Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Kategórie

Zľavnené produkty

 
Tipy na darček
Čo kúpiť priateľke, otcovi či bratovi k sviatku? Vieme veľmi dobre, že vybrať vhodný a originálny darček môže byť vcelku náročné. Aby sme vám to uľahčili, pripravili sme pre vás zopár tipov, ktorými zaručene zabodujete a urobíte radosť. Pozrite si výber našich odporúčaných darčekov. Veríme, že vám pomôžu si správne vybrať.
Maličkosť do vrecka
Ak hľadáte nejakú originálnu drobnosť, ktorá nestojí veľa, ale zaručene vyčarí úsmev na tvári, obdarujte vášho blízkeho s originálnym POD systémom, takzvanou automatickou e-cigaretou! Sú maličké, štýlové a veľmi praktické. Nemusíte nič stláčať, stačí si potiahnuť a začne sa okamžite vytvárať para. Hodia sa pre každého, či už ide o slabého alebo tuhého fajčiara. Ideálna elektronická cigareta pre začiatočníkov, perfektná ako záložné zariadenie a vďaka malým rozmerom ho môžete mať neustále pri sebe, či už idete von na bajk, na prechádzku so psom, alebo do divadla.
Uwell Caliburn – kapacita batérie: 520mAh, objem: 2ml - Moderný a ultra prenosný POD systém s dvomi možnosťami poťahu. 
Vaporesso Renova Zero - kapacita batérie: 650mAh, objem: 2ml - S moderným dizajnom a inovatívnym čipom, ktorý ponúka dlhšiu výdrž než batérie s podobnou kapacitou.
VPOD – kapacita batérie: 280mAh, objem: 1ml - Jednoduchý pod systém s atraktívnym dizajnom. Veľkou výhodou je možnosť dokúpenia externého nabijácieho púzdra.
Pre začiatočníkov, ktorí chcú prestať fajčiť
Chce Váš blízky skoncovať s fajčením? Obdarujte ho s jednou z nasledujúcich univerzálnych elektronických cigariet, ktoré majú jednoduché ovládanie a používanie. Sú ideálnou voľbou pre začiatočníkov, slabých i silnejších fajčiarov!
Joyetech eGo AIO ECO – kapacita batérie: 650mAh, objem: 1,2ml a starší braček s väčšou výdržou a objemom sa volá Joyetech eGo AIO
Vynikajúca voľba, pokiaľ ide o prvú e-cigaretu pre tých, ktorí chcú obmedziť fajčenie a prejsť na vaping. Joyetech eGo AIO a ECO si hravo osvojí úplne každý.
Vaporesso Orca Solo - kapacita batérie: 700mAh, objem: 1,5ml
Štýlová a jednoduchá e-cigareta pre milovníkov klasického poťahovaniu v štýle ústa-pľuca (MTL) s možnosťou využitia i s keramickou hlavou pre ešte dlhšiu životnosť!
Vaptio Tyro Kit - kapacita batérie: 1500mAh, objem: 2ml. Silnejší fajčiari budú potrebovať zariadenie s vyššou kapacitou. Až 1500mAh batéria vydrží v spojení s vyšším odporom bez problémov po celý deň a tak sa nebudete musieť starať o nabíjanie!
 ip na vianocny darcek_pody (www.e-smoke.sk)
Pre milovníkov vodnej fajky a hustých mrakov darujte jednu z týchto nízkoodporových cigariet: SMOK Prince, Aramax Power alebo jednoduchý Vaporesso Sky Solo. Perfektný darček pre tých, ktorí chcú poťahovať priamo do pľúc (DL)!
Pre náročných s citom pre štýl
Pre tých náročnejších treba kupovať niečo unikátne a výnimočné, čo nemá len tak každý. Ako ideálne riešenie môže poslúžiť Teslacig Punk Mini alebo Vaporesso Gen na meniteľné batérie v kombinácii so špičkovým MTL atomizérom na továrenské hlavy. Na obidvoch MODoch bude dokonale sedieť atomizér Innokin Zenith, poprípade skvele sa k ním hodí Aspire Nautilus 2s atomizér. V oboch prípadoch darujete unikátnu sadu pre milovníkov klasického poťahovaniu v štýle ústa-pľuca (MTL).
ip na vianocny darcek_pody (www.e-smoke.sk)
Pre milovníkov obrovských mrakov pary a vodnej fajky odporúčame vymakanú sadu Voopoo Drag 2, VGOD Pro 200 alebo Smok Morph 219. Tieto zostavy zaručujú masívnu produkciu pary s bohatou prekreslenou chuťou. 
ip na vianocny darcek_pody (www.e-smoke.sk)
Pre expertov, ktorí si trúfajú
Pre pokročilých užívateľov, ktorí už majú niečo odvapované samozrejme nemôžete dávať pod stromček jednoduchú štartovaciu sadu. Treba ich potešiť s niečim kvalitným a unikátnym. Darujte jeden z týchto darčekov. Zaručene im vyčarujete úsmev na tvári:
Ultroner Mini Stick - je krásna mechanická trubka spracovaná zo stabiliovaného dreva pre jednu batériu typu 18350. 
dotMod dotBox 75W - jedinečný a štýlový MOD z anodizovaného hliníka pre jednu batériu 18650.
Orion DNA GO od Lost Vape - funkciami plne nabití prvý POD MOD, ktorý je vybavený čipom DNA od Evolve.
ip na vianocny darcek_pody (www.e-smoke.sk)
Dicodes – špičková kvalita a presnosť nemeckej výroby nemá konkurenciu. Najlepšie sa k nim hodia atomizéry ako Vaporgiant V6S alebo Gus Mod Momentous
High-End a luxus
Prvotriedne veci v limitovanej edícii v štýle "par exellence"! To sú tie najextravagantnejšie a luxusné veci, ktoré pútajú pozornosť a prinášajú top kvalitu.
asMODus Pumper 18 / asMOdus Pumper 21 - Kvalitne spracované telo zo stabilizovaného dreva a inovatívny pumpovací mechanizmus robia z Asmodus Pumper výnimočné zariadenie, do ktorého sa zamilujete hneď na prvý pohľad.
Purge MODS - Ručne spracované majstrovské dielo Hagermann Ultem Squonk Box pre články 18650/20700 sa môže pochváliť originálnym umeleckým dizajnom, alebo  PURGE MODS Ultem Resin Squonk 20700 Box MOD s epoxy resinovým odnímateľným panelom, kvalitným celoULTEMovým telom i špeciálnou plniacou fľaškou! Dodáva sa v darčekovom kufríku!
 tipy na vianocny darcek od e-smoke (www.e-smoke.sk)
Ultroner Thor II DNA - Stelesnenie krásy a inteligencie. Stabilizované drevo v kombinácii s jedným z najlepších čipov DNA.
SmokerstoreTaifun Box MOD - Precízne spracovaný MOD tej najvyššej kvality  je vybavený najpokročilejším čipom Dicodes FL 80. Dodáva sa v prekrásnej kovovej darčekovej kazete!
Enovap inteligentná sada - Najinteligentnejšia e-cigareta na trhu. Vďaka modernému čipu a duálnej nádobe môžete miešať svoje príchute ako len chcete. Enovap si dokonca môžete spárovať so svojím smartfónom, ktorý vám upraví nikotín presne podľa vašich zvykov.
 tipy na vianocny darcek od e-smoke (www.e-smoke.sk)
Doplnky (nie)len pre vaperov
Váš blízky už má elektronickú cigaretu a je vybavení aj náplňami? V tom prípade ich potešte s jedným z týchto univerzálnych darčekov. Šikovné príslušenstvo, ktoré využije každý:
Podložka ochráni stôl pri práci s e-cigaretami, ale hodí sa tiež k počítaču.
Externá nabíjačka pre monočlánky - S externou nabíjačkou získate kvalitnejšie a najmä bezpečnejšie nabíjanie.
Sada nástrojov – kompletná sada nástrojov pre kutilov, ktorý si motajú vlastné špirálky a radi skrutkujú.
ip na vianocny darcek_pody (www.e-smoke.sk)
Tašky – funkčné puzdro a taška na ukladanie a jednoduchšiu manipuláciu vhodná nielen pre vape príslušentsvo.
Asmodus damaškový nôž - luxusne vyhotovený zatvárací nôž, ktorého čepeľ je vyrobená z damaškovej ocele a rukoväť z prekrásneho stabilizovaného dreva.
Aká je veľkosť vašej lásky, M, L, XL?
Čo tak trendy oblečenie s originálnou vape potlačou! Vyjadrite svoju lásku s kvalitným tričkom, mikinou alebo šiltovkou.
ip na vianocny darcek_pody (www.e-smoke.sk)
Darčeková poukážka, nech si sám kúpi, čo potrebuje
Doprajte svojim blízkym voľnosť pri výbere a darujte darčekovú poukážku! Pošlite darčekovú kartu e-mailom na adresu podľa vlastného výberu. Suma je potom k dispozícii ako poukážka na celom našom webe. Platnosť poukážky je jeden rok od jej vystavenia, takže šťastlivec bude mať kopec času na vybranie vhodného produktu.
Darovať poukážku