Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Vaporizer

Zľavnené produkty

Vaporizer 4 produktov

Filter

Použité filtre:
  Výrobca
  farba
  Kapacita Batérie
  Batéria
  Typ
  Náustok
  Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
  • 61,95 €

   Štýlový prenosný vaporizér na sušené bylinky! Flowermate Aura je vaporizér s diskrétnym dizajnom a umožňuje efektívnu vaporizáciu všetkých druhov byliniek, voskov a olejov. Batéria s kapacitou 2600mAh je vybavená keramickou komôrkou, do ktorej sa zmestí 0,4g sušenej bylinky. Nedochádza k spaľovaniu, zahrievaním sa uvoľnia aktívne látky a chute z bylín a...

   61,95 €
  • 65,95 €

   Prémiový regulovateľný vaporizér v kompaktných rozmeroch na sušené bylinky! Vreckový vaporizér Nokiva umožňuje efektívnu vaporizáciu všetkých druhov byliniek. Batéria o kapacite 2200mAh je vybavená kvalitnou keramickou komôrkou, ktorá ohrievaním uvoľňuje aktívne látky a chute zo sušených bylín.

   65,95 €
  • 38,95 €

   Najnovší Q-tip vaporizér so smart technológiou Q-cell je zárukou kvalitného hardvéru. Žhaviaca plocha z kremeňa zabezpečuje rovnomerné zahrievanie. Vybavený je 650mAh vstavanou batériou.

   38,95 €
  • 65,95 €
   Nové

   Vaporizér Kiss od spoločnosti Kingtons je ideálnou voľbou pre každého, kto vyžaduje dizajnové, diskrétne a výkonné zariadenie v jednom. Jeho kompaktné rozmery umožňujú vziať ho kdekoľvek so sebou. Je vybavený OLED displejom dvoma regulačnými tlačidlami a je možné ho využívať na vaporizáciu rôznych druhov byliniek, prírodných olejov či vosku.

   65,95 €
  Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek