Aktuality

POD systém

POD systém 23 produktov

Filter

Použité filtre:
  Výrobca
  farba
  Kapacita Atomizéra
  Kapacita Batérie
  Batéria
  Typ
  Max. výkon (W)
  DL / MTL
  na stranu
  Zobraziť 1 - 20 z 23 položiek
  • 3,95 €
   Nové

   Náhradný POD určený pre pod systém asMODus FLOW.

   3,95 €
  • 30,50 €
   Nové

   Prvý POD systém od spoločnosti asMODus prináša presne to čo očakávate od takéhoto malého zariadenia. Je ľahká a kompaktná, s integrovanou 500mAh automatickou batériou, ktorá využíva POD s objemom 2 ml. asMODus Flow bude vždy pripravená vo vrecku priniesť to vytúžené potešenie pre milovníkov klasického šlukovania (MTL).

   30,50 €
  • 3,95 €
   Nové

   Náhradný POD určený pre pod systém STARSS Icon.

   3,95 €
  • 24,95 €
   Nové

   Hviezda medzi PODmi! To je nový ICON od Starss, ultra-prenosný pod systém s 380mAh batériou a jedinečným, atraktívnym dizajnom! Malé rozmery a 2ml nádržka v spojení so špirálkou s odporom 1,7 Ohm robia z neho ideálneho spoločníka pre MTL-károv!

   24,95 €
  • 72,50 €
   Nové

   Vyspelý Orion DNA GO od Lost Vape posúva hranice pod systémov. Funkciami plne nabití prvý pod MOD, ktorý je vybavení čipom DNA od Evolve, umožňuje detailné prispôsobenie užívateľského rozhrania v programe escribe. Možnosť DL a MTL, regulácia prívodu vzduchu, nastavenie výkonu a funkcia Replay sú iba niektoré z vychytávok, ktoré robia z Orion Go výnimočné...

   72,50 €
  • 3,50 €
   Nové

   Náhradný POD určený pre e-cigaretu Joyetech RunAbout.

   3,50 €
  • 20,26 €
   Nové

   Štýlovka do vrecka s originálnym dizajnom! Nový luxusný POD systém od Joyetech s kapacitou 480mAh sa nesie v štýle luxusnej jachty a môže sa pýšiť LED podsvietením so siedmimi prekrásnymi farbami. Joyetech RunAbout vás presvedčí spoľahlivým výkonom, jednoduchou obsluhou a perfektným podaním chuti, ktorý sa dokonale hodí pre e-liquidy s obsahom nikotínovej...

   20,26 €
  • 3,95 €

   Náhradný POD určený pre e-cigaretu VAPTIO Solo Flat.

   3,95 €
  • 19,95 €

   Štýlový a kompaktný spoločník na celý deň! Inteligentným čipom ovládaná automatická batéria o kapacite 650mAh od spoločnosti Vaptio prichádza meniteľným PODom s vrchným plnením a krásnym LED indikátorom, aby ste mali stále prehľad o stave batérie. Vaptio Solo Flat bude vždy pripravený vo vrecku priniesť to vytúžené potešenie.

   19,95 €
  • 3,50 €

   Náhradný cartridge určený pre POD SYSTEM  ELEAF iWũ.

   3,50 €
   Len online – nedostupné v kamennej predajni
  • 20,26 €

   Eleaf iWu je elegantne navrhnutý, moderný a ultra prenosný POD systém s ochranným krytom, ktorý vám umožní zakryť náustok. Môže sa pochváliť 700mAh kapacitou batérie a jednoduchým bočným plnením! V balení sú dva špeciálne PODy s objemom 2 ml.

   20,26 €
  • 3,50 €

   Náhradný POD určený pre e-cigaretu Joyetech Exceed Edge

   3,50 €
  • 27,64 €

   Po úspechu predchádzajúceho modelu prináša Eleaf nástupcu v kompaktných rozmeroch, s väčším objemom, ešte vyššou kapacitou batérie a vymeniteľnými žhaviacimi hlavami, ktoré umožňujú nielen poťahovanie priamo do pľúc, ale i klasické šlukovanie štýlom ústa-pľúca. Breeze 2 sa môže pochváliť s reguláciou vzduchu a dodáva sa s praktickou krytkou na náustok.

   27,64 €
   Len online – nedostupné v kamennej predajni
  • 4,35 €

   Náhradný POD určený pre e-cigaretu SMOK Novo.

   4,35 €
  • 18,41 €

   Miniatúrna veľkosť s jednoduchou obsluhou! To je nový podsystém NOVO od spoločnosti SMOK. Elegantný kobra dizajn v spojení s integrovanou 450mAh batériou a kompaktnými rozmermi sa bez problémov zmestí do vrecka, či tašky a tak ho môžete mať neustále pri sebe. V balení sú tiež dva špeciálne PODy s objemom 2 ml, ktoré sa ľahko plnia a vymieňajú.

   18,41 €
  • 19,95 €

   Ultra ľahká prenosná e-cigareta Warlock Peas ukrýva v sebe vstavanú batériu s kapacitou 400mAh a využíva POD systém s 1,8ml objemom. So svojim miniatúrnym rozmerom a dizajnom pripomína USB klúč a je určená pre klasické poťahovanie spôsobom ústa-pľúca. Je ideálnou voľbou, ak hľadáte niečo do vrecka či tašky, alebo ako záložnú elektronickú cigaretu. 

   19,95 €
   Len online – nedostupné v kamennej predajni
  • 3,50 €

   Náhradný POD určený pre e-cigaretu Joyetech Teros.

   3,50 €
  • 20,95 €
   3 Recencie

   Teros je prvý prenosný POD systém od spoločnosti Joyetech. Vrecková e-cigareta miniatúrnych rozmerov s elegantným dizajnom a inovatívnou ECO batériou sa rovnako hodí pre začiatočníkov, ako aj pre skúsených vaperov do vrecka. Novinkou je aj fotochromatický a termochromatický povrch, vďaka čomu Teros mení farbu!

   20,95 €
  • 18,41 €

   Ľahký a prenosný SMOK Fit je najnovším členom rodinky SMOK POD systémov. Malý a ultra tenký dizajn, integrovaná 250 mAh automatická batéria a POD s objemom 2 ml z neho robia ideálneho spoločníka. Vždy pripravený vo vrecku a nebude vás nijako obťažovať. 

   18,41 €
  • 17,95 €

   Novinka od firmy Joyetech, e-cigareta Exceed Edge ponúka konštrukciu klasického POD systému, ale s výhodou výmeny žhaviacej hlavy. Integrovaná 650mAh batéria a žhaviace hlavy s odporom 1,2Ω z nej robia ideálne riešenie pre poťahovanie štýlom ústa – pľúca (MTL).

   17,95 €
  Zobraziť 1 - 20 z 23 položiek