Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

dicodes

Zľavnené produkty

Dicodes Dani Box Mini MOD


Položiť otázku (0)

Dicodes Dani Box Mini

Nový produkt

Nemecká spoločnosť Dicodes prichádza po dlhej dobe s novinkou v podobe modu Dani Box Mini, ktorý predstavuje luxusný MOD s najpokročilejšou elektronikou v oblasti vapingu! Novo sa môžete tešiť na menšie rozmery a novú verziu chipu Dicodes V2, ktorý sa vyznačuje ešte lepším power manažmentom a maximálnym výkonom až 80W!

Viac detailov

229,00 € s DPH

Viac informácií

Dicodes Dani Box Mini

dicodes Dani Box Mini (e-smoke.sk) 

Nemecká spoločnosť Dicodes prichádza po dlhej dobe s novinkou v podobe modu Dani Box Mini, ktoré predstavuje luxusný MOD s najpokročilejšou elektronikou v oblasti vapingu! Novo sa môžete tešiť na menšie rozmery a novú verziu chipu Dicodes V2, ktorý sa vyznačuje ešte lepším power manažmentom a maximálnym výkonom až 80W!

Dicodes dani Box Mini

Špičkové spracovanie, elegantný a sofistikovaný dizajn
Dizajnéri Dicodesu zapracovali na ergonómii a Dani Box Mini tak ešte lepšie sadne do dlane. Celkové rozmery klesli na 77 x 42 x 24mm a hmotnosť MODu bez batérie je teraz iba 129g! Elektronika bola tiež prepracovaná, s novým čipom mod teraz ponúkne maximálny výkon až 80W. Dani Box Mini je vybavený štandardným závitom 510. Odpružený centerpin umožňuje použiť takmer každý atomizér z vašej zbierky s priemerom 24mm. Najlepšie však vynikne s tankom v štýle Kayfun, Taifun alebo Squape, ktoré sa k sebe esteticky najviac hodia.

Najpokročilejšia elektronika
Špeciálny režim pre RESISTHERM NiFe30 špirálky zaručuje neopakovateľný prejav pri vapingu v akomkoľvek atomizéry. Samozrejmosťou je aj podpora teplotných režimov pre Nikel 200 (Ni), Titan (Ti), Wolfram, Nerezovú oceľ (Inox / SS) a možnosť TCR. Počet funkcií Dani Box Mini MODu je skutočne ohromný. Najzaujímavejšie sú možnosť nastavenia úrovne vybitia batérie (2,5V-3V), 10 režimov predžhavenia, režim mechanického MODu, korekcia odporu žhaviacej hlavy, podrobné štatistiky a možnosť uloženia obľúbeného nastavenia.
Dani box mini (e-smoke.sk)

Pokročilé menu OLED displeja umožňuje nastavenie všetkých potrebných parametrov bez potreby pripájať MOD k PC, ako je tomu u chipov DNA. Displej je oproti väčšiemu Dani Boxu otočený o 90 stupňov tak, aby jeho sledovanie bolo ešte príjemnejšie a pohodlnejšie. Zobrazuje všetky štandardné režimy a funkcie, na ktoré sme u Dicodesu zvyknutí.

dani box mini (e-smoke.sk)

Extrémne pokročilý chip Dicodes V2 v spojení s jednoduchým telom  kompaktných rozmerov vytvára skvost s názvom Dani Box Mini. Precízne spracovanie a obrovské možnosti použitia ocenia predovšetkým pokročilí vaperi a nadšenci DIY.

Balenie neobsahuje batériu typu 18650, musíte ju dokúpiť samostatne. Pri kúpe dbajte na to, aby mala batéria vybíjací prúd minimálne 20A.

Parametre:
Nastaviteľný výkon: 5W-80W
Výstupné napätie: 2,5V-11V
Nastaviteľná teplota: 100 °C - 315 °C / 200 °F - 600 °F
Podporované režimy: VW / TC- (Ni, Ti, SS) / TCR
Podporovaný odpor: 0,15Ω-5Ω
Batérie: 18650 (aspoň 20A) - nie je súčasťou balenia
Nabíjanie: externe
Závit: 510 a odpružený kontakt
Rozmery: 77x42x24mm
Váha: 129g

Obsah balenia:
1x dicodes Dani Box Mini
1x odporový drôt NiFe30
1x kovové darčekové balenie
1x návod

Hodnotenia

Hodnotenie 
2019-11-14

Dani

Je zbytočne sa rozpisovať. Proste LUXUS.........

  • Pre 2 z 2 je táto recenzia užitočná.
Hodnotenie 
2019-07-18

Dicodes dani box mini

Veľmi veľká spokojnosť. Kvalitná Nemecka precíznosť je tu úžasná, každý kúsok precízne spracovaný. A hlavne čo sa týka TC režimu tak tu je dotiahnuty do dokonalosti, mal som predtým rôzne značky modov ale túto funguje úplne presne a spoľahlivo nakoľko ja bežím iba na TC režime tak presne toto som hľadal. Kto si potrpí na perfektnom TC tak toto je správna voľba

  • Pre 5 z 5 je táto recenzia užitočná.
Hodnotenie 
2018-10-14

Dicodes Dani Box Mini - black

Tento mod je úžasný ????kde krása strieda nádheru.Je to môj milášek ...s kayfunom prime je perfektný.Stojí zakaždú korunu čo som zaňho dal.Je to najlepšie čo mám a mám toho hodne.
Ivan

  • Pre 7 z 7 je táto recenzia užitočná.

Napísať hodnotenie

Napísať hodnotienie

Dicodes Dani Box Mini

Dicodes Dani Box Mini

Nemecká spoločnosť Dicodes prichádza po dlhej dobe s novinkou v podobe modu Dani Box Mini, ktorý predstavuje luxusný MOD s najpokročilejšou elektronikou v oblasti vapingu! Novo sa môžete tešiť na menšie rozmery a novú verziu chipu Dicodes V2, ktorý sa vyznačuje ešte lepším power manažmentom a maximálnym výkonom až 80W!

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

29 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Prevziať