Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Vaporizer

Zľavnené produkty

Vaporizer 5 produktov

Filter

Použité filtre:
  Výrobca
  farba
  Kapacita Batérie
  Typ Batérie
  Batéria
  Typ
  Počet Batérií
  Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek
  • 65,95 €

   Vaporizér Kiss od spoločnosti Kingtons je ideálnou voľbou pre každého, kto vyžaduje dizajnové, diskrétne a výkonné zariadenie v jednom. Jeho kompaktné rozmery umožňujú vziať ho kdekoľvek so sebou. Je vybavený OLED displejom dvoma regulačnými tlačidlami a je možné ho využívať na vaporizáciu rôznych druhov byliniek, prírodných olejov či vosku.

   65,95 €
  • 54,95 €

   Vaporizér Nova od spoločnosti Kingtons je ideálnou voľbou pre každého, kto vyžaduje dizajnové, diskrétne a výkonné zariadenie v jednom. Jeho kompaktné rozmery umožňujú vziať ho kdekoľvek so sebou. S jedným regulačným tlačidlom ponúka 4 rôzne teplotné nastavenia. Využijete ho na vaporizáciu rôznych druhov byliniek, prírodných olejov či vosku. Vapozér Nova...

   54,95 €
  • 64,95 €

   AirVape XS GO je nový vaporizér kompaktných rozmerov s nízkou hmotnosťou ! Definuje ho veľmi jednoduché ovládanie, vstavaná batéria, päť prednastavených teplôt a oválna komora z vysokokvalitnej keramiky. Vďaka svojim rozmerom je AirVape Xs GO naozaj nenápadný a môžete si ho vziať kamkoľvek so sebou. 

   64,95 €
  • 159,95 €
   Nové

   Osvedčená technológia so štýlovým dizajnom! DotMOD hrdo predstavuje svoje prvé zariadenie určené na vaporizáciu sušených bylín! DotLeaf sa môže pýšiť vymeniteľnou batériou a reguláciou teploty ohrievania. Vďaka pribaleným adaptérom sa dá vaporizér dotLeaf využívať aj v kombinácii s vašou vodnou fajkou!

   159,95 €
  • 54,95 €
   Nové

   Vaporizér Vital od kanadskej spoločnosti Xmax je vhodným spoločníkom pri pohodlnej vaporizácií. Tento výkonný vaporizér v sebe kombinuje jednoduchý dizajn spolu so zaujímavými funkciami a vstavanou 2600mAh batériou. Okrem bleskového zohrievania keramickej komory sa môžete tešiť na dvojicu časových režimov, či nastaviteľnú teplotu až na hodnotu 240°C. 

   54,95 €
  Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek