Aktuality

POD systém

POD systém 16 produktov

Filter

Použité filtre:
  Výrobca
  farba
  Kapacita Atomizéra
  Kapacita Batérie
  Batéria
  Typ
  DL / MTL
  Zobraziť 1 - 16 z 16 položiek
  • 3,95 €
   Nové

   Náhradný POD určený pre e-cigaretu VAPTIO Solo Flat.

   3,95 €
  • 19,95 €
   Nové

   Štýlový a kompaktný spoločník na celý deň! Inteligentným čipom ovládaná automatická batéria o kapacite 650mAh od spoločnosti Vaptio prichádza meniteľným PODom s vrchným plnením a krásnym LED indikátorom, aby ste mali stále prehľad o stave batérie. Vaptio Solo Flat bude vždy pripravený vo vrecku priniesť to vytúžené potešenie.

   19,95 €
  • 3,50 €
   Nové

   Náhradný cartridge určený pre POD SYSTEM  ELEAF iWũ.

   3,50 €
   Len online – nedostupné v kamennej predajni
  • 20,26 €
   Nové

   Eleaf iWu je elegantne navrhnutý, moderný a ultra prenosný POD systém s ochranným krytom, ktorý vám umožní zakryť náustok. Môže sa pochváliť 700mAh kapacitou batérie a jednoduchým bočným plnením! V balení sú dva špeciálne PODy s objemom 2 ml.

   20,26 €
  • 3,50 €
   Nové

   Náhradný POD určený pre e-cigaretu Joyetech Exceed Edge

   3,50 €
  • 27,64 €
   Nové

   Po úspechu predchádzajúceho modelu prináša Eleaf nástupcu v kompaktných rozmeroch, s väčším objemom, ešte vyššou kapacitou batérie a vymeniteľnými žhaviacimi hlavami, ktoré umožňujú nielen poťahovanie priamo do pľúc, ale i klasické šlukovanie štýlom ústa-pľúca. Breeze 2 sa môže pochváliť s reguláciou vzduchu a dodáva sa s praktickou krytkou na náustok.

   27,64 €
   Len online – nedostupné v kamennej predajni
  • 4,35 €
   Nové

   Náhradný POD určený pre e-cigaretu SMOK Novo.

   4,35 €
  • 18,41 €
   Nové

   Miniatúrna veľkosť s jednoduchou obsluhou! To je nový podsystém NOVO od spoločnosti SMOK. Elegantný kobra dizajn v spojení s integrovanou 450mAh batériou a kompaktnými rozmermi sa bez problémov zmestí do vrecka, či tašky a tak ho môžete mať neustále pri sebe. V balení sú tiež dva špeciálne PODy s objemom 2 ml, ktoré sa ľahko plnia a vymieňajú.

   18,41 €
  • 19,95 €

   Ultra ľahká prenosná e-cigareta Warlock Peas ukrýva v sebe vstavanú batériu s kapacitou 400mAh a využíva POD systém s 1,8ml objemom. So svojim miniatúrnym rozmerom a dizajnom pripomína USB klúč a je určená pre klasické poťahovanie spôsobom ústa-pľúca. Je ideálnou voľbou, ak hľadáte niečo do vrecka či tašky, alebo ako záložnú elektronickú cigaretu. 

   19,95 €
   Len online – nedostupné v kamennej predajni
  • 3,50 €

   Náhradný POD určený pre e-cigaretu Joyetech Teros.

   3,50 €
  • 20,95 €
   1 Recencie

   Teros je prvý prenosný POD systém od spoločnosti Joyetech. Vrecková e-cigareta miniatúrnych rozmerov s elegantným dizajnom a inovatívnou ECO batériou sa rovnako hodí pre začiatočníkov, ako aj pre skúsených vaperov do vrecka. Novinkou je aj fotochromatický a termochromatický povrch, vďaka čomu Teros mení farbu!

   20,95 €
  • 20,95 €

   Ľahký a prenosný SMOK Fit je najnovším členom rodinky SMOK POD systémov. Malý a ultra tenký dizajn, integrovaná 250 mAh automatická batéria a POD s objemom 2 ml z neho robia ideálneho spoločníka. Vždy pripravený vo vrecku a nebude vás nijako obťažovať. 

   20,95 €
  • 17,95 €

   Novinka od firmy Joyetech, e-cigareta Exceed Edge ponúka konštrukciu klasického POD systému, ale s výhodou výmeny žhaviacej hlavy. Integrovaná 650mAh batéria a žhaviace hlavy s odporom 1,2Ω z nej robia ideálne riešenie pre poťahovanie štýlom ústa – pľúca (MTL).

   17,95 €
  • 20,26 €

   Malá e-cigareta s POD systémom a miniatúrnym telom je ideálnym zariadením na cesty a pre slabších fajčiarov. Disponuje integrovanou 250 mAh automatickou batériou, ktorá je schopná dodať výkon v rozsahu 10W-16W. V balení sú tiež dva špeciálne pody s objemom 2 ml, ktoré sa ľahko plnia a vymieňajú. Infinix bude vždy pripravená vo vrecku priniesť to vytúžené...

   20,26 €
  • 21,95 €

   Suorin Air je e-cigareta miniatúrnych rozmerov vo veľkosti kreditnej karty. Ukrýva v sebe vstavanú batériu s kapacitou 400mAh a využíva cartridgový systém s 2ml objemom. Suorin Air je určená pre klasické poťahovanie spôsobom ústa-pľúca a je ideálnou voľbou, ak hľadáte niečo do vrecka či tašky, alebo ako záložnú elektronickú cigaretu. 

   21,95 €
  • 14,45 €

   Firma Sigelei prichádza na trh s populárnym cartrigeovým/podovým systémom.Fuchai V3 AIO je malá elektronická cigareta a je ideálny spoločník pre začínajúcich užívateľov. Automatická batéria s kapacitou 400mAh a POD s objemom 1,5ml sú pre slabších fajčiarov jedinečnou voľbou. Beztlačítková batéria funguje na aktiváciu poťahom, vďaka čomu získala nie len na...

   14,45 €
  Zobraziť 1 - 16 z 16 položiek