RDTA

Zasielanie noviniek

Informácie

RDTA 11 produktov

Podkategórie

 • Fumytech
 • CoilART

  CoilART discover your flavor.

 • GeekVape

  Produkty od spoločnosti GeekVape.

 • iJoy

  IJOY, is leading electronics brand originated from United States , IJOY owns the most excellent electronic cigarette R&D team. IJOY insists that the success of the products is the deeply understanding and combination of business, technology and the end users. To know and meet the target users indeed needs and expecta tions that’s what IJOY pursuing. As the leading fashionable brand of electronic cigarettes in the world , IJOY is combining the top quality, aesthetics design and innovative ideas into all products, revolutionized the traditional image of cigarettes, and provide public a totally new fashionable image, feeling enjoy and function, rising the electronic cigarettes to a stylish new height. IJOY makes continuous breakthroughs in the field of electronic cigarettes, owning a number of utility and invention patents, design patents.“Health & Fashion & Innovation & Quality”, has always been our philosophy of product design. Since the establishment, IJOY insists the personality, original design,and innovation for all products. IJOY brand is expanding rapidly ,the company’s growing is there for all to see.

 • OBS

  Shenzhen OBS technology Co.,Ltd lead human to go healthy and cultural life. It is established to built a better environment for the earth.Our company stick to forbid smoking, to seek a new way of healthy and trying to explore. It is a collection of sales, reserch and development, production in one of hi-tech industry electronic cigarettes. Our company has rich experience of sales and development management team, keep to concept of "The quality first,customer best,create prosperity". Creating a nice future of electronic cigarettes with our customer! OBS Technology Co,.Ltd will always endeavour. To build healthy business offer our efforts,keep moving to go healthy and better enrionment.

 • DJV
 • VGOD
Zobraziť 1 - 11 z 11 položiek
 • 33,17 €

  OBS poznáme ako výrobcu kvalitných a obľúbených RTA. Teraz však prichádzajú so svojim prvým RDTA. A nie je to vôbec zlý atomizér. Crius RDTA s poriadne širokým a do úst príjemným Goon náustkom z Ultemu, ten sa dá vymeniť za iné, rozmerovo rovnaké náustky. Bohužiaľ, klasické 510 náustky nie sú kompatibilné.

  33,17 €
 • 27,00 €

  iJoy Tornado RDTA je skutočne do posledného detailu perfektne spracovaný tank. Všetky časti z kvalitnej nerezovej ocele a telo z pyrexového skla dokonale sedí a všetko tak funguje bez sebe menšieho problému. Horné, respektíve bočné plnenie má chytrý zámok, vďaka ktorému sa nemusíte báť nechceného otvárania otvoru pre plnenie. Tou najväčšou prednosťou...

  27,00 €
 • 36,86 €

  IJOY Combo RDTA sa veľmi podobá celej rade RDTA systémov. Spodný tank s vysokou kapacitou spoľahlivo zásobuje vatu a špirálky e-liquidom, postranné prívody zaisťujú dostatočné premiešanie vzduchu s vytvorenou parou. A bočné plnenie je úplne jednoduché a rýchle.

  36,86 €
 • 33,17 €
  Nové

  IJOY nám predstavuje ďalšie RDTA, tentokrát s označením 5S. Podobná konštrukcia ako u predchádzajúcej verzie ponúka o niečo menšie rozmery a predovšetkým s priemerom 24mm tak bude atomizér lepšie sedieť na väčšine módov.

  33,17 €
 • 25,06 €

  Nespornými výhodami Medusa RDTA sú rozmery a možnosť tento atomizér využívať ako RDA, tak RDTA. K tomu sú určené tiež dva spôsoby plnenia. Chcete iba dokvapkávať e-liquid? Stačí dať dole hornú časť s náustkom a na vatu e-liquid nakvapkať. 

  25,06 €
 • 33,17 €

  Znovuzrodená Medusa od GeekVape prichádza v novej verzii, ktorá sa obíde bez systému zámku v základni, má upravený náustok, predĺžené telo a vylepšenú základňu. Medusa Reborn sa pohybuje na pomedzí RDTA a RDA. Dá sa tak používať oboma spôsobmi. Ako RDTA ponúka kapacitu 3,5ml, bez problémov sa však dá podľa potreby e-liquid dokvapkávať.

  33,17 €
 • 36,86 €

  V dnešnej dobe veľmi populárna kategória RDTA sa opäť rozrastá, tentokrát o nový tank spoločnosti Coilart. Azeroth RDTA prichádza s už známou konštrukciou, ktorú sme mohli vidieť napríklad u Limitless, ponúka však luxusné prevedenie v čierno-zlatej kombinácii a predovšetkým inú základňu. Nenájdete tu klasickú velocity základňu, ale takzvanú goon základňu.

  36,86 €
 • 41,00 €

  Dragon Ball RDTA je skutočne verný svojmu menu. Oranžový ako dračí oheň, dizajn ako guľa a naozaj ho môžete využiť ako RTA, alebo RDA. Fumytech prináša nielen vzhľadom jedinečný atomizér.

  41,00 €
 • 41,00 €

  Vypadá ako kryštálová guľa, aj sa tak volá, ale v skutočnosti ide o RTA a RDA v jednom. Fumytech prináša nie len vzhľadom výnimočný atomizér.

  41,00 €
 • 43,45 €
  Nové

  Popredný recenzent elektronických cigariet Adrian Lo Dejavu z Malajzie prichádza so svojím prvým RDTA. Atomizér s názvom Dejavu má priemer 24mm, ale výšku vďaka nižšej kapacite tanku iba 46mm. V originálnom balení nájdete hneď dva 810 náustky - jeden kovový, druhý z Ultemu. Dejavu ponúka tiež šikovné plnenie cez odpruženú stredovú trubičku v základni.

  43,45 €
  Len online – nedostupné v kamennej predajni
 • 54,45 €
  Nové

  Navrhnutý v Spojených štátoch, Tricktank patrí medzi veľmi obľúbené RDTA. VGOD ponúka už druhú verziu tohto atomizéra a tešiť sa môžete na poriadny otvor pre plnenie, ktorý zvládne akékoľvek kvapkadlo a ihlu. Z kvalitnej nerezovej ocele vyrobené RDTA má v čiernej verzii pogumovaný povrch. O bezproblémový kontakt s vašim módom sa stará pozlátený center pin...

  54,45 €
  Len online – nedostupné v kamennej predajni
Zobraziť 1 - 11 z 11 položiek