RDTA

Zasielanie noviniek

RDTA 14 produktov

Podkategórie

 • CoilART

  CoilART discover your flavor.

 • DJV
 • GeekVape

  Produkty od spoločnosti GeekVape.

 • iJoy

  IJOY, is leading electronics brand originated from United States , IJOY owns the most excellent electronic cigarette R&D team. IJOY insists that the success of the products is the deeply understanding and combination of business, technology and the end users. To know and meet the target users indeed needs and expecta tions that’s what IJOY pursuing. As the leading fashionable brand of electronic cigarettes in the world , IJOY is combining the top quality, aesthetics design and innovative ideas into all products, revolutionized the traditional image of cigarettes, and provide public a totally new fashionable image, feeling enjoy and function, rising the electronic cigarettes to a stylish new height. IJOY makes continuous breakthroughs in the field of electronic cigarettes, owning a number of utility and invention patents, design patents.“Health & Fashion & Innovation & Quality”, has always been our philosophy of product design. Since the establishment, IJOY insists the personality, original design,and innovation for all products. IJOY brand is expanding rapidly ,the company’s growing is there for all to see.

 • OBS

  Shenzhen OBS technology Co.,Ltd lead human to go healthy and cultural life. It is established to built a better environment for the earth.Our company stick to forbid smoking, to seek a new way of healthy and trying to explore. It is a collection of sales, reserch and development, production in one of hi-tech industry electronic cigarettes. Our company has rich experience of sales and development management team, keep to concept of "The quality first,customer best,create prosperity". Creating a nice future of electronic cigarettes with our customer! OBS Technology Co,.Ltd will always endeavour. To build healthy business offer our efforts,keep moving to go healthy and better enrionment.

 • VGOD
 • Vandy Vape
 • SXmini

Filter

farba
Priemer Atomizéra
Kapacita Atomizéra
Typ Atomizéra
Zobraziť 1 - 14 z 14 položiek
 • 25,06 €

  Nespornými výhodami Medusa RDTA sú rozmery a možnosť tento atomizér využívať ako RDA, tak RDTA. K tomu sú určené tiež dva spôsoby plnenia. Chcete iba dokvapkávať e-liquid? Stačí dať dole hornú časť s náustkom a na vatu e-liquid nakvapkať. 

  25,06 €
 • 36,86 €

  V dnešnej dobe veľmi populárna kategória RDTA sa opäť rozrastá, tentokrát o nový tank spoločnosti Coilart. Azeroth RDTA prichádza s už známou konštrukciou, ktorú sme mohli vidieť napríklad u Limitless, ponúka však luxusné prevedenie v čierno-zlatej kombinácii a predovšetkým inú základňu. Nenájdete tu klasickú velocity základňu, ale takzvanú goon základňu.

  36,86 €
 • 33,17 €

  OBS poznáme ako výrobcu kvalitných a obľúbených RTA. Teraz však prichádzajú so svojim prvým RDTA. A nie je to vôbec zlý atomizér. Crius RDTA s poriadne širokým a do úst príjemným Goon náustkom z Ultemu, ten sa dá vymeniť za iné, rozmerovo rovnaké náustky. Bohužiaľ, klasické 510 náustky nie sú kompatibilné.

  33,17 €
 • 33,17 €

  IJOY nám predstavuje ďalšie RDTA, tentokrát s označením 5S. Podobná konštrukcia ako u predchádzajúcej verzie ponúka o niečo menšie rozmery a predovšetkým s priemerom 24mm tak bude atomizér lepšie sedieť na väčšine módov.

  33,17 €
 • 43,45 €

  Popredný recenzent elektronických cigariet Adrian Lo Dejavu z Malajzie prichádza so svojím prvým RDTA. Atomizér s názvom Dejavu má priemer 24mm, ale výšku vďaka nižšej kapacite tanku iba 46mm. V originálnom balení nájdete hneď dva 810 náustky - jeden kovový, druhý z Ultemu. Dejavu ponúka tiež šikovné plnenie cez odpruženú stredovú trubičku v základni.

  43,45 €
 • 34,95 €
  Akcia

  Navrhnutý v Spojených štátoch, Tricktank patrí medzi veľmi obľúbené RDTA. VGOD ponúka už druhú verziu tohto atomizéra a tešiť sa môžete na poriadny otvor pre plnenie, ktorý zvládne akékoľvek kvapkadlo a ihlu. Z kvalitnej nerezovej ocele vyrobené RDTA má v čiernej verzii pogumovaný povrch. O bezproblémový kontakt s vašim módom sa stará pozlátený center pin...

  34,95 €
 • 26,95 €

  Popularita značky Vandy Vape stále narastá, vďaka čomu prichádzajú stále s novými atomizérmi, aby vyhoveli každému vaperovi. Tento krát pribudol do rodiny atomizér v štýle RDTA s názvom PYRO 24. V názve je síce 24, ale kvôli jeho robustnosti má 24,4mm v priemere. Do základne viete osadiť ako malé, tak aj veľké špirálky, vďaka čomu bude skvelým spoločníkom...

  26,95 €
  Len online – nedostupné v kamennej predajni
 • 35,95 €

  SXmini nám okrem výnimočných MODov priniesol na trh aj ich prvý atomizér. Jedná sa o atomizér v štýle RDTA, ktorý upúta nie len svojím designom, ale aj malými rozmermi, vďaka ktorým sa bude na Vašom MODe jedinečne vynímať.

  35,95 €
 • 27,00 €

  iJoy Tornado RDTA je skutočne do posledného detailu perfektne spracovaný tank. Všetky časti z kvalitnej nerezovej ocele a telo z pyrexového skla dokonale sedí a všetko tak funguje bez sebe menšieho problému. Horné, respektíve bočné plnenie má chytrý zámok, vďaka ktorému sa nemusíte báť nechceného otvárania otvoru pre plnenie. Tou najväčšou prednosťou...

  27,00 €
 • 33,17 €

  Znovuzrodená Medusa od GeekVape prichádza v novej verzii, ktorá sa obíde bez systému zámku v základni, má upravený náustok, predĺžené telo a vylepšenú základňu. Medusa Reborn sa pohybuje na pomedzí RDTA a RDA. Dá sa tak používať oboma spôsobmi. Ako RDTA ponúka kapacitu 3,5ml, bez problémov sa však dá podľa potreby e-liquid dokvapkávať.

  33,17 €
 • 39,95 €
  Akcia

  Inovatívny atomizér z dielne VGOD prichádza s novým vylepšením RDTA pod názvom Elite. Oproti predchodcovi TRICKTANK PRO RDTA prináša revolúciu v podaní velocity základne bez použitia klasických skrutiek, prípadne pružinového osadenia špirál. Miesto nich tam nájdete dvojicu čapov so závitom, ktoré prstami jednoducho dotiahnete a vďaka zväčšeniu otvorov ste...

  39,95 €
 • 36,86 €

  IJOY Combo RDTA sa veľmi podobá celej rade RDTA systémov. Spodný tank s vysokou kapacitou spoľahlivo zásobuje vatu a špirálky e-liquidom, postranné prívody zaisťujú dostatočné premiešanie vzduchu s vytvorenou parou. A bočné plnenie je úplne jednoduché a rýchle.

  36,86 €
 • 3,95 €

  Náhradné pyrex sklíčko na VGOD RDTA PRO R2 & Elite.

  3,95 €
 • 32,45 €

  IJOY Combo RDTA II, novinka z dielne iJoy. Síce vyzerá rovnako ako jeho predchodcovia, ale prináša veľa inovácií, ktoré sa Vám určite zapáčia.Konštrukcia je z vysokokvalitnej nerezovej ocele, ktorá dokáže vzdorovať teplu aj z tých najväčších špirál. Ultemový náustok, ktorý Vás chráni od rozpálenej kotolne. A jednoduché osádzanie špirálok. Toto sú hlavné...

  32,45 €
Zobraziť 1 - 14 z 14 položiek