predstavuje vylepšenú verziu - Goon 25mm RDA. 25mm priestranná základňa pre dve špirálky využíva svorkový systém na uchytenie špirálky. Bočný prívod vzduchu v kombinácii so širokým náustkom podporujú masívnu produkciu pary!

   49,95 €
  • Riscle piráti sa vracajú vo veľkom štýle! Druhá séria Pirate King RDA prichádza s naozajstným pokladom vo vnútri. 24mm základňa pre jednu špirálku s jedinečný patentovaným mikro dierkovaným systémom – 390 otvorov s priemerom 0,22mm pre prívod vzduchu - účinne zabraňuje prskaniu e-liquidu, pretekaniu a zintenzívňuje podanie chuti.

   34,95 €
  • 17,95 €

   Sklenený Top Cap určení pre RDA atomizér Dotmod dotRDA 24mm.

   17,95 €
  • 17,95 €

   Sklenený Top Cap určení pre RDA atomizér VGOD Elite RDA.

   17,95 €
  • 17,95 €

   Sklenený Top Cap určení pre RDA atomizér Hellvape Dead Rabbit SQ RDA 22mm.

   17,95 €
  • 17,95 €

   Sklenený Top Cap určení pre RDA atomizér Hellvape Dead Rabbit RDA 24mm.

   17,95 €
  • 27,50 €

   Hellvape predstavuje Drop Dead RDA, 24mm kvapkací atomizér, ktorý v sebe spája dedičstvo mŕtveho králika a osvedčené prvky Drop RDA atomizéra. Výsledkom je nový, epický Drop Dead RDA pre single/dual osadenie s extrémne hladkým a chutným podaním chuti.

   27,50 €
  • 29,95 €

   Predstavujeme vám Warrior RDA, spoločný projekt JMT Elite a Wotofo! Tento bojovník je vystrojený s multi-hole prívodom vzduchu a veľkou základňou v priemere 25 mm, ktorý so svojim svorkovým systémom kontaktov, v kombinácii s priestrannou a hlbokou vaničkou je vhodný pre všetky typy a veľkosti špirálok.

   29,95 €
  • 63,95 €

   Extravagantný dotRDA je revolučný RDA atomizér s jedným odpruženým stĺpikom, so svorkovým systémom, pre jednoduché uchytenie špirálky. Luxusná krabička od firmy dotMod v sebe ukrýva RDAčko s pozlátenou základňou v priemere 24mm, ktorá vďaka svojej hĺbke má nadštandardnú výdrž na jedno zakvapnutie!

   63,95 €
  • 32,95 €

   Glaz RDSA je novým prírastkom rodinky Glaze od renomovanej spoločnosti Steam Crave. Jedinečný kvapkací atomizér so skleneným telom dovoľuje vidieť na základňu, špirálku a vatu. Priestranná postless základňa s priemerom 30mm umožňuje osadenie až troch špirálok a s pribalenými súčiastkami je možné prebudovať základňu na sériové osadenie špirálok.

   32,95 €
  • 34,95 €

   Vandy Vape Capstone 24mm BF RDA je najnovšie umelecké dielo vyrobené v spojení s Vape Happy. Capstone vás očarí so svojim unikátnym a štýlovým vonkajškom, ako aj vnútrom. 24mm špeciálna základňa v tvare pyramídy umožňuje jednoduché uchytenie jednej alebo dvoch špirálok a dodáva bezprecedentný zážitok pre fanúšikov squonkovania.

   34,95 €
  • 22,95 €

   Spoločnosť Vapefly predstavuje Galaxies MTL RDA s inteligentnou, 6 úrovňovou a presnou reguláciou vzduchu pre milovníkov šlukovania. Unikátna konštrukcia dovoľuje reguláciu prietoku vzduchu aj pomocou skrutiek vo vnútri základni! Čaká Vás 22mm priemer, čiastočne pozlátená základňa pre jednu špirálku a bohatá výbava v balení.

   22,95 €
  • 33,45 €
   Akcia

   Staňte sa kráľom pirátov s týmto novým RDAčkom od spoločnosti Riscle! Luxusným dizajnom vyšperkovaný Pirate King RDA na dve špirálky prináša jedinečnú reguláciu prívodu vzduchu a kontrolu juice flow. Jednoduchá konštrukcia s priemerom 24mm je doplnená o exkluzívny náustok.

   33,45 €
  • 39,95 €
   Akcia

   Staňte sa kráľom pirátov s týmto novým RDAčkom od spoločnosti Riscle! Luxusným a bohatým dizajnom vyšperkovaný Pirate King RDA na dve špirálky prináša jedinečnú reguláciu prívodu vzduchu a kontrolu juice flow. Jednoduchá konštrukcia s priemerom 24mm je doplnená o exkluzívny čierny drevený náustok.

   39,95 €
  • 39,95 €
   Akcia

   Staňte sa kráľom pirátov s týmto novým RDAčkom od spoločnosti Riscle. Luxusným a bohatým dizajnom vyšperkovaný Pirate King RDA na dve špirálky prináša jedinečnú reguláciu prívodu vzduchu a kontrolu juice flow. Jednoduchá konštrukcia s priemerom 24mm je doplnená o exkluzívny čierny drevený náustok.

   39,95 €
  • 18,50 €

   V jednoduchosti je sila! Vylepšené RDAčko na priame kvapkanie od ELEAF, Coral 2 RDA, sa môže pochváliť jednoduchou nerezovou konštrukciou so základňou pre jednu špirálku, bočným prívodom vzduchu a akrylovým 810 Goon náustkom.

   18,50 €
   Len online – nedostupné v kamennej predajni
  • 29,95 €

   Talianske remeselné dielo, Boomstick Reaper MTL 18mm RDA je miniatúrny kvapkací RDA atomizér s priemerom 18mm na dve špirálky. Kvalitná konštrukcia s dvojitou komorou sa vyznačuje dokonalým odvádzaním teploty, čím zabraňuje prehrievaniu atomizéra. RDAčko priam stvorené pre ochutnávanie nových e-liquidov štýlom ústa-pľúca (MTL)!

   29,95 €
  • 28,95 €

   Kompaktný a jedinečný Ammit MTL RDA od Geekvape pre poťahovanie štýlom ústa-pľúca! So svojim inovatívnym trojrozmerným systémom prúdenia vzduchu, ktorý poskytuje 12 možností nastavenia, je tento kvapkací atomizér na jednu špirálku ideálnou voľbou pre milovníkov šlukovania a tuhšieho poťahovania do pľúc!

   28,95 €
  • 21,95 €
   1 Recencie

   Wotofo Recurve RDA je výsledkom spolupráce medzi spoločnosťou Wotofo a známym recenzentom z YouTube Mikeom Vapes. Netradične tvarovaný kvapkací atomizér s priemerom 24mm je vybavený s inovatívnou zakrivenou základňou v tvare písmena U, ktorá v kombinácii s bočným a spodným prúdením vzduchu sprostredkuje veľké množstvo pary s bohatým podaním chuti.

   21,95 €
  Zobraziť 1 - 20 z 37 položiek