Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

dicodes

Zasielanie noviniek

Zľavnené produkty

Dicodes Dani Box Mini MOD


Položiť otázku (0)

Dicodes Dani Box Mini

Nový produkt

Nemecká spoločnosť Dicodes prichádza po dlhej dobe s novinkou v podobe modu Dani Box Mini, ktorý predstavuje luxusný MOD s najpokročilejšou elektronikou v oblasti vapingu! Novo sa môžete tešiť na menšie rozmery a novú verziu chipu Dicodes V2, ktorý sa vyznačuje ešte lepším power manažmentom a maximálnym výkonom až 80W!

Viac detailov

229,00 € s DPH

Viac informácií

Dicodes Dani Box Mini

dicodes Dani Box Mini (e-smoke.sk) 

Nemecká spoločnosť Dicodes prichádza po dlhej dobe s novinkou v podobe modu Dani Box Mini, ktoré predstavuje luxusný MOD s najpokročilejšou elektronikou v oblasti vapingu! Novo sa môžete tešiť na menšie rozmery a novú verziu chipu Dicodes V2, ktorý sa vyznačuje ešte lepším power manažmentom a maximálnym výkonom až 80W!

Dicodes dani Box Mini

Špičkové spracovanie, elegantný a sofistikovaný dizajn
Dizajnéri Dicodesu zapracovali na ergonómii a Dani Box Mini tak ešte lepšie sadne do dlane. Celkové rozmery klesli na 77 x 42 x 24mm a hmotnosť MODu bez batérie je teraz iba 129g! Elektronika bola tiež prepracovaná, s novým čipom mod teraz ponúkne maximálny výkon až 80W. Dani Box Mini je vybavený štandardným závitom 510. Odpružený centerpin umožňuje použiť takmer každý atomizér z vašej zbierky s priemerom 24mm. Najlepšie však vynikne s tankom v štýle Kayfun, Taifun alebo Squape, ktoré sa k sebe esteticky najviac hodia.

Najpokročilejšia elektronika
Špeciálny režim pre RESISTHERM NiFe30 špirálky zaručuje neopakovateľný prejav pri vapingu v akomkoľvek atomizéry. Samozrejmosťou je aj podpora teplotných režimov pre Nikel 200 (Ni), Titan (Ti), Wolfram, Nerezovú oceľ (Inox / SS) a možnosť TCR. Počet funkcií Dani Box Mini MODu je skutočne ohromný. Najzaujímavejšie sú možnosť nastavenia úrovne vybitia batérie (2,5V-3V), 10 režimov predžhavenia, režim mechanického MODu, korekcia odporu žhaviacej hlavy, podrobné štatistiky a možnosť uloženia obľúbeného nastavenia.
Dani box mini (e-smoke.sk)

Pokročilé menu OLED displeja umožňuje nastavenie všetkých potrebných parametrov bez potreby pripájať MOD k PC, ako je tomu u chipov DNA. Displej je oproti väčšiemu Dani Boxu otočený o 90 stupňov tak, aby jeho sledovanie bolo ešte príjemnejšie a pohodlnejšie. Zobrazuje všetky štandardné režimy a funkcie, na ktoré sme u Dicodesu zvyknutí.

dani box mini (e-smoke.sk)

Extrémne pokročilý chip Dicodes V2 v spojení s jednoduchým telom  kompaktných rozmerov vytvára skvost s názvom Dani Box Mini. Precízne spracovanie a obrovské možnosti použitia ocenia predovšetkým pokročilí vaperi a nadšenci DIY.

Balenie neobsahuje batériu typu 18650, musíte ju dokúpiť samostatne. Pri kúpe dbajte na to, aby mala batéria vybíjací prúd minimálne 20A.

Parametre:
Nastaviteľný výkon: 5W-80W
Výstupné napätie: 2,5V-11V
Nastaviteľná teplota: 100 °C - 315 °C / 200 °F - 600 °F
Podporované režimy: VW / TC- (Ni, Ti, SS) / TCR
Podporovaný odpor: 0,15Ω-5Ω
Batérie: 18650 (aspoň 20A) - nie je súčasťou balenia
Nabíjanie: externe
Závit: 510 a odpružený kontakt
Rozmery: 77x42x24mm
Váha: 129g

Obsah balenia:
1x dicodes Dani Box Mini
1x odporový drôt NiFe30
1x kovové darčekové balenie
1x návod

Hodnotenia

Hodnotenie 
2019-11-14

Dani

Je zbytočne sa rozpisovať. Proste LUXUS.........

  • Pre 1 z 1 je táto recenzia užitočná.
Hodnotenie 
2019-07-18

Dicodes dani box mini

Veľmi veľká spokojnosť. Kvalitná Nemecka precíznosť je tu úžasná, každý kúsok precízne spracovaný. A hlavne čo sa týka TC režimu tak tu je dotiahnuty do dokonalosti, mal som predtým rôzne značky modov ale túto funguje úplne presne a spoľahlivo nakoľko ja bežím iba na TC režime tak presne toto som hľadal. Kto si potrpí na perfektnom TC tak toto je správna voľba

  • Pre 3 z 3 je táto recenzia užitočná.
Hodnotenie 
2018-10-14

Dicodes Dani Box Mini - black

Tento mod je úžasný ????kde krása strieda nádheru.Je to môj milášek ...s kayfunom prime je perfektný.Stojí zakaždú korunu čo som zaňho dal.Je to najlepšie čo mám a mám toho hodne.
Ivan

  • Pre 5 z 5 je táto recenzia užitočná.

Napísať hodnotenie

Napísať hodnotienie

Dicodes Dani Box Mini

Dicodes Dani Box Mini

Nemecká spoločnosť Dicodes prichádza po dlhej dobe s novinkou v podobe modu Dani Box Mini, ktorý predstavuje luxusný MOD s najpokročilejšou elektronikou v oblasti vapingu! Novo sa môžete tešiť na menšie rozmery a novú verziu chipu Dicodes V2, ktorý sa vyznačuje ešte lepším power manažmentom a maximálnym výkonom až 80W!

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

29 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Prevziať