maly darcek na kazdu prilezitost - esmoke

Potrebujete kúpiť nejaký malý darček a hľadáte inšpiráciu? Vieme veľmi dobre, že vybrať vhodný a originálny darček môže byť vcelku náročné. Aby sme vám to uľahčili, pripravili sme pre vás zopár tipov, ktorými zaručene zabodujete a urobíte radosť. Pozrite si náš momentálny výber!

Maličkosť do vrecka – PODový systém

Ak hľadáte nejakú originálnu drobnosť, ktorá nestojí veľa, ale zaručene vyčarí úsmev na tvári, obdarujte vášho blízkeho s originálnym POD systémom, takzvanou automatickou e-cigaretou! Sú maličké, štýlové a veľmi praktické. Nemusíte nič stláčať, stačí si potiahnuť a začne sa okamžite vytvárať para. Hodia sa pre každého, či už ide o slabého alebo tuhého fajčiara. Ideálna elektronická cigareta pre začiatočníkov, perfektná ako záložné zariadenie a vďaka malým rozmerom ho môžete mať neustále pri sebe, či už idete von na bajk, na prechádzku so psom, alebo do divadla.

Náš TOP výber:

Štýlové ultra-kompaktné telo

VAZE Vape POD systém sa môže pýšiť moderným dizajnom a miniatúrnymi rozmermi. Komfortne sa zmestí do dlane a váži len 40g. Integrovaná batéria má kapacitu 400mAh, ktorá vám postačí na 420 poťahov (3-4 hodiny pri intenzívnom používaní). Je ideálnou voľbou, ak hľadáte niečo ultra-kompaktné a ľahké zariadenie na šlukovanie.

vaze e-ciga esmoke

KOKO so štýlovou retiazkou

Nasledovník legendárneho modelu Uwell Caliburn s označením KOKO je vybavený vstavanou batériou s kapacitou 520mAh a funguje na plne automatický poťah. Zaujme hlavne svojim miniatúrnym prevedením, či štýlovou retiazkou na zavesenie. Koko využíva vymeniteľné cartridge s odporom 1,2Ω a kapacitou 2ml. 

Luxusný dizajn a slušná výdrž

Voopoo Drag Nano je štýlovka so slušnou výdržou a kvalitným Gene čipom. Milovníkov klasického šlukovania čaká kapacita 750mAh s rýchlym nabíjaním - plne nabitá za jednu hodinu, 1ml objem a okamžité a stabilné žhavenie po celú dobu!

voopoo drag nano pod system(e-smoke)

Jednorázovka na jednu noc

HALO Vice jednorazová e-cigaretka kompaktných rozmerov je ľahučká ako pierko a ponúka skvelú možnosťou ponoriť sa do sveta elektronických cigariet bez väčšej vstupnej investície. Jednorazová e-ciga sa dodáva s preplnenou nádržkou s obsahom 20 mg nikotínovej soli, čo vám postačí približne na 250 poťahov (= 20 klasických cigariet). Môžete si vybrať z troch úžasných príchutí!

Lacná cesta do sveta vapingu – štartovacia sada E-smoke

Low-budget riešenie pre tých, ktorý chcú prestať s fajčením! Nízkonákladová štartovacia sada e-smoke obsahuje všetko potrebné, aby ste mohli začať s vapingom! Najlepšia voľba pre fajčiarov, ktorí špekulujú nad kúpou prvej elektronickej cigarety. Štartovacia sada pre začiatočníkov obsahuje jednu e-cigaretu Vaporesso Osmall a dve náplne Emporio Salt. Všetko len za 14,95Eur!