Aktuality

RDTA

RDTA 12 produktov

Podkategórie

 • asMODus
 • DJV
 • dotMod
 • GeekVape

  Produkty od spoločnosti GeekVape.

 • iJoy

  IJOY, is leading electronics brand originated from United States , IJOY owns the most excellent electronic cigarette R&D team. IJOY insists that the success of the products is the deeply understanding and combination of business, technology and the end users. To know and meet the target users indeed needs and expecta tions that’s what IJOY pursuing. As the leading fashionable brand of electronic cigarettes in the world , IJOY is combining the top quality, aesthetics design and innovative ideas into all products, revolutionized the traditional image of cigarettes, and provide public a totally new fashionable image, feeling enjoy and function, rising the electronic cigarettes to a stylish new height. IJOY makes continuous breakthroughs in the field of electronic cigarettes, owning a number of utility and invention patents, design patents.“Health & Fashion & Innovation & Quality”, has always been our philosophy of product design. Since the establishment, IJOY insists the personality, original design,and innovation for all products. IJOY brand is expanding rapidly ,the company’s growing is there for all to see.

 • OBS

  Shenzhen OBS technology Co.,Ltd lead human to go healthy and cultural life. It is established to built a better environment for the earth.Our company stick to forbid smoking, to seek a new way of healthy and trying to explore. It is a collection of sales, reserch and development, production in one of hi-tech industry electronic cigarettes. Our company has rich experience of sales and development management team, keep to concept of "The quality first,customer best,create prosperity". Creating a nice future of electronic cigarettes with our customer! OBS Technology Co,.Ltd will always endeavour. To build healthy business offer our efforts,keep moving to go healthy and better enrionment.

 • Steam Crave
 • VGOD
 • SXmini
 • Uwell
 • Vandy Vape
 • Vapefly

Filter

Použité filtre:
  Výrobca
  farba
  Priemer Atomizéra
  Kapacita Atomizéra
  Typ Atomizéra
  Typ
  DL / MTL
  Náustok
  Počet špiráliek
  Zobraziť 1 - 12 z 12 položiek
  • 34,95 €

   Stelesnenie krásy a funkčnosti! Spoločný projekt tímu German 103 a Vapefly prináša Brunhilde Top Coiler RTA. Výnimočný RDTA atomizér so základňou umiestnenou v hornej časti priamo pod náustkom, dvoma prívodmi vzduchu a inovatívnymi nerezovými knôtmi pre dokonalé a kontinuálne zásobovanie e-liquidom zo spodného tanku s objemom 8ml.

   34,95 €
  • 27,50 €

   Nový Galaxies MTL SQUONK RDTA spája viacero možností v jednom tanku. 22 mm RDTA atomizér s 2 ml tankom pre jednu špirálku je prispôsobená k potrebám MTL šlukovania s bezkonkurenčným podaním intenzívnej chuti. S možnosťou aj spodného plnenia a precíznej regulácie vzduchu sa pred vami otvárajú úplne nové dimenzie vapingu.

   27,50 €
  • 12,95 €

    Vo viacerých farbách dostupný náhradný topcap určený pre dotMod dotRDTA 24mm.

   12,95 €
  • 68,95 €

   Prvotriedny dotRDTA od dotMod v sebe kombinuje estetický vzhľad a funkčnosť! Celá konštrukcia je vyrobená z ULTEMu, čo zabraňuje nadmernému prehrievaniu a vďaka čomu je atomizér naozaj ľahký! Základňa s priemerom 24mm iba s jedným odpruženým stĺpikom v strede využíva svorkovým systém na uchytenie špirálok a nádržka má objem 2ml. DotRDTA sa dodáva so...

   68,95 €
  • 29,95 €
   Akcia
   1 Recencie

   Uwell predstavuje svoj inovatívny „dva v jednom“ atomizér s označením Fancier. S priemerom 24mm a schopnosťou byť RTA aj RDA ponúka chytré a elegantné spracovanie s obrovskou produkciou pary a slušným podaním chuti.

   29,95 €
  • 35,95 €

   Asmodus predstavuje revolučný atomizér Nefarius Squonk RDTA s priemerom 25 mm! Prvý atomizér „dva v jednom“, ktorý sa dá používať ako klasický RDTA s horným plnením, alebo ako squonker s dolným doplnením, prípadne ako kombináciu oboch zároveň! S tromi rôznymi konfiguráciami prúdenia vzduchu a 4 ml tankom je Nefarius naozaj sofistikovaný a vysoko...

   35,95 €
  • 66,95 €

   Naozaj obrovský gigant medzi atomizérmi so svojou neuveriteľnou 28ml kapacitou tanku a s priemerom 41mm! Steam Crave Aromamizer Titan RDTA bolo špeciálne vytvorený pre vysokovýkonný vaping s hladkou a perfektnou kvalitou pary. Inovatívna stavebnicová základňa v štýle Lego umožňuje nekonečné možnosti osádzania špirálok.

   66,95 €
  • 35,95 €

   SXmini nám okrem výnimočných MODov priniesol na trh aj ich prvý atomizér. Jedná sa o atomizér v štýle RDTA, ktorý upúta nie len svojím designom, ale aj malými rozmermi, vďaka ktorým sa bude na Vašom MODe jedinečne vynímať.

   35,95 €
  • 29,95 €

   Popularita značky Vandy Vape stále narastá, vďaka čomu prichádzajú stále s novými atomizérmi, aby vyhoveli každému vaperovi. Tento krát pribudol do rodiny atomizér v štýle RDTA s názvom PYRO 24. V názve je síce 24, ale kvôli jeho robustnosti má 24,4mm v priemere. Do základne viete osadiť ako malé, tak aj veľké špirálky, vďaka čomu bude skvelým spoločníkom...

   29,95 €
   Iba na objednávku do 24/48 hod.
  • 32,45 €

   IJOY Combo RDTA II, novinka z dielne iJoy. Síce vyzerá rovnako ako jeho predchodcovia, ale prináša veľa inovácií, ktoré sa Vám určite zapáčia.Konštrukcia je z vysokokvalitnej nerezovej ocele, ktorá dokáže vzdorovať teplu aj z tých najväčších špirál. Ultemový náustok, ktorý Vás chráni od rozpálenej kotolne. A jednoduché osádzanie špirálok. Toto sú hlavné...

   32,45 €
   Iba na objednávku do 24/48 hod.
  • 43,45 €
   1 Recencie

   Popredný recenzent elektronických cigariet Adrian Lo Dejavu z Malajzie prichádza so svojím prvým RDTA. Atomizér s názvom Dejavu má priemer 24mm, ale výšku vďaka nižšej kapacite tanku iba 46mm. V originálnom balení nájdete hneď dva 810 náustky - jeden kovový, druhý z Ultemu. Dejavu ponúka tiež šikovné plnenie cez odpruženú stredovú trubičku v základni.

   43,45 €
  • 33,17 €

   OBS poznáme ako výrobcu kvalitných a obľúbených RTA. Teraz však prichádzajú so svojim prvým RDTA. A nie je to vôbec zlý atomizér. Crius RDTA s poriadne širokým a do úst príjemným Goon náustkom z Ultemu, ten sa dá vymeniť za iné, rozmerovo rovnaké náustky. Bohužiaľ, klasické 510 náustky nie sú kompatibilné.

   33,17 €
   Iba na objednávku do 24/48 hod.
  Zobraziť 1 - 12 z 12 položiek